دعانویسی و طلسم انلاین


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویسی و طلسم انلاین | سه مرحله زیر به سه ناحیه تنفسی اشاره خواهد کرد، همانطور که قبلاً بحث شد. اگر تازه شروع به کار کرده اید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | احتمالاً بهتر است قبل از رفتن به مرحله بعدی، خود را با یک مرحله در یک زمان آشنا کنید و آن را تا زمانی که بی دردسر شود به تمرین ادامه دهید.

دعانویسی و طلسم انلاین

دعانویسی و طلسم انلاین | اگر در تکنیک‌های تنفس کاملاً تازه کار هستید، ممکن است بخواهید به «دم – فاز 1» و «بازدم – فاز 1» که فقط امتداد تنفس ساده شکمی هستند، پایبند باشید.

استاد | با تجربه بیشتر، می توانید دم – فاز 1 و به دنبال آن مستقیماً استنشاق – فاز 2 را تمرین کنید. سپس بازدم – فاز 1 و سپس بازدم – فاز 2. اگر تکمیل دو مرحله دم و بازدم دیگر چالش برانگیز به نظر نمی رسد، می توانید با دم – فاز 1، دم – فاز 2 و دم – فاز 3 و سپس بازدم ادامه دهید.

دعانویسی و طلسم انلاین | برای شروع تنفس یوگا، آشنایی کامل با تنفس ساده شکمی مفید است، زیرا این نقطه شروع شما خواهد بود.

فاز 1، بازدم – فاز 2 و بازدم – فاز 3، دقیقاً به همین ترتیب، سه فاز دم را به یک دم طولانی و سه فاز بازدم را به یک بازدم طولانی و کامل تبدیل می کند.

دعانویسی و طلسم انلاین | اتصال سه مرحله دم و سه مرحله بازدم به یک نفس، آن را به یک تنفس کامل یوگا تبدیل می کند.

در حالی که هر یک از مراحل یا مراحل جزئی درگیر می تواند به تنهایی یا به صورت متوالی به عنوان تکنیک های تنفسی جداگانه تمرین شود.

READ  طلسم زبان بند قوی

دعانویسی و طلسم انلاین | آن ها قبلاً می توانند روش های تنفس یوگای پیشرفته در نظر گرفته شوند. تا آنجا که به تنفس کامل یوگی مربوط می شود.

قبل از اینکه بتوانید همه آنها را به یک نفس کامل یوگا متصل کنید، باید به عنوان مراحل مقدماتی در نظر گرفته شوند.

دعانویسی و طلسم انلاین | تنفس کامل یوگا می تواند به طرز شگفت انگیزی چالش برانگیز شود، زیرا از ماهیچه هایی استفاده خواهید کرد که احتمالاً سال هاست به طور فعال از آنها استفاده نکرده اید.

لطفاً توجه داشته باشید که تمرین تنفس یوگایی، به ویژه برای چند مورد اول، احتمالاً باعث سبکی سر و احتمالاً سرگیجه می شود.

دعانویسی و طلسم انلاین | این به دلیل اشباع بیش از حد خون شما با مقادیر ناشناخته اکسیژن است. اگرچه این کاملا طبیعی است، اما زمانی که چنین احساساتی رخ می دهد باید تمرین را متوقف کنید.

اجازه دهید بدنتان به تدریج به سطوح جدید اکسیژن معرفی شده عادت کند. مثل همیشه باید به یاد داشته باشید که در هیچ کاری عجله نکنید.

دعانویسی و طلسم انلاین | استنشاق – فاز 1 شما باید به راحتی بنشینید یا بایستید، در حالی که ستون فقرات خود را کاملاً عمودی قرار دهید، چیزی به شکم یا سینه شما فشار نیاورد.

لباس های گشاد بپوشید، بدون قطعات تنگ. تا جایی که می توانید نفس خود را به طور کامل بیرون دهید، سپس به آرامی و عمیق در شکم خود نفس بکشید.

دعانویسی و طلسم انلاین | سعی نکنید آگاهانه استنشاق کنید، بلکه فقط دیواره شکم خود را باز کنید، اما به جای اینکه به سادگی اجازه دهید به جلو بیرون بزند، نحوه انبساط آن را کنترل کنید.

READ  دعانویس خوب در خوزستان

ابتدا باید پایین ترین قسمت بیرون بیاید، به تدریج بالا بیاید، مانند یک موج، بالاتر و بالاتر، قسمت پایینی ریه شما را عمیق تر و عمیق تر از هوا پر کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 2 =

نوشته های مشابه