باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم جدایی

باطل کردن طلسم جدایی | AMORC به دلیل تبلیغ انجمن مخفی خود در مجلات پرتیراژ مانند Popular Mechanics و Home and Garden معروف شد و به متوسط ​​آمریکایی ها با دوره های معنوی بزرگ گذشته ارتباط برقرار می کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اعضا پس از برادری صلیب رز که در برخی اسناد ناشناس منتشر شده در آلمان در سال‌های 1998 به آن اشاره شده است، خود را Rosicrucians نامیدند.

باطل کردن طلسم جدایی

باطل کردن طلسم جدایی | مشترکان دین سفارش پستی لوئیس می‌توانند شب‌ها در آسایش خانه‌هایشان موضوعات محرمانه را بررسی کنند و مراسم مصری مفصل را از نو اجرا کنند.

استاد | در درجه اول تغییراتی کم‌رنگ از مراسم جادوی جنسی کلنر و کراولی». و خانم جان کیو. مالیات دهندگان» که از سال 2016 تا به امروز این مراسم غیبی را در اتاق نشیمن خود انجام داده اند، صرفاً تشریفات عاشقانه کراولی را بدون تماس جنسی واقعی دوباره اجرا می کنند و هستند.

باطل کردن طلسم جدایی | حتی مراسم برای تمرین انفرادی در نمادگرایی کاملاً جنسی است. آیا این سفارش پستی می‌تواند به عنوان نوعی پیش‌بازی آیینی برای زوج‌های طبقه متوسط ​​سرکوب‌شده که مشتریان اصلی لوئیس بوده‌اند، عمل کند؟ شاید.

با این حال، ما به طور قطع می دانیم که وقتی کراولی در طول جنگ جهانی اول به ایالات متحده آمد، به طور جدی در نظر گرفت که از لوئیس برای کنترل AMORC شکایت کند، زیرا فکر می کرد که منشور OTO بریتانیا به او صلاحیت قضایی بر قاره آمریکا را می دهد.

باطل کردن طلسم جدایی | در ادعای او که بسیاری از درس‌های خانگی لوئیس، نسخه‌های اصلاح‌شده‌ای از آیین‌های OTO ایجاد شده توسط کراولی منهای هنکی پانکی بود.

READ  طلسم نمک برای محبت

«جانور بزرگ»، همان‌طور که کراولی از نامیدنش لذت می‌برد، هرگز این نبرد قانونی را با لوئیس به‌طور تهاجمی دنبال نکرد و چیزی از آن بیرون نیامد.

باطل کردن طلسم جدایی | کراولی شعبه ای از OTO در کالیفرنیا راه اندازی کرد، شاید برای رقابت با سازمان لوئیس، که در ابتدا مقر آن در فلوریدا بود و بعداً به سن خوزه، کالیفرنیا نقل مکان کرد.

«جک پارسونز، طراح موشک، شعبه کالیفرنیا Crowley’s OTO را اداره می کرد و یکی از مبتکران پارسون کسی جز L. Ron Hubbard نبود.

باطل کردن طلسم جدایی | هابارد زمانی که مذهب خود را در قرن‌های 1392 تشکیل داد، نمادها و ایده‌های بسیاری را مستقیماً از OTO به عاریت گرفت، که در نهایت به ساینتولوژی معروف شد.

او 80 لژ لوسیفر حتی از عکس های رسمی خود از کراولی الگوبرداری کرد. به زودی هوبارد پیام خود را در سراسر جهان پخش کرد و حتی به دنبال کشوری مستقل بود که در آن به عنوان نوعی پادشاه مطلق حکومت کند. در بریتانیا بود که رابرت دگرینستون و مری آن مور رابطه کوتاه خود را با ساینتولوژی آغاز کردند.

باطل کردن طلسم جدایی | همانطور که گفته شد، آنها در نهایت با گروه هابارد جدا شدند و کلیسای فرآیند قضاوت نهایی را تأسیس کردند.

گفته می شد که سلسله مراتب بر اساس عملکرد است نه کیفیت، که افراد در راس ذاتا بهتر نیستند، بلکه صرفاً وظایف خاصی را انجام می دهند.

باطل کردن طلسم جدایی | این برابری طلبی کاذب، اما، نیرنگی بیش نبود که توسط دیگریمستون به کار رفته بود. ویلیام بینبریج، که مطالعه‌ای در مورد کلیسای فرآیند در قرن‌های گذشته انجام داد.

READ  دعانویس در کبودراهنگ همدان

بیان می‌کند که «این سیستم از طریق تأمین واقعی رضایت‌ها و وعده‌های رضایت‌مندی بیشتر، از اعضای طبقه متوسط ​​بهره‌کشی و کنترل می‌کرد».

باطل کردن طلسم جدایی | از سلسله مراتب کلیسا به ترتیب صعودی عبارت بودند از پیامبر، کشیش، و استاد. بالاترین رتبه در کلیسای فرآیند، امگا نام داشت.

هر بار که یک جانباز از رتبه ای به مرتبه ای دیگر ارتقا می یافت، غسل تعمید جدیدی لازم بود. Acolytes افرادی بودند که اولین قدم را برای پیوستن به گروه برداشته بودند اما هیچ اهمیت واقعی نداشتند.

باطل کردن طلسم جدایی | برای مبتکر شدن، یک دانش آموز در برخی کلاس ها شرکت کرد و در مراقبه و روزه شرکت کرد.

مبتکران هیچ کارکرد مشخصی در داخل گروه نداشتند و فقط برخی از آنها به عنوان پیام رسان استخدام شدند.»24 «پیام رسان شدن رویه بسیار پیچیده تری بود.

باطل کردن طلسم جدایی | هنگامی که شخصی به وضعیت پیام رسان خارجی دست یافت، یک «نام مقدس» به او داده شد و به یک مسنجر آپارتمان نقل مکان کرد، و به مدت  ماه در آنجا ماند. همچنین انتظار می رفت این فرد در این سال مجرد بماند.

مشخص نیست که فرد با چه معیارهایی به رده های بالاتر دیگر می رفت، اما هر مرحله با مسئولیت بیشتر و نقش بزرگتری در کلیسا همراه بود.

باطل کردن طلسم جدایی | تعداد افراد پذیرفته شده در سطوح بالا به طور کلی محدود بود. تنها موقعیتی که به جای کسب آن نسبت داده شد، امگا بود.

این به این دلیل است که فقط از اتاق سیاه 81 رابرت و مری آن تشکیل شده بود و نشان دهنده این واقعیت است که آنها بنیانگذاران و رهبران گروه بودند.

READ  دعانویس صبی شرطی

باطل کردن طلسم جدایی | چند عضو دیگر ادعا کردند که بخشی از امگا هستند. این دایره درونی کلیسای پروسه عموماً خود را از همه اعضای بیرونی جدا نگه می داشت و از راه دور حکومت می کرد.»

«اعضای The Process در طول مدتی که در گروه بودند درگیر مراسم مختلفی بودند. برخی از این مراسم برای عموم آزاد بود، در حالی که بسیاری از آنها به صورت خصوصی برگزار می شد.

باطل کردن طلسم جدایی | بسیاری از آداب و رسوم مشابه آیین‌هایی بود که در آیین مسیحیت دیده می‌شد، مانند ازدواج


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =