باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم شیخ بهایی

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | شایعات فراوانی وجود دارد مبنی بر اینکه تکنیک های مختلف کنترل ذهن ایدئولوژیک به رهبر قاتل ایرانی حسن الصباح برمی گردد که در قرن دوازدهم از مواد مخدر برای دستکاری رفتار سربازان متعصب خود استفاده می کرد. چنین تصورات عاشقانه ای جذاب به نظر می رسد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما مشخص نیست که آیا کنترل ذهن واقعاً با صباح آغاز می شود یا خیر. ویلسون آزمایش‌های کنترل ذهن دولت فعلی را در ارتش ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم دنبال کرد.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | مفهوم کنترل ذهن توسط کتاب و فیلم کاندیدای منچوری که تصویری تخیلی از این روند در میان اسرای جنگی ایالات متحده در طول درگیری‌های کره‌ای ارائه می‌کرد، رایج شد.

استاد | درک کلی اکثر غربی ها از فرآیند کنترل ذهن از این فیلم نشات می گیرد. با این حال، سال‌ها قبل از کاندیدای منچوری، ماهیت کنترل ذهن از طریق هیپنوتیزم و مواد مخدر در تخیلات ادبی ساکس رومر، نویسنده مجموعه کتاب‌های تخیلی نژادپرستانه فو مانچو مورد بررسی قرار گرفت.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | نتیجه گیری اینکه آزمایش های کنترل ذهن با بودجه بالا مانند برنامه MK-ULTRA با توجه به آسیب پذیری روان آزار و اذیت آیینی شیطانی و شستشوی مغزی 165 انسان در برابر اشکال مختلف مدیریت محیطی، خیلی دور از دسترس نیست.

در یکی از این کتاب ها، رئیس جمهور فو مانچو شرور چینی تلاش می کند بر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده تأثیر بگذارد.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | به عنوان بخشی از آن طرح، محافظ یک گانگستر با یک سیگنال معین به قتل رسیده و هیپنوتیزم می شود.

READ  دعانویس برای زنی که باردار نمیشه

نامزد منچوری سال ها قبل از رمان واقعی! این صحنه، از قسمت جلویی، یک روش واقعی شستشوی مغزی را توصیف می کند: «انگشتان زرد مار دکتر فو مانچو سرنگ سوزنی در دست داشت.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | سریع تزریق کرد و مرد بی حرکتی را که پیش از او بود مطالعه کرد. سپس با یک اتومایزر ظریف، شات دکتر فو مانچو سوراخ های چپ و راست بینی قربانی بیهوش را اسپری می کند.

ده ثانیه بعد هرمان گروست ناگهان صاف نشسته بود و به جلو خیره شده بود. نگاه او تنها چند سانتی متر با چشمان سبز رنگ چشمانش گرفته شده بود. “می فهمی؟” صدای عجیب و غریب به آرامی گفت: “کلمه فرمان “آسیا است!” گروست پاسخ داد: “می فهمم.” دکتر فو مانچو با صدای هیپنوتیزمی گفت: «کلمه «آسیا» است. “تا آن کلمه را بشنوی؟” صدا به نظر می رسید که از اعماق دریاچه ای سرسبز می آید، “فراموش کن، هر کاری را که باید انجام دهی فراموش کن.” “”من فراموش کرده ام.” “اما وقتی این کلمه را می شنوید. ؟” «من خواهم کشت!»

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | «کار عجیب ساکس رومر حول دکترین نژادپرستانه Yellow Scare بود که توسط قدرت‌های غربی به‌عنوان وسیله‌ای برای توجیه انقیاد شرق آسیا توسط منافع فرانسوی-انگلوآمریکایی ترویج می‌شد.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | تصویری که رومر از شرق آسیایی‌ها به عنوان توطئه‌گران مخفیانه و فریبنده به تصویر می‌کشد، کاملاً با برنامه تبلیغاتی آغاز شده توسط غرب مطابقت دارد.

رومر ممکن است در نوشته‌اش داستان‌هایی را که درباره ماهیت کنترل ذهن از ماموران مختلف اطلاعاتی بریتانیا شنیده بود، تکرار می‌کرد.

READ  استاد امانی دعانویس

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | علاقه رومر به عرفان و غیبت باعث شد که او به سازمان غیبی فرقه هرمتیک طلوع طلایی بپیوندد که شامل اعضایی مانند ویلیام باتلر ییتس و مامور اطلاعات بریتانیا آلیستر کراولی بود. کراولی در طول جنگ جهانی اول و دوم برای اطلاعات بریتانیا و آمریکا کار می‌کرد و ممکن است از تکنیک‌های شستشوی مغزی آگاه بوده باشد.»

این سناریو نشان می‌دهد که سرویس‌های اطلاعاتی با اشکال آشکار کنترل ذهن بیش از 100 سال قبل از شروع برنامه MKULTRA درگیر بودند.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | سیا رومر یا فقط آنچه را که شنیده بود تکرار می کرد یا به نوعی درگیر آن بود. الیزابت اسمارت و جریان زیرزمینی اکنون که پیشینه ای کلی از پدیده شستشوی مغزی و کنترل ذهن ارائه شده است، ممکن است مورد الیزابت اسمارت را دوباره مرور کنیم.

مصیبت او می تواند تا حد زیادی در مورد پویایی بحران SRA کاتولیک توضیح دهد. برخی شباهت‌های نزدیک بین پرونده اسمارت و قربانیان سوء استفاده از تشریفات شیطانی پدر و شستشوی مغزی 167 رابرت مفان دیده می‌شود.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | برایان دیوید میچل الیزابت را ربود و به اسارت گرفت و به او گفت که او عیسی مسیح است و او عروس اوست. کلیسای مورمون سال‌ها پیش میچل را به خاطر چنین ادعاهای عجیبی اخراج کرده بود. در واقع، این بخشی از الهیات این کلیسای آمریکایی است که عیسی زن و فرزند داشت.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | باورهای معنوی کلیسای قدیسان آخرالزمان واقعاً چندان دور از ادعای مسیحایی میچل نیست. مروری کوتاه بر آنچه مورمون‌ها واقعاً معتقدند این واقعیت را نشان می‌دهد.

READ  شکستن طلسم برای فروش خانه

«در ماه مارس سال 1390، یک رهبر مذهبی از ورمونت به یک لژ فراماسونری راه یافت و درجه سوم این برادری را دریافت کرد. حدود  سال قبل از آن، در آوریل 10، 1999، او ادعا کرد که مکاشفه الهی دریافت کرده است که او را به تشکیل یک کلیسای جدید هدایت کرد.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | نام این میسون جدید جوزف اسمیت بود و کلیسایی که او تأسیس کرد به کلیسای عیسی مسیح مقدسین آخرالزمان معروف شد که عموماً به عنوان مورمون ها شناخته می شود. بسیاری از آمریکایی‌ها نمی‌دانند.

باطل کردن طلسم شیخ بهایی | برخی از مردان جوان خوش‌پوشی که برای موعظه به درب خانه‌شان می‌آیند، معتقدند که آنها از نوادگان مستقیم عیسی مسیح هستند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =