استاد طلسم

دعانویس استاد مهدی

دعانویس استاد مهدی | در مدیتیشن نیز به همان اندازه صادق است. کسانی که با شادی مراقبه می کنند و آن را با دیگران با عشق بی قید و شرط خالص به اشتراک می گذارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بدون تلاش برای آن از اقتدار برخوردار خواهند شد. اما کسانی که سعی می کنند خود را در موقعیتی اقتدار مانور دهند، هرگز به آن نخواهند رسید.

استاد | پس بیایید به دنبال عشق خالص باشیم، نه اقتدار. اقتدار به دنبال خواهد داشت. 7 ویژگی یک استاد واقعی که آنها وزن خود را دور نمی اندازند تماشای شخصی که یک مرجع واقعی است اما وزن خود را در جامعه زیاد نمی کند لذت بخش است.

سایت مپ الخزرا | شخصی که واقعاً کنترل را در دست دارد نیازی به تلاش آگاهانه و هدفمند برای نشان دادن توانمندی خود ندارد.

دعانویس استاد مهدی

دعانویس استاد مهدی | او آنقدر از خودش و توانایی هایش مطمئن است که برای اثبات قدرتش نیازی به وسایل خارجی ندارد. اعتماد به نفس او در درجه بالایی قرار دارد.

او با اطمینان می‌داند که اگر زمان ایجاب کند، می‌تواند استعداد خارق‌العاده‌اش را نشان دهد که به‌طور خودکار برای اطرافیانش قابل مشاهده خواهد بود.

دعانویس استاد مهدی | در این زمینه، داستان زیبایی از بیربال وجود دارد. بیربال به دلیل هوش، حضور ذهن، خرد، عقل سلیم و شوخ طبعی خود شناخته شده بود. او نگین دربار ملک اکبر بود.

پادشاه همسایه یک بار تصمیم گرفت استعداد بیربال را آزمایش کند. او را به دادگاه خود دعوت کرد. بیربال متوجه نشد که چرا او را دعوت کرده اند.

READ  بهترین دعانویس در کرج

دعانویس استاد مهدی | اما تصمیم گرفت به هر حال برود. بیربال در پادشاهی با وقار و افتخار فراوان پذیرفته شد. هنگامی که از ارابه خود پایین آمد تا وارد دربار شود.

شش نفر را دید که دقیقاً مانند پادشاه لباس پوشیده بودند و بر شش تخت نشسته بودند. او بلافاصله از انگیزه واقعی این دعوت آگاه شد.

دعانویس استاد مهدی | او با دقت همه به اصطلاح «پادشاهان» را مطالعه کرد، سپس مستقیماً نزد پادشاه واقعی رفت تا به او احترام بگذارد.

پادشاه کاملاً متعجب شد و از بیربال پرسید که چگونه فوراً پادشاه واقعی گروه را تشخیص داده است؟ بیربال گفت: اعلیحضرت، خیلی ساده بود. وقتی به همه شما نگاه کردم.

دعانویس استاد مهدی | متوجه شدم کسانی که مانند شما لباس می پوشیدند اما پادشاه واقعی نبودند، باید دائماً به شما نگاه کنند تا سرنخ هایی برای اینکه چگونه مانند یک پادشاه رفتار کنید.

تو تنها کسی بودی که مستقیم به مجلس دربار نگاه کردی. نیازی به اثبات پادشاه بودنت نبود. طبیعتاً شما خیلی راحت بودید.

دعانویس استاد مهدی | اما پادشاهان قلابی بسیار عصبی به نظر می رسیدند، زیرا آنها تحت فشار فوق العاده ای قرار داشتند تا مانند یک پادشاه ظاهر شوند.

من به وضوح می‌توانستم تفاوت فاحش بین زبان بدن شما و زبان آنها را ببینم.» کسی که واقعاً فرمانده است، نیازی به نگاه کردن به چهره دیگران ندارد.

دعانویس استاد مهدی | در حالی که دیگران باید همیشه برای راهنمایی به او نگاه کنند. یک استاد بسیار با اعتماد به نفس، با اعتماد به نفس و واقعی هرگز سعی نمی کند که مرکز توجه را بدزدد.

READ  باطل کردن طلسم با سرکه

با این حال، توجه مردم به طور خودکار به او جلب می شود. اقتدار او در مراقبه مبتنی بر درک عمیق تجربی او از موضوع است.

دعانویس استاد مهدی | او به دلیل خرد بزرگی که از طریق مطالعه عمیق مراقبه به دست آورده، بسیار مطمئن است. بنابراین او برای تثبیت اقتدار خود به عنوان یک استاد واقعی نیازی به گواهی از افراد دیگر ندارد.

کاملاً بدیهی است که او خود را به اوج درک و تسلط عمیق بر مراقبه رسانده است. او نیازی به تلاش خاصی ندارد تا اقتدار فوق‌العاده‌اش در مراقبه را پیش از دیگران به نمایش بگذارد.

دعانویس استاد مهدی | حضور او به تنهایی برای اثبات درجه او کافی است. سایر خصوصیات فردی که کاملاً در مدیتیشن غوطه ور است دوست ندارد وقت خود را صرف بحث در مورد مدیتیشن با مردم تلف کند.

او علاقه ای ندارد که بیهوده خود را با سخنرانی در مورد اهمیت مدیتیشن به مردم خسته کند. در عوض، او ترجیح می دهد در حالت مدیتیشن باقی بماند و همیشه از آن لذت ببرد.

دعانویس استاد مهدی | تنها زمانی که کسی میل و کنجکاوی واقعی برای یادگیری مدیتیشن نشان می دهد، استاد راهنمایی می کند.

در غیر این صورت، به جای صحبت در مورد مدیتیشن، ترجیح می دهد در مورد موضوعات دیگر صحبت کند. او هرگز پیشرفت معنوی شخصی خود را آشکارا فاش نمی کند.

دعانویس استاد مهدی | برای او، حالت مراقبه اش آنقدر ارزشمند است که هرگز در مورد آن صحبت های بیهوده ای انجام نمی دهد و آن را کوچک می کند.

READ  طلسم خوش شانسی

یک ناظر دقیق و یک تمرین‌کننده صادق مراقبه می‌تواند چیزهای زیادی از سکوت و سکوت استاد بیاموزد. کاری که فرد باید انجام دهد این است که توانایی خواندن و درک پیام های ظریف نهفته در سکون عمیق او را ایجاد کند.

دعانویس استاد مهدی | کسانی که همیشه غرق در مدیتیشن هستند ترجیح می دهند همیشه در آن حالت بمانند. مگر اینکه دائماً از آنها خواسته شود، هرگز در مورد خود صحبت نمی کنند.

زبان آنها هرگز کتابی نیست. تک تک کلماتی که به زبان می آورند به خودی خود پیامی عمیق است. اما، باید بدانیم که چگونه می توان معنی را از چنین کلماتی رمزگشایی کرد.

دعانویس استاد مهدی | شیوه گفتار آنها بسیار ساده و بی دردسر است. آنها هرگز برای متقاعد کردن دیگران تلاش نمی کنند. آنها آنقدر به وضعیت درونی خود اطمینان دارند که نگران اثبات عظمت خود به دیگران نیستند.

هیچ اثری از غرور در آنها وجود ندارد: اعتماد به نفس آنها به حدی است که اغلب بینندگان را شگفت زده می کند. یادگیری مراقبه از استاد واقعی که چنین ویژگی های درونی را نشان می دهد بی خطر است.

دعانویس استاد مهدی | انتخاب درستی داشته باشیم که باید در هنگام انتخاب استادی که از او در مدیتیشن و سایر موارد راهنمایی بگیریم، متقاعد شویم.

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =