دعانویس استاد حسینی


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد حسینی | ما باید قبل از شروع تمرین واقعی و قبل از برداشتن اولین قدم در این راه، مفاهیم اساسی مراقبه و افکار فلسفی مربوط به آن را روشن کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همچنین برای کسانی که قبلاً نوعی مدیتیشن را تمرین می‌کنند، ارزش دارد که مدتی را صرف «بازسازی» در مورد این مسائل کنند.

استاد | اگر این تمرین را در ابتدا انجام دهیم، راه زیادی را طی می کند. این به ما کمک می کند تا کیفیت تمرین مدیتیشن خود را بهبود بخشیم.

سایت مپ الخزرا | با یک دیدگاه گسترده تر، ما می دانیم که چگونه از دانش و درک مراقبه در زمینه گسترده تر زندگی به طور کلی و زندگی فردی خود به طور خاص استفاده کنیم.

دعانویس استاد حسینی

دعانویس استاد حسینی | اگر به دلایلی قبلاً این تمرین را انجام نداده‌ایم، باید اکنون آن را انجام دهیم. هیچ وقت برای انجام کاری با ارزش و اهمیت واقعی برای ما دیر نیست.

عدم درک مراقبه می تواند به طور قابل توجهی پیشرفت ما را در مسیر به تاخیر بیندازد. همچنین ممکن است ادغام مدیتیشن در زندگی روزمره بسیار دشوار باشد.

دعانویس استاد حسینی | و ما باید مدیتیشن را به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره خود تبدیل کنیم – تمرین کوتاه مدت پراکنده ارزش بسیار کمی دارد.

چنین عملی ممکن است هرگز مزایای معنوی گسترده ای برای ما به همراه نداشته باشد.

دعانویس استاد حسینی | این که مراقبه را به بخشی از زندگی خود تبدیل کنیم، در واقع یک اصل کلیدی در پشت یادگیری آن است.

READ  کانال طلسم استاد محمد

مهم نیست که کدام شکل خاصی از مدیتیشن را انجام می دهیم. مدیتیشن گسترده بینایی را به ارمغان می آورد.

دعانویس استاد حسینی | با دید وسیع، می‌توانیم تکنیک‌های مراقبه خوب را از تکنیک‌های بد متمایز کنیم. این در واقع ما را از گمراه شدن با یک فرقه خاص، گورو خودخوانده یا فرقه مذهبی محافظت می کند.

تنگی دید باعث بروز چنین مشکلاتی می شود و بیشتر از اینکه فایده داشته باشد ضرر دارد.

دعانویس استاد حسینی | به همین دلیل است که ما باید از همان ابتدای سفر اقدامات احتیاطی را برای دوری از چنین خطراتی انجام دهیم.

آگاهی از زمینه وسیع‌تر مدیتیشن به ما کمک می‌کند تا این کار را انجام دهیم – اگر پس از آن به چنین مشکلاتی برخورد کنیم، می‌توانیم به خوبی با آن‌ها کنار بیاییم.

دعانویس استاد حسینی | قوانین طبیعت را درک کنید نگاه گسترده تر به مراقبه با دوستی با طبیعت شروع می شود.

طبیعت می تواند بهترین دوست، فیلسوف و راهنمای ما در این زمینه باشد، اگر بدانیم چگونه با آن ارتباط برقرار کنیم.

دعانویس استاد حسینی | کاری که باید انجام دهیم این است که فقط چشمانمان را باز نگه داریم و شروع به نگاه کردن به اطرافمان کنیم.

به آرامی ارتباط برقرار می کنیم، مراقبه تر می شویم و به نقش مهم طبیعت در زندگی خود پی می بریم.

دعانویس استاد حسینی | شگفت‌انگیز است که ببینیم طبیعت چگونه در چارچوب بی‌نقص قوانین فاسد ناپذیر، خطاناپذیر و انکار ناپذیر ابدی خود کار می‌کند.

آنها بر وجود فردی ما و هر چیزی که ما را احاطه کرده است، حکومت می کنند. با درس گرفتن از این قوانین و احترام به آنها، متوجه می شویم که آنها چقدر باید به ما ارائه دهند.

READ  طلسم زبان بند قوی شوهر

دعانویس استاد حسینی | اسرار طبیعت برای ما آشکار می شود، به شرطی که با قوانین آن همکاری کنیم. هنگامی که بدانیم چگونه از طبیعت بیاموزیم، می توانیم بفهمیم که «یادگیری دائمی» واقعاً به چه معناست.

یادگیری دائمی به ما کمک می کند تا درک و بینش بهتری نسبت به واقعیت های اساسی زندگی فیزیکی داشته باشیم.

دعانویس استاد حسینی | در حالی که از طبیعت می آموزیم، چیزهای زیادی در مورد خود می آموزیم، زیرا بخشی جدایی ناپذیر از وجود وسیع کیهانی هستیم.

مدیتیشن به ما کمک می کند تا این حقیقت را درک کنیم. با قرار گرفتن در نزدیکی طبیعت، به آرامی یاد می گیریم که چگونه بازتر شویم.

دعانویس استاد حسینی | این گشودگی، همراه با تلاش ما در جهت مناسب، بهبود کیفی زیادی را در تمرین روزانه مراقبه ما به ارمغان می آورد.

وابستگی متقابل به نظر می رسد که عملکرد جهان با طراحی هوشمندانه اداره می شود. مطابق با “قانون وابستگی متقابل” کار می کند.

دعانویس استاد حسینی | تک تک اجزای هستی به گونه ای طراحی شده است که به قسمتی دیگر کمک می کند و بخشی که چنین کمکی دریافت می کند هر وقت نوبت به آن برسد، آن را متقابل خواهد کرد.

برای اینکه این مدل به راحتی کار کند، موجوداتی که به یکدیگر کمک می کنند نیز برای این کمک به یکدیگر وابسته هستند.

دعانویس استاد حسینی | به عنوان مثال، گیاهان اکسیژن تولید می کنند – که برای بقای خود به آن نیاز ندارند – و در ازای آن، دی اکسید کربن را دریافت می کنند که به آن نیاز دارند.

READ  باطل شدن طلسم قوی

گیاهان از شر چیزی غیر ضروری خلاص می شوند، اما برای بقای انسان حیاتی است. به طور مشابه، انسان دی اکسید کربنی را منتشر می کند که برای بقای خود به آن نیازی ندارد، اما برای گیاهان ضروری است.

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

نوشته های مشابه