دعانویس

دعانویسی زن

دعانویسی زن | پیدا کردن سکوت خود زمانی که سعی می کنید محیط ایده آل برای تمرین مدیتیشن را بیابید، بسیار مهم است که در یک محیط آرام و با کمترین اختلال بیرونی باشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خیلی‌ها اغلب متوجه نمی‌شوند، فقط با چه مقدار سر و صدا زندگی می‌کنند، تا زمانی که سعی می‌کنند مکانی بدون سر و صدا پیدا کنند.

دعانویسی زن

دعانویسی زن | ناگهان با سکوتی عمیق مواجه می‌شوند. مردم در غرب، به ویژه آنهایی که در محیط های شهری زندگی می کنند، فراموش کرده اند، یا، برای بیشتر، هرگز واقعاً یاد نگرفته اند که قدر سکوت را بدانند.

استاد | حتی ممکن است سکوت برخی را بترساند. آنها نمی دانند، با آن چه کنند، چگونه با آن رفتار کنند، سکوت عجیب و غیرعادی است. اغلب این خود مردم هستند که منشاء صدا هستند.

دعانویسی زن | احتمالاً برای سلامتی شما مفید است که برخی تغییرات جدی در سبک زندگی را در نظر بگیرید.

با روشن کردن تلویزیون، رادیو یا پخش کننده موسیقی، «فقط برای اینکه چیزی روشن باشد»، صرف نظر از اینکه به چیزی که در حال پخش است علاقه دارند یا خیر.

دعانویسی زن | وقتی با اطرافیانشان با صدای بلند صحبت می کنند، خواه حرف مهم یا معناداری برای گفتن داشته باشند یا نه، «فقط برای گفتن چیزی»؛ و از طریق فعالیت های روزانه متعدد دیگر؛ آنها برای خود و اطراف خود سر و صدا ایجاد می کنند.

اغلب چنین سر و صدایی هدف دیگری جز خفه کردن گفتگوهای درونی مداوم، سر و صدای درونی که برای بسیاری وجود دارد، وجود ندارد و ظاهراً بخشی ضروری از زندگی روزمره را تشکیل می دهد.

READ  دعا نویسی جادوگری

دعانویسی زن | یا فقط محصول جانبی سبک زندگی مدرن امروزی است که از نظر فناوری پیشرفته است. تمرین مدیتیشن یک راه حل جایگزین برای کمک به غلبه بر گفتگوی درونی، بدون نیاز به ایجاد نویز خارجی ارائه می دهد.

مدیتیشن نه تنها به شما کمک می‌کند تا معنای واقعی سکوت را کشف کنید، بلکه می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق کشف عمیق‌ترین ارزش‌های آن، واقعاً قدر آن را بدانید.

دعانویسی زن | چگونه برای تمرین آماده شویم؟ تمرین مدیتیشن، به طور کلی، نیازی به تجهیزات، لباس یا لوازم خاصی ندارد، می توان آن را در هر زمان و هر مکان تمرین کرد، فقط به زمان و تلاش نیاز دارید.

با این حال، موارد خاصی وجود دارد که ممکن است به تمرین شما کمک کند، اگرچه اینها ضروری نیستند. همانطور که قبلا ذکر شد، یک محیط آرام می تواند بسیار مفید باشد.

دعانویسی زن | به دور از هرگونه مزاحمت احتمالی، تلفن، رادیو، تلویزیون، کامپیوتر و سایر نویزهای شنیداری و بصری. اگر نمی توانید یک مکان به اندازه کافی ساکت پیدا کنید.

گوش گیرها ممکن است به شما کمک کنند، اما به راحتی می توانند به خودی حواس پرتی تبدیل شوند. جدا از سکوت، لباس می تواند بزرگ ترین کمک باشد.

دعانویسی زن | شما باید تا حد امکان لباس های گشاد بپوشید، یا اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در یک محیط گرم تر تمرین کنید و از حریم خصوصی لازم، احتمالاً تا حد امکان کمتر، اطمینان حاصل کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =