دعانویس استاد دبیری


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد دبیری | اما یک شخص تحقق یافته، که به طور کامل و دائمی از تمام زنجیره های ذهنی میل آزاد است، کاملاً ساکن می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس از رها شدن از قید و بند آرزو، کاری برای او در این زندگی و این دنیا باقی نمی ماند. او برای همیشه در سعادت درونی غوطه ور می ماند.

استاد | او آرامش عمیق و ثبات درونی پایدار را تجربه می کند. به طور متناقض، تمام خواسته های او به دلیل رهایی از همه آنها به طور خودکار و دائمی برآورده می شوند.

سایت مپ الخزرا | بسیار جالب است که ببینیم آنهایی که آرزوها بر آنها حکومت می‌کند، به دنبال تحقق می‌دوند و فردی که برای همیشه از همه خواسته‌ها خلاص است.

دعانویس استاد دبیری

دعانویس استاد دبیری | میل چنان غل و زنجیر ذهنی است که شخص مقید به آن پیوسته سعی می کند کاری برای برآورده شدن آرزو انجام دهد.

بدون انجام کاری از برآورده شدن و رضایت کامل لذت می‌برد. ایجاد، برآورده شدن و رستاخیز خواسته ها تجربه معمول ما این است که برآورده شدن یک خواسته، خواسته های دیگری را ایجاد می کند که با میل اصلی مرتبط هستند.

دعانویس استاد دبیری | ما شروع به ارضای خواسته های جدید می کنیم که به نوبه خود دسته جدیدی از خواسته های مرتبط را ایجاد می کند.

این روند بی‌پایان ادامه می‌یابد و ما به دنبال تحقق خواسته‌ها یکی پس از دیگری به دویدن ادامه می‌دهیم. برخی از خواسته ها به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرند یا در طی یک دوره زمانی کهنه می شوند.

دعانویس استاد دبیری | این گونه امیال تا مدتی خفته باقی می مانند، اما به محض ایجاد آب و هوای مساعد، به اشکال مختلف زنده می شوند.

READ  باطل شدن طلسم صبی

برخی از امیال خفته زمانی که مورد توجه مناسب و فضای مساعد قرار می گیرند به خواسته های جدید شکوفا می شوند.

دعانویس استاد دبیری | چه قبل، چه بعد از تحقق یا بدون تحقق، آرزوها ظاهر می شوند، برای مدتی در اطراف می مانند، ناپدید می شوند یا دوباره زنده می شوند.

بسته به وجود آب و هوای مناسب برای چنین تجدید قوا. چرخه همیشه تکرار می شود. بسیاری از ما تمام زندگی خود را صرف برآوردن خواسته ها یکی پس از دیگری می کنیم و کاملاً در شبکه ای از آرزوها که همیشه در حال گسترش است گرفتار می شویم.

دعانویس استاد دبیری | بسیاری از ما در انتها کاملاً خسته می شویم، بدون اینکه به چیزی شبیه به تحقق واقعی دست یابیم.

بیشتر مردم با مجموعه ای از آرزوهای برآورده نشده می میرند که ظاهراً به زندگی بعدی منتقل می شوند. پس از گذراندن سال‌ها برای مطالعه این چرخه بی‌پایان آرزوها، شخص واقعاً شیفته ماهیت این چرخه می‌شود.

دعانویس استاد دبیری | تلاش آغاز می شود در این مرحله، شخص شروع به پرسیدن سؤالات اساسی می کند مانند: من این کار را برای چه انجام می دهم؟

سعی کرده ام خواسته هایم را برآورده کنم، اما هر روز آرزوهایم بیشتر می شود. زمانی که احساس می‌کنم یک آرزو را برآورده کرده‌ام و به چیزی رسیده‌ام، نسل جدیدی از آرزوها را در گوشه و کنار می‌بینم.

دعانویس استاد دبیری | قرار است از طریق این دویدن به چه چیزی برسم؟ تا کی به این جنون ادامه بدم؟ تا کی می خواهم دنبال این زنجیره بی پایان آرزوها بدوم؟

آیا راهی برای برون رفت از این مشکل وجود دارد؟ این نوع افکار ممکن است هر چند وقت یکبار در ذهن ما رخنه کنند، اما ما به ندرت به اهمیت واقعی آنها پی می بریم.

READ  دعانویس با جن

دعانویس استاد دبیری | مطمئناً دنبال کردن آنها افکار بسیار دشواری است، به ویژه زمانی که راهنمایی کافی یا توصیه عاقلانه در دسترس ما نیست.

ممکن است به سرعت علاقه خود را از دست بدهیم، تلاش را متوقف کنیم، شروع به فرار از آن افکار کنیم و بار دیگر در شبکه همیشه در حال رشد آرزوها گم شویم.

دعانویس استاد دبیری | با این کار فرصت طلایی درک خواسته های خود را از دست می دهیم و در نتیجه از آنها فراتر می رویم.

تلاش را متوقف نکنید ممکن است فکر کنیم که برای برآورده شدن خواسته ها باید سختی های زیادی را پشت سر بگذاریم، اما آنها به طور کامل ارضا نمی شوند.

دعانویس استاد دبیری | به این ترتیب، ارضای دائمی خواسته ها مانند یک رویای دور است. پس چرا باید به دنبال یک فانتزی دور از دسترس دیگر برویم تا فراتر از رویاها برویم؟

همچنین ممکن است کسی عقلانی کند و بگوید که، هر چقدر هم که دنیای آرزوها دروغین و ساختگی باشد، حداقل به نظر می‌رسد چیزی ملموس در آنجا اتفاق می‌افتد.

دعانویس استاد دبیری | علاوه بر این، چه کسی می داند که پس از رهایی از تمام خواسته ها چه اتفاقی می افتد؟ آیا واقعا ارزش کار کردن برای آن را دارد؟

همچنین ممکن است فرد احساس کند که قرار گرفتن در یک مسیر آشنا بسیار بهتر از ریسک کردن است. یافتن پاسخ برای چنین سؤالاتی ممکن نیست مگر اینکه تفکر ما با انجام کاری ملموس و در قالب مدیتیشن تکمیل شود.

دعانویس استاد دبیری | در غیاب چنین گزینه‌ای، انسان طبیعتاً رویکردی مرسوم به آن پرسش‌ها در پیش می‌گیرد و بار دیگر در شبکه‌ای از خواسته‌ها گم می‌شود.

READ  شماره دعانویس در خوزستان

در واقع، ما واقعاً خوش شانس هستیم که چنین سؤالاتی داریم. این یک فرصت عالی است. بنابراین، ما باید عاقل باشیم تا از چنین فرصتی نهایت استفاده را ببریم.

دعانویس استاد دبیری | اول از همه، ما باید افکار خود را با تأمل بسیار عمیق تر در مورد موضوع تکمیل کنیم. ما باید متوجه باشیم که اگر به دنبال برآورده شدن خواسته های خود بدویم.

ذهن ما ناآرام تر و آشفته تر می شود. در نتیجه، خاموش کردن آن و تبدیل آن به مدیتیشن دشوارتر می شود. بنابراین، دویدن به دنبال خواسته ها در واقع برای رشد ما در مدیتیشن بسیار مضر است.

دعانویس استاد دبیری | بنابراین، در این مقطع، ارزش آن را دارد که بررسی کنیم چگونه می‌توانیم از خواسته‌های خود رهایی کامل داشته باشیم.

رهایی از امیال یک حالت روانی است. اگر درک بهتر و بینش عمیق تری نسبت به کل فرآیند زندگی ایجاد کنیم

دعانویس استاد دبیری | رهایی از خواسته هایمان برای ما آسان خواهد بود. هر ولعی اسارت ایجاد می کند و اسارت عامل اصلی رنج ماست.

برای رهایی از رنج، باید بدانیم چگونه از هر نوع حبس روانی رهایی داشته باشیم. ما نمی‌توانیم از خواسته‌های خود رها شویم.

دعانویس استاد دبیری | مگر اینکه از اسارت آنها رها شویم. ما نمی توانیم به چنین آزادی دست یابیم اگر دائماً علیه خواسته های خود جنگ کنیم.

برخلاف تصور رایج، مبارزه با امیال راه حل واقعی این مشکل نیست. اگر مبارزه راه حل واقعی نیست، پس چاره چیست؟ اگر دائماً آرزوهای خود را یکی پس از دیگری برآورده کنیم.

دعانویس استاد دبیری | همچنان آشفتگی و آشفتگی زیادی در ما ایجاد می کند زیرا در پایان هرگز احساس رضایت نخواهیم کرد. پس راه حل این مشکل چیست؟

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =

نوشته های مشابه