باطل کردن طلسم بیکاری


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم بیکاری | کونز مراسم تشییع جنازه ای را در فضای باز برای جنین سقط شده در سنت مایکل در اوایل دهه 1990 برگزار کرد و در کنار مجسمه فاطمه که در چند متری کلینیک زنان قرار دارد، مراسم خاکسپاری برگزار کرد، اقدامی که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پدر آلفرد کونز آخرین کسی بود که سلسله مراتب کاتولیک در ویسکانسین می خواست در امور خصوصی آنها فضولی کند.

باطل کردن طلسم بیکاری

باطل کردن طلسم بیکاری | با این وجود، با افزایش شایعات در مورد کشیش های پدوفیل و شیطان پرست، کونز شروع به مبادله داستان هایی که شنید با پدر فیوره کرد.

استاد | افشای کابال با احساس اسرار ناراحت کننده در آغوش کلیسا، این دو متصدی برای جمع آوری اطلاعات در مورد کشیش های پدوفیلی که شیطان پرستی می کردند و رهبران کلیسا که از آنها محافظت می کردند، همکاری کردند.

باطل کردن طلسم بیکاری | پدر آل همچنین به کشیشان و اسقف‌های سراسر کشور در مورد موضوعاتی از فسخ ازدواج گرفته تا پیش‌گویی‌های مرموز فاطمه، که بر اساس رؤیاهای سه فرزند از مریم باکره در پرتغال در سال 2018 است، توصیه کرد.

پدر مالاچی مارتین، دوست قدیمی فیوره نیز به این فرآیند جمع‌آوری اطلاعات پیوست – عمدتاً از طریق تماس تلفنی و پستی – به امید جمع‌آوری مدارک محکم کافی برای ارائه پرونده‌ها به مقامات قانونی.

باطل کردن طلسم بیکاری | برای این منظور، مارتین از این نویسنده در در مورد پرونده های بوستون SRA کمک گرفت – که در آن زمان ثابت شده بود که بن بست بوده است، زیرا کلیسا قراردادهای محرمانه قانونی دقیقی با همه طرف های درگیر داشته است.

READ  طلسم احضار ازدواج قوی

آنها ساکت بمانند این باعث شده بود که من در مورد واقعیت فرقه ای که پدر ملاکی از آن صحبت می کرد شک و تردید جدی داشته باشم.

باطل کردن طلسم بیکاری | کونز، فیوره و مارتین به نیروهای خود پیوستند و با ده‌ها محقق دیگر در سراسر جهان شبکه‌سازی کردند تا بتوانند اطلاعات کافی را جمع‌آوری کنند.

با این حال، این سه مرد زمانی که تحقیقات خود را آغاز کردند با مقاومت شدید بسیاری از طرفین مواجه شدند.

باطل کردن طلسم بیکاری | برخی از قربانیانی که کشیش‌های تحقیق ابتدا از آنها استفاده می‌کردند تا در رسانه‌ها مطرح شوند، پرونده‌های خود را با دستورات امضا شده به پایان رساندند تا هرگز به هیچ دلیلی با کسی در مورد سوء استفاده از آنها صحبت نکنند.

تخصیص مجدد دائمی کشیشان فاسد نیز ردیابی آنها را عملاً غیرممکن کرد. به عنوان مثال، اسقف مک کورمیک از بوستون یک سری خانه های امن داشت که این کشیش ها تا زمانی که دود پاک می شد در آن ها پنهان می شدند.

باطل کردن طلسم بیکاری | درست پس از برکناری یک کشیش شکارچی، صدراعظم دوره ای از مذاکره با خانواده قربانیان را آغاز می کرد و در ازای سکوت، تسویه حساب های نقدی زیادی ارائه می کرد.

پس از مدت کوتاهی، کشیش متخلف را تا جایی که ممکن است از آخرین مأموریت دورتر می‌کردند، به محله‌ای بی‌خبر منتقل می‌کردند. سپس چرخه دوباره شروع می شد.

باطل کردن طلسم بیکاری | این پرداخت‌های هنگفت در سال‌های 1000 به اوج خود رسید، زمانی که پرداخت‌های کلیسا به قربانیان بالغ بر یک میلیارد دلار بود.

READ  دعا نویسی برای جذب همسر

در طول سال‌ها، کونز، فیوره و مارتین به طور مداوم تهدید به مرگ ناشناس دریافت کردند. مارتین از طریق تلفن، پست و افراد غریبه در خیابان تهدید به مرگ شد.

باطل کردن طلسم بیکاری | این باعث شد که او از دربان ساختمان خود بخواهد تا با تماس تلفنی و تأیید هویت بازدیدکنندگان، تعداد افرادی را که می خواهند او را ببینند به مارتین بگوید.

این همچنین باعث شد که مارتین به ندرت تنها بیرون رود. تهدیدها پس از بازی های رادیویی بسیار موفق او در نمایش رادیویی ساحل به ساحل با آرت بل در اواسط دهه 1990، بیشتر و بیشتر به مشکل تبدیل شدند. مارتین مهمان شماره یک بل در برنامه گفتگوی آخر شب شماره یک بود.

باطل کردن طلسم بیکاری | این برنامه پرطرفدار خوانندگان قدیمی مارتین را برانگیخت تا دوباره کتاب‌های او را ببینند و همچنین او را با نسل کاملاً جدیدی از خوانندگان جوان‌تر آشنا کرد که به دنبال متفکر کاتولیک بزرگ به عنوان مشاور معنوی بودند. مارتین همچنین از کار خود در افشای حلقه پدوفیل در کلیسا صحبت کرد.

باطل کردن طلسم بیکاری | ادعاهای مارتین خشم مقامات کلیسا را ​​برانگیخت و بسیاری مارتین را محکوم کردند و ادعاهای او در مورد توطئه متجاوزان به کودکان کشیش را نادیده گرفتند.

فیوره و کونز همچنین فشار ناشی از افشای فرقه شیطان پرستی کاتولیک توسط Mar-Human Sacrifice 149 را احساس کردند، زیرا همه آنها در این تحقیق با هم کار کردند.

باطل کردن طلسم بیکاری | هر دوی آنها در چندین نوبت به طرق مختلف تهدید شدند. فیوره از طریق تلفن مورد آزار و اذیت قرار گرفت و به او دستور دادند که از تحقیق و صحبت در مورد حلقه جنسی خودداری کند وگرنه با مرگ حتمی روبرو خواهد شد.

READ  دعانویس در همدان

با توجه به مصاحبه ای با پدر چارلز فیوره و این نویسنده در ، این تهدیدها زمانی افزایش یافت که شواهد قطعی از عملیات اسقف اعظم میلواکی رامبرت ویکلند از شبکه ای از کشیشان منحرف که از اهل محله سوء استفاده جنسی می کردند، به دست آمد.

باطل کردن طلسم بیکاری | در آن زمان ویکلند تنها یک دشمن بالقوه داشت که حرفش می‌توانست او را به عنوان یک همجنس‌باز پنهان نشان دهد.

آن مرد پدر آلفرد کونز بود که نمایش هفتگی رادیویی او وزن زیادی در میان جمعیت کاتولیک ویسکانسین داشت. برنامه هفتگی رادیویی پدر آل به کونز دسترسی مستقیم به مردم در سطح گسترده مردم را می داد، بنابراین از چنگال سانسور اسقف نشین دور بود.

باطل کردن طلسم بیکاری | برخلاف رسانه های کاتولیک که به سرعت شهادت های نامطلوب را خنثی کردندنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفت =

نوشته های مشابه