دعانویس

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | و این روح را با تمام قدرت و قدرت خود در برابر همه وسوسه ها باز می کند. رضایت و لذت در آسایش موجودات، سم روح، برای شما مناسب است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در چنین زمانی هوشیار باشید، محتاط باشید،16 وگرنه تعجب خواهید کرد. ایوب می گوید که در مصیبت خود “خدا قلب او را نرم کرد” (ایوب 23:16).

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | یک سختی، یک نیاز غیر محسوس17 از حس معنوی، جمع شده در رفاه است، که اگر مراقب آن نباشیم، دل را در معرض نیرنگ های گناه و طعمه های شیطان قرار می دهد.

استاد | در این فصل «تماشا کنید و دعا کنید». سهل انگاری بسیاری از مردان در این امر برای آنها گران تمام شده است. تجربه غم انگیز آنها فریاد می زند که توجه کنند.

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | شما چیزی را می خواهید که باید قلب شما را متوازن کند. تشریفات دینی ممکن است بر شما بیفتد.

خوشا به حال کسی که همیشه می ترسد، به ویژه در زمان رفاه. همانطور که قبلاً تا حدی آشکار شد، زمان خواب فیض، غفلت در ارتباط با خدا، رسمیت در انجام وظیفه، فصلی است که باید در آن مراقب بود.

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | زیرا قطعاً وسوسه دیگری در آن وجود دارد. بگذار روحی در چنین ملکی بیدار شود و به او نگاه کند.

دشمن او نزدیک است و او آماده است تا در شرایطی قرار گیرد که ممکن است تمام روزهای زندگی او را گران تمام کند. وضعیت فعلی او به خودی خود به اندازه کافی بد است.

READ  طلسم استاد زاهد

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | اما این نشانه بدتر است که بر در نهفته است. شاگردانی که با مسیح در کوه بودند، نه تنها خوابی جسمانی داشتند، بلکه یک خواب روحی نیز بر خود داشتند.

نجات دهنده ما به آنها چه می گوید؟ “بوجود امدن؛ مراقب باشید و دعا کنید تا دچار وسوسه نشوید.» ما می دانیم که یکی از آنها [پیتر] چقدر به یک ساعت تلخ وسوسه نزدیک بود.

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | و آنطور که باید مراقب نبود، بلافاصله وارد آن شد. من قبلاً به مورد همسر اشاره کردم (سرود 5: 2-8).

او خوابید و خواب‌آلود بود و نمی‌خواست خود را به انجام وظایف شدید به شیوه ارتباط سریع و فعال با مسیح ببندد.

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | قبل از اینکه آگاه شود، معشوق خود را از دست داده است. سپس ناله می کند، پرس و جو می کند، گریه می کند، زخم ها را تحمل می کند.

سرزنش می کند و همه چیز را قبل از اینکه دوباره او را بدست آورد. پس ای جان بیچاره حال و احوال خود را در نظر بگیر! آیا نور شما کم می سوزد؟

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | یا اگر به دیگران شعله‌ای مانند سابق می‌بخشد، اما شما چهره خدا را به وضوح نمی‌بینید. انجام شد (2 قرن 4: 6)؟ غیرتت سرد شده؟

یا اگر همان کارهای سابق را انجام دهد، با این حال قلب شما مانند سابق از محبت خدا و به خدا در آنها گرم نمی شود،

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | بلکه فقط شما در مسیری که در آن بوده اید ادامه می دهید؟ آیا در واجبات نماز یا شنیدن کوتاهی می کنید؟ یا اگر آنها را رعایت کنید.

READ  نوشتن دعا برای شفای بیمار

مانند گذشته با آن زندگی و نشاط انجام نمی دهید؟ آیا در حرفه خود پرچم 19 می کنید؟ یا اگر آن را ادامه دهید.

بهترین دعانویس در آذربایجان شرقی | با این حال چرخ های شما توسط برخی احترام های شوم از درون یا بیرون روغن کاری شده اند؟ آیا دلخوشی شما نسبت به خلق خدا کمرنگ و سرد می شود؟


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =