دعانویس

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | ارسال ایمیل، پیامک، کار با کامپیوتر و تماشای تلویزیون می تواند خسته کننده باشد. بسیاری از ما به ندرت مکالمه کامل یا کاملی داریم زیرا وقت نداریم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حتی غذای ما مدام دستکاری می شود. هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی بار بزرگی را به دوش می کشیم.

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | برای اینکه بتوانیم آن بار را تحمل کنیم، باید به رفاه خود توجه کنیم. از آنجایی که ذهن و بدن ارتباط نزدیکی با هم دارند.

استاد | کاهش استرس بدن از طریق ورزش تأثیر فوری بر ذهن دارد: ذهن دیگر با ناراحتی بدن سر و کار ندارد. اگر بدن آرام و منعطف باشد.

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | اغلب ما از لحظه ای که بیدار می شویم استرس داریم. ساعت زنگ دار خاموش می شود – به سختی می تواند جایگزینی برای طلوع آرام خورشید باشد.

این یک چیز کمتر است که ذهن باید به آن فکر کند. بنابراین، عمل فیزیکی دویدن باعث تسکین روحی می شود، به خصوص هر چه مسافت دوید بیشتر باشد.

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | در تدریس اولین کارگاه مدیتیشن و دویدن، از تعداد شرکت کنندگانی که دوندگان اولترامارتون بودند، شگفت زده شدم. وقتی تجربه آنها را در نظر گرفتم، منطقی بود.

بعد از مدتی دویدن، چه چیزی جز ذهن خودتان در آنجا پیدا می کنید؟ شما با مدیتیشن منظم با آن ذهن کار می کنید.

READ  دعا نویسی قوی

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | دویدن با حاشیه یا سطح سطحی افکار، نگرانی ها و نگرانی ها کار می کند. مدیتیشن نه تنها به محیط پیرامونی می پردازد.

بلکه تا اعماق مغز پیش می رود. از مسیر مدیتیشن می توان به روش های ساده و فوری استفاده کرد. این به شما کمک می کند تا از یک روز پر استرس ریکاوری کنید.

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | یا قبل از تصمیم گیری مهم ذهن خود را پاک کنید. یا می تواند درک شما از ماهیت واقعیت را افزایش دهد – تا حد روشنگری.

ساختن یک پایگاه یکی از مهم ترین افراد زندگی من به عنوان یک دونده، میستی چک، یک ورزشکار ماهر و یک چهره شناخته شده در جامعه دویدن بولدر، کلرادو است.

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | من اولین بار میستی را در اوایل سال 2003 ملاقات کردم، زمانی که در بولدر برای تبلیغ کتابم تبدیل ذهن به متحد بودم.

میستی به عنوان یک مربی بسیار توصیه شده بود، بنابراین برای دویدن با او تماس گرفتم. در اولین ملاقات ما، میستی گفت: “این روز بسیار زیبایی است، چرا سعی نمی کنیم بیرون بدویم؟” آن زمان به دویدن های کوتاه روی تردمیل عادت کرده بودم.

بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی | از آنجایی که بولدر در ارتفاع بیش از پنج هزار فوتی قرار دارد، آسان‌ترین مکان برای شروع دویدن نیست. دور آب انبار دویدیم. میستی مثل آهو می پرید.

در حالی که من فقط سعی می کردم از پس دویدن بروم. من بیشتر شبیه یک توله سگ جوان بودم که سعی می کند با مادرش همگام شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 5 =