باطل کردن طلسم جن


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم جن | یک فرقه شیطان پرستی در خانه پسران سرکش به نام خانه آلفا امگا میزبانی کرده باشد، جایی که اعمال ادعایی آزار جنسی مناسکی در آنجا رخ داده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در چیزی که قربانیان آن را «اتاق سیاه» نامیدند. طبق گزارشات، این اتاق از بالا به پایین سیاه رنگ شده بود و پسران جوان را به آنجا برده و مجبور به اعمال جنسی با مدیر خانه و دیگران کردند.

باطل کردن طلسم جن

باطل کردن طلسم جن | حتی تکان دهنده تر این است که مدیر این موسسه و رهبر فرقه کشیش برنارد لین، کشیش کاتولیک رومی بود که برای اسقف نشینی بوستون کار می کرد.

استاد | لین آلفا امگا را به عنوان پروژه ای مشترک بین اسقف نشینی بوستون و دپارتمان خدمات جوانان ماساچوست اداره کرد.

باطل کردن طلسم جن | با عبور از این مکان آرام دهکده مانند، دشوار است باور کنیم که در لیتلتون سال‌های 1990 ممکن است.

از میان تمام رسوایی‌های مربوط به کلیسای کاتولیک آمریکا، این تنها موردی است که یک سازمان دولتی به عنوان متهم عمل می‌کند.

باطل کردن طلسم جن | گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که لین، پسران تحت مراقبت خود را مجبور می‌کرد که تحت عنوان «درمان» و «راهنمایی معنوی» به اعمال جنسی عجیب و غریب بپیوندند.

بزرگ‌ها می‌گویند که مجبور شده‌اند کارهای زیر را انجام دهند: • برهنه روی زمین (و روی یکدیگر) بچرخند در حالی که صداهای ناله در می‌آورند.

باطل کردن طلسم جن | لین این عمل را به‌عنوان شکلی از «فریاددرمانی اولیه» توجیه می‌کرد که در قرن‌های 1990 رایج بود.

READ  طلسم ازدواج تضمینی

لژ لوسیفر • در اتاق سیاه با کشیشان مختلف، از جمله برنارد لین و پل شانلی – پدر معنوی نامبلا – رابطه جنسی داشته باشید.

باطل کردن طلسم جن | به گفته دو قربانی، در چندین نوبت یک صلیب وارونه و صلیب رو به پایین در اتاق سیاه در حالی که رابطه جنسی بین کشیش ها و پسران جوان رخ می داد وجود داشت.

اسقف اعظم بوستون به خوبی از اعمال غیبی و سوء استفاده جنسی که در خانه آلفا امگا رخ می داد آگاه بود، با این حال به لین اجازه داد تا دهه ها به فعالیت های پست خود ادامه دهد.»

باطل کردن طلسم جن | در واقع، حرفه لین در اسقف اسقف نشین بوستون با مشکلاتی همراه بود. از ابتدا. لین پس از انتصاب در سال 1991 به چندین بخش منصوب شد.

بارها و بارها اتهامات باعث شد که کلیسا او را بی سر و صدا به محلی دیگر منتقل کند. مانند بسیاری از کشیش های پدوفیل در منطقه بوستون

باطل کردن طلسم جن | حرفه لین به عنوان کودک آزاری می توانست خیلی زود کوتاه شود و تعداد زیادی کودک از آزار نجات پیدا کنند.

در لین یک مرکز درمان مواد مخدر برای نوجوانان در مالدن، ماساچوست، حومه بوستون تأسیس کرد. او همچنین اعتکاف جوانان را سازماندهی کرد و کشیش دبیرستان کاتولیک مالدن شد.

باطل کردن طلسم جن | لین به دلیل منحرف شدن جنسی در تمام این مأموریت های اولیه شهرت پیدا کرد.» (3) «با این حال، بیشتر اتهامات علیه لین ناشی از مشارکت او با آلفا امگا-سازمان غیرانتفاعی است که او در اواخر سال 1393 هدایت آن را بر عهده داشت.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج

آلفا امگا دو خانه در لیتلتون را اشغال کرد که بیش از ½ پسر مشکل دار را در خود جای داده بود که بیشتر آنها در اوایل نوجوانی بودند.

باطل کردن طلسم جن | لین در وزارت جوانان خود همچنین از خانه خانوادگی خود در نیوهمپشایر نزدیک استفاده می کرد که به عنوان یک تخت مجردی با سقف های آینه کاری شده و سایر لوازم جنسی توصیف شده است.

پسران توسط اداره خدمات جوانان مشترک المنافع ماساچوست (DYS) به دلیل مشکلات «اقدامی»، سوء مصرف مواد مخدر، و/یا جرایم کوچک به آلفا امگا فرستاده می شدند.»

باطل کردن طلسم جن | «در آن زمان، آلفا امگا یک مرکز اسقف نشینی نبود. این توسط یک گروه غیر انتفاعی سکولار در مالدن، ماساچوست به نام اداره می شد که به یافتن آن کمک کرده بود. (اکنون ACD توسط Life Resources Inc.، یک شرکت جداگانه تحت اسقف اسقف نشین بوستون اداره می شود.)”5 “گاهی در سال 1000، بازرسان ایالتی از DYS در آلفا امگا حاضر شدند تا یک بازرسی معمولی را انجام دهند.

باطل کردن طلسم جن | تا اطمینان حاصل کنند که با پسران، که بیشتر آنها از بخش های ایالتی بودند، به درستی درمان می شدند. اسکات ساری، یکی از اعضای تیم ارزیابی DYS، گفت که وقتی درب خانه را می زد، پیش بینی نمی کرد که مشکلی پیش بیاید.

باطل کردن طلسم جن | او و تیمش بیش از 100 بازرسی انجام داده بودند و انتظار داشتند که چهار یا پنج روز را در خانه لیتلتون بگذرانند، با کارکنان و پسران صحبت کنند و سوابق را به عنوان بخشی از شرح شغل رسمی آنها بررسی کنند.»6 «اما لین از این کار خودداری کرد.

READ  نوشتن دعا رزق و روزی

باطل کردن طلسم جن | به مددکاران اجتماعی ایالتی اجازه دهید تا وارد شوند و به آنها بگویید که برای افراد غیرعضو این امر نامناسب است که نوع درمان گروهی را که در مرکز او انجام می شود، مشاهده کنند.

لین توضیح داد که خارجی‌ها اشکال درمانی پیشرفته‌ای را که او برای درمان کودکان به کار می‌برد، درک نمی‌کنند یا قدردانی نمی‌کنند.

باطل کردن طلسم جن | به دلایل نامشخص، ایزاکسون تصمیم گرفت در فعالیت های لین در آلفا امگا دخالت نکند. ایزاکسون ادعا کرد که هرگز به قضاوت بازرسان خود اعتماد نکرده است.

باطل کردن طلسم جن | این امر عواقب وحشتناکی را برای تعداد زیادی از پسرانی که در مراسم های عجیب و غریب در خانه مورد آزار و اذیت قرار می گرفتند، داشت.

اگر بازدید از پیش اعلام نشده اجباری را انجام می داد، که شامل مشاهده تمام اتاق های خانه می شود.

باطل کردن طلسم جن | آنگاه به طور تصادفی به اتاق سیاه برخورد می کردند، که به نظر می رسد طبق شهادت A سابق به عنوان یک اتاق آزار و اذیت آیینی موقت طراحی شده است.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =

نوشته های مشابه