باطل کردن طلسم کار


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم کار | شرح کتاب مقدس در این مورد در کتاب اشعیا، فصل  آمده است، که در آن انگیزه فرشته سقوط کرده برای شروع جنگ در بهشت ​​بیان شده است: زیرا در قلب خود گفتی، به آسمان صعود خواهم کرد، تاج و تخت خود را بالا خواهم برد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ستارگان خدا: من نیز بر کوه جماعت در دو طرف شمال خواهم نشست. . . . بر فراز بلندی ابرها صعود خواهم کرد.

باطل کردن طلسم کار

باطل کردن طلسم کار | من مانند اعلی خواهم بود. . . . «هرچند باورش سخت است، اسقف نشین بوستون دو کشیش را که دختران و زنان جوان را مورد آزار جنسی قرار می دادند و حتی ادعا می کردند عیسی مسیح هستند.

استاد | تحمل و تشویق کرد. این روحانیون در آداب و رسوم عجیبی که در خدمت خود گنجانده بودند، به دنبال غصب نظام الهی و خدا شدن بودند.

باطل کردن طلسم کار | گناه نهایی نه توسط آدم و حوا، بلکه توسط لوسیفر در عمل اصلی او مرتکب شد. یکی از جنبه های شیطان پرستی شامل این باور است که انسان ها باید شورش لوسیفر را تقلید کنند و به دنبال براندازی بهشت ​​و تبدیل شدن به خدا باشند.

اولین نفر از این کشیش ها، پدر رابرت وی مفان بود، که در سال 1998 تعیین شد و در اواخر سال 1390 دخترانی را برای راهبه شدن به خدمت گرفت.

باطل کردن طلسم کار | با دومی، پدر جیمز فولی، در فصل بعدی آشنا خواهیم شد. مفان ماساچوست در بسیاری از موارد در طول مأموریت خود در ویموث به برخی از این دختران، که در محدوده سنی بین  تا  سال بودند، گفت که او عیسی مسیح است.

READ  طلسمات استاد محمد مهدی کبیر

مفان بارها و بارها از این زنان جوان که تحت هدایت مستقیم روحانی او بودند، آزار جنسی می‌گرفت.»1 عروس‌های مسیح 91 «در نسل‌های گذشته، دانش‌آموزان دبیرستانی که احساس می‌کردند دعوت مذهبی دارند، تشویق می‌شدند در دبیرستان‌های ویژه ثبت‌نام کنند، جایی که شروع می‌کردند.

باطل کردن طلسم کار | آموزش آنها برای تبدیل شدن به کشیش و راهبه. هر اسقف نشینی یک کشیش داشت که به مدارس کاتولیک سفر می کرد و در تلاش برای استخدام جوانان برای زندگی مذهبی سخنرانی می کرد.

در سال‌های 2018، کار رابرت مفان این بود که زنان جوان را در صومعه‌های مختلف در اسقف نشینی بوستون ثبت نام کند.

باطل کردن طلسم کار | مفان در تلویزیون محلی کاتولیک بوستون ظاهر شد و دختران جوان را تشویق کرد که راهبه شوند. او حتی یک کتابچه در مورد این موضوع نوشت که برای دختران 1 تا 10 سال تهیه شده بود.»2 «یک گزارش محرمانه که در دفتر ثبت اسقف نشینی بوستون ثبت شده بود، بیان می کرد که چگونه مفان دختران نوجوان را جذب می کند و آنها را وادار به ورود می کند.

باطل کردن طلسم کار | دستورات مذهبی، و سپس ملاقات با آنها در نوآموزان مختلف و سوء استفاده جنسی از آنها.» گزارش بعدی ادعا کرد که دختران نوجوان، که حداقل دو نفر از آنها راهبه شدند، اغلب با مفان در دفتر او ملاقات می کردند، و به فعالیت جنسی دست زدند.

باطل کردن طلسم کار | با مفان یک یادداشت اسقف نشینی از بیان می‌کند که مفان به دختران یاد می‌دهد که “عروس مسیح” باشند.

و در حالی که سوابق اسقف نشین شکایت تنها سه زن را توصیف می‌کنند، یکی از این سه زن گفت که “مطمئن است که زنان دیگری نیز وجود دارند”.

READ  نوشتن دعای گشایش کار فوری

باطل کردن طلسم کار | در یک مورد، دختری که بعداً وارد خواهران سنت جوزف شد، ادعا کرد که وقتی در کلاس نهم بود به او توصیه شده بود که برای یک سری جلسات مشاوره شبانی در مورد پدر مست و بدسرپرستش، پدر مفان را ببیند.

باطل کردن طلسم کار | مفان به دختر توصیه کرد که روی زانوهایش بیاید و در اولین جلسه او را دور کمرش بغل کند. مفان در طی چندین دیدار دیگر از تشبیه «عروس مسیح» بودن استفاده کرد و به او توصیه کرد که برای سزاوارتر کردن او برای محبت مسیح، از انواع رنج جسمانی استفاده کند.

از جمله گذاشتن دکمه در کفش‌هایش و اطمینان از احساس ناراحتی. ریسمان محکم گره خورده دور کمرش. کشیش آشفته شروع کرد به او پیشنهاد کرد که عیسی را در حال بوسیدن و در آغوش گرفتن او و داشتن رابطه جنسی کامل با او تصور کند.

باطل کردن طلسم کار | برای یک تعطیلات آخر هفته طولانی در کلبه تابستانی خود در یک استراحتگاه ساحلی در کیپ کاد، به عنوان راهبه استخدام شد. در این آخر هفته، پدر مفان یک مکاشفه خیره کننده برای این نوجوانان که به عنوان مشاور معنوی برای آنها عمل کرده بود، کرد.

رابرت مفان به آنها گفت که یک “عارف” به او فاش کرده است که او “مسیح ظهور ثانی” است. وقتی به بهشت ​​رفتند منتظر آنها بود.

باطل کردن طلسم کار | همه شرکت کنندگان برهنه بودند در حالی که دختران مفان را به عنوان مسیحا می پرستیدند و می پرستیدند در حالی که به نوبت با او رابطه جنسی دهانی داشتند. مفان آشکارا ادعا کرد که عیسی مسیح است.

READ  طلسم زبان بند همسر

باطل کردن طلسم کار | این یک استعاره یا تشبیه نبود. مفان فکر می کرد که خدای مجسم است. در این مراسم خاص مفان از همه دختران خواست که بیضه های او را ببوسند و لیس بزنند در حالی که به کشیش احترام می گذاشتند و دعا می کردند که گویی او به معنای واقعی کلمه عیسی مسیح است.

هر چهار دختر دبیرستانی بعداً وارد صومعه خواهران سنت جوزف شدند.» (5) «از 10 تا 1391 مفان از این چهار نفر و همچنین سایر تازه‌کارها و راهبه‌ها دیدن کرد و با آنها رابطه جنسی داشت.

باطل کردن طلسم کار | صومعه قلب مقدس در کینگستون، ماساچوست، که یک دبیرستان ویژه است که در آن کودکان 100 تا 10 ساله به عنوان خواهران مذهبی تشکیل می شوند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

نوشته های مشابه