دعانویس استاد بجستانی


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد بجستانی | به او گفتم: «الان پس از بررسی‌ها، حداقل مطمئناً می‌دانید که سلامتی‌تان ایرادی ندارد. هیچ آسیب شناسی ارگانیکی در بدن شما وجود ندارد که یافته های بالینی را ثابت کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دکتر هیچ راهی برای دانستن این موضوع نداشت، بدون اینکه گزارش آزمایش را در اختیار او قرار دهد. این اطلاعات برای تصمیم گیری در مورد خط درمانی دقیقی که باید به شما داده شود، ضروری بود.

استاد | و این دلیلی بود که او مجبور شد از شما بخواهد که این آزمایشات را انجام دهید.» من از این فرصت استفاده کردم و اهمیت شروع جدی یوگا را با گفتن «اکنون می‌دانی که سالم هستی، می‌توانی با خیال راحت شروع کنی.» با دوره کامل یوگا هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.»

سایت مپ الخزرا | درست است که برخی از تحقیقات پزشکی برای بیماران زائد به نظر می رسد. با این حال، پزشکان به دلایل مختلفی چنین روش هایی را توصیه می کنند.

دعانویس استاد بجستانی

دعانویس استاد بجستانی | باید به بیمار توضیح می‌دادم که هدف از بررسی‌ها تشخیص صحیح پاتولوژی زمینه‌ای روند بیماری و تأیید سلامت یا بیمار بودن او بود.

البته مهمترین آنها تلاش برای تشخیص و درمان صحیح است. اما آنها باید با احتیاط بیشتری مورد استفاده قرار گیرند، زیرا بیماران اغلب نسبت به برادری پزشکی و روش های با فناوری پیشرفته محتاط هستند.

دعانویس استاد بجستانی | چیزی مشابه در مورد مدیتیشن اتفاق می افتد. روش های مختلفی برای مدیتیشن وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

برای اینکه بفهمیم کدام یک از آنها برای ما مناسب تر است، بسیار مهم است که ابتدا از موارد ساده شروع کنیم.

READ  دعانویس استاد دبیری

دعانویس استاد بجستانی | اگر آنها پس از آزمایشات اولیه کار نکردند، بهتر است برای مشاوره و مشاوره به «دکتر مدیتیشن» مراجعه کنید.

او فرد مناسبی است که می تواند مشکل ما را «تشخیص» کند و فوراً «درمان» را تجویز کند. اگر او از تشخیص راضی نباشد.

دعانویس استاد بجستانی | ممکن است به ما پیشنهاد کند که برخی از «تحقیقات معنوی» را انجام دهیم تا به تشخیص مناسب مشکل خود در مدیتیشن برسیم.

بررسی معنوی بیشتر به شکل یک اصلاح ساده یا اصلاح جزئی در تمرین مراقبه ما است. بنابراین، او تصویر واضحی از مشکل ما به دست می آورد.

دعانویس استاد بجستانی | او همچنین ممکن است تصمیم بگیرد که ما را در آشرام یا «بیمارستان معنوی» خود تحت نظارت و بررسی مستقیم خود در حالی که تحقیقات معنوی «پیچیده و پیشرفته‌تری» انجام می‌دهد، «پذیرش» کند. او در پرتو تشخیص خود، درمان معنوی خاصی را تجویز می کند.

این به صورت انجام برخی آزمایشات معنوی بر روی ما است. ما باید برای مدتی بر اساس «درمان معنوی» که او برایمان تجویز کرده روی خودمان کار کنیم تا بتوانیم انتظار نتیجه‌ای داشته باشیم.

دعانویس استاد بجستانی | بهترین نتایج زمانی حاصل می شود که بدانیم مراقبه مناسب برای سلامت معنوی ما کدام است.

ما باید مقداری زمان، پول و انرژی صرف کنیم تا به “تشخیص” مناسب برسیم که کدام تکنیک خاص مدیتیشن برای “سلامت معنوی” و رفاه ما مناسب‌تر است.

دعانویس استاد بجستانی | بدیهی است که نمی توان آن را یک تلاش بیهوده در نظر گرفت. هنگامی که مشکلات ما در مدیتیشن به درستی تشخیص داده شد و توسط یک “دکتر مدیتیشن” به درستی درمان شد.

READ  دعای باطل شدن طلسم کار

ما شروع به لذت بردن از سلامت معنوی واقعی در قالب آرامش عمیق ذهنی و شادی درونی بی حد و حصر می کنیم. همانطور که این اتفاق می افتد.

دعانویس استاد بجستانی | ذائقه ما برای مدیتیشن به سرعت رشد می کند. قدردانی کنید، انتقاد نکنید در این مرحله بسیار مهم است که مراقب باشیم در مورد روش مدیتیشن خودمان با عبارات عالی صحبت نکنیم و دیگران را دست کم نگیریم.

آنچه ما در مورد روش خود می پسندیم به سلیقه فردی ما بستگی دارد و آنچه دیگران در مورد مدیتیشن خود می پسندند متعلق به آنهاست. تحقیر یک روش متفاوت، نشانه ای از غرور است.

دعانویس استاد بجستانی | کاری که ما باید انجام دهیم این است که صحت پیشرفت خود در مدیتیشن را بررسی کنیم تا ببینیم آیا واقعی است یا خیالی.

هیچ مراقبه ای به صورت مطلق نسبت به هیچ مراقبه دیگری برتر یا پایین تر نیست. چیزی که بیشتر به ما می آید ممکن است اصلاً برای شخص دیگری مناسب نباشد و بالعکس.

دعانویس استاد بجستانی | ما باید هر کاری که برای ما مناسب است را انجام دهیم و اجازه دهیم دیگران خودشان انتخاب کنند. ما باید یاد بگیریم که به تکنیک های دیگر نیز احترام بگذاریم.

انتقاد از روش های دیگر مراقبه فایده ای ندارد، زیرا چنین انتقادی بیشتر از روش یا شخصی که از او انتقاد می کنیم به ما آسیب می رساند.

دعانویس استاد بجستانی | چرا وقت و انرژی گرانبهای خود را صرف این می کنیم که ذهن مان بیشتر آشفته و بی قرار شود؟ جالب است که یک مراقبه واقعی می تواند مراقبه کننده دیگری را شناسایی کرده و از آن قدردانی کند.

READ  طلسم زبان بند قوی برای خانواده شوهر

حتی اگر روش کاملا متفاوتی از مراقبه را دنبال کند. این درست مانند یک هنرمند واقعی اتفاق می افتد که واقعاً آثار هنری هنرمند دیگری را درک می کند و قدردانی می کند.

 

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =

نوشته های مشابه