استاد طلسم

دعانویس استاد دولتی

دعانویس استاد دولتی | پس از آن، نیازی به نگرانی در مورد داشتن یک فضای بیرونی مطلوب نیست، زیرا ما می توانیم آن را در درون خود ایجاد کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هنگامی که ما شروع به لذت بردن از مدیتیشن کنیم و بتوانیم آن را با نهایت سهولت انجام دهیم، دیگر عوامل خارجی برای ما اهمیتی ندارند.

استاد | ما می توانیم در هر مکان و هر زمان مدیتیشن کنیم و این دقیقاً همان چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد. وقتی تازه مبتدی هستیم.

سایت مپ الخزرا | خاص بودن در مورد یک فضای مناسب ضروری است – اینکه بتوانیم آن را در هر مکان و هر زمان انجام دهیم، نشانه ای از رسیدن به بلوغ در مراقبه ما است.

دعانویس استاد دولتی

دعانویس استاد دولتی | مراقب باشید، نگران نباشید با این حال، ما هرگز نباید بیش از حد در مورد یک فضای مناسب و دلسوز باشیم. فضای مناسب مطمئنا برای مدیتیشن بسیار مفید است، اما همه چیز نیست.

علاوه بر این، ممکن است برخی افراد آنقدر خوش شانس نباشند که از امتیاز چنین فضایی برخوردار شوند. آنها باید چه کار کنند؟

دعانویس استاد دولتی | مطمئناً آنها نیازی به احساس بدی نسبت به آن ندارند. آنها باید بدون توجه به شرایط موجود به تمرین منظم مراقبه ادامه دهند.

هر روز قبل از شروع تمرین مراقبه باید اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهیم. ما باید مطمئن شویم که عوامل خارجی ما را آزار ندهند.

دعانویس استاد دولتی | ممکن است زنگ در را خاموش کنیم، گیرنده تلفن را روی قلاب یا تلفن همراه در حالت بی صدا نگه داریم، منشی تلفنی را روشن کنیم، علامت «مزاحم نشوید» را روی در آویزان کنیم و غیره.

READ  دعانویس استاد دبیری

این ترتیبات به جلوگیری از وقفه در لذتی که در مدیتیشن تجربه می کنیم کمک می کند. وقتی این شادی را به دست آوردیم، می دانیم که چقدر برای ما ارزشمند است.

دعانویس استاد دولتی | اگر در شهری شلوغ و پر سر و صدا زندگی می کنیم، پیدا کردن یک مکان آرام برای مدیتیشن دشوار خواهد بود.

همسایگان ما ممکن است با صدای رادیو و تلویزیون هایشان مزاحم ما شوند. اما ارزش ندارد در مبارزه با چنین مشکلاتی ناراحت شوید یا وقت و انرژی زیادی را هدر دهید.

دعانویس استاد دولتی | بهترین و بی ضررترین راه حل این است که زمان و مکان تمرین مراقبه خود را تغییر دهیم. اگر مشکل همچنان ادامه دارد و نویز ادامه دارد، بهترین گزینه استفاده از گوش گیر است.

مهم این است که مشکل خود را از بین ببریم و اجازه ندهیم که در ذهنمان بماند و ما را آزار دهد. من برخی از تمرین‌کنندگان صادق را می‌شناسم که هر روز دو ساعت مدیتیشن را تمرین می‌کنند.

دعانویس استاد دولتی | در حالی که در یک قطار شلوغ در بمبئی در حال رفت‌وآمد هستند، در هر مسیری دو ساعته به محل کارشان می‌روند. کسانی که معنی سفر با قطار در هند را دیده اند.

می توانند از آنچه من می گویم قدردانی کنند. گاهی اوقات ما کنترلی بر شرایط نداریم. این مشکل اغلب در زمان جشنواره در هند رخ می دهد.

دعانویس استاد دولتی | هندی ها از دیرباز به اعیاد مذهبی علاقه مند بوده اند. چنین جشنواره هایی در طول سال برگزار می شود. بسیاری از آنها به طور عمومی جشن گرفته می شوند.

READ  دعا نویسی برای رفع طلسم

آن دسته از خارجی هایی که از هند دیدن کرده اند و در جشنواره هولی یا گانش شرکت کرده اند، نکته ای که من می گویم را درک خواهند کرد. در چنین ایام جشن، مردم در خیابان‌ها سایه‌بان‌های موقتی می‌سازند.

دعانویس استاد دولتی | بت جشن خدا یا الهه را روی سکویی برافراشته در این سایه قرار می‌دهند و به آن نماز دسته جمعی می‌خوانند. معمولا جشن های گروهی بعد از ساعت اداری شروع می شود.

به طور طبیعی، نمازهای گروهی معمولاً بعد از غذا، حدود ساعت 9 یا 9:30 شب انجام می شود. در هنگام نماز از بلندگوها به طور گسترده استفاده می شود.

دعانویس استاد دولتی | معمولاً با دعا از بلندگو شروع می‌شوند، اما اغلب به پخش آهنگ‌های معروف فیلم ختم می‌شوند! پخش چنین آهنگ هایی در مناسبت فرخنده جشنواره پوچ است.

اما این جشنواره ها فقط اعمال مذهبی نیستند. آنها هم برای سرگرمی هستند. با توجه به مبارزه سخت روزانه برای بقا که همه باید طی کنند، مردم همیشه مشتاقانه منتظر نوعی سرگرمی هستند.

دعانویس استاد دولتی | در پایان روز. رفتن به سینما بسیار گران است. تعداد بسیار کمی می توانند آن را بپردازند. تنها گزینه استفاده از اوقات عید و ترکیب نماز با سرگرمی است.

این مشکل اغلب زمانی پیش می‌آید که در حال اتمام برنامه پرمشغله‌ی روز خود هستیم و می‌خواهیم مدیتیشن خود را در عصر شروع کنیم.

دعانویس استاد دولتی | سپس مجبور می شویم به موسیقی با صدای بلندی که در نزدیکی محل اقامتمان پخش می شود گوش دهیم. هضم شرایط فوق العاده سخت است.

در این شرایط، ما باید یا مشکل خود را با سازمان دهندگان چنین عملکردهایی در میان بگذاریم یا گوش گیرها را در دسترس داشته باشیم یا اگر هیچ چیز دیگری کار نمی کند.

READ  نوشتن دعا با زعفران برای ازدواج

دعانویس استاد دولتی | فقط یک یا دو روز مراقبه خود را متوقف کنیم و به سادگی از موسیقی لذت ببریم. چرا که نه؟ بالاخره موضوع انتخاب است.

اگر تصمیممان را بگیریم می توانیم از هر چیزی و از همه چیز لذت ببریم. ما می‌توانیم به مدیتیشن ادامه دهیم.

دعانویس استاد دولتی | مهم نیست در اطرافمان چه اتفاقی می‌افتد یا فقط تصمیم می‌گیریم بدون هیچ مقاومتی از خود مشکل لذت ببریم.

ممکن است این یک ذهنیت گنده‌انگیز و بزدلانه به نظر برسد، اما اینطور نیست. مبارزه با چیزی که دوست ندارید سخت تر است.

دعانویس استاد دولتی | تحمل آن سخت تر است و از همه سخت تر است که با آن زندگی کنید و از آن لذت ببرید. به یاد داشته باشید، مسئله در اینجا اصلاحات اجتماعی یا اثبات قدرت ما به دیگران نیست.

بلکه یافتن راه حلی عاقلانه و فوری برای یک مشکل در طول مدیتیشن، تا بتوانیم از آن لذت بیشتری ببریم. مبارزه همیشه دعواهای بیشتری را ایجاد می کند و پس از پایان مبارزه، مشکل همچنان وجود دارد و شاید حتی بدتر از قبل باشد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =