باطل کردن طلسم و چشم زخم


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم و چشم زخم | اعتراضات ضد جنگ در مقیاس وسیع باعث شد که این احتمال به نظر برسد که جوانان آمریکایی دیگر کورکورانه دولت را در درگیری های خارجی دنبال نخواهند کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ضدفرهنگ جوانان اشکال جدید و جذابی از موسیقی، مد، سینما و هنر را برای جایگزینی دنیای پرهیاهوی تشکیلات ارائه کرد.

باطل کردن طلسم و چشم زخم

باطل کردن طلسم و چشم زخم | نویسندگان عرفانی مانند آلدوس هاکسلی و آلن واتس در مورد نیاز به تجربه معنوی درونی در مقابل دعای کسل کننده و مناسک مکانیکی ادیان غربی نوشتند.

استاد | تیموتی لیری فلسفه خود را «لحن کن، روشن کن و رها کن» را برای جوانان افسون شده ارائه کرد. مدل‌های قدیمی‌تر دین منسوخ تلقی می‌شدند.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | روح جدید تغییر در تمدن غرب. جنبش‌های مختلف حقوق مدنی اقدام اجتماعی را ترویج کردند که در آن بی‌عدالتی‌های بزرگ گذشته به طور مسالمت‌آمیز مقابله و جبران می‌شد.

افرادی که از آنچه به عنوان ظلم و ستم نظام می‌دانستند ناراضی بودند، به دنبال اشکال جدید و معنادار معنویت و برابری اجتماعی بودند.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | کلیسای کاتولیک رومی تلاش کرد تا به این روح جدید تغییر اجتماعی و آرمان عرفانی بپردازد.

پاپ ژان بیست و سوم دومین شورای واتیکان را در سال 2016 تشکیل داد تا «پنجره های کلیسا را ​​باز کرده و هوای تازه وارد شود.» 100 سند در پایان این شورا در سال 2018 تهیه شد.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | که به طرق مختلف به دنبال وارد کردن کلیسای رم به دنیای مدرن و تطبیق آن با لیبرالیسم مترقی بود که بر کشورهای غربی غلبه کرده بود.

READ  شکستن طلسم دل سیاهی

لژ لوسیفر «هیچ کشیش دیگری در اسقف نشینی بوستون بهتر از پدر پل آر. شانلی این روح جدید را در کلیسا تجسم نکرد.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | شنلی که در سال 1019 پس از تکمیل تشکیلات کشیشی خود در مدرسه علمیه سنت جان در بوستون منصوب شد.

به نظر کشیش مدرنی بود که کلیسا در آن روزها به دنبالش بود. روحانی جوان ظاهری چشمگیر، لاغر و بیش از شش فوت قد داشت.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | مافوق او به توانایی او در برقراری ارتباط و ارتباط با کاتولیک های جوان اشاره کردند که بسیاری از آنها با تمام تحولات اجتماعی و سیاسی در اطرافشان گیج شده بودند.

به نوبه خود، شنلی مشتاق به کار با کودکان و نوجوانان به نظر می‌رسید.»2 «بسیاری از کشیش‌ها کار با جوانان را کاری خسته‌کننده می‌دانند.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | زیرا این کار مستلزم برنامه‌ریزی مداوم و نظارت بر کودکان اغلب سرکش و متخاصم است. شانلی چنین احساساتی را ابراز نکرد.

حتی قبل از انتصابش، او داوطلب شده بود تا با کودکان عقب مانده، یتیمان، و نوجوانان بی بضاعت در آژانس های مختلف در منطقه بوستون کار کند.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | شانلی در اولین مأموریت خود به عنوان کشیش در کلیسایی در استونهام، ماساچوست، یک کلوپ رقص جمعه شب برای نوجوانان محلی ترتیب داد که شامل یک نمایش نوری روانگردان بود.

شانلی بعداً پیشگام «توده‌های عامیانه» بود که تعداد زیادی از جوانان را به مراسم یکشنبه جذب کرد و یک خانه خلوت کاتولیک در روستایی ورمونت برای نوجوانان تأسیس کرد.

READ  طلسم زبان بند همگان

باطل کردن طلسم و چشم زخم | به موهایش اجازه داد تا به صورت یال بلند درآیند، لبه های بلند شیک پرورش داد و اغلب به جای کت و شلوار مشکی و یقه رومی، شلوار جین آبی و پیراهن چهارخانه خرده فرهنگ جوانان را می پوشید.

این باعث شد که پیروان اولیه‌اش به او لقب «کشیش هیپی» را بدهند. اسقف اعظم بوستون متوجه شد که چگونه شانلی به عقب خم شده تا با جوانان ارتباط برقرار کند و به او خدمت ویژه ای اعطا کرد.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | در سال 2018، اسقف اعظم بوستون، کاردینال هامبرتو مدیروس، شانلی را «وزیر جوانان از خود بیگانه و اقلیت‌های جنسی» کرد و بودجه‌ای را برای این برنامه تبلیغاتی خیابانی در اختیار او قرار داد.

شانلی وزارت جدید خود را از یک آپارتمان خصوصی در خلیج بک بوستون و در چندین کلیسای محلی که به او فضا می دادند اداره کرد.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | ماموریت او این بود که جوانان افسون شده و همچنین جوانان همجنس گرا و لزبین را به کلیسای رم بازگرداند.

شانلی تبدیل به یک عزیز رسانه‌ای شد، یک کشیش هیپی که در سطح ملی شناخته می‌شد «کشیش هیپی» که در زمانی که کلیسای کاتولیک رومی در آمریکا مشتاق چنین روحانی جوان مبتکری بود، از کلیشه کاتولیک خارج شد.»4 پدر پل و فرآیند.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | با این حال، یک جنبه شرور در شانلی وجود داشت که کلیسا آن را نادیده گرفت. در اواخر سال 2018، کشیشی که معبد لا سالت را در اتلبورو، ماساچوست اداره می کرد، در مورد داستانی که پسر جوانی در مورد شانلی برای او تعریف کرده بود، به صدارت نوشت.

READ  نوشتن دعا و طلسمات

بر اساس این نامه، شانلی پسر جوان را در یک کابین در منطقه حفاظت شده طبیعی Blue Hills در نزدیکی بوستون مورد آزار و اذیت قرار داد.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | در این نامه همچنین گفته شده بود که شنلی نوجوانان را در تعطیلات آخر هفته به کابین می برد و با آنها رابطه جنسی برقرار می کرد.

شنلی به عنوان وسیله ای برای ایمن کردن قربانیان جدید، همیشه از نوجوانان نام، آدرس و شماره تلفن سایر نوجوانان مشکل دار را می پرسید که می توانست آنها را برای ماجراجویی های جنسی بیشتر به جنگل بکشاند.

باطل کردن طلسم و چشم زخم | اما، صدراعظم هیچ اقدامی برای بررسی این ادعاها انجام نداد و به او اجازه داد تا به کار با کودکان ادامه دهد.»

«شنلی مناطقی از بوستون بزرگ را که در آن جوانان بیگانه جمع شده بودند تا تسلیت رسمی کلیسا را ​​به آنها ارائه دهند، سایبان زد، اما در اغلب موارد او اغوا می کرد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

نوشته های مشابه