دعانویس

دعانویس آذربایجان

دعانویس آذربایجان | او قول داده است که ما را در تمام راههایمان حفظ خواهد کرد. که ما به گونه ای هدایت خواهیم شد که اگر چه احمق هستیم، «در آن خطا نخواهیم کرد» (اشعیا 35:8).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که او ما را هدایت می کند، ما را هدایت می کند و ما را از شر شیطان نجات می دهد. به این وعده های خدا ایمان داشته باشید و منتظر یک موضوع خوب و راحت باشید.

دعانویس آذربایجان

دعانویس آذربایجان | به آسانی نمی توان تصور کرد که چه قطاری از فیوضات 12 نامحسوس 196 وسوسه: ماهیت و قدرت آن ایمان در هنگام خروج به ملاقات مسیح در وعده ها مورد توجه قرار می گیرد.

استاد | و نه این که چه قدرتی برای حفظ روح نهفته است. چیز؛ اما من در جای دیگری با این موضوع صحبت کرده ام. این موارد را چند بار بسنجید و اولاً دعا را در نظر بگیرید.

دعانویس آذربایجان | پس این نیز در جهت نجات دهنده ماست، که ما به وعده های خدا برای حفظ خود بدون وسوسه ایمان داریم.

دعا کردن که وارد وسوسه نشویم وسیله ای برای حفظ ما از آن است. همه کسانی که چیزی از آن چیزها را نمی دانند.

دعانویس آذربایجان | از این وظیفه سخن می گویند [مزمور. 87:3]; و با این حال حقیقت این است که نیمی از تعالی و قدرت و کارایی آن مشخص نیست.

این کار من نیست که در مورد آن به طور کلی صحبت کنم. اما در مورد هدف کنونی خود این را می گویم – کسی که در وسوسه اندک است، در دعا زیاد باشد.

READ  طلسم نگاه

دعانویس آذربایجان | این امر مستلزم کمک و یاری مناسبی است که در مسیح برای ما گذاشته شده است (عبرانیان 4:16). این روح ما را در چارچوب مخالفت با هر وسوسه ای قرار می دهد.

هنگامی که پولس دستور داد که «کل زره خدا» را به خود بگیریم تا بتوانیم در زمان وسوسه مقاومت کنیم و بایستیم [افس. 6:11، 13]، او این نزدیکی کلی را به کل اضافه می کند: «همیشه با تمام دعا و تضرع در روح دعا کنید و با تمام استقامت و تضرع مراقب آن باشید» (افس. 6:18).

دعانویس آذربایجان | بدون این، بقیه موارد برای پایان پیشنهادی هیچ اثری نخواهد داشت. و بنابراین در نظر بگیرید که او چه وزنی بر آن می گذارد: «همیشه دعا کنید» – یعنی در همه زمان ها و فصول، یا همیشه آماده و آماده برای انجام آن وظیفه باشید (لوقا 18:1؛ افس. 6:18).

«با تمام دعا و تضرع در روح»—بر اساس اراده او، هر نوع آرزویی را به خدا برسانیم که با شرایط ما سازگار است.

دعانویس آذربایجان | مبادا از چیزی منحرف شویم. و این نه برای مدتی کوتاه، بلکه «با تمام استقامت» – تداوم تا نهایت طولانی شد: ما نیز خواهیم ایستاد.

روحی که چنین قاب شده است در وضعیت مطمئنی قرار دارد. و این یکی از وسایلی است که بدون آن این کار انجام نمی شود. اگر به نماز پایبند نباشیم، در وسوسه های نفرین شده می مانیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =