استاد طلسم

دعانویس استاد انصاری زاهدان

دعانویس استاد انصاری زاهدان | انتخابات تمام شد، فقر ادامه یافت، سرخوشی عمومی فروکش کرد. توده ها سرخورده شدند و متعاقباً در انتخابات بعدی او را از قدرت کنار زدند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فیلمسازان نیز از همین ترفند استفاده می کنند. آنها رویاها را به ساده لوح ها می فروشند و آنها را درگیر رویا می کنند.

استاد | از قضا، کسانی که رویای رفاه را تماشا می کنند فقیر می مانند در حالی که فیلمسازانی که رویاها را نشان می دهند پول زیادی به دست می آورند.

سایت مپ الخزرا | بسیار جالب است که ببینید اکثر افرادی که قادر به کنار آمدن با واقعیت های سخت روزمره زندگی نیستند، معمولاً ترجیح می دهند به کسانی که رویاهایی به آنها پیشنهاد می کنند گوش دهند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان

دعانویس استاد انصاری زاهدان | او می دانست که ریشه کن کردن فقر از هند آسان نیست. اما چه کسی جز فقرای واقعی به چنین ریشه کنی علاقه مند بود؟

آنها نمی دانند چگونه مشکلات خود را حل کنند، اما به ندرت می خواهند کاری در مورد آن انجام دهند. آنها غالباً از خیرخواهان واقعی که می خواهند راه “واقعی” را به آنها نشان دهند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | بیزارند – استادان معنوی می توانند آنها را از حقیقت واقعی آگاه کنند، اما بیشتر مردم به ندرت به چنین حقایقی علاقه مند هستند.

بیشتر مردم دوست دارند در دنیای رویاهای خود غرق بمانند. آنها با این امید واهی زنده می مانند که اگرچه وضعیت فعلی آنها چندان خوب نیست.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | اما چند سال دیگر بهتر می شود و در نهایت همه چیز خوب می شود. چه کسی می تواند به کسانی کمک کند که تصمیم خود را برای زندگی در دنیای رویایی گرفته اند؟

READ  دعانویسی برای عاشق کردن

آنها بر اساس انتخاب های فردی خود عمل می کنند. فرض کنید با دوست خود نشسته اید که به طور کامل غرق تماشای دنیای غیرواقعی است که در یک فیلم به تصویر کشیده شده است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | اگر نادرستی دنیایی را که روی صفحه نمایش داده می شود به او یادآوری کنید، او نمی خواهد آن را از شما بشنود. اگر به آنچه می گویید ادامه دهید، او آن را تایید نمی کند.

اگر همچنان بر تلاش خود برای بیرون آوردن او از دنیای خیال پافشاری کنید، مطمئناً یک دوست خوب را از دست خواهید داد. چگونه می تواند چیزی را که خیلی دوست دارد ترک کند؟

دعانویس استاد انصاری زاهدان | تقریباً غیرممکن است که او این کار را انجام دهد. برای چنین افرادی، به سختی مهم است که رویاها را به آنها نشان دهید یا نه – آنها به هر حال رویاهایی را خواهند یافت و در آن رویاها غرق خواهند ماند.

بنابراین ممکن است بگوییم که رویاها برای برخی از افرادی که تحت فشارهای غیرقابل تحمل در دنیای واقعی هستند ضروری و مفید است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | برای آنها، رویا به عنوان یک خروجی و یک سوپاپ اطمینان عمل می کند که از طریق آن فشار درونی اضافی آزاد می شود. این یک تسکین موقت است.

اما، با این وجود، مطمئناً برای آنها یک تسکین خوشایند است. پس از کاهش مقداری فشار، ممکن است روشن‌تر فکر کنند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | آنها همچنین ممکن است وضعیت خود را بررسی کنند و شروع به جستجوی یک زندگی “بدون رویا” کنند.

READ  طلسم گنج

رهایی از خواسته ها رهایی از رویاهاست این درست است که بیشتر مردم برای رهایی از استرس های زندگی روزمره به رویا نیاز دارند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | اما رویاها تنها یک تسکین موقت از چنین استرسی هستند. با این حال، یک روح درک شده و روشن می تواند توهم زندگی و همچنین رویاها را به وضوح ببیند و درک کند.

او کاملاً از ناامنی و بی ارزشی فراگیر زندگی به عنوان یک کل بیدار است. او خود به طور ایمن در خرد دنیوی و همچنین معنوی مستقر است و در آگاهی خود گسترش یافته و رشد کرده است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | چنین فردی به راحتی می تواند از رویاها فراتر رفته و از آنها فراتر رود. برای فردی که برای همیشه از تمام خواسته ها و آرزوها در زندگی خود فراتر رفته است کاملاً طبیعی است که از رویاها رها شود.

پادشاهی آرزو دارد گدا باشد. وقتی از خواب بلند می شود، استاد خود را صدا می کند. پادشاه از خوابی که به تازگی دیده بود به او می گوید و از او مشورت می خواهد: «آقا، من واقعاً گیج شدم. لطفاً سردرگمی من را برطرف می کنید؟

دعانویس استاد انصاری زاهدان | لطفاً برای من توضیح دهید که آیا “شاه” رویای کوتاهی از گدا بودن را دیده است یا “گدا” رویای طولانی پادشاه بودن است؟

کدام یک از این دو واقعی است، گدا یا شاه؟» مرشد پاسخ می‌دهد: «هم پادشاه و هم گدا دروغ می‌گویند.» مرشد دانش‌آموز می‌توانست این را بگوید، زیرا خودش از هر گونه اسارت آزاد بود.

READ  طلسم ابطال جمیع الاسحار

دعانویس استاد انصاری زاهدان | او می دانست که دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم و دنیای خیالی رویا هر دو غیر واقعی هستند.

زنجیره آرزوها یک ضرب المثل زیبا در سانسکریت وجود دارد که «میل» را عجیب‌ترین نوع زنجیر در این دنیا توصیف می‌کند.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | كسى كه به آن «زنجير» شده است، به دنبال برآورده شدن خواسته ها يكى پس از ديگرى مى دود، و «رها» از اين زنجير، مانند معلولى ناتوان مى شود.

من این جمله را دوست دارم، زیرا کار میل را به معنی دارترین و دقیق ترین شکل توصیف می کند. می دانیم که فردی که در زنجیر آهنی بسته شده است.

دعانویس استاد انصاری زاهدان | کاملاً بی حرکت می شود و نمی تواند از جایی به جای دیگر حرکت کند. اما به محض رها شدن زنجیر، همان فرد می تواند با سرعت و بدون هیچ مشکلی به هر نقطه ای حرکت کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سه =