دعانویس برای ازدواج با معشوق


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس برای ازدواج با معشوق | این بخش از مغز ما با مراکز عاطفی و سیستم لیمبیک در تعامل است، تکانه های ما را رام می کند و به ما کمک می کند احساسات خود را سازماندهی کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به نظر می رسد مدیتیشن قشر جلوی مغز را تحریک می کند، حتی تا حدی که فقط هشت هفته تمرین با افزایش ضخامت قشر مغز همراه است.

دعانویس برای ازدواج با معشوق

دعانویس برای ازدواج با معشوق | ارتقای عملکردهای بالاتر ما – بخش هایی از مغز که عقل و عقلانیت ما را هدایت می کند – تأثیر بسیار مثبتی بر سازگاری ما دارد.

استاد | که چگونه بر رفتار قشر جلوی مغز ما تأثیر می‌گذارد (که عمدتاً با عملکردهای بالاتر مانند برنامه‌ریزی و رشد شخصیت سروکار دارد).

دعانویس برای ازدواج با معشوق | همانطور که قبلاً بحث کردم، این شکل از مدیتیشن تأثیر قابل توجهی بر مغز ما دارد و در این مورد مهم‌تر از همه این است.

به‌جای اینکه تحت تأثیر احساسات غیرقابل کنترل و ترس‌های غیرقابل مهار باشیم، می‌توانیم موقعیت را به صورت منطقی ببینیم و سپس در مورد چگونگی حل مسائلی که پیش می‌آیند کار کنیم.

دعانویس برای ازدواج با معشوق | بگویید که ما تمام امیدمان را به ملاقات یکی از عزیزان دوردست بسته‌ایم، اما چیزی اتفاق می‌افتد و آنها دیگر نمی‌توانند آن را انجام دهند.

به جای شکستن و در نظر گرفتن نبود آنها به عنوان یک فاجعه غیرقابل کاهش، با مدیتیشن می توانیم ناامیدی خود را پردازش کنیم.

دعانویس برای ازدواج با معشوق | البته ما همچنان غمگین خواهیم بود، اما می‌توانیم به راه‌حل‌هایی برای مشکل فکر کنیم، و با آگاهی از اینکه به زودی دوباره آنها را خواهیم دید.

READ  باطل کردن طلسم بیکاری

احساسات خود را منطقی کنیم. علاوه بر آن، همانطور که قبلاً بررسی کردیم، مدیتیشن می تواند خواب شما را بسیار بهبود بخشد.

دعانویس برای ازدواج با معشوق | با داشتن یک شب پرطراوت از چشمان بسته، به احتمال زیاد بتوانید با اشتیاق و سازگاری با چالش های روز روبرو شوید.

این به شما کمک می کند تا انعطاف پذیرتر شوید و مخزن انرژی سازگاری شما در طول روز با سرعت کمتری تخلیه می شود.

دعانویس برای ازدواج با معشوق | قرار گرفتن در مدیتیشن صبحگاهی به شما انرژی سازگاری زیادی می دهد. سپس، همانطور که با گذشت روز شروع به پرچم گذاری می کنید.

می توانید مراقبه دوم خود را انجام دهید و ضربه دیگری دریافت کنید. رونق! شما به بازی برگشتید همانطور که در ابتدای این کتاب گفتم.

دعانویس برای ازدواج با معشوق | زمانی که برای اولین بار مدیتیشن را شروع کردم، آن را «زنگ» می‌گفتم، و فکر می‌کنم این توصیف بسیار دقیقی از این هزینه اضافی است.

آن «زنگ» اضافی که دو بار در روز به شما می‌دهد. توانایی سازگاری برای هر نوع رابطه انسانی مهم است – عاشقانه، والدینی یا حرفه ای.

دعانویس برای ازدواج با معشوق | آیا می خواهید فردی باشید که زمانی که تغییر در راه است تاخیر می اندازد، نادیده می گیرد یا واکنش بدی نشان می دهد؟

یا کسی که راه حل هایی ارائه می دهد و راه هایی برای رویارویی با چالش های جدید با خلاقیت و ذهن باز پیدا می کند؟نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

نوشته های مشابه