بهترین دعانویس در کرمانشاه


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

بهترین دعانویس در کرمانشاه | اما به ندرت در تعقیب گناه می کند. داوود شکایت می‌کند که گناهش «او را محکم گرفته بود که نمی‌توانست به بالا نگاه کند» (مزمور 40:12).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس چقدر کم توانست با آن مبارزه کند! حال، در این مبارزه با گناه، چیزهای مختلفی لازم است و شامل آن می شود: دانستن این که انسان چنین دشمنی دارد که با آن مقابله کند.

بهترین دعانویس در کرمانشاه

بهترین دعانویس در کرمانشاه | به آن توجه کند، آن را در واقع دشمن بداند، و دشمنی که باید نابود شود. به هر طریق ممکن، در اینجا مورد نیاز است. همانطور که قبلاً گفتم.

استاد | مسابقه شدید و خطرناک است – در مورد چیزهای ابدیت است. بنابراین، وقتی مردان به شهوات خفیف و گذرا فکر می‌کنند، نشانه‌ی بزرگی نیست که آنها به هلاکت رسیده‌اند.

بهترین دعانویس در کرمانشاه | همانطور که داوود از خود می گوید، آه می کشد، ناله می کند، و ماتم می زند، و مضطرب است.

یا به نوعی در جهت هلاکت خود هستند. این «دانستن آفت دل خود» (اول پادشاهان 8:38) است که بدون آن هیچ کار دیگری نمی‌توان انجام داد.

بهترین دعانویس در کرمانشاه | باید ترسید که بسیاری از آنها از دشمن اصلی که در سینه خود حمل می کنند، اطلاعات کمی دارند. این امر آنها را آماده می‌سازد تا خود را توجیه کنند و نسبت به توبیخ یا اندرز بی‌صبر باشند.

بدون اینکه بدانند در خطری هستند (دوم تواریخ 16:10). کوشش برای آشنایی با راه ها، نیرنگ ها، روش ها، مزایا و مناسبت های موفقیت آن، آغاز این جنگ است.

READ  نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر

بهترین دعانویس در کرمانشاه | مردان نیز با دشمنان برخورد می کنند. آن‌ها از نصایح و طرح‌هایشان پرس و جو می‌کنند، به اهدافشان فکر می‌کنند.

در نظر می‌گیرند که چگونه و به چه وسیله‌ای قبلاً غالب شده‌اند، تا از آنها جلوگیری شود. این شامل بزرگترین مهارت در رفتار است.

بهترین دعانویس در کرمانشاه | این را بردارید، و هر جنگی که در آن بزرگترین پیشرفت خرد و صنعت بشری است، وحشیانه خواهد بود. پس با شهوات برخورد می‌کنند که شهوت را به یقین می‌کشند.

نه تنها زمانی که واقعاً آزاردهنده، فریبنده و اغواکننده است، بلکه در دوران بازنشستگی خود13 فکر می‌کنند: «این دشمن ماست.

بهترین دعانویس در کرمانشاه | این راه و پیشرفت اوست، اینها امتیازات اوست، بنابراین پیروز شده است و اگر مانع نشود، چنین خواهد کرد.» پس داوود، “گناه من همیشه در حضور من است” (مزمور 51:3).

و در واقع، یکی از برگزیده‌ترین و برجسته‌ترین بخش‌های حکمت معنوی عملاً شامل کشف ظرافت‌ها، سیاست‌ها و عمق هر گناه ساکن است.

بهترین دعانویس در کرمانشاه | در نظر گرفتن و دانستن اینکه بزرگترین نقطه قوتش در کجا نهفته است – چه مزیتی از موقعیت ها، فرصت ها، وسوسه ها استفاده می کند.

التماس ها، تظاهرها، استدلال هایش چیست – چه تدبیرها، رنگ ها، 14 بهانه ها. قرار دادن حکمت روح در برابر مهارت پیرمرد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

نوشته های مشابه