باطل کردن طلسم کار


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم کار | شرح کتاب مقدس در این مورد در کتاب اشعیا، فصل  آمده است، که در آن انگیزه فرشته سقوط کرده برای شروع جنگ در بهشت ​​بیان شده است: زیرا در قلب خود گفتی، به آسمان صعود خواهم کرد، تاج و تخت خود را بالا خواهم برد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ستارگان خدا: من نیز بر کوه جماعت در دو طرف شمال خواهم نشست. . . . بر فراز بلندی ابرها صعود خواهم کرد.

باطل کردن طلسم کار

باطل کردن طلسم کار | من مانند اعلی خواهم بود. . . . «هرچند باورش سخت است، اسقف نشین بوستون دو کشیش را که دختران و زنان جوان را مورد آزار جنسی قرار می دادند و حتی ادعا می کردند عیسی مسیح هستند.

استاد | تحمل و تشویق کرد. این روحانیون در آداب و رسوم عجیبی که در خدمت خود گنجانده بودند، به دنبال غصب نظام الهی و خدا شدن بودند.

باطل کردن طلسم کار | گناه نهایی نه توسط آدم و حوا، بلکه توسط لوسیفر در عمل اصلی او مرتکب شد. یکی از جنبه های شیطان پرستی شامل این باور است که انسان ها باید شورش لوسیفر را تقلید کنند و به دنبال براندازی بهشت ​​و تبدیل شدن به خدا باشند.

اولین نفر از این کشیش ها، پدر رابرت وی مفان بود، که در سال 1998 تعیین شد و در اواخر سال 1390 دخترانی را برای راهبه شدن به خدمت گرفت.

باطل کردن طلسم کار | با دومی، پدر جیمز فولی، در فصل بعدی آشنا خواهیم شد. مفان ماساچوست در بسیاری از موارد در طول مأموریت خود در ویموث به برخی از این دختران، که در محدوده سنی بین  تا  سال بودند، گفت که او عیسی مسیح است.

READ  باطل کردن طلسم با ادرار دختر

مفان بارها و بارها از این زنان جوان که تحت هدایت مستقیم روحانی او بودند، آزار جنسی می‌گرفت.»1 عروس‌های مسیح 91 «در نسل‌های گذشته، دانش‌آموزان دبیرستانی که احساس می‌کردند دعوت مذهبی دارند، تشویق می‌شدند در دبیرستان‌های ویژه ثبت‌نام کنند، جایی که شروع می‌کردند.

باطل کردن طلسم کار | آموزش آنها برای تبدیل شدن به کشیش و راهبه. هر اسقف نشینی یک کشیش داشت که به مدارس کاتولیک سفر می کرد و در تلاش برای استخدام جوانان برای زندگی مذهبی سخنرانی می کرد.

در سال‌های 2018، کار رابرت مفان این بود که زنان جوان را در صومعه‌های مختلف در اسقف نشینی بوستون ثبت نام کند.

باطل کردن طلسم کار | مفان در تلویزیون محلی کاتولیک بوستون ظاهر شد و دختران جوان را تشویق کرد که راهبه شوند. او حتی یک کتابچه در مورد این موضوع نوشت که برای دختران 1 تا 10 سال تهیه شده بود.»2 «یک گزارش محرمانه که در دفتر ثبت اسقف نشینی بوستون ثبت شده بود، بیان می کرد که چگونه مفان دختران نوجوان را جذب می کند و آنها را وادار به ورود می کند.

باطل کردن طلسم کار | دستورات مذهبی، و سپس ملاقات با آنها در نوآموزان مختلف و سوء استفاده جنسی از آنها.» گزارش بعدی ادعا کرد که دختران نوجوان، که حداقل دو نفر از آنها راهبه شدند، اغلب با مفان در دفتر او ملاقات می کردند، و به فعالیت جنسی دست زدند.

باطل کردن طلسم کار | با مفان یک یادداشت اسقف نشینی از بیان می‌کند که مفان به دختران یاد می‌دهد که “عروس مسیح” باشند.

و در حالی که سوابق اسقف نشین شکایت تنها سه زن را توصیف می‌کنند، یکی از این سه زن گفت که “مطمئن است که زنان دیگری نیز وجود دارند”.

READ  طلسم ابطال حکم قاضی

باطل کردن طلسم کار | در یک مورد، دختری که بعداً وارد خواهران سنت جوزف شد، ادعا کرد که وقتی در کلاس نهم بود به او توصیه شده بود که برای یک سری جلسات مشاوره شبانی در مورد پدر مست و بدسرپرستش، پدر مفان را ببیند.

باطل کردن طلسم کار | مفان به دختر توصیه کرد که روی زانوهایش بیاید و در اولین جلسه او را دور کمرش بغل کند. مفان در طی چندین دیدار دیگر از تشبیه «عروس مسیح» بودن استفاده کرد و به او توصیه کرد که برای سزاوارتر کردن او برای محبت مسیح، از انواع رنج جسمانی استفاده کند.

از جمله گذاشتن دکمه در کفش‌هایش و اطمینان از احساس ناراحتی. ریسمان محکم گره خورده دور کمرش. کشیش آشفته شروع کرد به او پیشنهاد کرد که عیسی را در حال بوسیدن و در آغوش گرفتن او و داشتن رابطه جنسی کامل با او تصور کند.

باطل کردن طلسم کار | برای یک تعطیلات آخر هفته طولانی در کلبه تابستانی خود در یک استراحتگاه ساحلی در کیپ کاد، به عنوان راهبه استخدام شد. در این آخر هفته، پدر مفان یک مکاشفه خیره کننده برای این نوجوانان که به عنوان مشاور معنوی برای آنها عمل کرده بود، کرد.

رابرت مفان به آنها گفت که یک “عارف” به او فاش کرده است که او “مسیح ظهور ثانی” است. وقتی به بهشت ​​رفتند منتظر آنها بود.

باطل کردن طلسم کار | همه شرکت کنندگان برهنه بودند در حالی که دختران مفان را به عنوان مسیحا می پرستیدند و می پرستیدند در حالی که به نوبت با او رابطه جنسی دهانی داشتند. مفان آشکارا ادعا کرد که عیسی مسیح است.

READ  دعانویس خوب در هرمزگان

باطل کردن طلسم کار | این یک استعاره یا تشبیه نبود. مفان فکر می کرد که خدای مجسم است. در این مراسم خاص مفان از همه دختران خواست که بیضه های او را ببوسند و لیس بزنند در حالی که به کشیش احترام می گذاشتند و دعا می کردند که گویی او به معنای واقعی کلمه عیسی مسیح است.

هر چهار دختر دبیرستانی بعداً وارد صومعه خواهران سنت جوزف شدند.» (5) «از 10 تا 1391 مفان از این چهار نفر و همچنین سایر تازه‌کارها و راهبه‌ها دیدن کرد و با آنها رابطه جنسی داشت.

باطل کردن طلسم کار | صومعه قلب مقدس در کینگستون، ماساچوست، که یک دبیرستان ویژه است که در آن کودکان 100 تا 10 ساله به عنوان خواهران مذهبی تشکیل می شوند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =

نوشته های مشابه