ابطال طلسم

برای ابطال طلسم چه باید کرد

برای ابطال طلسم چه باید کرد | اگرچه کلیسا تلاش کرد تا برادران بدعت گذار را سرکوب کند، اما اعتقادات آنها در تمدن غرب دوباره ظهور کرد. شاید در یک سنت شفاهی که مخفیانه از نسلی به نسل دیگر منتقل می شد، زنده ماند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این امر با توجه به کمبود سواد و اسناد قبل از اختراع ماشین چاپ کاملاً منطقی به نظر می رسد. در غیر این صورت چگونه ممکن است چنین اعتقادات مشابهی تکرار شوند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد

برای ابطال طلسم چه باید کرد | مگر اینکه از زمان سلطنت برادران در فرانسه در اواسط قرن چهاردهم به طور شفاهی منتقل شده باشند؟

استاد | با این حال، حتی اگر فقط یک مورد احیای مبتنی بر سوابق مکتوب باشد، هیچ کس نمی تواند آسیب وارد شده توسط جانبداران این سیستم اعتقادی عجیب را انکار کند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | شاخه اصلی دیگر فاضلاب زیرزمینی که از برادران روح آزاد تا دوران مدرن سرازیر می شود، به طرز غم انگیزی شامل شاخه ای از کاتولیک های رومی است.

حتی افراد باسواد نیز به سوابق تفتیش عقاید و رساله های فرقه باقی مانده که تنها تاریخ مکتوب این گروه بدعت گذار است، دسترسی نداشتند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | ما در فصل Fr. مفان که اخیراً سوابق کلیسا درز کرده است نشان می دهد که این روحانی بیمار توسط یک شخصیت ناشناس به نام “عارف” که به مفان فاش کرد که “مسیح ظهور ثانویه” است، وارد یک فرقه مسیحا شد.

همچنین گفته شد که این عارف ممکن است به نحوی با فرقه ای که توسط یعقوب فرانک تأسیس شده بود – مسیح دروغینی که هابسبورگ ها را متقاعد کرد که او عیسی مسیح است، مرتبط بوده است.

READ  طلسم‌مرگ

برای ابطال طلسم چه باید کرد | شاید یک لینک مستقیم از فرانک به مفان وجود داشته باشد. هیچ کس نمی تواند انکار کند که ایده ها و آیین های مسیحایی فرانک و مفان تقریباً یکسان هستند. اما چگونه ممکن است چنین ارتباطی از زمان فرانک در اتریش، در سال 1990، تا مفان که فرقه خود را در ایالات متحده آمریکا در دهه 1990 اداره می کرد، باقی بماند؟

برای ابطال طلسم چه باید کرد | دختر فرانک، اوا، آموزه‌های پدرش را به خوبی در اوایل قرن بیستم تبلیغ کرد، اما آیا بسط دیگری از فرقه فرانکیست وجود داشت؟ به طرز شگفت آوری، پاسخ مثبت است. فرانکیسم نه تنها زنده ماند، بلکه در سطوح بالای فرهنگ اروپایی نیز رشد کرد.

ماکس آی. دیمونت، مورخ یهودی، در کتاب معروف خود «خدا، یهودیان و تاریخ» () داستان مهاجرت فرانکیست‌ها را بیان می‌کند: «بسیاری از این فرانکیست‌های تعمید یافته، از لژ محقق لوسیفر پیدا شده‌اند! 197 پیشینه یهودی، یادگیری خود را در غسل تعمید از دست ندادند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | آنها به بالاترین پست های دولتی در لهستان و روسیه رسیدند، با اشراف و خانواده های سلطنتی ازدواج کردند و حتی ممکن است در تاریخ بعدی این دو ملت پدر عناصر لیبرال باشند.

به یاد داشته باشید که فرانکیست ها به آئین کاتولیک رومی گرویدند تا یعقوب فرانک را به عنوان مسیح معرفی کنند و نه به این دلیل که او به اصول کلیسای رم اعتقاد داشت.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | علاوه بر این، الهیات فرانک آموزه‌های برادران روح آزاد را منعکس می‌کرد، زیرا او معتقد بود که برخوردهای جنسی در طی مراسم مذهبی نشان دهنده آموزه اصلی عیسی مسیح است.

READ  دعا نویسی زبان بند شوهر

مانند برادران، فرانک تعلیم داد که هر مردی «مسیح» است و باید در مراسم جنسی باطنی او را پرستش کرد. باید پیوسته به خاطر داشت که آیا این مجموعه اصول بدعت آمیز از طریق یک خط مستقیم فرود آمده است یا دوباره به عنوان احیای بر اساس اسناد مکتوب ظاهر می شود.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | تقریباً با در نظر گرفتن آسیب بزرگی که چنین عقاید و اعمال توهین آمیز به آنها وارد کرده است، به موضوعی مبهم تبدیل می شود.

تعداد زیادی قربانی در طول ،  سال گذشته. با این حال، هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر نکنیم پیروان فرانک در حالی که در اروپا موقعیت‌هایی با قدرت بالا داشتند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | به‌طور پنهانی الهیات او را ادامه ندادند. شاید آنها بی سر و صدا فرانکیسم خود را تا زمانی که فرصتی برای ربودن کلیسای رم و مطابقت با نقشه اصلی فرانک دیدند، تمرین کردند.

دیمونت اشاره می کند که این فرانکیست ها به احتمال زیاد منادی گرایش های لیبرال در اروپا بودند. شانس آنها برای کنترل کامل دفتر پترین پس از جنگ جهانی دوم، زمانی که لیبرالیسم در میان روحانیون کاتولیک رواج یافت، به دست آمد.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | دومین شورای واتیکان، که در اواسط دهه 1990 برگزار شد، دستور کار لیبرال جدیدی را وارد کلیسا کرد.

به اندازه کافی عجیب، کلیسا به دنبال آشتی با فراماسونری بود، که توسط چندین پاپ دشمن کاتولیک تلقی می شد.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | همراه با این صراحت، دستورالعملی برای محافظت از کشیشان نوع فرانکیست مانند رابرت مفان و جیمز دی. فولی به عنوان نتیجه مستقیم شورا صادر شد.

READ  دعا نویس استاد راد

اطلاع رسانی دفتر پترین به محافل فراماسونری در قالب مراسمی فراماسونری در واتیکان برگزار شد که توسط روحانیون کاتولیک که علیرغم مخالفت با قوانین کلیسا به انجمن برادری پیوسته بودند.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | در سال 2016 برگزار شد. این به عنوان بخشی از لژ لوسیفر 198، لیبرالیسمی که شورا ترویج می کرد مجاز بود.

مالاچی مارتین در کتاب آخرش خانه بادگیر () از این مراسم یاد می کند. پاپ پل ششم در سال 2014 به این مراسم اشاره کرد و علناً اظهار داشت: ما این تصور را داریم که از شکاف هایی در دیوار دود شیطان وارد معبد خدا شده است: این شک، عدم اطمینان، پرسش است.

برای ابطال طلسم چه باید کرد | نارضایتی ، رویارویی. . . . ما فکر می کردیم که پس از شورا، یک روز آفتابی برای تاریخ کلیسا طلوع می کرد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 20 =