برای ابطال طلسم چه باید کرد


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

برای ابطال طلسم چه باید کرد | اگرچه کلیسا تلاش کرد تا برادران بدعت گذار را سرکوب کند، اما اعتقادات آنها در تمدن غرب دوباره ظهور کرد. شاید در یک سنت شفاهی که مخفیانه از نسلی به نسل دیگر منتقل می شد، زنده ماند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این امر با توجه به کمبود سواد و اسناد قبل از اختراع ماشین چاپ کاملاً منطقی به نظر می رسد. در غیر این صورت چگونه ممکن است چنین اعتقادات مشابهی تکرار شوند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد

برای ابطال طلسم چه باید کرد | مگر اینکه از زمان سلطنت برادران در فرانسه در اواسط قرن چهاردهم به طور شفاهی منتقل شده باشند؟

استاد | با این حال، حتی اگر فقط یک مورد احیای مبتنی بر سوابق مکتوب باشد، هیچ کس نمی تواند آسیب وارد شده توسط جانبداران این سیستم اعتقادی عجیب را انکار کند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | شاخه اصلی دیگر فاضلاب زیرزمینی که از برادران روح آزاد تا دوران مدرن سرازیر می شود، به طرز غم انگیزی شامل شاخه ای از کاتولیک های رومی است.

حتی افراد باسواد نیز به سوابق تفتیش عقاید و رساله های فرقه باقی مانده که تنها تاریخ مکتوب این گروه بدعت گذار است، دسترسی نداشتند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | ما در فصل Fr. مفان که اخیراً سوابق کلیسا درز کرده است نشان می دهد که این روحانی بیمار توسط یک شخصیت ناشناس به نام “عارف” که به مفان فاش کرد که “مسیح ظهور ثانویه” است، وارد یک فرقه مسیحا شد.

همچنین گفته شد که این عارف ممکن است به نحوی با فرقه ای که توسط یعقوب فرانک تأسیس شده بود – مسیح دروغینی که هابسبورگ ها را متقاعد کرد که او عیسی مسیح است، مرتبط بوده است.

READ  دعا نویسی استاد دبیری

برای ابطال طلسم چه باید کرد | شاید یک لینک مستقیم از فرانک به مفان وجود داشته باشد. هیچ کس نمی تواند انکار کند که ایده ها و آیین های مسیحایی فرانک و مفان تقریباً یکسان هستند. اما چگونه ممکن است چنین ارتباطی از زمان فرانک در اتریش، در سال 1990، تا مفان که فرقه خود را در ایالات متحده آمریکا در دهه 1990 اداره می کرد، باقی بماند؟

برای ابطال طلسم چه باید کرد | دختر فرانک، اوا، آموزه‌های پدرش را به خوبی در اوایل قرن بیستم تبلیغ کرد، اما آیا بسط دیگری از فرقه فرانکیست وجود داشت؟ به طرز شگفت آوری، پاسخ مثبت است. فرانکیسم نه تنها زنده ماند، بلکه در سطوح بالای فرهنگ اروپایی نیز رشد کرد.

ماکس آی. دیمونت، مورخ یهودی، در کتاب معروف خود «خدا، یهودیان و تاریخ» () داستان مهاجرت فرانکیست‌ها را بیان می‌کند: «بسیاری از این فرانکیست‌های تعمید یافته، از لژ محقق لوسیفر پیدا شده‌اند! 197 پیشینه یهودی، یادگیری خود را در غسل تعمید از دست ندادند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | آنها به بالاترین پست های دولتی در لهستان و روسیه رسیدند، با اشراف و خانواده های سلطنتی ازدواج کردند و حتی ممکن است در تاریخ بعدی این دو ملت پدر عناصر لیبرال باشند.

به یاد داشته باشید که فرانکیست ها به آئین کاتولیک رومی گرویدند تا یعقوب فرانک را به عنوان مسیح معرفی کنند و نه به این دلیل که او به اصول کلیسای رم اعتقاد داشت.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | علاوه بر این، الهیات فرانک آموزه‌های برادران روح آزاد را منعکس می‌کرد، زیرا او معتقد بود که برخوردهای جنسی در طی مراسم مذهبی نشان دهنده آموزه اصلی عیسی مسیح است.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ برای عزیز شدن

مانند برادران، فرانک تعلیم داد که هر مردی «مسیح» است و باید در مراسم جنسی باطنی او را پرستش کرد. باید پیوسته به خاطر داشت که آیا این مجموعه اصول بدعت آمیز از طریق یک خط مستقیم فرود آمده است یا دوباره به عنوان احیای بر اساس اسناد مکتوب ظاهر می شود.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | تقریباً با در نظر گرفتن آسیب بزرگی که چنین عقاید و اعمال توهین آمیز به آنها وارد کرده است، به موضوعی مبهم تبدیل می شود.

تعداد زیادی قربانی در طول ،  سال گذشته. با این حال، هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر نکنیم پیروان فرانک در حالی که در اروپا موقعیت‌هایی با قدرت بالا داشتند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | به‌طور پنهانی الهیات او را ادامه ندادند. شاید آنها بی سر و صدا فرانکیسم خود را تا زمانی که فرصتی برای ربودن کلیسای رم و مطابقت با نقشه اصلی فرانک دیدند، تمرین کردند.

دیمونت اشاره می کند که این فرانکیست ها به احتمال زیاد منادی گرایش های لیبرال در اروپا بودند. شانس آنها برای کنترل کامل دفتر پترین پس از جنگ جهانی دوم، زمانی که لیبرالیسم در میان روحانیون کاتولیک رواج یافت، به دست آمد.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | دومین شورای واتیکان، که در اواسط دهه 1990 برگزار شد، دستور کار لیبرال جدیدی را وارد کلیسا کرد.

به اندازه کافی عجیب، کلیسا به دنبال آشتی با فراماسونری بود، که توسط چندین پاپ دشمن کاتولیک تلقی می شد.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | همراه با این صراحت، دستورالعملی برای محافظت از کشیشان نوع فرانکیست مانند رابرت مفان و جیمز دی. فولی به عنوان نتیجه مستقیم شورا صادر شد.

READ  نوشتن دعا روی قلع

اطلاع رسانی دفتر پترین به محافل فراماسونری در قالب مراسمی فراماسونری در واتیکان برگزار شد که توسط روحانیون کاتولیک که علیرغم مخالفت با قوانین کلیسا به انجمن برادری پیوسته بودند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | در سال 2016 برگزار شد. این به عنوان بخشی از لژ لوسیفر 198، لیبرالیسمی که شورا ترویج می کرد مجاز بود.

مالاچی مارتین در کتاب آخرش خانه بادگیر () از این مراسم یاد می کند. پاپ پل ششم در سال 2014 به این مراسم اشاره کرد و علناً اظهار داشت: ما این تصور را داریم که از شکاف هایی در دیوار دود شیطان وارد معبد خدا شده است: این شک، عدم اطمینان، پرسش است.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | نارضایتی ، رویارویی. . . . ما فکر می کردیم که پس از شورا، یک روز آفتابی برای تاریخ کلیسا طلوع می کرد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

نوشته های مشابه