دعانویس

دعانویسی و طلسم یهودی

دعانویسی و طلسم یهودی | سپس به تمرین دو مرحله اول دم و بازدم ادامه دهید تا زمانی که آماده انجام دم به داخل شوید. آن منطقه آخر شانه های خود را پایین بیاورید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها را تا جایی که ممکن است پایین بیاورید، سینه خود را جمع و سفت نگه دارید و شکم خود را جمع کنید. این کار یک بار دیگر قسمت بالای ریه های شما را فشرده می کند.

دعانویسی و طلسم یهودی

دعانویسی و طلسم یهودی | روند بازدم را کامل می کند. هنگامی که شانه های شما به پایین ترین حد خود رسید، کمی پشت خود را قوز کنید.

استاد | کمی به جلو خم شوید و سعی کنید بازوهای خود را به سمت پایین فشار دهید. این کار سینه و همراه با آن ریه های شما را بیشتر فشرده می کند و هوای بیشتری را خارج می کند.

دعانویسی و طلسم یهودی | فقط اگر مرحله 3 را گذرانده اید، دم را ادامه دهید. اگر هنوز آن مرحله را انجام نداده اید، لطفاً با دم – فاز 1 ادامه دهید.

اگر می توانید، حتی بیشتر به جلو خم شوید، پشت خود را گرد کنید و تقریباً به صورت یک توپ خم شوید و در عین حال مشاهده کنید.

دعانویسی و طلسم یهودی | که چگونه مقداری هوای اضافی همچنان می تواند به بیرون فشرده شود. چنین قوز کردن و خم شدن تنها از طریق فرآیند یادگیری ضروری است.

زیرا به درک شما از بازدم کمک زیادی می کند، در حالی که به خود بازدم نیز کمک می کند، تا زمانی که سایر عضلات کمکی شما به اندازه کافی قوی شوند که ریه های شما را به حداکثر فشار دهند.

READ  شکستن طلسم دل سیاهی

دعانویسی و طلسم یهودی | هنگامی که بر تمام مراحل دم و بازدم مسلط شدید، می توانید از پیچیدن بدن خود صرف نظر کنید، زیرا ریه ها و ماهیچه هایی که به تنفس کمک می کنند یاد گرفته اند.

که چگونه کارآمدترین عملکرد را داشته باشند. اگر بدن خود را خم کرده اید و آماده بازگشت به مرحله 1 استنشاق هستید، دو راه برای ادامه دارید.

دعانویسی و طلسم یهودی | ابتدا می توانید بالاتنه خود را صاف کنید و آگاهانه سعی کنید دم ندهید. تا حدودی احساس خواهید کرد که خلاء در قفسه سینه شما ایجاد شده است.

این جاروبرقی مزایای بیشتری از آموزش بافت های اطراف ریه های شما خواهد داشت. فقط زمانی که کاملا نعوظ دارید، دم را شروع کنید.

دعانویسی و طلسم یهودی | متناوباً، می‌توانید با گذراندن سه مرحله استنشاق، بدن خود را به تدریج صاف کنید. این ممکن است چالش‌برانگیزتر باشد.

اما مطمئناً به تمرکز شما بر روی تنفس کمک می‌کند و کمک فیزیولوژیکی بزرگی برای انبساط ریه‌های شما به روش صحیح و گذراندن سه مرحله به ترتیب مناسب ارائه می‌کند.

دعانویسی و طلسم یهودی | مراحل دم و بازدم مورد نظر را تا زمانی که صلاح می دانید طولانی یا کوتاه تکرار کنید. هر روز چند دقیقه تمرین باید کافی باشد.

اما در هر زمانی از روز که احساس می‌کنید، می‌توانید جلسات تمرین بیشتری را انجام دهید. به زودی تکنیک شما باید روان شود و پیروی آن بسیار آسان تر شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =