دعانویس

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | او رفتار بسیار باز و آرامی داشت، اما من هم می توانستم این انرژی سنگین را احساس کنم. به نظر می رسید او گیر کرده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و من می توانستم بگویم که او احتمالاً فردی خوش خلق بود. دلم برای او سوخت، زیرا قبل از یادگیری مدیتیشن، من نیز همینطور بودم.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | همانطور که دوره ادامه داشت، متوجه شدم که در زیر خونسردی بیرونی و گشاده رویی غیرمعمولش، او ناامن است.

استاد | می‌توانستم پسر کوچکی را در او ببینم که وقتی کوچک بود چیزی را که به دنبالش بود پیدا نکرده بود. ممکن بود من حدس بزنم.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | اولین برداشت من از تام واقعا به یاد ماندنی است. او یک تناقض راه رفتن بود. چیزی بسیار سبک و دوستانه در او وجود داشت.

اما قطعاً سوراخی در آنجا وجود داشت. می‌دانستم که مدیتیشن اغلب به مردم کمک می‌کند این نوع خلأ را پر کنند.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | و بنابراین واقعا مشتاقانه منتظر آموزش او بودم. و او واقعاً از تدریس لذت می برد، زیرا بسیار پذیرا بود. می‌خواهم فکر کنم که نوازنده بودن به شما امکان می‌دهد.

با زندگی جریان داشته باشید (او یک منتقد موسیقی و یک ترومپتوز است)، و مطمئناً به نظر می‌رسید که او بلافاصله این کار را با مدیتیشن انجام می‌دهد.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | این واقعاً برای افراد در روزهای اولیه تمرین مفید است. در طول سال‌ها، همیشه می‌خواستم مدیتیشن را یاد بگیرم، اما هرگز رویکرد درستی پیدا نکردم.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن درچشم همه

من همیشه به معنویت و ضدفرهنگ دهه‌های 1960 و 1970، شاعران بیت و همه این چیزها علاقه داشتم. چند بار سعی کردم مدیتیشن بودایی را یاد بگیرم.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | چند دوره آموزشی گذراندم، اما هرگز نتوانستم از آن استفاده کنم. اگر صادقانه بگویم، قبلاً کمی خودم را در این مورد کتک می زدم.

اما هرازگاهی به اطراف نگاه می‌کردم تا ببینم چه چیزی در دسترس است و این یک بار، حدود سه سال پیش، ویل را پیدا کردم.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | رفتم و گپ زدم و فکر کردم: خب این جالبه. قبلاً درباره مدیتیشن استعلایی شنیده بودم، اما چیزی مرا از این کار منصرف کرده بود.

در عوض، این شکل از مدیتیشن بلافاصله با من صحبت کرد. من در ابتدا متوجه تغییر چندانی نشدم، اما بعد از چند هفته اول، همسرم علی متوجه شد.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | که من بسیار آرامتر هستم و بعد از حدود شش ماه یک تغییر بسیار عمیق به وجود آمد که در مورد آن بیشتر صحبت خواهم کرد.

در یک کمی تقریباً در زمانی که مدیتیشن را یاد می‌گرفتم، همه چیز در خانه کمی مشکل بود. دخترم کتی با یک اختلال خود ایمنی به نام کولیت اولسراتیو تشخیص داده شده بود که باعث انواع مشکلات گوارشی می شود.

دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر | بعد از اینکه چالش علی را پذیرفتم و به او مشاوره دادم، او به من گفت که می خواهد مدیتیشن را یاد بگیرد. او بسیار عمل گرا است، بنابراین من از این موضوع بسیار متحیر شدم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =