دعانویس

دعانویسی فوری

دعانویسی فوری | داشتن رویکرد گرم و سرد است که در آن به شدت تمرین می کنیم و سپس آن را رها می کنیم. ببر مدیتیشن و دویدن را به عنوان بخشی طبیعی از برنامه روزانه خود گنجانده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زیرا این تلاش‌ها تنها در صورتی می‌توانند سلامت جسم و روان را به ارمغان بیاورند که ما در انجام آنها ثابت قدم باشیم. زمانی که من به آسیا سفر می کنم.

دعانویسی فوری

دعانویسی فوری | پروازها اغلب پانزده تا هجده ساعت طول می کشد. سعی می کنم کشش، حرکت و ورزش کنم. در یک پرواز، می‌توانستم در حالی که بقیه می‌خوابیدند.

استاد | تمرینات ملایمی انجام دهم. بعد از حدود بیست دقیقه مهماندار نزدیک شد. حدس می‌زدم که او از من می‌خواهد به صندلی خود برگردم.

دعانویسی فوری | توانایی انجام این کار از داشتن نگرش درست ناشی می شود. چیزی که اغلب این روند را از مسیر خارج می کند.

در عوض، او به من نگاه کرد و گفت: “من واقعاً باید ورزش را شروع کنم.” ورزش منظم چالش برانگیز است زیرا ممکن است بیمار شویم یا شاید باید روی یک پروژه بزرگ تمرکز کنیم.

دعانویسی فوری | ممکن است دچار یک افسردگی ورزشی خفیف شویم که در آن فکر ورزش دور و دورتر می شود. حتی با وجود اینکه در طول زندگی‌ام نسبتاً فعال بوده‌ام.

به خوبی می‌دانم که از نظر هوازی نامتعادل چه احساسی دارد. وقتی آنقدر بی تحرک می شویم که بدنمان تقریباً معتاد به خوش فرم نبودن است.

دعانویسی فوری | خوش اندام شدن می تواند تلاشی چالش برانگیز، دردناک و دشوار باشد. تلاشی که برای به تناسب اندام شدن در شرایطی که تناسب اندام نداریم.

READ  طلسم راضی شدن به ازدواج

مسلماً بیشتر از تناسب اندام است، زیرا میزان استرس روحی و جسمی بسیار زیاد است. حتی ممکن است به نظر برسد که خیلی دیر شده است.

دعانویسی فوری | اما اساساً بدن می خواهد سالم باشد. این به طور طبیعی برای زنده ماندن طراحی شده است، و پس از بازگشت به روال خود، به سرعت با بازگشت به حالت عادی سازگار می شود.

در این بین، ممکن است مجبور شویم پارامترهای مربوط به تمرین را تغییر دهیم. حتی پوشیدن لباس های ورزشی و شروع حرکات کششی راهی برای شروع است.

دعانویسی فوری | پیاده روی یا دویدن به مدت پنج، ده یا پانزده دقیقه می تواند فوق العاده مفید باشد. فقط همین کمی ورزش این پیام را به بدن می‌فرستد که وقت آن است که به جلو حرکت کنید و پیشرفت کنید.

زمانی که در تحصیلاتم عمیق بودم، درگیر فلسفه و متافیزیک بودایی بودم. کل دوره نه سال طول کشید، اما من هرگز نمی توانستم در مورد آن در قالب یک زمان فکر کنم.

دعانویسی فوری | این خیلی طاقت فرسا بود. بلکه آن را به سال ها، ماه ها و روزها تقسیم می کردم. حتی در حال حاضر، زمانی که در حال تدریس هستم.

درگیر یک خلوت مراقبه هستم، سعی می‌کنم با تقسیم کردن چیزها به بخش‌های کوچک، تلاشم را بسیار فعال نگه دارم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + پنج =