استاد طلسم

دعانویس استاد موسوی

دعانویس استاد موسوی | غرور برای پیشرفت معنوی ما تا ابد مضر است. حتی در اقدامات کوچک، می تواند کل طیف خودآگاهی ما را آلوده کند و در نتیجه توانایی ما برای رسیدن به تجربیات معنوی بالاتر را کاملاً از بین ببرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بنابراین، چنگ زدن به غرور چون طبیعی تلقی می شود، گزاره ای خودباختگی است. کسی که مدیتیشن را برای مدت طولانی تمرین کرده است.

استاد | ممکن است فکر کند که احساس غرور در مورد کاری که به طور مداوم انجام داده است، اشکالی ندارد. آنها همچنین ممکن است احساس کنند که کاملا طبیعی است.

سایت مپ الخزرا | اما در معنویت، هر چیزی که ادراک ما را محدود کند و ما را از واقعیت دور کند، ارزش تلاش برای آن را ندارد. غرور به این معنا هم مضر است.

دعانویس استاد موسوی

دعانویس استاد موسوی | جلب توجه درست است که مدیتیشن گاهی اوقات دشوار به نظر می رسد. مسلماً اینطور به نظر می رسد زیرا یک نوع خاص و منحصر به فرد از سفر در درون ما است.

این سفر کاملاً متفاوت از سفرهایی است که ما از آنها آگاه هستیم. بنابراین ممکن است در ابتدا فرد هنگام راه رفتن در این مسیر دچار سردرگمی شود.

دعانویس استاد موسوی | مشکل واقعی تنها زمانی پیش می‌آید که مدیتیشن دشوارتر از آنچه هست به نظر می‌رسد – کاری که اغلب برای جلب توجه دیگران و درخواست احترام از آنها انجام می‌شود.

بسیاری از مردم فکر می کنند که هیچ کس به آنها احترام نمی گذارد مگر اینکه کار خارق العاده ای انجام دهند. آنها فکر می کنند که باید متفاوت باشند و بنابراین باید کاری بسیار دشوار انجام دهند – یا حداقل باید برای دیگران اینطور به نظر برسد.

READ  طلسم مرگ واقعی

دعانویس استاد موسوی | افرادی که اینگونه فکر می کنند ممکن است احساس کنند که اگر مدیتیشن برای دیگران آسان به نظر برسد و اگر کسی بتواند آن را انجام دهد، چه چیزی آنها را از سایر افراد متمایز می کند؟

بنابراین آنها باید آن را دشوار جلوه دهند. این دقیقاً همان کاری است که برخی از رهبران معنوی انجام می دهند و دلیل این است که مدیتیشن دشوارتر از آنچه هست به نظر می رسد.

دعانویس استاد موسوی | توجه طلبی فقط در انحصار رهبران معنوی یا تمرین کنندگان مراقبه نیست. بسیاری از افراد به دلایل مختلف این کار را انجام می دهند.

بچه‌های شیطون، معاشقه‌های دانشگاه، لباس‌های گران‌قیمت در مهمانی‌ها، عبادت‌کنندگانی که آیین‌های پیچیده را انجام می‌دهند و شبه یوگی‌هایی که روی یک پا می‌ایستند یا زیر زمین دفن می‌شوند.

دعانویس استاد موسوی | همه یک کار را انجام می‌دهند: جلب توجه دیگران. می گویند چرخی که صدای بیشتری ایجاد می کند ابتدا روغن کاری می شود.

به همین ترتیب، تا زمانی که کمی سر و صدا ایجاد نکنید، هیچ کس به شما و نیازهای شما توجه خاصی نخواهد کرد. اما، در این فرآیند، شما گرفتار حقه‌هایی می‌شوید تا تصویری نادرست ایجاد کنید و از موقعیت سوء استفاده کنید.

دعانویس استاد موسوی | یک کودک شیطون با پرتاب عصبانیت های عاطفی از مادرش سوء استفاده می کند. یک شبه یوگی و طرفداران جعلی خود از افراد ساده لوح و آسیب پذیر استثمار می کنند.

اما ترفندها هرگز به صورت طولانی مدت کار نمی کنند. آنها دیر یا زود آشکار می شوند، بنابراین بهتر است از آنها دوری کنید و یاد بگیرید که بین درست و نادرست تفاوت قائل شوید.

READ  دعانویس خوب در اردبیل

دعانویس استاد موسوی | برای انجام این کار به زمان و صبر نیاز داریم. بهره برداری از جهل مدیتیشن اغلب دشوارتر از آنچه هست به نظر می رسد، زیرا در صورت شکست احتمالی، بهانه قابل قبولی را فراهم می کند.

چنین بهانه ای برای کسانی که پس از سال ها تمرین به چیزی دست نیافته اند مفید است. به این ترتیب آنها می توانند از خودانگاره خود محافظت کنند و شکست خود را توضیح دهند.

دعانویس استاد موسوی | بسیار آسان است که به راحتی سختی تکنیک مدیتیشن را سرزنش کنیم تا از شکست های فردی یا جمعی خود دفاع کنیم.

کاملاً قابل درک است که برخی از شاگردان بسته به میزان صداقت، منظم بودن تمرین و توانایی ذاتی آنها، احتمالاً مراقبه را دشوارتر از دیگران می یابند.

دعانویس استاد موسوی | به اصطلاح متخصصان در همه جنبه های زندگی از جهل مردم سوء استفاده می کنند و خود را مهم تر جلوه می دهند.

برای مثال، مکانیک‌های غیراصولی گاراژ ممکن است برای کارهایی که روی خودروی شما انجام نشده یا نیازی به انجام آن ندارند، هزینه دریافت کنند.

دعانویس استاد موسوی | مقامات فاسد ممکن است از کسانی که از رویه های رسمی دولت آگاه نیستند سوء استفاده کنند. وکلا ممکن است با پیچیده‌تر جلوه دادن رویه‌های قانونی از موکلان خود، از آنها سوء استفاده کنند.

پنهان نگه داشتن آن وقتی صحبت از مدیتیشن می شود، بهره برداری نسبتاً آسان است. هر آنچه در رابطه با مدیتیشن گفته می شود، انجام می شود یا تجربه می شود ماهیت بسیار ذهنی دارد، که باعث می شود به چالش کشیدن توسط افراد دیگر بسیار دشوار شود.

READ  نوشتن دعا در روز شنبه

دعانویس استاد موسوی | رد ادعاهای مطرح شده توسط کسی که می گوید سال ها مدیتیشن را تمرین کرده است بسیار دشوار یا تقریبا غیرممکن خواهد بود.

هیچ پارامتر ثابت یا شناخته شده ای وجود ندارد که بتوان از آن برای اثبات یا رد چنین ادعاهایی استفاده کرد. کاهش فشار خون، کاهش ضربان نبض، افزایش مقاومت پوست، کاهش سطح لاکتات خون و وجود امواج آلفا در الکتروانسفالوگرام از جمله شاخص هایی است که می توان برای ارزیابی این ادعاها استفاده کرد، اما عملی نیست.

دعانویس استاد موسوی | انجام چنین آزمایشاتی در زندگی روزمره. افراد بی وجدان خیلی راحت می توانند از چنین موقعیت هایی سوء استفاده کنند و بدنامی را به میدان بیاورند.

همه می‌دانند که بررسی گروه خونی و ساختار ژنتیکی زوج‌ها قبل از تصمیم‌گیری برای ازدواج، می‌تواند به طور قابل‌توجهی احتمال ابتلای آن‌ها را کاهش دهد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =