باطل کردن طلسم پسر


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم پسر | هر چی کاشتی برداشت میکنی. کسی که برای خوشایند فطرت گناهکار خود بکارد، از آن فطرت هلاکت درو خواهد کرد. (غلاطیان ۶:۷-۸) چشم‌ها گلو را می‌گیرند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس چشمان ما توضیح می‌دهند که چرا هیچ‌کس فرار نمی‌کند، و مشکل هرگز بدون مبارزه برطرف نمی‌شود. قبل از اینکه ما پیروزی بر گناه جنسی را تجربه کنیم.

باطل کردن طلسم پسر

باطل کردن طلسم پسر | آسیب می بینیم و گیج می شویم. چرا نمی توانم در این برنده شوم؟ ما فکر می کنیم. همانطور که مبارزه ادامه می یابد، و ضررها بیشتر می شود.

استاد | و مسلم است که شما هزینه ای خواهید پرداخت که ممکن است حتی از آن آگاه نباشید: فریب نخورید: خدا را نمی توان مسخره کرد.

باطل کردن طلسم پسر | ما شروع به شک در همه چیز درباره خود، حتی نجات خود می کنیم. در بهترین حالت، ما فکر می کنیم که عمیقاً دارای نقص یا بدتر از آن، افراد شرور هستیم.

ما خیلی احساس تنهایی می کنیم، زیرا مردها کمی از این چیزها صحبت می کنند. اما پاسخ بیشتر در چشمان ما نهفته است تا در روح ما. به احتمال زیاد، رفتارهای «اعتیادآور» شما ریشه در پیچ و خم یا ضعف ذهنی عمیق، تاریک و سایه ندارد.

باطل کردن طلسم پسر | در عوض، آنها بر اساس لذت هایی هستند که از طریق چشم وارد می شوند. هنگامی که هورمونی به نام اپی نفرین در جریان خون ترشح می شود.

مردان یک ماده شیمیایی بالا از تصاویر باردار جنسی دریافت می کنند. این هر محرکی را که در زمان هیجان عاطفی وجود دارد در حافظه قفل می کند.

READ  دعای ابطال طلسم دفینه

باطل کردن طلسم پسر | به همین ترتیب، “چشم ذهن” ما می تواند همان ماده شیمیایی را از طریق فانتزی ایجاد کند.

ما به مردانی مشاوره داده‌ایم که از نظر هیجانی و جنسی فقط از طریق افکار سرگرم‌کننده فعالیت جنسی تحریک می‌شوند.

باطل کردن طلسم پسر | مردی که قصد خرید Hustler را در 7-Eleven محلی خود دارد، مدتها قبل از اینکه حتی وارد فروشگاه رفاه شود، تحریک جنسی می شود.

تحریک او در فرآیند فکرش شروع شد، که باعث تحریک سیستم عصبی او شد که اپی نفرین را به جریان خون ترشح می کرد. چرا نمی توانیم به راحتی نه بگوییم؟

باطل کردن طلسم پسر | چرا چشمان ما اینقدر سریع به سمت زنان شهوانی می چرخد؟ چرا ذهن ما به سمت فانتزی می رود؟

پاسخ این است که ما تحت تأثیر مواد شیمیایی و ارضای جنسی آن هستیم. ما به سادگی می گوییم که توانایی چشم و ذهن مرد برای جلب رضایت جنسی واقعی از دنیای اطرافشان شروع به توضیح این است که چرا گناه جنسی بسیار رایج است.

باطل کردن طلسم پسر | در واقع خیلی چیزها را توضیح می دهد. اول، توضیح می دهد که چرا مردان جوان در اوایل زندگی خودارضایی را تجربه می کنند.

با این همه “پیش بازی” چشم ها، و بدون راهنمایی در مورد اینکه با احساسات چه باید کرد، نتیجه قابل درک است.

باطل کردن طلسم پسر | احساس شرم عمیق در مورد آن معنایی ندارد، گویی یک منحرف عجیب و غریب یا چیز دیگری هستید.

شما نیستید دوم، این توضیح می دهد که چرا پولس گناه جنسی را در دسته منحصر به فرد خود قرار می دهد: فرار از فسق جنسی.

باطل کردن طلسم پسر | همه گناهان دیگری که انسان مرتکب می شود خارج از بدن اوست، اما کسی که از نظر جنسی گناه می کند به بدن خود گناه می کند.

READ  طلسم اهوی ازدواج

ابزار گناه در بدن ما نهفته است – ما نمی‌توانیم مانند مواد مخدر از چشم و ذهن خود دور شویم. این همچنین توضیح می دهد که چرا نماز به تنهایی اغلب برای پیروزی کامل کافی نیست.

باطل کردن طلسم پسر | می‌توانیم به محراب نماز برویم و رهایی پیدا کنیم، اما اگر کوتاه بیاییم و دروازه‌های چشم‌هایمان را به روی آلودگی‌های نفسانی کاملاً نبندیم، فاضلاب‌ها روز به روز برمی‌گردند.

اوج مواد شیمیایی بازگشته و ما دوباره اسیر شده ایم. بنابراین، در حالی که ما باید در مورد گناه جنسی در جبهه معنوی دعا کنیم، در جبهه نبرد فیزیکی نیز دستورات خود را داریم.

باطل کردن طلسم پسر | به ما دستور داده شده است که با انتخاب خود از گناه جنسی اجتناب کنیم – “فرار”. ایفای نقش فعال در این نبرد و ایجاد دفاع غیرمعنوی یا «جسمی» نیست.

ما از جانب خدا به این امر دستور داریم. چه چیزی معنوی تر از اطاعت؟ سوم، توضیح می‌دهد که چرا حتی مردان متاهل بعد از عروسی‌هایشان درگیر می‌شوند.

باطل کردن طلسم پسر | متاهل یا غیر متاهل، باید چشم و ذهن خود را طوری تربیت کنید که پاک باشد، در غیر این صورت آنها به انجام کارهای طبیعی ادامه خواهند داد.

این پسرها همه چیز را در مورد آن می دانند اخیراً، من با چند نفر از کلمبیا، میسوری، صبحانه خوردم که نبرد هر مرد را به عنوان بخشی از یک گروه مردان در کلیسای خود خوانده بودند.

باطل کردن طلسم پسر | این کتاب شامل تست زیر است تا به خوانندگان کمک کند تا سطح میل جنسی اعتیادآور خود را تعیین کنند: 1. آیا وقتی یک زن جذاب به شما نزدیک می شود، قفل می کنید؟

READ  دعا شکستن طلسم قوی

آیا با تصاویر زنان دیگر خودارضایی می کنید؟ 3. آیا متوجه شده اید که همسرتان از نظر جنسی رضایت کمتری دارد؟ 4. آیا از همسرتان کینه دارید، کینه ای که به شما احساس حق بودن می دهد؟

باطل کردن طلسم پسر | آیا به دنبال مقالات تحریک آمیز جنسی یا انتشار عکس در روزنامه ها یا مجلات هستید؟ 6. آیا شما یک مکان خصوصی یا محفظه مخفی دارید که آن را از همسرتان مخفی نگه دارید؟

آیا مشتاقانه منتظر رفتن به یک سفر کاری هستید؟ 8. آیا رفتارهایی را انجام می دهید که نمی توانید با همسرتان به اشتراک بگذارید؟

باطل کردن طلسم پسر | آیا به سایت های مرتبط با پورن در اینترنت مراجعه می کنید؟ 10. آیا فیلم های دارای رتبه R، ویدیوهای سکسی یا کانال VH1 را برای لذت تماشا می کنید؟

همانطور که ما تخم مرغ و سوسیس خود را می خوردیم، در مورد نحوه عملکرد بچه ها در این مسابقه کوچک هوس صحبت کردیم.

باطل کردن طلسم پسر | چند نفر از شانزده مرد اعتراف کردند که به هشت یا نه سوال پاسخ مثبت داده‌اند و هیچ مردی کمتر از چهار نمره کسب نکرده است.

بنابراین، برای دیدن اینکه چرا افسانه انشعاب تا این حد خطرناک است، تخیل زیادی لازم نیست. در حالی که یک مراسم فارغ التحصیلی یا یک جشن عروسی ممکن است.

باطل کردن طلسم پسر | حرکت شما را از طریق خط به یک زندگی بزرگسالی جدید و جداگانه در زندگی شما نشان دهد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 8 =

نوشته های مشابه