دعانویس استاد سیف


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد سیف | قصد من اصلاً مزاحمت یا مزاحمت شما نبود. باور کن من فقط می خواستم کمکت کنم. پس از یک هفته آزمایش، اکنون از طریق تجربه شخصی خود می دانید که هر چه بیشتر سعی کنید از چیزی اجتناب کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دوری از آن دشوارتر می شود! در تمام طول هفته، تمام وقت، تمام تلاش خود را کردید تا از به وجود آمدن هرگونه فکر در مورد میمون ها به ذهن خود جلوگیری کنید.

استاد | اما اکنون می دانید چه اتفاقی می افتد وقتی بیش از حد تلاش می کنید تا از چیزی اجتناب کنید. بنابراین، توصیه من به شما این است که سعی نکنید از هیچ فکری دوری کنید، بلکه فقط شاهد همه آنها باشید.

سایت مپ الخزرا | اگر این توصیه را دنبال کنید، مطمئناً در مدیتیشن به خوبی عمل خواهید کرد. نگران نباش برکات من با شماست. برای شما بهترین ها را آرزو می کنم!» ما باید پیام موجود در این داستان را به خاطر بسپاریم.

دعانویس استاد سیف

دعانویس استاد سیف | در حین مدیتیشن، قرار نیست ذهن خود را ساکت کنیم، بلکه بگذاریم خود به خود آرام بگیرد. همچنین نباید سعی کنیم افکارمان را کنار بزنیم، بلکه مطمئن شویم که خود به خود ساکت شوند.

افکار خود را مطالعه کنید تا فراتر از آنها بروید سؤال اجتناب ناپذیری که به ذهن خطور می کند این است که اگر در طول مدیتیشن اجازه داده شود افکار هر طور که می خواهند بیایند و بروند و اگر مهار نشوند، آیا بدون مانع رشد نمی کنند؟

READ  طلسم میخوام

دعانویس استاد سیف | علاوه بر این، آیا با فرض رویکرد منفعلانه، مانند شاهد، در واقع تنبلی و بی تحرکی را پرورش نمی دهیم؟ علل بی قراری را از بین ببرید کاملاً قابل درک است که فرد ممکن است چنین اضطرابی داشته باشد.

خوشبختانه اگر به درستی مدیتیشن را تمرین می کنیم، لازم نیست نگران چنین اثرات نامطلوبی باشیم. وقتی با افکار خود مخالفت نکنیم یا دنبال آن نباشیم، به تدریج از شدت و تعداد آنها کاسته می شود.

دعانویس استاد سیف | در نهایت، فرآیند تفکر به طور کامل متوقف می شود. این اساسی ترین فرآیند درگیر در مدیتیشن است. ما فقط می توانیم این را از طریق تجربه دست اول درک کنیم.

مدیتیشن یک موضوع ژیمناستیک فکری صرف نیست، بلکه یک فرآیند درک تجربی است. بنابراین ما باید تلاش کنیم تا تجربه مستقیمی از این حقیقت داشته باشیم.

دعانویس استاد سیف | یعنی باید شروع به مطالعه افکار خود کنیم تا فراتر از آنها برویم. فقط ساکت و آرام در یک مکان بنشینید و سعی کنید همه افکار خود را هر زمان که به ذهنتان می رسد مطالعه کنید و دنبال کنید.

در طول زمان، شما خودتان شروع به کشف حقیقت خواهید کرد. هنگامی که از این تجربه متوجه می شویم که تفکر تنها زمانی فعال می شود که به برخی از افکار علاقه مند می شویم و با برخی دیگر مخالفت می کنیم.

دعانویس استاد سیف | چنگال آهنین افکار در ذهن ما شروع به سست شدن می کند. به محض اینکه تأثیر افکار بر وجود ما به میزان قابل توجهی کاهش یابد، ذهن خود را به حالت بی فکری باز می کند.

READ  نوشتن دعا طلسم

این یک حالت عجیب و غریب است که از نظر کیفیت و ویژگی کاملاً با سایر حالات آگاهی که ما از آن آگاه هستیم متفاوت است. در حالی که در این حالت هستیم.

دعانویس استاد سیف | از تمام فعالیت های ذهنی آگاه هستیم، اما به هیچ یک از آنها پاسخ نمی دهیم. قرار است ما فقط آن فعالیت‌ها را به‌صورت «غیر مرتبط» مشاهده کنیم. من عمداً از کلمه “بدون پیوست” به جای “جدا” استفاده می کنم.

زیرا معنای مثبت تری برای آن دارد. کلمه “ناتکده” بیشتر از “جدا شده” دلالت دارد. دلالت بر این دارد که این انتخاب آزادانه ما است که به افکار خود وابسته نشویم و از آنها نمی ترسیم.

دعانویس استاد سیف | ما به شدت علاقه مندیم که از طریق مشاهده دقیق عملکرد ذهن خود اطلاعات بیشتری در مورد آن بدانیم. این عملیات به عنوان یک جریان بی پایان از افکار درک می شود.

افکار مدام در میدان آگاهی ذهن ما ظاهر می شوند. برخلاف «جداشده»، «بی‌تفاوت» حالت مثبت‌تری را نشان می‌دهد، جایی که درک بهتر و خرد بیشتری وجود دارد.

دعانویس استاد سیف | کلمه “جدا” این احساس را ایجاد می کند که ما از ذهن خود متنفریم و به همین دلیل است که می خواهیم از افکار خود دور بمانیم. همچنین به این معنی است که ما از افکار خود می ترسیم.

اما ذهن ما هرگز نمی تواند واقعاً ساکت باشد مگر اینکه با نگرش مثبت به آن نزدیک شویم تا آن را بهتر درک کنیم. در طی یک دوره زمانی، ذهن ما ساکت می شود.

READ  طلسم زبان بند قوی مادر شوهر

دعانویس استاد سیف | اما از آنجایی که ما کاملاً از این سکوت آگاه هستیم، هرگز منجر به بی تحرکی یا تنبلی نمی شود. در واقع، کیفیت کلی خودآگاهی ما را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

هنگامی که آگاهی بهبود یافت، دیگر جایی برای هیچ تنبلی یا بی تحرکی باقی نمی ماند. هیچ فایده ای ندارد که وقت گرانبهای خود را صرف تلاش برای ساکت کردن ذهن خود کنیم.

دعانویس استاد سیف | اگر دلایل بی قراری آن را درک کنیم و سعی کنیم از آن عوامل به درستی مراقبت کنیم، بسیار بهتر خواهد بود.

هنگامی که همه عواملی را که مسئول تحریک و بیقراری ذهنی ما هستند، کشف، درک و مراقبت کنیم، ساکت کردن ذهن بسیار آسان خواهد بود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفده =

نوشته های مشابه