باطل کردن طلسم جدایی و طلاق


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | «همه ما بیش از هر چیزی متقاعد شده‌ایم که او به خاطر تنفر از ایمان به عنوان مجازات و سرمشقی برای بقیه ما کشته شده است».

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پیو در کونز در هنگام مراسم عشای ربانی کمی قبل از مرگ او. با این حال، هیچ سرنخ پیدا نشده است. در پرونده گوساله نیز کسی دستگیر نشده است.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | اما هنگام بررسی وضعیت درست قبل از قتل، حقایق عجیبی نمایان می‌شود.»22 «مارتین در ماه اکتبر سال 1998 یک خبرنامه ماهانه را آغاز کرد و شروع به حمله به رهبر لس‌آنجلس، کاردینال راجر ماهونی کرد.

استاد | مارتین همچنین اطلاعاتی در مورد قربانیانی در کالیفرنیا داشت که از حمایت ماهونی از کشیش‌های کودک آزاری رنج می‌بردند، که به دلیل دستورات گاف منتشر نکرد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | چیزی که لوسیفری ها از آن ناراحت هستند، مداخله با کسی است که آن ها را مال خود می دانند.

مارتین در خبرنامه 10 فوریه سال 1992 شروع به طعمه گرفتن نام روحانی کرد. کونز در حال نهایی کردن برنامه‌هایش بود تا برنامه رادیویی را به فیوره واگذار کند و از او بخواهد که شروع به انتقاد از روحانیان مختلف بر اساس دلایل الهیاتی کند و به همدستی آنها با فرقه‌های شیطان پرستی پدوفیلی اشاره کند.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | در کمتر از یک ماه، کونز در کلیسای خود مرده دراز کشید.» 23 پس از مرگ کونز، مالاچی مارتین – که سالها مشکلات قلبی را تحمل کرده بود – دید که وضعیت سلامتی او تا زمان مرگش در ژوئیه سال 2011 وخیم تر شد.

READ  شکستن طلسم خانه دار شدن

پدر چارلز فیوره نیز درست پس از قتل دچار بیماری شد و مرگ کونز ممکن است بر او تأثیر منفی گذاشته باشد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | او نتوانست در افشای حلقه پدوفیل کشیش که با قطعه Boston Globe در ژانویه 1999 ظاهر شد، کمک کند.

پدر فیوره در ماه مارس سال 2018، اندکی پس از صحبت تلفنی با نویسنده این اثر، این دنیا را ترک کرد. در آن مکالمه او از من درخواست کرد که پس از دفاع از مالاچی مارتین در برابر منتقدان در برنامه رادیویی نگاه نزدیک به میزبانی مایکل کوربین، به قتل کونز نگاه کنم.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | اسقف اعظم ویکلند و کاردینال ماهونی در سمپوزیومی در نوتردام در دسامبر 2012 شرکت کردند. این آخرین باری است که آنها به عنوان پیشوایان حاکم در کلیسای کاتولیک روم ملاقات کردند.

مارتین، فیوره و کونز باید در تلاش‌هایشان برای افشای فرقه انحرافی که کلیسا را ​​از مؤمنان دزدیده بود، تبرئه می‌شدند.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | لوسیفر لژ «در ماه مه 2012 شکایت جدیدی علیه رئیس بزرگترین اسقف کاتولیک رومی در ایالات متحده توسط چهار مرد مطرح شد که گفته بودند یک کشیش در زمانی که پسر بودند آنها را مورد آزار جنسی قرار داده است.

این افراد اسقف اعظم لس آنجلس، راجر ماهونی را متهم کردند که با سرپوش گذاشتن بر فعالیت های کشیش منحرف، پدر مایکل بیکر، توطئه ای برای تقلب و ممانعت از عدالت ایجاد کرده است.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | این تنها آخرین ضربه به کلیسای کاتولیک روم بود که قبلاً در رسوایی‌های بیشماری در مورد آزار جنسی کودکان توسط کشیش‌هایش غرق شده بود.

READ  دعا نویسی برای طلسم

خود کاردینال ماهونی به سوء رفتار جنسی با یک دختر مدرسه ای نوجوان متهم شده است. او قویاً این اتهامات را رد می‌کند.»26 «در سال 1017، ویکلند در یک رسوایی جنسی همجنس‌گرایان مجبور به استعفا از دفترش شد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | پل مارکو، یک دانشجوی سابق الهیات در دانشگاه مارکیت در میلواکی، 15 ساله، گفت که اسقف اعظم بیش از 100 سال پیش هنگامی که برای مشاوره در مورد رفتن به کشیش به ویکلند رفت، به او تجاوز جنسی کرد.»

ویکلند، همراه با اسقف اعظم، بعداً به مارکو دلار پرداخت کرد تا توافقنامه ای را امضا کند که در آن او موافقت کرد که هیچ اقدام دیگری در مورد ادعاهایش انجام ندهد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | او همچنین نذر کرد که لب هایش را مهر کند. بر اساس این توافق که توسط به دست آمده، این اتهامات را رد کرد.

این معامله چهار سال پیش توسط اسقف اعظم مارکو و وکلای مربوطه آنها منعقد شد. «من در پنهان کاری نقش داشته ام.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | مارکو به خبرنگاران گفت: «من پولی را پذیرفته‌ام که در این مورد سکوت کنم.»28 نه ویکلند و نه اسقف نشینی در مورد این اتهامات اظهار نظری نکردند.

اما اسقف نشینی بیانیه‌ای را پس از پخش گزارش ABC News در صبح بخیر آمریکا منتشر کرد. ویکلند همچنین از واتیکان درخواست کرد که استعفای او را تسریع بخشد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | که در حال حاضر در حال انجام بود، زیرا او  شده بود. پس از استعفای ویکلند، وی از صحبت در مورد این موضوع خودداری کرد و مدعی شد که تحت دستور تهوع قرار گرفته است.

READ  طلسم افسون برای ازدواج سریع

ویکلند در بیانیه گفت: «به دلیل اینکه من مفاد قرارداد را برای محرمانه بودن می‌پذیرم،» ویکلند در بیانیه‌ای گفت: «در مورد محتوای آن اظهار نظر نمی‌کنم. .»

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | «هنوز هیچ کس در قتل پدر آلفرد کونز متهم نشده است، و بازرسان کانتی دن در تلاش برای ایجاد یک مظنون هستند.

شاید آنها در جای اشتباهی جستجو کرده اند. در سال 2018، قبل از اینکه رسوایی جنسی در کلیسا به وقوع بپیوندد و رهبران کلیسا مانند لاو و ویکلند استعفا دهند.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | نویسنده و محقق، چاک نولن، از کلانتر هامبلین شهرستان دان پرسید که آیا فکر می‌کند کسی در واتیکان می‌تواند پشت قتل او باشد. پدر کونز. هامبلین مردد شد و بعد چیزی کاملاً دلخراش گفتنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =

نوشته های مشابه