باطل کردن طلسم بیکاری


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم بیکاری | کونز مراسم تشییع جنازه ای را در فضای باز برای جنین سقط شده در سنت مایکل در اوایل دهه 1990 برگزار کرد و در کنار مجسمه فاطمه که در چند متری کلینیک زنان قرار دارد، مراسم خاکسپاری برگزار کرد، اقدامی که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پدر آلفرد کونز آخرین کسی بود که سلسله مراتب کاتولیک در ویسکانسین می خواست در امور خصوصی آنها فضولی کند.

باطل کردن طلسم بیکاری

باطل کردن طلسم بیکاری | با این وجود، با افزایش شایعات در مورد کشیش های پدوفیل و شیطان پرست، کونز شروع به مبادله داستان هایی که شنید با پدر فیوره کرد.

استاد | افشای کابال با احساس اسرار ناراحت کننده در آغوش کلیسا، این دو متصدی برای جمع آوری اطلاعات در مورد کشیش های پدوفیلی که شیطان پرستی می کردند و رهبران کلیسا که از آنها محافظت می کردند، همکاری کردند.

باطل کردن طلسم بیکاری | پدر آل همچنین به کشیشان و اسقف‌های سراسر کشور در مورد موضوعاتی از فسخ ازدواج گرفته تا پیش‌گویی‌های مرموز فاطمه، که بر اساس رؤیاهای سه فرزند از مریم باکره در پرتغال در سال 2018 است، توصیه کرد.

پدر مالاچی مارتین، دوست قدیمی فیوره نیز به این فرآیند جمع‌آوری اطلاعات پیوست – عمدتاً از طریق تماس تلفنی و پستی – به امید جمع‌آوری مدارک محکم کافی برای ارائه پرونده‌ها به مقامات قانونی.

باطل کردن طلسم بیکاری | برای این منظور، مارتین از این نویسنده در در مورد پرونده های بوستون SRA کمک گرفت – که در آن زمان ثابت شده بود که بن بست بوده است، زیرا کلیسا قراردادهای محرمانه قانونی دقیقی با همه طرف های درگیر داشته است.

READ  دعانویس مجرب در قزوین

آنها ساکت بمانند این باعث شده بود که من در مورد واقعیت فرقه ای که پدر ملاکی از آن صحبت می کرد شک و تردید جدی داشته باشم.

باطل کردن طلسم بیکاری | کونز، فیوره و مارتین به نیروهای خود پیوستند و با ده‌ها محقق دیگر در سراسر جهان شبکه‌سازی کردند تا بتوانند اطلاعات کافی را جمع‌آوری کنند.

با این حال، این سه مرد زمانی که تحقیقات خود را آغاز کردند با مقاومت شدید بسیاری از طرفین مواجه شدند.

باطل کردن طلسم بیکاری | برخی از قربانیانی که کشیش‌های تحقیق ابتدا از آنها استفاده می‌کردند تا در رسانه‌ها مطرح شوند، پرونده‌های خود را با دستورات امضا شده به پایان رساندند تا هرگز به هیچ دلیلی با کسی در مورد سوء استفاده از آنها صحبت نکنند.

تخصیص مجدد دائمی کشیشان فاسد نیز ردیابی آنها را عملاً غیرممکن کرد. به عنوان مثال، اسقف مک کورمیک از بوستون یک سری خانه های امن داشت که این کشیش ها تا زمانی که دود پاک می شد در آن ها پنهان می شدند.

باطل کردن طلسم بیکاری | درست پس از برکناری یک کشیش شکارچی، صدراعظم دوره ای از مذاکره با خانواده قربانیان را آغاز می کرد و در ازای سکوت، تسویه حساب های نقدی زیادی ارائه می کرد.

پس از مدت کوتاهی، کشیش متخلف را تا جایی که ممکن است از آخرین مأموریت دورتر می‌کردند، به محله‌ای بی‌خبر منتقل می‌کردند. سپس چرخه دوباره شروع می شد.

باطل کردن طلسم بیکاری | این پرداخت‌های هنگفت در سال‌های 1000 به اوج خود رسید، زمانی که پرداخت‌های کلیسا به قربانیان بالغ بر یک میلیارد دلار بود.

READ  طلسم عزیز شدن نزد مردم

در طول سال‌ها، کونز، فیوره و مارتین به طور مداوم تهدید به مرگ ناشناس دریافت کردند. مارتین از طریق تلفن، پست و افراد غریبه در خیابان تهدید به مرگ شد.

باطل کردن طلسم بیکاری | این باعث شد که او از دربان ساختمان خود بخواهد تا با تماس تلفنی و تأیید هویت بازدیدکنندگان، تعداد افرادی را که می خواهند او را ببینند به مارتین بگوید.

این همچنین باعث شد که مارتین به ندرت تنها بیرون رود. تهدیدها پس از بازی های رادیویی بسیار موفق او در نمایش رادیویی ساحل به ساحل با آرت بل در اواسط دهه 1990، بیشتر و بیشتر به مشکل تبدیل شدند. مارتین مهمان شماره یک بل در برنامه گفتگوی آخر شب شماره یک بود.

باطل کردن طلسم بیکاری | این برنامه پرطرفدار خوانندگان قدیمی مارتین را برانگیخت تا دوباره کتاب‌های او را ببینند و همچنین او را با نسل کاملاً جدیدی از خوانندگان جوان‌تر آشنا کرد که به دنبال متفکر کاتولیک بزرگ به عنوان مشاور معنوی بودند. مارتین همچنین از کار خود در افشای حلقه پدوفیل در کلیسا صحبت کرد.

باطل کردن طلسم بیکاری | ادعاهای مارتین خشم مقامات کلیسا را ​​برانگیخت و بسیاری مارتین را محکوم کردند و ادعاهای او در مورد توطئه متجاوزان به کودکان کشیش را نادیده گرفتند.

فیوره و کونز همچنین فشار ناشی از افشای فرقه شیطان پرستی کاتولیک توسط Mar-Human Sacrifice 149 را احساس کردند، زیرا همه آنها در این تحقیق با هم کار کردند.

باطل کردن طلسم بیکاری | هر دوی آنها در چندین نوبت به طرق مختلف تهدید شدند. فیوره از طریق تلفن مورد آزار و اذیت قرار گرفت و به او دستور دادند که از تحقیق و صحبت در مورد حلقه جنسی خودداری کند وگرنه با مرگ حتمی روبرو خواهد شد.

READ  دعانویس در دورود لرستان

با توجه به مصاحبه ای با پدر چارلز فیوره و این نویسنده در ، این تهدیدها زمانی افزایش یافت که شواهد قطعی از عملیات اسقف اعظم میلواکی رامبرت ویکلند از شبکه ای از کشیشان منحرف که از اهل محله سوء استفاده جنسی می کردند، به دست آمد.

باطل کردن طلسم بیکاری | در آن زمان ویکلند تنها یک دشمن بالقوه داشت که حرفش می‌توانست او را به عنوان یک همجنس‌باز پنهان نشان دهد.

آن مرد پدر آلفرد کونز بود که نمایش هفتگی رادیویی او وزن زیادی در میان جمعیت کاتولیک ویسکانسین داشت. برنامه هفتگی رادیویی پدر آل به کونز دسترسی مستقیم به مردم در سطح گسترده مردم را می داد، بنابراین از چنگال سانسور اسقف نشین دور بود.

باطل کردن طلسم بیکاری | برخلاف رسانه های کاتولیک که به سرعت شهادت های نامطلوب را خنثی کردند


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

نوشته های مشابه