دعانویس استاد انصاری زاهدان


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعانویس استاد انصاری زاهدان | انتخابات تمام شد، فقر ادامه یافت، سرخوشی عمومی فروکش کرد. توده ها سرخورده شدند و متعاقباً در انتخابات بعدی او را از قدرت کنار زدند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فیلمسازان نیز از همین ترفند استفاده می کنند. آنها رویاها را به ساده لوح ها می فروشند و آنها را درگیر رویا می کنند.

استاد | از قضا، کسانی که رویای رفاه را تماشا می کنند فقیر می مانند در حالی که فیلمسازانی که رویاها را نشان می دهند پول زیادی به دست می آورند.

سایت مپ الخزرا | بسیار جالب است که ببینید اکثر افرادی که قادر به کنار آمدن با واقعیت های سخت روزمره زندگی نیستند، معمولاً ترجیح می دهند به کسانی که رویاهایی به آنها پیشنهاد می کنند گوش دهند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان

دعانویس استاد انصاری زاهدان | او می دانست که ریشه کن کردن فقر از هند آسان نیست. اما چه کسی جز فقرای واقعی به چنین ریشه کنی علاقه مند بود؟

آنها نمی دانند چگونه مشکلات خود را حل کنند، اما به ندرت می خواهند کاری در مورد آن انجام دهند. آنها غالباً از خیرخواهان واقعی که می خواهند راه “واقعی” را به آنها نشان دهند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | بیزارند – استادان معنوی می توانند آنها را از حقیقت واقعی آگاه کنند، اما بیشتر مردم به ندرت به چنین حقایقی علاقه مند هستند.

بیشتر مردم دوست دارند در دنیای رویاهای خود غرق بمانند. آنها با این امید واهی زنده می مانند که اگرچه وضعیت فعلی آنها چندان خوب نیست.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | اما چند سال دیگر بهتر می شود و در نهایت همه چیز خوب می شود. چه کسی می تواند به کسانی کمک کند که تصمیم خود را برای زندگی در دنیای رویایی گرفته اند؟

READ  دعا نویسی برای طلسم

آنها بر اساس انتخاب های فردی خود عمل می کنند. فرض کنید با دوست خود نشسته اید که به طور کامل غرق تماشای دنیای غیرواقعی است که در یک فیلم به تصویر کشیده شده است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | اگر نادرستی دنیایی را که روی صفحه نمایش داده می شود به او یادآوری کنید، او نمی خواهد آن را از شما بشنود. اگر به آنچه می گویید ادامه دهید، او آن را تایید نمی کند.

اگر همچنان بر تلاش خود برای بیرون آوردن او از دنیای خیال پافشاری کنید، مطمئناً یک دوست خوب را از دست خواهید داد. چگونه می تواند چیزی را که خیلی دوست دارد ترک کند؟

دعانویس استاد انصاری زاهدان | تقریباً غیرممکن است که او این کار را انجام دهد. برای چنین افرادی، به سختی مهم است که رویاها را به آنها نشان دهید یا نه – آنها به هر حال رویاهایی را خواهند یافت و در آن رویاها غرق خواهند ماند.

بنابراین ممکن است بگوییم که رویاها برای برخی از افرادی که تحت فشارهای غیرقابل تحمل در دنیای واقعی هستند ضروری و مفید است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | برای آنها، رویا به عنوان یک خروجی و یک سوپاپ اطمینان عمل می کند که از طریق آن فشار درونی اضافی آزاد می شود. این یک تسکین موقت است.

اما، با این وجود، مطمئناً برای آنها یک تسکین خوشایند است. پس از کاهش مقداری فشار، ممکن است روشن‌تر فکر کنند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | آنها همچنین ممکن است وضعیت خود را بررسی کنند و شروع به جستجوی یک زندگی “بدون رویا” کنند.

READ  طلسم زبان بند خواهر شوهر

رهایی از خواسته ها رهایی از رویاهاست این درست است که بیشتر مردم برای رهایی از استرس های زندگی روزمره به رویا نیاز دارند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | اما رویاها تنها یک تسکین موقت از چنین استرسی هستند. با این حال، یک روح درک شده و روشن می تواند توهم زندگی و همچنین رویاها را به وضوح ببیند و درک کند.

او کاملاً از ناامنی و بی ارزشی فراگیر زندگی به عنوان یک کل بیدار است. او خود به طور ایمن در خرد دنیوی و همچنین معنوی مستقر است و در آگاهی خود گسترش یافته و رشد کرده است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | چنین فردی به راحتی می تواند از رویاها فراتر رفته و از آنها فراتر رود. برای فردی که برای همیشه از تمام خواسته ها و آرزوها در زندگی خود فراتر رفته است کاملاً طبیعی است که از رویاها رها شود.

پادشاهی آرزو دارد گدا باشد. وقتی از خواب بلند می شود، استاد خود را صدا می کند. پادشاه از خوابی که به تازگی دیده بود به او می گوید و از او مشورت می خواهد: «آقا، من واقعاً گیج شدم. لطفاً سردرگمی من را برطرف می کنید؟

دعانویس استاد انصاری زاهدان | لطفاً برای من توضیح دهید که آیا “شاه” رویای کوتاهی از گدا بودن را دیده است یا “گدا” رویای طولانی پادشاه بودن است؟

کدام یک از این دو واقعی است، گدا یا شاه؟» مرشد پاسخ می‌دهد: «هم پادشاه و هم گدا دروغ می‌گویند.» مرشد دانش‌آموز می‌توانست این را بگوید، زیرا خودش از هر گونه اسارت آزاد بود.

READ  نوشتن دعا برای افزایش رزق و روزی

دعانویس استاد انصاری زاهدان | او می دانست که دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم و دنیای خیالی رویا هر دو غیر واقعی هستند.

زنجیره آرزوها یک ضرب المثل زیبا در سانسکریت وجود دارد که «میل» را عجیب‌ترین نوع زنجیر در این دنیا توصیف می‌کند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | كسى كه به آن «زنجير» شده است، به دنبال برآورده شدن خواسته ها يكى پس از ديگرى مى دود، و «رها» از اين زنجير، مانند معلولى ناتوان مى شود.

من این جمله را دوست دارم، زیرا کار میل را به معنی دارترین و دقیق ترین شکل توصیف می کند. می دانیم که فردی که در زنجیر آهنی بسته شده است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | کاملاً بی حرکت می شود و نمی تواند از جایی به جای دیگر حرکت کند. اما به محض رها شدن زنجیر، همان فرد می تواند با سرعت و بدون هیچ مشکلی به هر نقطه ای حرکت کند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

نوشته های مشابه