دعانویس

بهترین دعانویس در استان فارس

بهترین دعانویس در استان فارس | که برای انجام این وظیفه بیش از این نیستند: ذهن و روح در مورد چیزهایی مشغول است که شایسته انسان نیست. و او از آنچه چنین است منحرف می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خداوند به کلام خود چنگ می زند و در مورد گناهی در او حکم می کند، وجدانش را می زند، قلبش را مضطرب می کند، او را از آرامش محروم می کند.

بهترین دعانویس در استان فارس

بهترین دعانویس در استان فارس | اکنون دیگر انحرافات به نوبت او نمی رسد. او باید خود را به کار پیش روی خود بکار گیرد. کار در دست این است که کل انسان را برای بررسی وضعیت و وضعیتی که در آن قرار دارد بیدار کند.

استاد | تا او را به خانه خدا بازگردانند، به جای این کار، او خود را برای از بین بردن گناهی که او را به درد می آورد – که یک مسئله ناب است – می پردازد.

بهترین دعانویس در استان فارس | بیهوده او از داروهای بسیاری استفاده خواهد کرد. او شفا نخواهد یافت. آری، شرارت های ناامیدانه ای وجود دارد که در تلاشی در افراد متقاعد حضور دارند.

عشق به خود، رهایی از دردسر، و نه به کاری که به آن فراخوانده شده است – و بنابراین از آن منحرف می شود.

بهترین دعانویس در استان فارس | از این رو، خدا درباره افرایم به ما می گوید، هنگامی که “تور خود را بر آنها گسترد، و آنها را مانند پرندگان آسمان فرود آورد، و آنها را مجازات کرد” (هوس. 7:12)، آنها را گرفت، گرفتارشان کرد.

READ  نوشتن دعا روی لباس برای بخت گشایی

و آنها را متقاعد کرد که نمی توانند در رفتن؛ او در مورد آنها می گوید: “آنها برمی گردند، اما نه به سوی اعلی” [هوس. 7:16]—آن‌ها خود را به ترک گناه می‌کشانند.

بهترین دعانویس در استان فارس | اما نه به آن شکل، با تبدیل جهانی، همانطور که خدا آن را فراخوانده است. بدین ترتیب، انسانها از طریق باشکوه ترین راه هایی که می توانند برای رسیدن به سوی او به پیش ببرند، منحرف می شوند.

و این یکی از رایج ترین فریبکاری هاست که به وسیله آن انسان ها روح خود را تباه می کنند. ای کاش برخی که تجارتشان کوبیدن با ملات نجوم در امور الهی است این فریب را یاد نمی دادند و مردم را به جهل خود به اشتباه نمی انداختند.

بهترین دعانویس در استان فارس | وقتی وجدان‌هایشان از گناه و ناراحتی از جانب خداوند، که آنها را گرفته است، مردم چه می‌کنند، اغلب به چه چیزهایی هدایت می‌شوند؟

آیا ترک گناه، در انجام عمل، که در برخی از ثمرات آن، سرگردان هستند و بر آن سر می زند، مجموع آن چیزی نیست که خود به آن متوسل می شوند؟

بهترین دعانویس در استان فارس | و آیا پایان انجیل اعتقادات آنها از بین نمی رود؟ اینجا انسانها می مانند و هلاک می شوند. این وظیفه به خودی خود یک چیز خوب است.

در جای خود، وظیفه ای است که نشان دهنده اخلاص است و آرامش را برای وجدان به ارمغان می آورد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 12 =