دعانویس استاد موسوی


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد موسوی | غرور برای پیشرفت معنوی ما تا ابد مضر است. حتی در اقدامات کوچک، می تواند کل طیف خودآگاهی ما را آلوده کند و در نتیجه توانایی ما برای رسیدن به تجربیات معنوی بالاتر را کاملاً از بین ببرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بنابراین، چنگ زدن به غرور چون طبیعی تلقی می شود، گزاره ای خودباختگی است. کسی که مدیتیشن را برای مدت طولانی تمرین کرده است.

استاد | ممکن است فکر کند که احساس غرور در مورد کاری که به طور مداوم انجام داده است، اشکالی ندارد. آنها همچنین ممکن است احساس کنند که کاملا طبیعی است.

سایت مپ الخزرا | اما در معنویت، هر چیزی که ادراک ما را محدود کند و ما را از واقعیت دور کند، ارزش تلاش برای آن را ندارد. غرور به این معنا هم مضر است.

دعانویس استاد موسوی

دعانویس استاد موسوی | جلب توجه درست است که مدیتیشن گاهی اوقات دشوار به نظر می رسد. مسلماً اینطور به نظر می رسد زیرا یک نوع خاص و منحصر به فرد از سفر در درون ما است.

این سفر کاملاً متفاوت از سفرهایی است که ما از آنها آگاه هستیم. بنابراین ممکن است در ابتدا فرد هنگام راه رفتن در این مسیر دچار سردرگمی شود.

دعانویس استاد موسوی | مشکل واقعی تنها زمانی پیش می‌آید که مدیتیشن دشوارتر از آنچه هست به نظر می‌رسد – کاری که اغلب برای جلب توجه دیگران و درخواست احترام از آنها انجام می‌شود.

بسیاری از مردم فکر می کنند که هیچ کس به آنها احترام نمی گذارد مگر اینکه کار خارق العاده ای انجام دهند. آنها فکر می کنند که باید متفاوت باشند و بنابراین باید کاری بسیار دشوار انجام دهند – یا حداقل باید برای دیگران اینطور به نظر برسد.

READ  نوشتن دعا زبان بند شوهر

دعانویس استاد موسوی | افرادی که اینگونه فکر می کنند ممکن است احساس کنند که اگر مدیتیشن برای دیگران آسان به نظر برسد و اگر کسی بتواند آن را انجام دهد، چه چیزی آنها را از سایر افراد متمایز می کند؟

بنابراین آنها باید آن را دشوار جلوه دهند. این دقیقاً همان کاری است که برخی از رهبران معنوی انجام می دهند و دلیل این است که مدیتیشن دشوارتر از آنچه هست به نظر می رسد.

دعانویس استاد موسوی | توجه طلبی فقط در انحصار رهبران معنوی یا تمرین کنندگان مراقبه نیست. بسیاری از افراد به دلایل مختلف این کار را انجام می دهند.

بچه‌های شیطون، معاشقه‌های دانشگاه، لباس‌های گران‌قیمت در مهمانی‌ها، عبادت‌کنندگانی که آیین‌های پیچیده را انجام می‌دهند و شبه یوگی‌هایی که روی یک پا می‌ایستند یا زیر زمین دفن می‌شوند.

دعانویس استاد موسوی | همه یک کار را انجام می‌دهند: جلب توجه دیگران. می گویند چرخی که صدای بیشتری ایجاد می کند ابتدا روغن کاری می شود.

به همین ترتیب، تا زمانی که کمی سر و صدا ایجاد نکنید، هیچ کس به شما و نیازهای شما توجه خاصی نخواهد کرد. اما، در این فرآیند، شما گرفتار حقه‌هایی می‌شوید تا تصویری نادرست ایجاد کنید و از موقعیت سوء استفاده کنید.

دعانویس استاد موسوی | یک کودک شیطون با پرتاب عصبانیت های عاطفی از مادرش سوء استفاده می کند. یک شبه یوگی و طرفداران جعلی خود از افراد ساده لوح و آسیب پذیر استثمار می کنند.

اما ترفندها هرگز به صورت طولانی مدت کار نمی کنند. آنها دیر یا زود آشکار می شوند، بنابراین بهتر است از آنها دوری کنید و یاد بگیرید که بین درست و نادرست تفاوت قائل شوید.

READ  نوشتن دعای رزق و روزی برای مغازه

دعانویس استاد موسوی | برای انجام این کار به زمان و صبر نیاز داریم. بهره برداری از جهل مدیتیشن اغلب دشوارتر از آنچه هست به نظر می رسد، زیرا در صورت شکست احتمالی، بهانه قابل قبولی را فراهم می کند.

چنین بهانه ای برای کسانی که پس از سال ها تمرین به چیزی دست نیافته اند مفید است. به این ترتیب آنها می توانند از خودانگاره خود محافظت کنند و شکست خود را توضیح دهند.

دعانویس استاد موسوی | بسیار آسان است که به راحتی سختی تکنیک مدیتیشن را سرزنش کنیم تا از شکست های فردی یا جمعی خود دفاع کنیم.

کاملاً قابل درک است که برخی از شاگردان بسته به میزان صداقت، منظم بودن تمرین و توانایی ذاتی آنها، احتمالاً مراقبه را دشوارتر از دیگران می یابند.

دعانویس استاد موسوی | به اصطلاح متخصصان در همه جنبه های زندگی از جهل مردم سوء استفاده می کنند و خود را مهم تر جلوه می دهند.

برای مثال، مکانیک‌های غیراصولی گاراژ ممکن است برای کارهایی که روی خودروی شما انجام نشده یا نیازی به انجام آن ندارند، هزینه دریافت کنند.

دعانویس استاد موسوی | مقامات فاسد ممکن است از کسانی که از رویه های رسمی دولت آگاه نیستند سوء استفاده کنند. وکلا ممکن است با پیچیده‌تر جلوه دادن رویه‌های قانونی از موکلان خود، از آنها سوء استفاده کنند.

پنهان نگه داشتن آن وقتی صحبت از مدیتیشن می شود، بهره برداری نسبتاً آسان است. هر آنچه در رابطه با مدیتیشن گفته می شود، انجام می شود یا تجربه می شود ماهیت بسیار ذهنی دارد، که باعث می شود به چالش کشیدن توسط افراد دیگر بسیار دشوار شود.

READ  دعانویس برای افسردگی

دعانویس استاد موسوی | رد ادعاهای مطرح شده توسط کسی که می گوید سال ها مدیتیشن را تمرین کرده است بسیار دشوار یا تقریبا غیرممکن خواهد بود.

هیچ پارامتر ثابت یا شناخته شده ای وجود ندارد که بتوان از آن برای اثبات یا رد چنین ادعاهایی استفاده کرد. کاهش فشار خون، کاهش ضربان نبض، افزایش مقاومت پوست، کاهش سطح لاکتات خون و وجود امواج آلفا در الکتروانسفالوگرام از جمله شاخص هایی است که می توان برای ارزیابی این ادعاها استفاده کرد، اما عملی نیست.

دعانویس استاد موسوی | انجام چنین آزمایشاتی در زندگی روزمره. افراد بی وجدان خیلی راحت می توانند از چنین موقعیت هایی سوء استفاده کنند و بدنامی را به میدان بیاورند.

همه می‌دانند که بررسی گروه خونی و ساختار ژنتیکی زوج‌ها قبل از تصمیم‌گیری برای ازدواج، می‌تواند به طور قابل‌توجهی احتمال ابتلای آن‌ها را کاهش دهد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

نوشته های مشابه