باطل کردن طلسم تبادل نظر


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این اسقف‌های “خط خون” کلیسای اورشلیم را تا زمانی که رومی‌ها فلسطین را در سال 1998 غارت کردند، اداره می‌کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دسپوسینی ها معتقد بودند که باید کلیسا را ​​با خون اداره کنند و معتقد بودند که موظف به تولید مثل هستند تا فرزندانشان بتوانند بر کلیسا حکومت کنند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر

باطل کردن طلسم تبادل نظر | مالاکی مارتین در مورد مرگ دسپوسینی نوشت: 100 لژ لوسیفر جلسه ای بین سیلوستر و رهبران مسیحی یهودی در سال 1998 برگزار شد. . . . تا آنجایی که ما می دانیم.

استاد | مصاحبه حیاتی ضبط نشده بود، اما مسائل به خوبی شناخته شده بودند، و احتمالاً خوزها، قدیمی ترین یهودیان مسیحی، از طرف دسپسینی ها و بقیه صحبت می کردند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | بخشی از دلیل زنده ماندن این فرقه عجیب شامل گروه هایی از رهبران مسیحی به نام (منجی) بود که از فرزندان عموزاده های عیسی بودند.

مقدس ترین نام، دسپوسینی، در قرن و نیم اول تاریخ مسیحیت مورد احترام همه ایمانداران بوده است. این کلمه در یونانی به معنای واقعی کلمه «تعلق به خداوند» بود.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | منحصراً برای خویشاوندان خونی عیسی رزرو شده بود. هر بخش از کلیسای مسیحی یهودیان باستان همیشه توسط یک دسپوسینوس اداره می شد و هر یک از آنها یکی از نام های سنتی خانواده عیسی را داشتند – زکریا، یوسف، یوحنا، یعقوب، جوزس، شمعون، ماتیاس و غیره.

اما هیچ کس هرگز عیسی نامیده نشد. نه سیلوستر، نه هیچ یک از سی و دو پاپ قبل از او، و نه کسانی که جانشین او شدند.

READ  متن ابطال طلسم

باطل کردن طلسم تبادل نظر | هرگز تأکید نکردند که حداقل سه اصل شناخته شده و معتبر از تبار خونی مشروع از خانواده خود عیسی وجود دارد.

این آخرین گفتگوی شناخته شده با کلیسای سبت در شرق بود که توسط شاگردانی که از خویشاوندان خونی عیسی مسیح می‌آمدند رهبری می‌شد.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | دسپوسینی‌ها معتقد بودند که آنها بدن، خون و روح عیسی مسیح هستند. حق ازدواج، بچه دار شدن، اداره کلیسا و واگذاری رهبری پاپ به فرزندانشان.

این بدعت ممکن است جایی بود که سلسوس این تصور را داشت که عیسی یک شیطان جنسی است. به احتمال زیاد این باور یک اصل بود که آنها برای توجیه اعمال جنسی خود از آن استفاده می کردند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | مارتین معتقد بود که آنها در قرن چهارم از بین رفتند، اما ممکن است برخی از آنها جان سالم به در برده باشند و جماعت آنها می توانستند به راحتی این آموزه های جنسی را با زیرزمینی کردن در کلیسا زنده نگه دارند.

به گفته J.H. برنز در تاریخ اندیشه سیاسی قرون وسطی کمبریج ()، پاپ پل اول (–) به خاندان مرووینگ فرانسه لقب وزیر دی (رهبران الهی) را اعطا کرد و اشراف آنها را به عنوان «دیوید» مسح کرد. و «سلیمان» و پادشاهی خود را «اسرائیل جدید» اعلام کردند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | پدر مقدس با به کارگیری یک قدرت الهیاتی که به ندرت استفاده می شود به نام translatio imperii، حکومت حق الهی خاندان داوود را به فرانک ها منتقل کرد.

عروسان مسیح 101 این اقدام ممکن است به دلیل ازدواج مختلط دسپوسینی با مرووینگ ها به کار گرفته شده باشد.

READ  طلسم قفل

باطل کردن طلسم تبادل نظر | خط خون عیسی داوودی بود، و استفاده از این رابطه یکی از راه‌هایی بود که اداره پترین می‌توانست از امپراتوری متجاوز بیزانس که ادعای جانشینی جولیوس سزار را داشت، دفع کند. سلسله داوود پیش از تبار سزارین بود و به پاپ توجیهی برای نادیده گرفتن امپراتور شرقی داد.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این ریشه اعتقاد قرون وسطایی است که خانه های سلطنتی اروپایی متعلق به خاندان داوود بوده است. همانطور که در فصل بعدی مشاهده خواهد شد، این تصور توسط مورمون ها در قرن نوزدهم آمریکا مورد بهره برداری قرار گرفت.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این ایده عجیب که عیسی ازدواج کرده بود، بی بند و بار بود و جادوگری می کرد، در اوایل قرون وسطی به یک فرقه بدعت گذار تبدیل شد. دوره و به احتمال زیاد در میان طبقه اشراف و نیز مستضعفین شاخه هایی داشته است.

با انتقال قرون تاریک به قرون وسطی، این فرقه ممکن است در محدوده کلیسا باقی مانده باشد. هر چقدر هم که برخی از کاتولیک ها آن را ناپسند بدانند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | این یک واقعیت ثابت شده است که کلیسای قرون وسطی در واقع صاحب فاحشه خانه هایی در اروپا بوده و اداره می کرد.

اسقف‌ها این خانه‌های شهوت را تنظیم می‌کردند و ممکن است فرقه جادوی جنسی مسیحی در این بوردلوها باقی بماند. «کشیشان و راهبان مشتریان عمده ای بودند که از این لانه های بی عدالتی حمایت کردند. برای ذهن قرون وسطایی، تلاش برای حذف کامل فحشا بیهوده است.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | خود قدیس آگوستین گفته بود: «اگر فحشا را کنار بگذاری، مجوز و لذت جامعه را فاسد می‌کند.»25 سنت توماس آکویناس نیز که در قرن سیزدهم می‌نوشت، ضرورت فحشا را اعلام کرد.

READ  دعانویس عالی در مازندران

او فحشا را با فاضلاب قصر مقایسه کرد و مدعی شد که بدون آن کثیفی به داخل اتاق‌های زیبای کاخ سرازیر می‌شود و مدعی شد که بدون فحشا، جامعه به رذیلت اخلاقی بدتری آلوده می‌شود.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | از این رو، ما می بینیم که دو نیروی فکری محرک جهان مسیحیت غرب قرون وسطی ادعا می کنند که این نهاد یک شر ضروری است.

این معمولاً به عنوان یک مکاشفه تکان دهنده برای کاتولیک هایی است که تاریخ کامل کلیسای رم را مطالعه نکرده اند.» (26) برخی از پاپ ها حتی ممکن است بخشی از فاضلاب لژ زیرزمینی 102 لوسیفر بوده باشند.

باطل کردن طلسم تبادل نظر | نگاهی گذرا به زندگی برخی از پاپ های شیطانی تر، این ادعا را بسیار معقول به نظر می رساند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

نوشته های مشابه