باطل کردن طلسم تبادل نظر


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این اسقف‌های “خط خون” کلیسای اورشلیم را تا زمانی که رومی‌ها فلسطین را در سال 1998 غارت کردند، اداره می‌کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دسپوسینی ها معتقد بودند که باید کلیسا را ​​با خون اداره کنند و معتقد بودند که موظف به تولید مثل هستند تا فرزندانشان بتوانند بر کلیسا حکومت کنند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر

باطل کردن طلسم تبادل نظر | مالاکی مارتین در مورد مرگ دسپوسینی نوشت: 100 لژ لوسیفر جلسه ای بین سیلوستر و رهبران مسیحی یهودی در سال 1998 برگزار شد. . . . تا آنجایی که ما می دانیم.

استاد | مصاحبه حیاتی ضبط نشده بود، اما مسائل به خوبی شناخته شده بودند، و احتمالاً خوزها، قدیمی ترین یهودیان مسیحی، از طرف دسپسینی ها و بقیه صحبت می کردند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | بخشی از دلیل زنده ماندن این فرقه عجیب شامل گروه هایی از رهبران مسیحی به نام (منجی) بود که از فرزندان عموزاده های عیسی بودند.

مقدس ترین نام، دسپوسینی، در قرن و نیم اول تاریخ مسیحیت مورد احترام همه ایمانداران بوده است. این کلمه در یونانی به معنای واقعی کلمه «تعلق به خداوند» بود.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | منحصراً برای خویشاوندان خونی عیسی رزرو شده بود. هر بخش از کلیسای مسیحی یهودیان باستان همیشه توسط یک دسپوسینوس اداره می شد و هر یک از آنها یکی از نام های سنتی خانواده عیسی را داشتند – زکریا، یوسف، یوحنا، یعقوب، جوزس، شمعون، ماتیاس و غیره.

اما هیچ کس هرگز عیسی نامیده نشد. نه سیلوستر، نه هیچ یک از سی و دو پاپ قبل از او، و نه کسانی که جانشین او شدند.

READ  طلسم مرگ واقعی

باطل کردن طلسم تبادل نظر | هرگز تأکید نکردند که حداقل سه اصل شناخته شده و معتبر از تبار خونی مشروع از خانواده خود عیسی وجود دارد.

این آخرین گفتگوی شناخته شده با کلیسای سبت در شرق بود که توسط شاگردانی که از خویشاوندان خونی عیسی مسیح می‌آمدند رهبری می‌شد.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | دسپوسینی‌ها معتقد بودند که آنها بدن، خون و روح عیسی مسیح هستند. حق ازدواج، بچه دار شدن، اداره کلیسا و واگذاری رهبری پاپ به فرزندانشان.

این بدعت ممکن است جایی بود که سلسوس این تصور را داشت که عیسی یک شیطان جنسی است. به احتمال زیاد این باور یک اصل بود که آنها برای توجیه اعمال جنسی خود از آن استفاده می کردند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | مارتین معتقد بود که آنها در قرن چهارم از بین رفتند، اما ممکن است برخی از آنها جان سالم به در برده باشند و جماعت آنها می توانستند به راحتی این آموزه های جنسی را با زیرزمینی کردن در کلیسا زنده نگه دارند.

به گفته J.H. برنز در تاریخ اندیشه سیاسی قرون وسطی کمبریج ()، پاپ پل اول (–) به خاندان مرووینگ فرانسه لقب وزیر دی (رهبران الهی) را اعطا کرد و اشراف آنها را به عنوان «دیوید» مسح کرد. و «سلیمان» و پادشاهی خود را «اسرائیل جدید» اعلام کردند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | پدر مقدس با به کارگیری یک قدرت الهیاتی که به ندرت استفاده می شود به نام translatio imperii، حکومت حق الهی خاندان داوود را به فرانک ها منتقل کرد.

عروسان مسیح 101 این اقدام ممکن است به دلیل ازدواج مختلط دسپوسینی با مرووینگ ها به کار گرفته شده باشد.

READ  دعانویس تضمینی در کرج

باطل کردن طلسم تبادل نظر | خط خون عیسی داوودی بود، و استفاده از این رابطه یکی از راه‌هایی بود که اداره پترین می‌توانست از امپراتوری متجاوز بیزانس که ادعای جانشینی جولیوس سزار را داشت، دفع کند. سلسله داوود پیش از تبار سزارین بود و به پاپ توجیهی برای نادیده گرفتن امپراتور شرقی داد.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این ریشه اعتقاد قرون وسطایی است که خانه های سلطنتی اروپایی متعلق به خاندان داوود بوده است. همانطور که در فصل بعدی مشاهده خواهد شد، این تصور توسط مورمون ها در قرن نوزدهم آمریکا مورد بهره برداری قرار گرفت.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این ایده عجیب که عیسی ازدواج کرده بود، بی بند و بار بود و جادوگری می کرد، در اوایل قرون وسطی به یک فرقه بدعت گذار تبدیل شد. دوره و به احتمال زیاد در میان طبقه اشراف و نیز مستضعفین شاخه هایی داشته است.

با انتقال قرون تاریک به قرون وسطی، این فرقه ممکن است در محدوده کلیسا باقی مانده باشد. هر چقدر هم که برخی از کاتولیک ها آن را ناپسند بدانند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این یک واقعیت ثابت شده است که کلیسای قرون وسطی در واقع صاحب فاحشه خانه هایی در اروپا بوده و اداره می کرد.

اسقف‌ها این خانه‌های شهوت را تنظیم می‌کردند و ممکن است فرقه جادوی جنسی مسیحی در این بوردلوها باقی بماند. «کشیشان و راهبان مشتریان عمده ای بودند که از این لانه های بی عدالتی حمایت کردند. برای ذهن قرون وسطایی، تلاش برای حذف کامل فحشا بیهوده است.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | خود قدیس آگوستین گفته بود: «اگر فحشا را کنار بگذاری، مجوز و لذت جامعه را فاسد می‌کند.»25 سنت توماس آکویناس نیز که در قرن سیزدهم می‌نوشت، ضرورت فحشا را اعلام کرد.

READ  نوشتن دعای رزق و روزی زیاد

او فحشا را با فاضلاب قصر مقایسه کرد و مدعی شد که بدون آن کثیفی به داخل اتاق‌های زیبای کاخ سرازیر می‌شود و مدعی شد که بدون فحشا، جامعه به رذیلت اخلاقی بدتری آلوده می‌شود.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | از این رو، ما می بینیم که دو نیروی فکری محرک جهان مسیحیت غرب قرون وسطی ادعا می کنند که این نهاد یک شر ضروری است.

این معمولاً به عنوان یک مکاشفه تکان دهنده برای کاتولیک هایی است که تاریخ کامل کلیسای رم را مطالعه نکرده اند.» (26) برخی از پاپ ها حتی ممکن است بخشی از فاضلاب لژ زیرزمینی 102 لوسیفر بوده باشند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | نگاهی گذرا به زندگی برخی از پاپ های شیطانی تر، این ادعا را بسیار معقول به نظر می رساند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + بیست =

نوشته های مشابه