باطل کردن طلسم پسر


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم پسر | هر چی کاشتی برداشت میکنی. کسی که برای خوشایند فطرت گناهکار خود بکارد، از آن فطرت هلاکت درو خواهد کرد. (غلاطیان ۶:۷-۸) چشم‌ها گلو را می‌گیرند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس چشمان ما توضیح می‌دهند که چرا هیچ‌کس فرار نمی‌کند، و مشکل هرگز بدون مبارزه برطرف نمی‌شود. قبل از اینکه ما پیروزی بر گناه جنسی را تجربه کنیم.

باطل کردن طلسم پسر

باطل کردن طلسم پسر | آسیب می بینیم و گیج می شویم. چرا نمی توانم در این برنده شوم؟ ما فکر می کنیم. همانطور که مبارزه ادامه می یابد، و ضررها بیشتر می شود.

استاد | و مسلم است که شما هزینه ای خواهید پرداخت که ممکن است حتی از آن آگاه نباشید: فریب نخورید: خدا را نمی توان مسخره کرد.

باطل کردن طلسم پسر | ما شروع به شک در همه چیز درباره خود، حتی نجات خود می کنیم. در بهترین حالت، ما فکر می کنیم که عمیقاً دارای نقص یا بدتر از آن، افراد شرور هستیم.

ما خیلی احساس تنهایی می کنیم، زیرا مردها کمی از این چیزها صحبت می کنند. اما پاسخ بیشتر در چشمان ما نهفته است تا در روح ما. به احتمال زیاد، رفتارهای «اعتیادآور» شما ریشه در پیچ و خم یا ضعف ذهنی عمیق، تاریک و سایه ندارد.

باطل کردن طلسم پسر | در عوض، آنها بر اساس لذت هایی هستند که از طریق چشم وارد می شوند. هنگامی که هورمونی به نام اپی نفرین در جریان خون ترشح می شود.

مردان یک ماده شیمیایی بالا از تصاویر باردار جنسی دریافت می کنند. این هر محرکی را که در زمان هیجان عاطفی وجود دارد در حافظه قفل می کند.

READ  طلسم عاشق کردن

باطل کردن طلسم پسر | به همین ترتیب، “چشم ذهن” ما می تواند همان ماده شیمیایی را از طریق فانتزی ایجاد کند.

ما به مردانی مشاوره داده‌ایم که از نظر هیجانی و جنسی فقط از طریق افکار سرگرم‌کننده فعالیت جنسی تحریک می‌شوند.

باطل کردن طلسم پسر | مردی که قصد خرید Hustler را در 7-Eleven محلی خود دارد، مدتها قبل از اینکه حتی وارد فروشگاه رفاه شود، تحریک جنسی می شود.

تحریک او در فرآیند فکرش شروع شد، که باعث تحریک سیستم عصبی او شد که اپی نفرین را به جریان خون ترشح می کرد. چرا نمی توانیم به راحتی نه بگوییم؟

باطل کردن طلسم پسر | چرا چشمان ما اینقدر سریع به سمت زنان شهوانی می چرخد؟ چرا ذهن ما به سمت فانتزی می رود؟

پاسخ این است که ما تحت تأثیر مواد شیمیایی و ارضای جنسی آن هستیم. ما به سادگی می گوییم که توانایی چشم و ذهن مرد برای جلب رضایت جنسی واقعی از دنیای اطرافشان شروع به توضیح این است که چرا گناه جنسی بسیار رایج است.

باطل کردن طلسم پسر | در واقع خیلی چیزها را توضیح می دهد. اول، توضیح می دهد که چرا مردان جوان در اوایل زندگی خودارضایی را تجربه می کنند.

با این همه “پیش بازی” چشم ها، و بدون راهنمایی در مورد اینکه با احساسات چه باید کرد، نتیجه قابل درک است.

باطل کردن طلسم پسر | احساس شرم عمیق در مورد آن معنایی ندارد، گویی یک منحرف عجیب و غریب یا چیز دیگری هستید.

شما نیستید دوم، این توضیح می دهد که چرا پولس گناه جنسی را در دسته منحصر به فرد خود قرار می دهد: فرار از فسق جنسی.

باطل کردن طلسم پسر | همه گناهان دیگری که انسان مرتکب می شود خارج از بدن اوست، اما کسی که از نظر جنسی گناه می کند به بدن خود گناه می کند.

READ  ابطال طلسم و دعا

ابزار گناه در بدن ما نهفته است – ما نمی‌توانیم مانند مواد مخدر از چشم و ذهن خود دور شویم. این همچنین توضیح می دهد که چرا نماز به تنهایی اغلب برای پیروزی کامل کافی نیست.

باطل کردن طلسم پسر | می‌توانیم به محراب نماز برویم و رهایی پیدا کنیم، اما اگر کوتاه بیاییم و دروازه‌های چشم‌هایمان را به روی آلودگی‌های نفسانی کاملاً نبندیم، فاضلاب‌ها روز به روز برمی‌گردند.

اوج مواد شیمیایی بازگشته و ما دوباره اسیر شده ایم. بنابراین، در حالی که ما باید در مورد گناه جنسی در جبهه معنوی دعا کنیم، در جبهه نبرد فیزیکی نیز دستورات خود را داریم.

باطل کردن طلسم پسر | به ما دستور داده شده است که با انتخاب خود از گناه جنسی اجتناب کنیم – “فرار”. ایفای نقش فعال در این نبرد و ایجاد دفاع غیرمعنوی یا «جسمی» نیست.

ما از جانب خدا به این امر دستور داریم. چه چیزی معنوی تر از اطاعت؟ سوم، توضیح می‌دهد که چرا حتی مردان متاهل بعد از عروسی‌هایشان درگیر می‌شوند.

باطل کردن طلسم پسر | متاهل یا غیر متاهل، باید چشم و ذهن خود را طوری تربیت کنید که پاک باشد، در غیر این صورت آنها به انجام کارهای طبیعی ادامه خواهند داد.

این پسرها همه چیز را در مورد آن می دانند اخیراً، من با چند نفر از کلمبیا، میسوری، صبحانه خوردم که نبرد هر مرد را به عنوان بخشی از یک گروه مردان در کلیسای خود خوانده بودند.

باطل کردن طلسم پسر | این کتاب شامل تست زیر است تا به خوانندگان کمک کند تا سطح میل جنسی اعتیادآور خود را تعیین کنند: 1. آیا وقتی یک زن جذاب به شما نزدیک می شود، قفل می کنید؟

READ  طلسم حصار

آیا با تصاویر زنان دیگر خودارضایی می کنید؟ 3. آیا متوجه شده اید که همسرتان از نظر جنسی رضایت کمتری دارد؟ 4. آیا از همسرتان کینه دارید، کینه ای که به شما احساس حق بودن می دهد؟

باطل کردن طلسم پسر | آیا به دنبال مقالات تحریک آمیز جنسی یا انتشار عکس در روزنامه ها یا مجلات هستید؟ 6. آیا شما یک مکان خصوصی یا محفظه مخفی دارید که آن را از همسرتان مخفی نگه دارید؟

آیا مشتاقانه منتظر رفتن به یک سفر کاری هستید؟ 8. آیا رفتارهایی را انجام می دهید که نمی توانید با همسرتان به اشتراک بگذارید؟

باطل کردن طلسم پسر | آیا به سایت های مرتبط با پورن در اینترنت مراجعه می کنید؟ 10. آیا فیلم های دارای رتبه R، ویدیوهای سکسی یا کانال VH1 را برای لذت تماشا می کنید؟

همانطور که ما تخم مرغ و سوسیس خود را می خوردیم، در مورد نحوه عملکرد بچه ها در این مسابقه کوچک هوس صحبت کردیم.

باطل کردن طلسم پسر | چند نفر از شانزده مرد اعتراف کردند که به هشت یا نه سوال پاسخ مثبت داده‌اند و هیچ مردی کمتر از چهار نمره کسب نکرده است.

بنابراین، برای دیدن اینکه چرا افسانه انشعاب تا این حد خطرناک است، تخیل زیادی لازم نیست. در حالی که یک مراسم فارغ التحصیلی یا یک جشن عروسی ممکن است.

باطل کردن طلسم پسر | حرکت شما را از طریق خط به یک زندگی بزرگسالی جدید و جداگانه در زندگی شما نشان دهد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نه =

نوشته های مشابه