دعانویس

دعانویسی در اصفهان

دعانویسی در اصفهان | زیرا آن را تجربه کرده است (عبرانیان 2:18). او اعتماد بیهوده ما را می‌داند، و ذخایری که ما در اختیار داریم ثابت می‌کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شواهدی ارائه می‌دهد، وسوسه را آشکار می‌سازد: طبیعت و قدرت آن در مورد توانایی ما برای مقابله با وسوسه‌ها، همانطور که او آن را در پیتر یافت.

دعانویسی در اصفهان

دعانویسی در اصفهان | اما او ضعف و حماقت ما را می‌داند، و می‌داند که ما چقدر زود به زمین زده می‌شویم، و از این رو آیا این ماده را برای آموزش در ورودی خدمتش قرار می‌دهد.

استاد | تا در صورت امکان ما را در آنچه بسیار بزرگ است، آگاه کند. نگرانی برای ما پس اگر به حکمت، محبت و مراقبت عیسی مسیح نسبت به خود اطمینان داشته باشیم.

دعانویسی در اصفهان | بلکه مقتدران ما را از آن باز دارند. آخرین کلمات، به طور مثال، تفسیری یا توضیحی از اولی است: “ما را به وسوسه نرسان، بلکه ما را از شر رهایی بخش” – “پس با ما رفتار کن تا قویاً از شری که در ورود ما به وسوسه است رهایی یابیم. ” نجات دهنده ما به خوبی از وضعیت و وضعیت ما آگاه است. او قدرت وسوسه‌ها را می‌داند.

باید حقیقتی را که برای آن درخواست شده است بپذیریم. مسیح آزادی و رهایی را به‌عنوان پاداشی برای اطاعت وعده می‌دهد مسیح این آزادی و رهایی را به‌عنوان پاداش بزرگی از قابل قبول‌ترین اطاعت وعده می‌دهد (مکاشفه 3:10).

دعانویسی در اصفهان | این وعده بزرگی است که به کلیسای فیلادلفیا داده شده است، که در آن مسیح چیزی پیدا نکرد که او را سرزنش کند، “از ساعت وسوسه دور خواهید ماند.” نه، “شما در آن حفظ خواهید شد”. اما او بالاتر می رود، “تو باید از آن دوری کنی.” نجات دهنده ما می گوید: «ساعتی از وسوسه در راه است. فصلی که جهان را ویران خواهد کرد: آنگاه انبوهی از ایمان سقوط خواهند کرد.

READ  دعانویس برای وسواس فکری

من را انکار می کنند و به من کفر می گویند. آه، چه تعداد کمی می توانند بایستند و مقاومت کنند! برخی به کلی نابود خواهند شد و برای همیشه از بین خواهند رفت.

دعانویسی در اصفهان | برخی زخم‌هایی به روح‌شان می‌رسند که تا زمانی که در این دنیا زندگی می‌کنند هرگز خوب نمی‌شوند و استخوان‌هایشان شکسته می‌شود تا تمام روزهایشان متوقف شود.

اما او می‌گوید: «چون کلام شکیبایی من را نگاه داشتی، من نسبت به تو مهربان خواهم بود و «تو را از این ساعت وسوسه حفظ خواهم کرد.»

دعانویسی در اصفهان | مسلماً آنچه مسیح به این ترتیب به کلیسای محبوب خود وعده می‌دهد، همانطور که پاداش خدمت و محبت و اطاعت او چیز سبکی نیست.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =