باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | کلمنت معتقد بود که یک عیسی متاهل با نقش او به عنوان منجی جهان ناسازگار است. نه اینکه ازدواج او را رد صلاحیت می‌کرد، بلکه این بود که وزارت عمومی او بیش از حد خواستار بود که به او فرصت ازدواج بدهد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در نتیجه، نپذیرفتن یک عیسی متاهل توسط کلمنت به وضوح نشان می‌دهد که بسیاری از مسیحیان اولیه معتقد بودند که عیسی همسر دارد.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | با این حال، این یک موضوع آموزه کلیسا نبود، بلکه بیشتر در امتداد یک عقیده الهیات قرار می گرفت.» همزمان با رایج بودن این تصور از عیسی متاهل و از نظر جنسی، عقیده مذهبی عجیب دیگری در جهان باستان در حال شکل گیری بود.

استاد | اعتقاد به اینکه افراد خاصی ظهور دوم عیسی هستند. این عقیده مورد غفلت محققان قرار گرفته است و تعداد کمی از مورخان یا متکلمان آن را بررسی کرده اند.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | تا زمانی که سنت کلمنت اسکندریه، همچنین در قرن دوم، هیچ رهبر مسیحی آشکارا ازدواج عیسی مسیح را انکار کرد.

این پدیده ای بزرگتر از آن چیزی است که معمولاً تصور می شود در تاریخ غرب. همانطور که مشاهده خواهد شد، برخی از این مسیحای دروغین (من از این اصطلاح فقط برای اشاره به کسانی استفاده می کنم که ادعا می کردند عیسی مسیح هستند) همچنین در الهیات خود بسیار فعال جنسی و جادویی بودند.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | که نشان می دهد ممکن است تحت تأثیر دیدگاه تلمودی مسیح قرار گرفته باشند. . «در حوالی زمان سلطنت کنستانتین، مسیحی به نام موسی کرت برخاست و به زودی پیروان زیادی جمع کرد.

READ  ابطال طلسم قفل

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | موسی ادعا کرد که منجی است و مسیحیان را در جنبش خود به خدمت گرفت.

او ارتش خود را تشکیل داد و به عنوان وسیله ای برای قرار دادن الوهیت خود در جایی که دهانش بود، قول داد که معجزه همنام معروف خود در عهد عتیق را دوباره اجرا کند.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | موسی کریت لژیون پیروان خود را در یک جبهه ساحلی جمع کرد و به این سربازان کاملاً زره پوش قول داد که آب ها را جدا کند و به آنها اجازه دهد تا در سراسر موسی کرت که در زباله دانی تاریخ ناپدید شده بود سفر کنند.

بیش از دویست سال بعد، سنت گرگوری تورز داستان مسیح گاودون را بازگو می کند. در سال 1389 مردی با پوشیدن پوست حیوانات شروع به اعتراف به مسیحیت کرد.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | و در میان فقرا موعظه می کرد. او خدمات شفای جادویی را به عنوان بخشی از خدمت خود ارائه کرد و شروع به جذب جمعیت عظیمی کرد.

به زودی جماعت او به بیش از 100 نفر افزایش یافت که عمدتاً از دهقانان بی سواد تشکیل شده بودند – اما، گرگوری گزارش می دهد.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | او همچنین پیروانی مؤمن در میان کشیشان تحصیلکرده و مذهبی داشت. هنگامی که “ناجی” در فرانسه حرکت می کرد، بسیاری از شهرها در واقع تسلیم شدند و او را به عنوان “مسیح” تصدیق کردند، به احتمال زیاد از رویارویی با تعداد زیادی از هواداران او که دسته دسته او را دنبال می کردند، اجتناب کردند.

READ  استاد الیاس دعانویس

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | مردی پیروان مرد برهنه را به جلو فرستاد تا اسقف کاتولیک محلی را تغییر دهند. این حواریون برهنه سالتو را چرخانده و به سمت صحن اسقف رقصیدند.

پیشوا آنها را تسخیر شده می‌دانست و جز دردسر چیزی نمی‌دید. مسیح گاودون همچنین اولین مسیحی بود که از نظر جنسی فعال بود.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | گریگوری بیان می‌کند که «زنی را با خود برد که وانمود می‌کرد خواهرش است و او را مریم می‌خواند.» مقامات کلیسا هیچ‌یک از اینها را نداشتند و قاتلانی را فرستادند تا این مسیح جعلی را با چاقو بکشند و او را به دنیای دیگر بفرستند.

پس از درگذشت او، گریگوری بیان می‌کند که بسیاری از پیروانش او را معتبر می‌دانستند و حتی معتقد بودند که همسرش (یا خواهر) مریم الهی است و گزارش می‌دهد که پیروانش او را پرستش می‌کنند.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | گرگوری همچنین اظهار می‌دارد که سال‌ها پس از مرگ «ناجی» خود را در حال بحث و مناظره با پیروان مسیحای ژاودون یافت، بنابراین ثابت کرد که این فرقه برای مدتی طولانی دوام آورده است.»

لژ پیدا شد! 187 (عصر بهشت)، که خدمت خود را در شمال فرانسه آغاز کرد. ایون استعدادی در سازماندهی داشت و پس از اینکه خود را «پسر خدا و قاضی جهان» اعلام کرد.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | کلیسای خود را با کشیشان و اسقف ها تشکیل داد. پیروان ایون اکثراً از مردم فقیری بودند که زمان خود را بین جستجوی غذا در جنگل برای غذا و شنیدن موعظه نجات دهنده خود در مورد ماهیت الوهیت خود تقسیم می کردند.

READ  شکستن طلسم مرگ

اسقف کاتولیک محلی روون، از ترس کلیسای رقیب، ایون دو استلا را دستگیر کرد و او را زندانی کرد. اسقف به‌عنوان وسیله‌ای برای دیدن اینکه آیا این پسر انسان می‌تواند صرفاً با ابزارهای معنوی زندگی کند یا نه، غذای او را رد کرد و ائون دو استلا به زودی از گرسنگی مرد.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | کاهنان و اسقف های او به دلیل اعتقادشان به الوهیت ائون در آتش سوزانده شدند.

اگرچه هیچ چیزی در مورد آنچه بر سر بسیاری از پیروان فقیر او آمده ثبت نشده است. در خدمت پادشاه فلاندر در اوایل قرن دوازدهم.

باطل کردن طلسم با مدفوع سگ | تانچلم پس از رها کردن حرفه خود به عنوان یک دیپلمات، لباس راهب به تن کرد، خود را به یک واعظ آزاد تبدیل کرد و شروع به خدمت به دهقانان کرد.

این استراتژی «مستقیم به سوی مردم» مؤثر واقع شد، زیرا تانچلم به زودی طرفداران زیادی پیدا کرد. او دوازده حواری را گرد آورد که یکی از آنها زنی بود که خود او نامید


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =