دعانویس

بهترین دعانویس در ایلام

بهترین دعانویس در ایلام | مرده به گناه با اتحاد و علاقه به مسیح، در و توسط چه کسی کشته می‌شود: چگونه در آن زندگی کنیم؟» او این را با ملاحظات مختلف، که همه از مرگ مسیح گرفته شده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در آیات بعدی تأکید می کند. این نباید چنین باشد: “آیا نمی دانید که بسیاری از ما که در عیسی مسیح تعمید یافتیم در مرگ او تعمید یافتیم؟” (ج 3).

بهترین دعانویس در ایلام

بهترین دعانویس در ایلام | ما در غسل تعمید شاهدی از لانه گزینی خود در مسیح داریم. ما در او تعمید یافته ایم. اما ما به چه چیزی از او تعمید یافته ایم تا به آن علاقه مند باشیم؟

استاد | او می گوید: مرگ او. اگر واقعاً در مسیح تعمید یافته ایم و فراتر از حرفه ظاهری، در مرگ او تعمید یافته ایم.

بهترین دعانویس در ایلام | در واقع، تمام ذخایر روح، همه ارتباطات فیض و قدرت، از همین جاست (همانطور که در جای دیگر نشان دادم8).

بنابراین رسول آن را بیان می کند; رومیان 6:2 آیا موردی پیشنهاد شده است که در دست داریم: «ما که برای گناه مرده‌ایم، چگونه دیگر در آن زندگی کنیم؟»— «مرده گناه. مرده به گناه با الزام به چنین بودن; مرده به گناه با مشارکت فضیلت و قدرت برای کشتن آن.

بهترین دعانویس در ایلام | توضيح اين مطلب، در مورد تعميد شخصي به مرگ مسيح، رسول به ما مي‌دهد: «پس با تعميد در مرگ با او دفن شديم.

که همانطور که مسیح به وسیله جلال پدر از مردگان برخیزانید، ما نیز در زندگی تازه قدم برداریم. با علم به این که پیر ما با او مصلوب شد تا بدن گناه از بین برود تا از این پس گناه را خدمت نکنیم» (آیه 4 و 6).

READ  طلسم حیوانات

بهترین دعانویس در ایلام | او می گوید: «این است، «تعمید ما به مرگ مسیح، یعنی مطابقت ما با آن. برای گناه مرده باشیم، فسادهای خود را از بین ببریم، همانطور که او به خاطر گناه کشته شد.

تا همانطور که او به جلال برخاسته است، ما نیز به فیض و تازگی حیات برانگیخته شویم.» او به ما می گوید که از کجا این تعمید در مرگ مسیح را داریم (آیه 6).

بهترین دعانویس در ایلام | و این از مرگ خود مسیح است: “پیرمرد ما با او مصلوب شد تا بدن گناه از بین برود.” ، “با او مصلوب شده است”، نه از نظر زمان، بلکه علیت. ما به نحو شایسته ای با او مصلوب شدیم.

زیرا او روح را برای ما به ارمغان آورد تا گناه را از بین ببرد. از این جهت که از مرگ او فضیلتی برای مصلوب شدن ما بیرون می‌آید. ما به یقین در راه معصیت و سرمشق برای گناه مصلوب خواهیم شد.

بهترین دعانویس در ایلام | همانطور که او برای گناه ما مصلوب شد. این 8 رجوع کنید به جان اوون، ارتباط با خدا، فصلهای 7 تا 8، در آثار، 2. 138 از نابودی گناه در مؤمنان این است که [که] رسول قصد دارد: مسیح با مرگ خود اعمال شیطان را از بین ببرد، و آنها را به دست آورد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =