باطل کردن طلسم بخت بستن


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم بخت بستن | وای به حال مرد، زن یا کودکی که از معامله اخیر یک بازیکن در یک تیم محلی یا امتیاز آخرین بازی خبر نداشته باشد. اگر چنین فردی از دانش ورزشی دقیق برخوردار نباشد طرد خواهد شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | «در بوستون هیچ فردی این شیدایی ورزشی را بهتر از بروین کریس نیلان سابق نشان نمی دهد. نیلان که یک ورزشکار طبیعی بود، به دلیل مهارتش روی یخ در دبیرستان کاتولیک مموریال در ماساچوست مورد توجه قرار گرفت و با بازی در تیم های بوستون بروینز و چند تیم کانادایی تبدیل به یک مرد سخت هاکی حرفه ای شد.

باطل کردن طلسم بخت بستن

باطل کردن طلسم بخت بستن | با سبک بازی خشن و خشن خود روی یخ، “نیلان بند انگشتی”، همانطور که مخالفانش او را لقب می‌دادند، بازیکنی سخت‌گیر از نوع معروف به “اجرا” در نظر گرفته می‌شد.

استاد | در واقع او یکی از تنها شش بازیکن در این بازی است. سابقه لیگ NHL بیش از 100 دقیقه پنالتی حرفه ای را به ثبت رساند و به عنوان یک بازیکن کلیدی در ترکیب مونترال هابز در اواسط دهه 1990 ظاهر شد.

باطل کردن طلسم بخت بستن | یک مکه ورزشی حرفه ای است و طرفدارانی که استادیوم های ورزشی هاب را پر می کنند واقعا “متعصب” هستند.

به ثمر رساند در حالی که هاب ها تنها جام استنلی خود را در آن سال کسب کردند.” ستاره جوان هاکی با ایستگاه تماس گرفت و جان گوینده را روی آنتن تهدید کرد.

باطل کردن طلسم بخت بستن | شبکه ورزشی NESN نیلان را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان هاکی در تاریخ این ورزش انتخاب کرد.

READ  دعا نویسی حروف ابجد

با این حال، مجموعه‌ای از رویدادها در شروع به آشکار شدن کردند که این مرد سرسخت را به گریه انداخت و او را وادار به زیر سوال بردن عقل خود کرد.

باطل کردن طلسم بخت بستن | نیلان در دبیرستان کاتولیک مموریال بسیار مورد علاقه و تحسین قرار گرفت. کشیش مدرسه کسی نبود جز کشیش فردریک جی.

رایان، کشیشی نوظهور در اسقف اعظم بوستون که برای مقام های بالاتر در کلیسا آماده می شد. رایان پسران تیم هاکی را دوست داشت و تشویق بازیکنان و حتی دیدار آنها در رختکن قبل و بعد از بازی ها را به کار خود تبدیل کرد.

باطل کردن طلسم بخت بستن | نیلان رایان را تحسین می کرد که همیشه در مورد آینده اش به او توصیه می کرد. حتی در آن سن مردم می دانستند که نیلان به سمت NHL می رود و کشیش علاقه خاصی به او داشت.

با این حال، کریس نیلان هرگز متوجه نشد که رایان کودک آزاری است که سوء استفاده از کودکان دارای رنگ های شیطانی است.»3 «سال ها بعد، دو نفر که ادعا می کردند رایان از آنها سوء استفاده جنسی کرده است، این واقعیت را برای نیلان فاش کردند، او ابتدا منکر این بود که کشیش می توانسته باشد.

باطل کردن طلسم بخت بستن | تا به حال چنین کار مریضی انجام داده اید نیلان به طور مشخص این مرد را که یک ستاره هاکی دبیرستان نیز بود تهدید کرد.

اما، پس از اینکه نیلان گزارش تاییدی را از یکی دیگر از قربانیان رایان دریافت کرد، قهرمان سابق NHL در مورد دوست قدیمی خود کشیش تعجب کرد.

READ  دعا نویسی طلسم

باطل کردن طلسم بخت بستن | رسوایی کشیش که توسط اتحادیه مشترک المنافع ماساچوست در سال 1999 برگزار شد.

آن دو ادعا کردند که رایان بیش از 100 سال پیش از آنها عکس برهنه گرفته است. بر اساس اظهارات عمومی، کریس نیلان به عنوان بخشی از شکایتی که علیه مونسینور فردریک جی رایان، که در مراسم عروسی این بازیکن هاکی برگزار شده بود، سوگند یاد کرد.

باطل کردن طلسم بخت بستن | میچل گارابدیان، وکیل یکی از قربانیان ادعایی، پس از افشای بخش‌هایی از آن به رسانه‌ها، اظهارات نیلان را منتشر کرد.» (5) «رایان معاون اسقف‌نشینی بوستون در زمان رهبر سابق آن، کاردینال هومبرتو مدیروس، بود و از آن لذت می‌برد.

رابطه کاری نزدیک با کاردینال برنارد لاو.»6 132 لوسیفر لژ «Msgr. رایان متهم به آزار و اذیت پسران در محله اش در کلیسای اسقف نشینی، که محل اقامت مدیروس نیز بود، بود.

باطل کردن طلسم بخت بستن | مقامات کلیسا رایان را پس از اینکه این اتهامات برای اولین بار در مارس 2012 مطرح شد، به مرخصی اداری منتقل کردند.

در آن زمان، رایان به عنوان یک کشیش محله و معاون اداری که بر  کلیساها نظارت می کرد و به نیازهای معنوی خواهران سنت جوزف تازه کار در کینگستون خدمت می کرد، کار می کرد.

باطل کردن طلسم بخت بستن | نیلان شهادت داد که او در سال 1999 پس از مطرح شدن اتهامات با رایان روبرو شد و او حقیقت را در مورد این موضوع از مربی معنوی خود می خواست.

بزرگ سابق هاکی گفت که با دو نفر از قربانیان ادعایی، دیوید کارنی و گری گارلند (که اکنون در 20 سالگی هستند) صحبت کرده است. به نقل از نیلان در این رسوب آمده است.

READ  بهترین زمان نوشتن دعای رزق و روزی

باطل کردن طلسم بخت بستن | نیلان گفت که وقتی کشیش به او اعتراف کرد که از پسران سوء استفاده جنسی کرده و تا حدود سه سال قبل با یکی از آنها رابطه همجنس‌گرایانه داشته است، “زمین” بود.” گری گارلند و من به دیوید کارنی اعتقاد دارم.

وقتی به من گفتند چه اتفاقی برایشان افتاده است. نیلان گفت که آنها مورد آزار جنسی قرار گرفته اند و توسط فرد رایان مجبور به گرفتن عکس های برهنه شده اند.

باطل کردن طلسم بخت بستن | نیلان گفت: «من معتقدم کاری که او انجام داد مریض، انحرافی و واقعاً فریب‌کاری‌ترین عملی بود که می‌توانید با بچه‌های جوانی انجام دهید که به دنبال کمک یا راهنمایی از چنین فردی هستند.



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

نوشته های مشابه