دعانویس

دعانویسی در اردبیل

دعانویسی در اردبیل | بلکه با این وسوسه راهی برای فرار نیز می کند؟” (اول قرنتیان 10:13); و “او می داند که چگونه خداپرست را از وسوسه ها نجات دهد” (دوم پطرس 2:9)؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس چه نیازی داریم که به آنها هشیار باشیم که وارد آنها نشویم؟ 184 وسوسه: ماهیت و قدرت آن پاسخ دهید من بسیار سؤال دارم.

دعانویسی در اردبیل

دعانویسی در اردبیل | که او چه کمکی از جانب خدا در وسوسه خود خواهد داشت که با کمال میل وارد آن می شود زیرا تصور می کند خدا وعده داده است که او را از آن نجات دهد.

استاد | خداوند می‌داند که از طریق حیله شیطان، ظرافت و کینه توزی دنیا، فریبکاری گناه، که به آسانی ما را فرا می‌گیرد.

دعانویسی در اردبیل | اما چه نیازی [به] این تلاش و دقت بزرگ است؟ آیا گفته نشده است که “خدا وفادار است که ما را از آنچه می توانیم وسوسه می کنیم نمی گذارد.

وقتی نهایت تلاش خود را انجام دادیم، با این حال وارد وسوسه‌های گوناگون خواهیم شد. او در محبت و عنایت و عطوفت و وفاداری خود چنان لطفی را برای ما فراهم کرده است.

دعانویسی در اردبیل | که برای جدایی ابدی میان او و جان ما به طور کامل پیروز نخواهند شد. با این حال، من باید سه چیز را به این اعتراض بگویم: اول، کسی که از روی عمد یا سهل انگاری وارد وسوسه می شود.

دلیلی در دنیا ندارد که به خود قول کمکی از جانب خدا، یا رهایی از وسوسه ای که در آن وارد شده است، ندارد.

READ  دعا نویسی زبان بند شوهر

دعانویسی در اردبیل | وعده به کسانی داده می شود که وسوسه ها در راهشان قرار می گیرد، خواه نخواهند. نه آنهایی که عمداً در میان آنها می افتند.

که راهشان برای ملاقات با آنها تمام می شود. و بنابراین، شیطان (همانطور که معمولاً مشاهده می شود)، هنگامی که نجات دهنده ما را وسوسه کرد.

دعانویسی در اردبیل | آن بیان متن کتاب مقدس را که به هدف خود «همه راه های شما» تبدیل کرد، کنار گذاشت [ر. مت. 4:6 با صص. 91:11].

وعده رهایی به کسانی است که در راه خود هستند، که این یکی از [راههای] اصلی برای برحذر بودن از وسوسه است.

دعانویسی در اردبیل | ثانیاً، اگر چه فیض کافی برای همه برگزیدگان فراهم شده است، اما هیچ وسوسه‌ای از جانب خدا نمی‌افتند، اما هر دل مهربانی را به لرزه در می‌آورد که فکر کند.

چه اهانتی برای خدا، چه رسوایی برای انجیل، چه رقت‌آور. تاریکی و ناراحتی ممکن است بر جان خود بیاورند، اگرچه نابود نشوند.

دعانویسی در اردبیل | و کسانی که جز ترس از جهنم از چیزی نمی‌ترسند، و ملاحظات دیگر بر آنها تأثیری ندارد، به نظر من، بیشتر از آن چیزی که بدانند دلیلی برای ترس از آن دارند.

ثالثاً، وارد شدن به وسوسه از این جهت، به معنای جست‌وجو در گناه است (که با «تداوم گناه» یکسان است) «تا فیض فراوان شود» (رومیان 6: 1 2).

دعانویسی در اردبیل | که رسول با بیشترین نفرت افکارش را رد می کند. آیا این دیوانگی نیست که مردی با میل به کشتی ای که در آن قرار است خود را بر روی صخره ای شکافتد.

READ  نوشتن دعا روی فلز

به ضرر جبران ناپذیر کالای خود متحمل شود، زیرا گمان می کند شخص خودش با خیال راحت تا ساحل روی تخته ای شنا خواهد کرد؟


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 16 =