ابطال طلسم

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم | بدون بی ارزش کردن برند خاصی از روان درمانی (بالاخره، من در اینجا در مورد حرفه خودم صحبت می کنم)، در بخش های بعدی، چند دستورالعمل برای انتخاب یک درمانگر ارائه می کنم که می تواند به شما کمک کند از محدودیت های الگوهای معمول خود رها شوید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مسلماً، من این توصیه‌ها را بر اساس علایق و ترجیحات خاص خودم استوار می‌کنم – و بیش از 30 سال به عنوان یک درمانگر و 40 سال به عنوان یک مراقبه و معلم مراقبه بودم.

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم | صحبت کردن مهم است، اما شما باید بیشتر انجام دهید حتی درمان فرویدی کلاسیک، که تماماً از گفت و گو تشکیل می‌شود.

استاد | برای لحظه‌ای هدف قرار می‌گیرد که بینش‌ها به مکان عمیق‌تری دست می‌یابند و باعث تغییر احساس درونی یا رهایی عاطفی می‌شوند. نقطه مهم در فیلم ویل هانتینگ خوب را به خاطر بیاورید وقتی رابین ویلیامز به مت دیمون می‌گوید: «تقصیر تو نبود»؟

باطل کردن طلسم | مسئله این است که روان درمانی (نسخه مدرن و سکولار ما از مشاوره حکیمانه) اشکال و اندازه های مختلفی دارد – در واقع به تعداد متخصصانی که آن را انجام می دهند.

مشکل اینجاست که درمان فقط با صحبت کندتر انجام می‌شود – و گاهی اوقات اصلاً. مگر اینکه یک رابین ویلیامز در نزدیکی شما باشد.

باطل کردن طلسم | درمانگری را پیدا کنید که صحبت را با یک یا چند تکنیک ترکیب می کند که شما را سریعتر به عمق می برد، مانند هیپنوتیزم درمانی، تصویرسازی هدایت شده، تخیل فعال، شن بازی، درمان بدن محور، هاکومی، نفس کشیدن، تمرکز. ، تجربه جسمانی (SE) یا حساسیت زدایی و پردازش مجدد حرکات چشم (EMDR). خرید کنید اگر نام درمانگران مناسب را می‌خواهید، ابتدا به دوستان، اعضای خانواده یا دیگرانی که علایق یا ارزش‌های مشابهی دارند مراجعه کنید.

READ  شکستن طلسم همزاد

باطل کردن طلسم | با این درمانگران تماس بگیرید و مدتی را با آنها تلفنی صحبت کنید. به یاد داشته باشید، شما حق دارید هر چیزی را که می خواهید بدانید از آنها بپرسید.

باطل کردن طلسم | حتی ممکن است قبل از تصمیم گیری برای هر کدام یک یا دو جلسه برنامه ریزی کنید. به هر حال، بهتر است اکنون چند صد دلار را برای دوره های آزمایشی خرج کنید تا اینکه در عرض شش ماه یا یک سال متوجه شوید که اشتباه کرده اید. شخص را انتخاب کنید.

باطل کردن طلسم | نه مدارک تحصیلی، حتی اگر یک درمانگر به شدت توصیه می شود و دیوار مطب با مدارک و گواهی نامه ها پوشانده شده است، حتماً ابتدا این شخص را بررسی کنید. آیا درمانگر با دقت به صحبت های شما گوش می دهد و می شنود که چه می گویید؟

آیا او از نظر عاطفی و همچنین بصیرت هماهنگ به نظر می رسد؟ آیا در حضور او احساس راحتی می کنید؟ آیا به این شخص در حساس ترین مکان ها و مسائل دشوار خود اعتماد دارید؟ در تحلیل نهایی، باید به احساسات و شهود خود در این مورد اعتماد کنید.

باطل کردن طلسم | درمانگری را بیابید که مدیتیشن می کند اگر جهت گیری معنوی خاصی دارید – یا در حال توسعه آن هستید – ممکن است بخواهید درمانگری را جستجو کنید که با تجهیزات مشابهی می آید.

اگر انتخاب کافی برای انتخاب ندارید، حداقل یک درمانگر را پیدا کنید که مدیتیشن می کند. این روزها با توجه به توجه روزافزون در میان متخصصان بهداشت روان، نباید دشوار باشد.

READ  شکستن طلسم برای بچه دار شدن

باطل کردن طلسم | کسانی که توجه آگاهانه را با کاربرد ماهرانه تکنیک های درمانی ترکیب می کنند، به ویژه در کمک به ریشه کن کردن الگوهای ناکارآمد هسته سرسخت موثر هستند.

برای کسب اطلاعات در مورد مشاوره ای که من از طریق تلفن و اسکایپ به مردم در سراسر جهان ارائه می دهم، به وب سایت من در مراجعه کنید.

باطل کردن طلسم | ارتباط با کودک درونتان هنگامی که احساس آشفتگی یا ناراحتی می کنید، ممکن است بخواهید با کودک کوچک درونتان ارتباط برقرار کنید، بخشی از شما که عمیقاً همه چیز را احساس می کند. در اینجا یک مراقبه برای کمک به اطمینان بخشیدن و پرورش کودک درونتان وجود دارد.

با توجه به آنچه احساس می کنید و کجا آن را احساس می کنید شروع کنید. 2. مدتی را به نفس کشیدن و آرامش در احساسات اختصاص دهید.

باطل کردن طلسم | تصور کنید که یک پسر یا دختر کوچک در درون شما وجود دارد که این احساسات را دارد. این کودک بخش جوان و رشد نیافته شماست.

شما ممکن است یک تصویر یا فقط یک حس درونی یا شناخت درونی داشته باشید. 4. این سوالات را از خود بپرسید: «این کودک چند سال دارد؟

باطل کردن طلسم | اسم این بچه چیه این کودک در حال حاضر چه توجهی از من می خواهد؟» ممکن است کودک بخواهد به او اطمینان داده شود یا در آغوش گرفته شود یا فقط بخواهد بازی کند.

در صورت امکان تصور کنید به کودک آنچه می خواهد بدهید. 6. ارتباط با این کودک را تا زمانی که دوست دارید ادامه دهید و در صورت اقتضا با دادن و دریافت کلمات یا تماس فیزیکی.

READ  طلسمات استاد محمد مهدی کبیر

باطل کردن طلسم | وقتی کارتان تمام شد، به احساس خود توجه کنید. ممکن است آرامش یا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید یا حداقل کمتر ناراحت یا ترسیده باشید.

حتما کودک درونتان را در آغوش بگیرید (اگر کودک احساس راحتی می‌کند)، به کودک بگویید که او را دوست دارید و به کودک اطمینان دهید که هر از گاهی دوباره با او تماس می‌گیرید.

باطل کردن طلسم | و لطفا انجام دهید! فصل 13 عیب‌یابی موانع و عوارض جانبی رایج در این فصل استفاده از خواب‌آلودگی، ترس، خود قضاوتی، و سایر موانع مدیتیشن به‌عنوان خرده‌ای برای آسیاب شما.

مقابله با حالات تغییریافته و تجربیات غیرعادی مانند وجد و شادی بدون پریشان شدن کاوش و کاوش در هفت مرکز انرژی خود آنچه آنها باید به شما بیاموزند.

باطل کردن طلسم | دسترسی به آهنگ های صوتی در مانند هر سفری، مدیتیشن می تواند سهم خود را از مناظر خیره کننده و جاذبه های کنار جاده ای داشته باشد که الهام بخش شماست.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =