استاد طلسم

دعانویس استاد مقیمی

دعانویس استاد مقیمی | هوشیاری بیداری که به دنبال خواب سالم است در مدیتیشن مفید است. کیفیت خودآگاهی را بهبود می بخشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر قبل از مدیتیشن به خود اجازه ندهیم استراحت کافی داشته باشیم، رسیدن به حالت های بالاتر هوشیاری بسیار دشوار خواهد بود.

استاد | مدیتیشن خواب را بهبود می بخشد همانطور که خواب خوب می تواند مراقبه را بهبود بخشد، مدیتیشن نیز می تواند کیفیت خواب ما را بهبود بخشد.

سایت مپ الخزرا | بدیهی است که خواب خوب به معنای خواب سالم است و خواب سالم به معنای خواب بدون رویا است. در طول خواب سالم، ذهن کاملاً ساکت است، گویی در نیستی حل شده است.

دعانویس استاد مقیمی

دعانویس استاد مقیمی | انحلال ذهن به معنای انحلال همه افکار، رویاها و تداخل توهمات در حالت خواب است. اگر می‌خواهیم در خواب رها شویم، باید یاد بگیریم که چگونه در طول روز رویا نبینیم.

مدیتیشن تحول و انقلاب رادیکال را در دنیای درون به ارمغان می آورد. اساس زندگی ما کاملاً تغییر می کند. دنیای تخیل و رویاها اکنون با دنیای واقعی و واقعی جایگزین شده است.

دعانویس استاد مقیمی | وقتی در طول روز بیدار هستیم، رویاهای خواب تنها امتداد دنیای رویاهای روزانه هستند. با پیشرفت در مدیتیشن، رویاپردازی ما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

همانطور که رویاپردازی به حداقل می رسد، گسترش آن در طول خواب نیز به نسبت کاهش می یابد. در نتیجه، تعداد رویاهای خواب نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

دعانویس استاد مقیمی | در نهایت، خیال پردازی به طور کامل متوقف می شود. گسترش آن به شکل رویاهای خواب نیز به پایان می رسد – خواب معمولی ما کاملاً بدون رویا ساخته می شود.

READ  شکستن طلسم ماهی

خواب بدون رویا باعث استراحت عمیق و عمیق می شود. در طی یک دوره زمانی، متوجه می شویم که نیاز به خواب ما به شدت کاهش می یابد، در حالی که کیفیت خواب به طور قابل توجهی بهبود می یابد.

دعانویس استاد مقیمی | چرا رویا می بینیم؟ با دانستن اینکه چرا و چگونه رویا می بینیم، می توانیم از رویاها رها شویم.

رهایی از رویاها به معنای نزدیک‌تر شدن به «حالت بدون فکر» است که می‌خواهیم از طریق مدیتیشن به آن برسیم. آیا رویاها ضروری هستند؟

دعانویس استاد مقیمی | روانشناسان مدرن می گویند که رویاها ضروری هستند. از یک جهت این درست است. در حالی که در این دنیای پیچیده زندگی می کنیم.

باید با افراد زیادی ارتباط برقرار کنیم و با موقعیت های پیچیده زیادی کنار بیاییم. در حین انجام این کار، بسیاری از چیزها آنطور که ما می خواهیم اتفاق نمی افتد.

دعانویس استاد مقیمی | اغلب ما هیچ کاری نمی توانیم در مورد آن انجام دهیم. یک فرد فقیر ممکن است مجبور شود بسیاری از آرزوهای خود را قربانی کند، زیرا پولی برای ارضای آن خواسته ها ندارد.

او مجبور است بسیاری از آرزوهای خود را سرکوب کند، کارهای زیادی را برخلاف میل خود انجام دهد و در مورد لذت های بی اهمیت زندگی با ناامیدی دائمی روبرو شود.

دعانویس استاد مقیمی | همه اینها منجر به ناامیدی، آشفتگی و ناراحتی شدید می شود. رها کردن این فشار غیرممکن است. او نمی تواند در طول روز خواسته ها، عواطف، افکار و احساسات خود را آزادانه بیان کند.

زیرا باید سخت کار کند تا زندگی خود را تامین کند. اما در هنگام خواب نیازی به چنین محدودیتی نیست. در خواب استاد خودش است.

READ  شکستن طلسم تنهاییست

دعانویس استاد مقیمی | او آزاد است هر آنچه را که می خواهد تصور کند. به طور طبیعی، در هنگام خواب، او تمایل دارد تا از طریق رویاهای شگفت انگیز، خواسته های برآورده نشده خود را به طور کامل بیان کند.

او آزاد است تصور کند که ثروتمندترین فرد جهان است. هیچ کس نمی تواند مانع از دیدن چنین رویایی شود. این قلمرو مستقل اوست، جایی که او بر همه چیز فرمان می‌دهد.

دعانویس استاد مقیمی | رئیس عالی. او از طریق رویاها به دنبال ارضای خیالی بودن یک فرد ثروتمند و مهم است، چیزی که در ساعات بیداری از او دریغ می شود.

رضایت کاذب از طریق رویاها استرس غیر قابل تحمل زندگی روزمره را تا حد قابل تحمل کاهش می دهد. رویاها اگرچه موقتی هستند.

دعانویس استاد مقیمی | اما می توانند برای فردی که باید با سختی های زندگی روزمره روبه رو شوند، تسکین دهنده بزرگی باشند. رهایی موقت از چنین رنجی مطمئناً یک آرامش است.

فقیر بودن لزوماً فقط فقر مادی نیست. این می تواند فقر ذهنی، عاطفی یا فکری نیز باشد. از این نظر، همه ما به یک درجه فقیر هستیم و بنابراین همه ما به رویاهایی نیاز داریم تا به آرزوهای برآورده نشده خود بپردازیم.

دعانویس استاد مقیمی | به گفته برخی از دانشمندان، همه افراد هنگام خواب خواب می بینند. آنها می گویند غیرممکن است که رویا نبینند و کسانی که ادعا می کنند که نمی بینند اشتباه می کنند.

به نوعی خواب دیدن نیز مضر است. با تشویق رویاپردازی، می‌توانیم عادت بدی پیدا کنیم که به دنیای خیالی بیش از دنیای واقعی توجه کنیم – ما از واقعیت‌های عینی زندگی امروزی جدا می‌شویم.

READ  طلسم نویس

دعانویس استاد مقیمی | یک راه حل «خیالی» برای یک مشکل «واقعی» ممکن است همیشه راه حل مناسبی نباشد.

با اهمیت دادن به رویاپردازی، به آرامی توانایی خود را برای رویارویی با مشکلات واقعی کاهش می دهیم.

دعانویس استاد مقیمی | ممکن است سرنخ هایی در مورد حل مشکلات خود از طریق رویاهایمان به دست آوریم، اما جدای از آن، دنیای تخیل چگونه می تواند ما را از مشکلات دنیای واقعی نجات دهد؟

جذابیت رویاهای اجتماعی افراد بسیار کمی می توانند بدون رویا زندگی کنند. بسیاری از ما در واقع با رویاها رشد می کنیم.

دعانویس استاد مقیمی | بچه ها رویای بزرگ شدن را در سر می پرورانند تا بتوانند کارها را آنطور که دوست دارند و بدون هیچ محدودیتی انجام دهند.

بزرگسالان زندگی معصومانه و بدون استرس خاطرات دوران کودکی خود را در رویاهای خود زنده می کنند. برخی از مجردها مشتاقانه منتظر ازدواج هستند.

دعانویس استاد مقیمی | برخی متاهل مشتاقانه منتظر حکم دادگاه برای طلاق هستند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =