دعانویس

دعانویسی و طلسمات

دعانویسی و طلسمات | به همین دلیل است که بریس های ارتودنسی باید برای مدت طولانی با فشار معقول (اما نه همیشه راحت) استفاده شوند تا به استخوان های فک تغییر شکل دهند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مفاصل ما را می توان به سادگی به عنوان فضایی بین استخوان ها دید که حرکت در آن امکان پذیر است. رباط‌ها، ماهیچه‌ها و تاندون‌ها که مفصل را تثبیت می‌کنند.

دعانویسی و طلسمات

دعانویسی و طلسمات | استخوان‌ها را به هم متصل می‌کنند. به طور کلی، یکی از وظایف ماهیچه ها محافظت از مفصل است. اگر فشار زیادی روی مفصل وارد شود.

استاد | ابتدا عضله، سپس رباط ها پاره می شود و در نهایت ممکن است خود مفصل آسیب ببیند. در این راستا، یانگ یوگا طوری طراحی شده است که مفاصل را تحت فشار قرار ندهد.

دعانویسی و طلسمات | درعوض، بافت‌های پلاستیکی‌تر ما قدردانی می‌کنند و به فشارهای ملایم‌تری نیاز دارند که برای دوره‌های طولانی‌تر اعمال می‌شود تا برای قوی‌تر شدن تحریک شوند.

به همین دلیل است که قبل از وارد شدن به آساناها در تمرین یانگ، دقت زیادی برای تراز کردن بدن و درگیر شدن صحیح عضلات انجام می شود.

دعانویسی و طلسمات | با این حال، یین یوگا به طور خاص برای تمرین رباط ها و بازیابی فضا و قدرت در مفاصل طراحی شده است. یک مثال می تواند به توضیح نقش های مختلف ماهیچه ها و رباط ها کمک کند.

انگشت اشاره راست خود را در دست چپ خود قرار دهید. انگشت را دراز کنید و ماهیچه ها را سفت کنید و با دست چپ سعی کنید انگشت را به سمت بالا خم کنید.

READ  لحظه شکستن طلسم گنج

دعانویسی و طلسمات | توجه داشته باشید که عملا هیچ حرکتی وجود ندارد. وظیفه ماهیچه ها اتصال استخوان ها به هم و محدود کردن دامنه حرکت مجاز در مفصل است.

حالا انگشت را کاملا شل کنید. یک لحظه آن را تکان دهید. حال با نگه داشتن عضلات منفعل، سعی کنید انگشت را به سمت بالا فشار دهید.

دعانویسی و طلسمات | به تفاوت توجه کنید؟ انگشت شل می تواند 90 درجه یا بیشتر حرکت کند. هنگامی که ماهیچه‌ها شل می‌شوند، استرس به رباط‌های متصل کننده مفصل منتقل می‌شود.

ثبات و تحرک نقطه سفید درون چرخش پیسلی نماد یین و یانگ را به خاطر دارید؟ درون یانگ یین وجود دارد و بالعکس. این در مورد بافت های ما نیز صدق می کند.

دعانویسی و طلسمات | عضله ای را در نظر بگیرید که ما آن را به عنوان بافت یانگ توصیف کردیم. حتی در اینجا ما یین را در داخل یانگ خواهیم یافت: 30 درصد از چیزی که ما آن را عضله می نامیم در واقع فاسیا است.

همانطور که متوجه خواهیم شد، این فاسیا درون ماهیچه های ما است که بر دامنه حرکت ماهیچه ها نظارت می کند در حالی که این سلول های عضلانی ما هستند که قدرت آنها را کنترل می کنند.

دعانویسی و طلسمات | یانگ یوگا در توسعه ویژگی یانگ قدرت در عضلات ما عالی است، اما، در کمال تعجب، شاید این بخش یین تمرین ما، یعنی نگه داشتن حالت است که طول را فراهم می کند.

در بافت های یین خود، عناصر یانگ را نیز می یابیم. در فاسیا و رباط‌های ما، که عمدتاً شبیه یین هستند، فیبرهای منقبض می‌شوند.

READ  طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه

دعانویسی و طلسمات | درست مانند ماهیچه‌های ما. ما همچنین فیبرهای الاستیک به نام الاستین را در بافت های یین خود پیدا می کنیم.

بنابراین در اینجا نیز یانگ درون یین وجود دارد: بافت های همبند ما می توانند منقبض و کوتاه شوند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =