باطل کردن طلسم جدایی و طلاق


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | «همه ما بیش از هر چیزی متقاعد شده‌ایم که او به خاطر تنفر از ایمان به عنوان مجازات و سرمشقی برای بقیه ما کشته شده است».

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پیو در کونز در هنگام مراسم عشای ربانی کمی قبل از مرگ او. با این حال، هیچ سرنخ پیدا نشده است. در پرونده گوساله نیز کسی دستگیر نشده است.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | اما هنگام بررسی وضعیت درست قبل از قتل، حقایق عجیبی نمایان می‌شود.»22 «مارتین در ماه اکتبر سال 1998 یک خبرنامه ماهانه را آغاز کرد و شروع به حمله به رهبر لس‌آنجلس، کاردینال راجر ماهونی کرد.

استاد | مارتین همچنین اطلاعاتی در مورد قربانیانی در کالیفرنیا داشت که از حمایت ماهونی از کشیش‌های کودک آزاری رنج می‌بردند، که به دلیل دستورات گاف منتشر نکرد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | چیزی که لوسیفری ها از آن ناراحت هستند، مداخله با کسی است که آن ها را مال خود می دانند.

مارتین در خبرنامه 10 فوریه سال 1992 شروع به طعمه گرفتن نام روحانی کرد. کونز در حال نهایی کردن برنامه‌هایش بود تا برنامه رادیویی را به فیوره واگذار کند و از او بخواهد که شروع به انتقاد از روحانیان مختلف بر اساس دلایل الهیاتی کند و به همدستی آنها با فرقه‌های شیطان پرستی پدوفیلی اشاره کند.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | در کمتر از یک ماه، کونز در کلیسای خود مرده دراز کشید.» 23 پس از مرگ کونز، مالاچی مارتین – که سالها مشکلات قلبی را تحمل کرده بود – دید که وضعیت سلامتی او تا زمان مرگش در ژوئیه سال 2011 وخیم تر شد.

READ  دعانویس در فال قهوه

پدر چارلز فیوره نیز درست پس از قتل دچار بیماری شد و مرگ کونز ممکن است بر او تأثیر منفی گذاشته باشد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | او نتوانست در افشای حلقه پدوفیل کشیش که با قطعه Boston Globe در ژانویه 1999 ظاهر شد، کمک کند.

پدر فیوره در ماه مارس سال 2018، اندکی پس از صحبت تلفنی با نویسنده این اثر، این دنیا را ترک کرد. در آن مکالمه او از من درخواست کرد که پس از دفاع از مالاچی مارتین در برابر منتقدان در برنامه رادیویی نگاه نزدیک به میزبانی مایکل کوربین، به قتل کونز نگاه کنم.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | اسقف اعظم ویکلند و کاردینال ماهونی در سمپوزیومی در نوتردام در دسامبر 2012 شرکت کردند. این آخرین باری است که آنها به عنوان پیشوایان حاکم در کلیسای کاتولیک روم ملاقات کردند.

مارتین، فیوره و کونز باید در تلاش‌هایشان برای افشای فرقه انحرافی که کلیسا را ​​از مؤمنان دزدیده بود، تبرئه می‌شدند.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | لوسیفر لژ «در ماه مه 2012 شکایت جدیدی علیه رئیس بزرگترین اسقف کاتولیک رومی در ایالات متحده توسط چهار مرد مطرح شد که گفته بودند یک کشیش در زمانی که پسر بودند آنها را مورد آزار جنسی قرار داده است.

این افراد اسقف اعظم لس آنجلس، راجر ماهونی را متهم کردند که با سرپوش گذاشتن بر فعالیت های کشیش منحرف، پدر مایکل بیکر، توطئه ای برای تقلب و ممانعت از عدالت ایجاد کرده است.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | این تنها آخرین ضربه به کلیسای کاتولیک روم بود که قبلاً در رسوایی‌های بیشماری در مورد آزار جنسی کودکان توسط کشیش‌هایش غرق شده بود.

READ  دعای جاودانگی مجرب

خود کاردینال ماهونی به سوء رفتار جنسی با یک دختر مدرسه ای نوجوان متهم شده است. او قویاً این اتهامات را رد می‌کند.»26 «در سال 1017، ویکلند در یک رسوایی جنسی همجنس‌گرایان مجبور به استعفا از دفترش شد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | پل مارکو، یک دانشجوی سابق الهیات در دانشگاه مارکیت در میلواکی، 15 ساله، گفت که اسقف اعظم بیش از 100 سال پیش هنگامی که برای مشاوره در مورد رفتن به کشیش به ویکلند رفت، به او تجاوز جنسی کرد.»

ویکلند، همراه با اسقف اعظم، بعداً به مارکو دلار پرداخت کرد تا توافقنامه ای را امضا کند که در آن او موافقت کرد که هیچ اقدام دیگری در مورد ادعاهایش انجام ندهد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | او همچنین نذر کرد که لب هایش را مهر کند. بر اساس این توافق که توسط به دست آمده، این اتهامات را رد کرد.

این معامله چهار سال پیش توسط اسقف اعظم مارکو و وکلای مربوطه آنها منعقد شد. «من در پنهان کاری نقش داشته ام.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | مارکو به خبرنگاران گفت: «من پولی را پذیرفته‌ام که در این مورد سکوت کنم.»28 نه ویکلند و نه اسقف نشینی در مورد این اتهامات اظهار نظری نکردند.

اما اسقف نشینی بیانیه‌ای را پس از پخش گزارش ABC News در صبح بخیر آمریکا منتشر کرد. ویکلند همچنین از واتیکان درخواست کرد که استعفای او را تسریع بخشد.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | که در حال حاضر در حال انجام بود، زیرا او  شده بود. پس از استعفای ویکلند، وی از صحبت در مورد این موضوع خودداری کرد و مدعی شد که تحت دستور تهوع قرار گرفته است.

READ  شکستن طلسم بستن بخت

ویکلند در بیانیه گفت: «به دلیل اینکه من مفاد قرارداد را برای محرمانه بودن می‌پذیرم،» ویکلند در بیانیه‌ای گفت: «در مورد محتوای آن اظهار نظر نمی‌کنم. .»

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | «هنوز هیچ کس در قتل پدر آلفرد کونز متهم نشده است، و بازرسان کانتی دن در تلاش برای ایجاد یک مظنون هستند.

شاید آنها در جای اشتباهی جستجو کرده اند. در سال 2018، قبل از اینکه رسوایی جنسی در کلیسا به وقوع بپیوندد و رهبران کلیسا مانند لاو و ویکلند استعفا دهند.

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق | نویسنده و محقق، چاک نولن، از کلانتر هامبلین شهرستان دان پرسید که آیا فکر می‌کند کسی در واتیکان می‌تواند پشت قتل او باشد. پدر کونز. هامبلین مردد شد و بعد چیزی کاملاً دلخراش گفت


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =

نوشته های مشابه