بهترین دعانویس در زنجان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

بهترین دعانویس در زنجان | آیا در انجام وظایف خود سهل انگاری کرده اید؟ آیا برای خودتان بی اندازه زندگی کرده اید؟ آیا گناه کبیره ای بر شماست که توبه نکرده اید؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ممکن است یک گناه جدید و همچنین یک مصیبت جدید فرستاده شود تا گناه قدیمی را به یاد آورد.

بهترین دعانویس در زنجان

بهترین دعانویس در زنجان | آیا رحمت و حمایت و رهایی بزرگی نصیب شما شده است که آن را به نحو شایسته بهبود نداده اید و شکرگزار آن نبوده اید؟ یا با هیچ مصیبتی بدون تلاش برای عاقبت معین آن آزرده شده اید؟

استاد | یا آیا در نسل خود از فرصت‌های تسبیح خداوند بی‌نیاز بوده‌اید، که در مشیت خیر خود، او با مهربانی در اختیار شما قرار داده است؟

بهترین دعانویس در زنجان | قلب و راه های خود را بررسی کنید. حال و احوال روحت قبل از اینکه گرفتار گناهی شوی که اکنون از آن شکایت می کنی چگونه بود؟

یا از طریق وسوسه‌های فراوان در روزهایی که در آن زندگی می‌کنید، خود را با دنیا و مردان آن مطابقت داده‌اید؟ اگر دیدی که این حالت تو بوده است.

بهترین دعانویس در زنجان | بیدار باش، خدا را صدا کن. تو در یک طوفان خشم در اطرافت به خواب عمیقی فرو رفته ای. هنگامی که شهوت شما قبلاً در برابر معاملات خاص خداوند در برابر آن مقاومت کرده است.

این حالت شرح داده شده است: «به خاطر گناه طمع او خشمگین شدم و او را زدم. من پنهان شدم و عصبانی شدم و او در راه دل خود به عقب رفت.» (اشعیا 57:17).

READ  دعانویس برای جذب دختر

بهترین دعانویس در زنجان | خدا با آنها در مورد شهوت غالبشان برخورد کرده بود، و از راههای مختلف – با مصیبت و مهجوریت; اما آنها در برابر همه ایستادگی کردند.

این حالت غم انگیزی است که چیزی جز لطف حاکمه محض (همانطور که خداوند در آیه بعد بیان می کند) نمی تواند انسان را از آن خلاص کند و هیچ کس نباید به خود قول دهد یا بر خود تحمل کند.

بهترین دعانویس در زنجان | خداوند غالباً، در دوران مشیت خود، ۴۵ با مردی ملاقات می‌کند، و به‌ویژه در مورد بدی قلب او صحبت می‌کند، همان‌طور که با برادران یوسف در فروش او به مصر کرد.

این باعث می شود که انسان در مورد گناه خود تأمل کند و خود را به طور خاص به خاطر آن قضاوت کند. خداوند آن را صدای خطر، مصیبت، مشکل، بیماری می کند که در آن قرار دارد یا در زیر آن قرار دارد.

بهترین دعانویس در زنجان | گاه در خواندن کلمه خداوند انسان را بر چیزی وا می دارد که دلش را می زند و او را از وضعیت فعلی تکان می دهد.

او اغلب در شنیدن کلمه موعظه شده – حکم بزرگ او برای اعتقاد، تغییر دین و تعالی – با مردان ملاقات می کند.

بهترین دعانویس در زنجان | خداوند اغلب انسانها را با شمشیر کلام خود در آن حکم می کند، مستقیماً به شهوت محبوب آنها ضربه می زند، گناهکار را مبهوت می کند.

او را وادار می کند که درگیر مرگ و رها شدن از شر دلش شود. حال، اگر شهوتش چنان بر او چنگ انداخته باشد که او را وادار کند که این بندهای خداوند را بشکند و این طناب ها را از او دور کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

نوشته های مشابه