دعانویس

بهترین دعانویس در مازندران

بهترین دعانویس در مازندران | و هنگامی که موجودات بیچاره ضربات پس از ضربه، زخم پس از زخم، فویل پشت فویل، و هرگز خود را به مخالفت شدید برنمی‌انگیزند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آیا انتظاری جز این دارند که با فریبکاری گناه سخت شوند و روحشان تا حد مرگ خونریزی کند. (دوم یوحنا 8)؟ در واقع، این غم انگیز است که به مسائل ترسناک این غفلت که هر روز زیر چشمان ما نهفته است.

بهترین دعانویس در مازندران

بهترین دعانویس در مازندران | توجه کنیم. ما نمی بینیم که آنها را مسیحیان متواضع، ذوب شده، شکسته دل، مهربان و ترسان از آزار، غیور به خدا و تمام راههای او، سبت ها و احکام او می شناختیم.

استاد | به دلیل غفلت از مراقبت از این وظیفه، زمینی و جسمانی رشد کرده اند. ، سرد ، خشمگین ، پیروی از مردان جهان و چیزهای جهان ، به رسوایی دین و وسوسه ترسناک آنها که آنها را می شناسند؟

بهترین دعانویس در مازندران | در جایی که گناه، از طریق غفلت از مرگ، پیروز قابل توجهی می شود، استخوان های روح را می شکند (مزمور 31:10؛ 51:8)، و انسان را ضعیف، بیمار و آماده مرگ می کند (مزمور 38: 3-5)، به طوری که او نمی تواند به بالا نگاه کند (مزمور 40:12؛ اشع. 33:24).

حقیقت این است که بین قرار دادن ارواح در یک چارچوب روحی سفت و سخت – که بیشتر زمینی، قانونی، سانسوری، جزئی، سازگار با خشم، حسادت، کینه توزی، غرور است.

بهترین دعانویس در مازندران | از یک سو، و تظاهر به آزادی، فیض، و من نمی دانم چه چیزی، از سوی دیگر، مرگ واقعی انجیلی تقریباً در میان ما گم شده است.

READ  استاد طباطبایی دعانویس

که بعد از آن. وظیفه ما این است که در ترس از خدا قدوسیت را کامل کنیم و هر روز در فیض رشد کنیم.

بهترین دعانویس در مازندران | هر روز “در فیض رشد می کنند” (اول پطرس 2:2؛ 2 پطرس 3:18). تا «روز به روز انسان درونی خود را تجدید کنیم» (دوم قرنتیان 4:16). اکنون، این کار بدون تلف کردن روزانه گناه امکان پذیر نیست.

گناه قدرت خود را در برابر هر عمل مقدس و در برابر هر درجه ای که ما به آن رشد می کنیم قرار می دهد. کسی که از شکم شهواتش راه نمی‌رود.

بهترین دعانویس در مازندران | گمان نکند که در تقدس پیشرفت می‌کند. کسی که گناه را در راه خود نمی کشد، قدمی به سوی پایان سفر بر نمی دارد.

بهترین قدیس در جهان وجود ندارد، اما اگر از این وظیفه تسلیم شود، به همان اندازه گناهان نفرین شده ای از همنوعان او انجام داده است.

بهترین دعانویس در مازندران | گناه ساکن باید توسط روح و طبیعت جدید مخالفت شود این یکی از دلایل اصلی است که چرا روح و طبیعت جدید به ما داده شده است.

تا بتوانیم یک اصل در درون خود داشته باشیم که به موجب آن با گناه و شهوت مخالفت کنیم. “جسم بر خلاف روح میل می کند.” خوب! و آنوقت چه؟ چرا، «روح نیز هوس 19 بی‌هیچگی، تمایل به شهوت، 20 حسادت، به‌ویژه قدرت و مقام 21 گوناگون 22 نتیجه نهایی 23 بی‌تفاوت، بی‌درد، غیرقابل درک 54 از تسکین گناه در مؤمنان علیه جسم است» (Gal. ).

بهترین دعانویس در مازندران | در روح، یا طبیعت جدید روحانی، تمایل به عمل بر خلاف جسم، و همچنین در بدن به عمل بر خلاف روح وجود دارد (دوم پطرس 1:4-5). این مشارکت ما در ذات الهی است که ما را از آلودگی هایی که از طریق شهوت در جهان است نجات می دهد.

READ  دعانویسی در اردبیل

و قانون ذهن وجود دارد (رومیان 7:23)، و همچنین قانون اعضا. این اولاً ناعادلانه ترین و نامعقول ترین کار دنیاست، وقتی دو رزمنده درگیر می شوند.

بهترین دعانویس در مازندران | یکی را ببندند و از تمام توانش باز دارند و دیگری را آزاد بگذارند تا او را به خشنودی زخمی کند. و ثانیاً احمقانه‌ترین چیز در جهان این است که کسی را که برای وضعیت ابدی ما می‌جنگد مقید کنیم.

کسی را که به دنبال ویرانی ابدی ما است و با خشونت تلاش می‌کند، رها کنیم. مسابقه برای جان و روح ماست.

بهترین دعانویس در مازندران | استفاده نکردن روزانه از روح و طبیعت جدید برای تلف کردن گناه، نادیده گرفتن آن کمک عالی است که خدا به ما در برابر بزرگترین دشمنمان داده است.

اگر در استفاده از آنچه دریافت کرده‌ایم غفلت کنیم، ممکن است خداوند انصافاً دستش را بگیرد تا بیشتر به ما بدهد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =