دعانویس استاد سید علی موسوی


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد سید علی موسوی | دوستان برای نجات فرد از افتادن جلو می آیند. به نظر می رسد یک حس برادری و تعهد عالی است. اما از طریق چنین “کمکی”، آنها به خود “کمک می کنند” از منافع شخصی خود، تحت پوشش برادری و دوستی محافظت کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کسانی که بخشی از این زنجیره هستند، غل و زنجیر جدیدی برای زنده نگه داشتن و رشد آن اضافه می کنند. اگر به دلایلی یکی دو بند شل شد و شروع به از هم پاشیدگی کرد.

استاد | یک مراقبه باید قانون وابستگی متقابل را درک کرده و با کمال میل بپذیرد، به طوری که رفاه و رفاه فردی او همیشه به طور خودکار محافظت شود.

سایت مپ الخزرا | او باید از طریق چنین پذیرشی، زنجیره ای از همکاری با سایر تمرین کنندگان مراقبه ایجاد کند. متأسفانه ما انسانها با کمال میل نمی پذیریم که همه چیزهای آفریده شده، اعم از زنده یا غیر زنده، جاندار یا بی جان، به یکدیگر نیاز دارند.

دعانویس استاد سید علی موسوی

دعانویس استاد سید علی موسوی | بسیاری از سیاستمداران هند احتمالاً زیرکی خود را از خالق آموخته اند. آنها زنجیره ای از دوستان سیاسی را از نقاط مختلف کشور تشکیل می دهند.

او باید از طریق چنین پذیرشی، زنجیره ای از همکاری با سایر تمرین کنندگان مراقبه ایجاد کند. متأسفانه ما انسانها با کمال میل نمی پذیریم که همه چیزهای آفریده شده، اعم از زنده یا غیر زنده، جاندار یا بی جان، به یکدیگر نیاز دارند.

دعانویس استاد سید علی موسوی | به نفع خودمان است که به قانون وابستگی متقابل احترام بگذاریم و یاد بگیریم با آن زندگی کنیم. اما تحت تأثیر حیرت‌انگیز جهل، نسل بشر در حال حاضر درگیر غارت بی‌رویه همه منابع طبیعی است.

READ  طلسم گشایش

در این فرآیند، نیازهای واقعی آن بخش‌های اساسی خلقت کاملاً نادیده گرفته می‌شوند یا نادیده گرفته می‌شوند.

دعانویس استاد سید علی موسوی | آزادی انتخاب کیفیت زندگی ما و تعداد مشکلاتی که با آن روبرو هستیم می تواند به نحوه استفاده ما از آزادی انتخاب بستگی داشته باشد.

این کاملاً به ما بستگی دارد که چگونه از امتیاز زندگی استفاده کنیم – آیا بدن خود را نادیده می گیریم و سلامت خود را خراب می کنیم یا به درستی از آن مراقبت می کنیم.

دعانویس استاد سید علی موسوی | ما باید از آزادی انتخابی که طبیعت به ما داده است، هوشمندانه استفاده کنیم. به عنوان موازی، نور دادن و شوک دادن دو کیفیت جریان الکتریکی هستند.

اگر با دقت با آن رفتار نکنیم، باید با عواقب تصمیم خود مواجه شویم. اگر در نحوه استفاده از آن بی دقت باشیم، می تواند به ما آسیب برساند.

دعانویس استاد سید علی موسوی | اگر تصمیم بگیریم از خود در برابر جریان الکتریسیته محافظت کنیم و از همین انرژی برای روشن کردن یک چراغ رومیزی یا نصب پنکه استفاده سازنده کنیم، برق به ما خدماتی ارائه می دهد.

قوانین طبیعت فسادناپذیرند قوانین طبیعت کاملاً بی عیب و نقص هستند. ما هرگز نمی توانیم آنها را تغییر دهیم.

دعانویس استاد سید علی موسوی | اگر ما به خدایی که هر روز او را می پرستیم و نماینده این قوانین است، رشوه پولی می دهیم یا اگر از نظر مذهبی از معبد، مسجد یا کلیسا بازدید می کنیم به این معنی نیست که قوانین تغییر خواهند کرد.

به همین ترتیب، اگر یک مرد ثروتمند تمام دارایی خود را به خداوند تقدیم کند، به این معنا نیست که از بیماری صعب العلاجی که گرفتار آن است، نجات پیدا می کند.

READ  بهترین دعانویس در سمنان

دعانویس استاد سید علی موسوی | به همین ترتیب، اگر فقیری در موقعیتی نباشد که چیزی به خداوند تقدیم کند، به این معنا نیست که به مرگ زودرس خواهد مرد.

هوش عالی اصل زندگی فراگیر – یا طبیعت یا خدا یا آنچه شما بخواهید – بسیار فراتر از این همه فساد است. این فراتر از توان محدود ما در درک است.

دعانویس استاد سید علی موسوی | هرگونه تلاش برای رشوه خواری، نشانه ی مطمئنی از جهل است. غیرممکن است که قدرت برتر هرگز تسلیم هر گونه رشوه ای شود، زیرا این امر مانند شکستن قوانین خودش است.

او می داند که در خلقت او هرج و مرج ایجاد می کند و هرگز این کار را نمی کند. البته در جستجوی حمایت روانی و آرامش موقت از طریق دعا، به ویژه در مواقعی که در پریشانی و آشفتگی هستیم، اشکالی ندارد.

دعانویس استاد سید علی موسوی | اما اتکای کامل به چنین کمکی عاقلانه نیست. دعا هرگز نمی‌تواند جایگزینی برای تلاش‌های صادقانه ما برای غلبه بر مشکلاتمان باشد. دعای ما باید همراه با تلاش ما باشد.

نقش طبیعت در یک تجارت من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین «تاجر» کسی است که این جهان را خلق کرده است. او همیشه مشغول تولید بی‌نهایت تنوع و تعداد زیباترین محصولات است که بخشی از خلقت اوست. شگفت انگیزترین چیز در مورد این تاجر سطح باورنکردنی کمال است.

دعانویس استاد سید علی موسوی | او علی رغم خط تولید مستمر و بی پایان به موفقیت هایی دست یافته است. او هماهنگی کامل، صافی باورنکردنی و دقت بی عیب و نقص را در تمام محصولات خلقت خود حفظ می کند.

READ  طلسم زبان بند یهودی

انحرافات جزئی اتفاقی در آن محصولات بیشتر ناشی از اشتباهات فردی است تا اشتباهات مرتکب او. ما می‌توانیم از این «تجار» چیزهای زیادی بیاموزیم و با به کارگیری آن اصول در کسب‌وکار خود از این درک سود ببریم.

 

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

نوشته های مشابه