باطل کردن طلسم دفن شده


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم دفن شده | او درگیر یک سری مراسم عجیب و غریب از خود ساخت که در آن مواد مخدر سخت، سکس و جادوی تشریفاتی به اعتقاد او به الوهیت خود دامن زد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، آزمایش روحانی کراولی در سال 1019 به دلیل خوردن خون گربه از یک جام نقره ای در طی مراسم جنسی، در اثر شوک سمی جان خود را از دست داد.

باطل کردن طلسم دفن شده

باطل کردن طلسم دفن شده | بیوه متوفی معتقد بود که کراولی عمداً شوهرش را به عنوان نوعی قربانی انسانی مسموم کرده است. رهبر جدید ایتالیا، بنیتو موسولینی، تحمل چنین چیزهایی را نداشت و کل کمون را از کشور اخراج کرد.»

استاد | «با این وجود، این اتفاق ناگوار باعث شد کراولی تحسین مردمی را به ارمغان آورد که وقتی مجله جان بول او را «شرورترین» نامید همیشه به دنبالش بود.

باطل کردن طلسم دفن شده | کراولی فرقه کوچک خود را در سال 2012 به سیسیل منتقل کرد و آزمایشی طولانی در زندگی جمعی و جادوی جنسی آغاز کرد.

انسان در جهان به خاطر فعالیت هایش در سیسیل. کراولی این عنوان را دوست داشت و تا آخر عمر از آن استفاده کرد.

باطل کردن طلسم دفن شده | پس از بازگشت به بریتانیای کبیر، او شاخه بریتانیایی یک برادری غیبی آلمانی به نام را در اختیار گرفت و به هیجن‌های جنسی قدیمی‌اش بازگشت.

در طول دو دهه بعد، کراولی به طور گسترده سفر کرد و در مقاطع مختلف برای اطلاعات بریتانیا کار کرد. کراولی در سالهای آخر زندگی خود در فقر زندگی می کرد و بیشتر پول خود را صرف مواد مخدر و روسپی ها کرده بود.

READ  دعانویس زن در کرمانشاه

باطل کردن طلسم دفن شده | او حتی در یک مقطع مجبور شد برای گذران زندگی خود به فروش لوازم جنسی بپردازد.

در کراولی مردی بسیار گیج در سن  مرد. دو همسر کراولی دیوانه شدند و روزهای آخر خود را در مراکز روانی گذراندند.

باطل کردن طلسم دفن شده | پنج معشوقه جادویی جنسی او خود را کشتند و تعداد زیادی دیگر به عنوان معتاد بی خانمان زخمی شدند.

کراولی علاقه مند به استخدام زنانی بود که از قبل از نظر روانی ناپایدار بودند و مراسم جنسی پنهانی او فقط جنون آنها را تحریک می کرد.»

باطل کردن طلسم دفن شده | «پیرو اصلی آمریکایی کراولی، پیشگام موشکی جک پارسونز بود که در حین آزمایش سوخت پالسی لوسیفر 98 در یک انفجار جان باخت.

یکی از پیروان نزدیک پارسون کسی نبود جز ال. ران هابارد، که در ادامه ساینتولوژی را پایه گذاری کرد، که بعداً کلیسای فرآیند داوری نهایی را ایجاد کرد.

باطل کردن طلسم دفن شده | کراولی پدر واقعی فرقه‌های هوبارد و مور است.» (22) هر کسی حدس می‌زند که رابرت مفان چگونه و از کجا در مورد جادوی جنسی یاد گرفته است.

اما واضح است که او آن را در محدوده صومعه خواهران سنت جوزف انجام داده است. مفان مانند کراولی خود را تجسم عیسی مسیح می دانست.

باطل کردن طلسم دفن شده | او مانند کراولی، زنان جوان و دارای اختلال عاطفی را به خدمت گرفت. او مانند کراولی به این دختران تجربیات عرفانی منحصر به فردی را برای شرکت در مراسم غیبی ارائه کرد.

مانند کراولی، مفان از تجسم و تشریفات جنسی استفاده کرد (ممکن است به یاد بیاورید که مفان به دختران گفت که خود را به عنوان «عروس مسیح در حال رابطه جنسی با عیسی در بهشت» بدانند) تا الوهیت خود را در ذهن خود تأیید کند.

READ  دعا نویسی محبت

باطل کردن طلسم دفن شده | عارف مورد اشاره در اسناد محرمانه کلیسا ممکن است یک شعبده باز جنسی کاتولیک بوده باشد که مفان را به این مراسم عجیب و غریب سوق داده و او را به وظیفه آغاز کردن دیگران متهم کرده است.

بررسی کلی سوابق تاریخی اقدامات مفان انجام خواهد شد و ممکن است سیستم اعتقادی این روحانی عجیب را روشن کند.

باطل کردن طلسم دفن شده | یک فاضلاب زیرزمینی در حالی که واضح است که رابرت مفان در یک فرقه جادوی جنسی عجیب نقش داشته است.

این سوال باقی می ماند که آیا جنبش تاریخی گسترده تری وجود دارد که بتواند این جامعه مخفی جادوی جنسی آیینی را در کلیسای کاتولیک توضیح دهد.

باطل کردن طلسم دفن شده | خود کراولی همیشه ادعا می کرد که مسیحیت اصیل را دوباره کشف کرده است. گروه OTO او که کراولی پس از بازگشت از ایتالیا رئیس آن شد.

ادعا می‌کند که نسبش از شوالیه‌های معبد، یک راسته شوالیه قرون وسطایی از شوالیه‌هایی است که در جنگ‌های صلیبی جنگیدند و بعداً در قرن سیزدهم به دلیل اعمال عرفانی عجیب از جمله مناسک جنسی عجیب منحل شدند.

باطل کردن طلسم دفن شده | خاستگاه این باور که ممکن است یک فرقه سحر و جادو جنسی در کلیسا وجود داشته باشد، به دوران کتاب مقدس باز می گردد.

در معلمان دروغین به مسیحیان در قرنتس یونان می‌گفتند که می‌توانند هر کاری که می‌خواهند انجام دهند – از جمله زنا یا ارتکاب زنا، یا حتی رابطه جنسی با فاحشه‌های معبد الهه زهره (آفرودیت)، و اینکه عیسی برخاسته واقعاً اصلا مهم نبود.

READ  طلسم ماه و خورشید

باطل کردن طلسم دفن شده | آنها این را با این ادعا توجیه کردند که از آنجایی که شریعت موسی دیگر الزام آور نبود، اکنون «همه چیز مشروع بود».

شاید این همان جایی است که کراولی در واقع اصل خود را به دست آورده است: «آنچه را که اراده تو تمام قانون خواهد بود انجام بده».

باطل کردن طلسم دفن شده | «اتهام اعمال ناپسند در میان فرقه‌های مسیحی بار دیگر در قرن دوم، زمانی که سلسوس فیلسوف بت پرست ادعا کرد که خود عیسی ازدواج کرده بود و حتی یک بی‌گامیست دیوانه جنسی بود، بازنگری شد.

سنت اوریگن علیه این باور عجیب استدلال کرد. بی دلیل نیست که برخی از بخش های فرقه جنسی مسیحی قرنتیان نامه پولس را نادیده گرفته باشند.

باطل کردن طلسم دفن شده | که آنها همچنان عناصر مسیحیت را با مناسک جنسی بت پرستانه شامل فاحشه های مقدس ترکیب می کردند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هشت =

نوشته های مشابه