دعانویس استاد مهدی


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد مهدی | در مدیتیشن نیز به همان اندازه صادق است. کسانی که با شادی مراقبه می کنند و آن را با دیگران با عشق بی قید و شرط خالص به اشتراک می گذارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بدون تلاش برای آن از اقتدار برخوردار خواهند شد. اما کسانی که سعی می کنند خود را در موقعیتی اقتدار مانور دهند، هرگز به آن نخواهند رسید.

استاد | پس بیایید به دنبال عشق خالص باشیم، نه اقتدار. اقتدار به دنبال خواهد داشت. 7 ویژگی یک استاد واقعی که آنها وزن خود را دور نمی اندازند تماشای شخصی که یک مرجع واقعی است اما وزن خود را در جامعه زیاد نمی کند لذت بخش است.

سایت مپ الخزرا | شخصی که واقعاً کنترل را در دست دارد نیازی به تلاش آگاهانه و هدفمند برای نشان دادن توانمندی خود ندارد.

دعانویس استاد مهدی

دعانویس استاد مهدی | او آنقدر از خودش و توانایی هایش مطمئن است که برای اثبات قدرتش نیازی به وسایل خارجی ندارد. اعتماد به نفس او در درجه بالایی قرار دارد.

او با اطمینان می‌داند که اگر زمان ایجاب کند، می‌تواند استعداد خارق‌العاده‌اش را نشان دهد که به‌طور خودکار برای اطرافیانش قابل مشاهده خواهد بود.

دعانویس استاد مهدی | در این زمینه، داستان زیبایی از بیربال وجود دارد. بیربال به دلیل هوش، حضور ذهن، خرد، عقل سلیم و شوخ طبعی خود شناخته شده بود. او نگین دربار ملک اکبر بود.

پادشاه همسایه یک بار تصمیم گرفت استعداد بیربال را آزمایش کند. او را به دادگاه خود دعوت کرد. بیربال متوجه نشد که چرا او را دعوت کرده اند.

READ  دعانویس عالی در تهران

دعانویس استاد مهدی | اما تصمیم گرفت به هر حال برود. بیربال در پادشاهی با وقار و افتخار فراوان پذیرفته شد. هنگامی که از ارابه خود پایین آمد تا وارد دربار شود.

شش نفر را دید که دقیقاً مانند پادشاه لباس پوشیده بودند و بر شش تخت نشسته بودند. او بلافاصله از انگیزه واقعی این دعوت آگاه شد.

دعانویس استاد مهدی | او با دقت همه به اصطلاح «پادشاهان» را مطالعه کرد، سپس مستقیماً نزد پادشاه واقعی رفت تا به او احترام بگذارد.

پادشاه کاملاً متعجب شد و از بیربال پرسید که چگونه فوراً پادشاه واقعی گروه را تشخیص داده است؟ بیربال گفت: اعلیحضرت، خیلی ساده بود. وقتی به همه شما نگاه کردم.

دعانویس استاد مهدی | متوجه شدم کسانی که مانند شما لباس می پوشیدند اما پادشاه واقعی نبودند، باید دائماً به شما نگاه کنند تا سرنخ هایی برای اینکه چگونه مانند یک پادشاه رفتار کنید.

تو تنها کسی بودی که مستقیم به مجلس دربار نگاه کردی. نیازی به اثبات پادشاه بودنت نبود. طبیعتاً شما خیلی راحت بودید.

دعانویس استاد مهدی | اما پادشاهان قلابی بسیار عصبی به نظر می رسیدند، زیرا آنها تحت فشار فوق العاده ای قرار داشتند تا مانند یک پادشاه ظاهر شوند.

من به وضوح می‌توانستم تفاوت فاحش بین زبان بدن شما و زبان آنها را ببینم.» کسی که واقعاً فرمانده است، نیازی به نگاه کردن به چهره دیگران ندارد.

دعانویس استاد مهدی | در حالی که دیگران باید همیشه برای راهنمایی به او نگاه کنند. یک استاد بسیار با اعتماد به نفس، با اعتماد به نفس و واقعی هرگز سعی نمی کند که مرکز توجه را بدزدد.

READ  طلسم دختر

با این حال، توجه مردم به طور خودکار به او جلب می شود. اقتدار او در مراقبه مبتنی بر درک عمیق تجربی او از موضوع است.

دعانویس استاد مهدی | او به دلیل خرد بزرگی که از طریق مطالعه عمیق مراقبه به دست آورده، بسیار مطمئن است. بنابراین او برای تثبیت اقتدار خود به عنوان یک استاد واقعی نیازی به گواهی از افراد دیگر ندارد.

کاملاً بدیهی است که او خود را به اوج درک و تسلط عمیق بر مراقبه رسانده است. او نیازی به تلاش خاصی ندارد تا اقتدار فوق‌العاده‌اش در مراقبه را پیش از دیگران به نمایش بگذارد.

دعانویس استاد مهدی | حضور او به تنهایی برای اثبات درجه او کافی است. سایر خصوصیات فردی که کاملاً در مدیتیشن غوطه ور است دوست ندارد وقت خود را صرف بحث در مورد مدیتیشن با مردم تلف کند.

او علاقه ای ندارد که بیهوده خود را با سخنرانی در مورد اهمیت مدیتیشن به مردم خسته کند. در عوض، او ترجیح می دهد در حالت مدیتیشن باقی بماند و همیشه از آن لذت ببرد.

دعانویس استاد مهدی | تنها زمانی که کسی میل و کنجکاوی واقعی برای یادگیری مدیتیشن نشان می دهد، استاد راهنمایی می کند.

در غیر این صورت، به جای صحبت در مورد مدیتیشن، ترجیح می دهد در مورد موضوعات دیگر صحبت کند. او هرگز پیشرفت معنوی شخصی خود را آشکارا فاش نمی کند.

دعانویس استاد مهدی | برای او، حالت مراقبه اش آنقدر ارزشمند است که هرگز در مورد آن صحبت های بیهوده ای انجام نمی دهد و آن را کوچک می کند.

READ  دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن

یک ناظر دقیق و یک تمرین‌کننده صادق مراقبه می‌تواند چیزهای زیادی از سکوت و سکوت استاد بیاموزد. کاری که فرد باید انجام دهد این است که توانایی خواندن و درک پیام های ظریف نهفته در سکون عمیق او را ایجاد کند.

دعانویس استاد مهدی | کسانی که همیشه غرق در مدیتیشن هستند ترجیح می دهند همیشه در آن حالت بمانند. مگر اینکه دائماً از آنها خواسته شود، هرگز در مورد خود صحبت نمی کنند.

زبان آنها هرگز کتابی نیست. تک تک کلماتی که به زبان می آورند به خودی خود پیامی عمیق است. اما، باید بدانیم که چگونه می توان معنی را از چنین کلماتی رمزگشایی کرد.

دعانویس استاد مهدی | شیوه گفتار آنها بسیار ساده و بی دردسر است. آنها هرگز برای متقاعد کردن دیگران تلاش نمی کنند. آنها آنقدر به وضعیت درونی خود اطمینان دارند که نگران اثبات عظمت خود به دیگران نیستند.

هیچ اثری از غرور در آنها وجود ندارد: اعتماد به نفس آنها به حدی است که اغلب بینندگان را شگفت زده می کند. یادگیری مراقبه از استاد واقعی که چنین ویژگی های درونی را نشان می دهد بی خطر است.

دعانویس استاد مهدی | انتخاب درستی داشته باشیم که باید در هنگام انتخاب استادی که از او در مدیتیشن و سایر موارد راهنمایی بگیریم، متقاعد شویم.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

نوشته های مشابه