باطل کردن طلسم دفن شده


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم دفن شده | او درگیر یک سری مراسم عجیب و غریب از خود ساخت که در آن مواد مخدر سخت، سکس و جادوی تشریفاتی به اعتقاد او به الوهیت خود دامن زد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، آزمایش روحانی کراولی در سال 1019 به دلیل خوردن خون گربه از یک جام نقره ای در طی مراسم جنسی، در اثر شوک سمی جان خود را از دست داد.

باطل کردن طلسم دفن شده

باطل کردن طلسم دفن شده | بیوه متوفی معتقد بود که کراولی عمداً شوهرش را به عنوان نوعی قربانی انسانی مسموم کرده است. رهبر جدید ایتالیا، بنیتو موسولینی، تحمل چنین چیزهایی را نداشت و کل کمون را از کشور اخراج کرد.»

استاد | «با این وجود، این اتفاق ناگوار باعث شد کراولی تحسین مردمی را به ارمغان آورد که وقتی مجله جان بول او را «شرورترین» نامید همیشه به دنبالش بود.

باطل کردن طلسم دفن شده | کراولی فرقه کوچک خود را در سال 2012 به سیسیل منتقل کرد و آزمایشی طولانی در زندگی جمعی و جادوی جنسی آغاز کرد.

انسان در جهان به خاطر فعالیت هایش در سیسیل. کراولی این عنوان را دوست داشت و تا آخر عمر از آن استفاده کرد.

باطل کردن طلسم دفن شده | پس از بازگشت به بریتانیای کبیر، او شاخه بریتانیایی یک برادری غیبی آلمانی به نام را در اختیار گرفت و به هیجن‌های جنسی قدیمی‌اش بازگشت.

در طول دو دهه بعد، کراولی به طور گسترده سفر کرد و در مقاطع مختلف برای اطلاعات بریتانیا کار کرد. کراولی در سالهای آخر زندگی خود در فقر زندگی می کرد و بیشتر پول خود را صرف مواد مخدر و روسپی ها کرده بود.

READ  دعا نویسی برای جذب پسر

باطل کردن طلسم دفن شده | او حتی در یک مقطع مجبور شد برای گذران زندگی خود به فروش لوازم جنسی بپردازد.

در کراولی مردی بسیار گیج در سن  مرد. دو همسر کراولی دیوانه شدند و روزهای آخر خود را در مراکز روانی گذراندند.

باطل کردن طلسم دفن شده | پنج معشوقه جادویی جنسی او خود را کشتند و تعداد زیادی دیگر به عنوان معتاد بی خانمان زخمی شدند.

کراولی علاقه مند به استخدام زنانی بود که از قبل از نظر روانی ناپایدار بودند و مراسم جنسی پنهانی او فقط جنون آنها را تحریک می کرد.»

باطل کردن طلسم دفن شده | «پیرو اصلی آمریکایی کراولی، پیشگام موشکی جک پارسونز بود که در حین آزمایش سوخت پالسی لوسیفر 98 در یک انفجار جان باخت.

یکی از پیروان نزدیک پارسون کسی نبود جز ال. ران هابارد، که در ادامه ساینتولوژی را پایه گذاری کرد، که بعداً کلیسای فرآیند داوری نهایی را ایجاد کرد.

باطل کردن طلسم دفن شده | کراولی پدر واقعی فرقه‌های هوبارد و مور است.» (22) هر کسی حدس می‌زند که رابرت مفان چگونه و از کجا در مورد جادوی جنسی یاد گرفته است.

اما واضح است که او آن را در محدوده صومعه خواهران سنت جوزف انجام داده است. مفان مانند کراولی خود را تجسم عیسی مسیح می دانست.

باطل کردن طلسم دفن شده | او مانند کراولی، زنان جوان و دارای اختلال عاطفی را به خدمت گرفت. او مانند کراولی به این دختران تجربیات عرفانی منحصر به فردی را برای شرکت در مراسم غیبی ارائه کرد.

مانند کراولی، مفان از تجسم و تشریفات جنسی استفاده کرد (ممکن است به یاد بیاورید که مفان به دختران گفت که خود را به عنوان «عروس مسیح در حال رابطه جنسی با عیسی در بهشت» بدانند) تا الوهیت خود را در ذهن خود تأیید کند.

READ  باطل کردن طلسم شیخ بهایی

باطل کردن طلسم دفن شده | عارف مورد اشاره در اسناد محرمانه کلیسا ممکن است یک شعبده باز جنسی کاتولیک بوده باشد که مفان را به این مراسم عجیب و غریب سوق داده و او را به وظیفه آغاز کردن دیگران متهم کرده است.

بررسی کلی سوابق تاریخی اقدامات مفان انجام خواهد شد و ممکن است سیستم اعتقادی این روحانی عجیب را روشن کند.

باطل کردن طلسم دفن شده | یک فاضلاب زیرزمینی در حالی که واضح است که رابرت مفان در یک فرقه جادوی جنسی عجیب نقش داشته است.

این سوال باقی می ماند که آیا جنبش تاریخی گسترده تری وجود دارد که بتواند این جامعه مخفی جادوی جنسی آیینی را در کلیسای کاتولیک توضیح دهد.

باطل کردن طلسم دفن شده | خود کراولی همیشه ادعا می کرد که مسیحیت اصیل را دوباره کشف کرده است. گروه OTO او که کراولی پس از بازگشت از ایتالیا رئیس آن شد.

ادعا می‌کند که نسبش از شوالیه‌های معبد، یک راسته شوالیه قرون وسطایی از شوالیه‌هایی است که در جنگ‌های صلیبی جنگیدند و بعداً در قرن سیزدهم به دلیل اعمال عرفانی عجیب از جمله مناسک جنسی عجیب منحل شدند.

باطل کردن طلسم دفن شده | خاستگاه این باور که ممکن است یک فرقه سحر و جادو جنسی در کلیسا وجود داشته باشد، به دوران کتاب مقدس باز می گردد.

در معلمان دروغین به مسیحیان در قرنتس یونان می‌گفتند که می‌توانند هر کاری که می‌خواهند انجام دهند – از جمله زنا یا ارتکاب زنا، یا حتی رابطه جنسی با فاحشه‌های معبد الهه زهره (آفرودیت)، و اینکه عیسی برخاسته واقعاً اصلا مهم نبود.

READ  نوشتن دعا روی ظرف

باطل کردن طلسم دفن شده | آنها این را با این ادعا توجیه کردند که از آنجایی که شریعت موسی دیگر الزام آور نبود، اکنون «همه چیز مشروع بود».

شاید این همان جایی است که کراولی در واقع اصل خود را به دست آورده است: «آنچه را که اراده تو تمام قانون خواهد بود انجام بده».

باطل کردن طلسم دفن شده | «اتهام اعمال ناپسند در میان فرقه‌های مسیحی بار دیگر در قرن دوم، زمانی که سلسوس فیلسوف بت پرست ادعا کرد که خود عیسی ازدواج کرده بود و حتی یک بی‌گامیست دیوانه جنسی بود، بازنگری شد.

سنت اوریگن علیه این باور عجیب استدلال کرد. بی دلیل نیست که برخی از بخش های فرقه جنسی مسیحی قرنتیان نامه پولس را نادیده گرفته باشند.

باطل کردن طلسم دفن شده | که آنها همچنان عناصر مسیحیت را با مناسک جنسی بت پرستانه شامل فاحشه های مقدس ترکیب می کردند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =

نوشته های مشابه