باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با لباس

باطل کردن طلسم با لباس | فرانک با سخنرانی ها و رساله های باطنی به پیروان خود الهام می بخشد، که در آنها بیان می کند که رستگاری تنها از طریق “دین ادوم” (نام رسمی فرانکیسم) یا “دات” (= قانون) بدست می آید که منظور از آن است. ترکیبی عجیب از اعمال جنسی باطنی مسیحی و یهودی.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس از اولین تقسیم لهستان، فرانک توسط ژنرال روسی Bibikov که لهستان را اشغال کرده بود از اسارت آزاد شد. فرانک به موراویا نقل مکان کرد و توسط گروهی از فرقه‌ها و «زائران» که از لهستان برای دیدن «استاد مقدس» آمده بودند احاطه شد.

باطل کردن طلسم با لباس

باطل کردن طلسم با لباس | که در این زمان شروع به ایفای نقش مهمی در تشکیلات فرقه کرد.»28 «فرانک با همراهی دخترش بارها به وین سفر کرد و موفق به جلب رضایت دربار شد.

استاد | ملکه ماریا ترزا از خاندان هاپسبورگ او را به عنوان یک اشاعه کننده مسیحیت در میان یهودیان می دانست و حتی گفته می شود که ولیعهد جوزف دوم به اوا فرانک جوان و خشمگین تمایل داشت.

باطل کردن طلسم با لباس | بسیاری از فرانکیست ها خود را در مجاورت چنستوخوف مستقر کردند و با «استاد مقدس» ارتباط مستمری با لژ لوسیفر برقرار کردند و اغلب از طریق رشوه به قلعه دسترسی پیدا کردند.

در امپراتوری مقدس روم به عنوان یک همتا مورد استقبال قرار گرفت. ملکه ماریا ترزا عنوان “بارون” را که در غسل تعمید او اعطا شد را پذیرفت و ادعا کرد که نسخه مسیحیت فرانک معتبر است.

READ  طلسم زبان بند شوهر یهودی

باطل کردن طلسم با لباس | او به او به‌عنوان «مردی با انجیل» نگاه می‌کرد و حتماً از الهیات جادوی جنسی عجیب فرانک پیروی می‌کرد. فرانک فوق‌العاده خوش‌تیپ در سخنرانی‌های عمومی‌اش هرگز نقش مسیحا را بر عهده نگرفت.

بلکه در زمانی که تحت حمایت امپراتوری مقدس روم بود، به طور خصوصی حواریونی را برای انتشار انجیل خود انتخاب کرد.»30 «بارون فرانک در اتریش ساکن شد.

باطل کردن طلسم با لباس | امپراتور به خوبی از نظرات بدعت آمیز خود آگاه بود، اما هیچ کاری برای جلوگیری از استخدام او انجام نداد.

حتی به نظر می رسید که او از جانبازان این نجیب زاده بسیار عجیب باشد. پیروان فرانک او را به عنوان چیزی کمتر از خدا می پرستیدند و او را با انبارهای طلا و نقره از سراسر اروپا پر می کردند.

باطل کردن طلسم با لباس | پس از سال 2018 او به شهر کوچک آلمانی آفنباخ نقل مکان کرد، جایی که به لطف کمک های عظیم جمعی سخاوتمندانه اش، بقیه عمر خود را در تجملات مجلل گذراند.

در اینجا او عنوان “بارون ناجی سالم 119 آفن باخ” را به خود گرفت و به عنوان یک نجیب زاده ثروتمند زندگی کرد و از طرفداران لهستانی و موراویایی خود که به طور مکرر به آفن باخ زیارت می کردند، پول دریافت می کرد.

باطل کردن طلسم با لباس | پسران و دختران خود را برای خدمت در دربار بارون فرستادند، به دنبال الگویی که در اتریش ایجاد شده بود. فرانک چندین بار دچار سکته مغزی شد و در دسامبر 2012 درگذشت.

تشییع جنازه او به عنوان تظاهرات باشکوهی توسط صدها مؤمن واقعی او سازماندهی شد.»32 «پس از مرگ او رهبری فرقه به دخترش اوا فرانک رسید.

READ  طلسم ازدواج زرقاط ابلیس

باطل کردن طلسم با لباس | ایوا رسماً لقب «مسیح» را از پدرش به ارث برد که فرانک بزرگ درست قبل از مرگش به او اعطا کرد.

اوا فرانک به عنوان وسیله ای برای تضمین موقعیت خود به عنوان “نجات دهنده” شروع به توزیع پرتره های مینیاتوری از خود کرد که به عنوان ابژه مورد احترام طرفداران فرقه ای وفادار استفاده می شد.

باطل کردن طلسم با لباس | این مینیاتورهای فرانک به زودی به نمادهای مقدس تبدیل شدند که تا به امروز در خانواده‌های فرانکیست منتقل شده و هستند.» (33) «مسیح زن جدید در پرتره با لباسی کوتاه نشان داده می‌شود که به سختی از سینه‌های پهن او محافظت می‌کند.

باطل کردن طلسم با لباس | او عضویت پرداخت حق الزحمه فرانکیسم را با ترکیب آیین های مخفیانه با لذت های اتاق خواب خود حفظ کرد.

ایوا در دوران اوج پدرش به عنوان “معشوقه مقدس” شناخته می شد و این نشان می دهد که رابطه جنسی با او الهی بود زیرا او از فرزندان “مسیح” بود.

باطل کردن طلسم با لباس | طرفداران معتقد بودند که آمیختگی جنسی با گوشت اوا فرانک به معنای آمیختگی با گوشت ناجی است.

به دلیل رابطه بیولوژیکی او با مسیح. در این راستا، رابطه جنسی با اوا فرانک به نوعی برای فرانکیست ها تبدیل به یک آیین جنسی شد.

باطل کردن طلسم با لباس | آنها حتی ممکن است بر این باور بوده باشند که هنگام رابطه جنسی با ایوا زیبا، مسیح آنها را آغشته کرد و به تعبیری، از نظر بدن، خون و روح، خود مسیح شدند.»

READ  دعا طلسم استاد جودا

«مورخین ادعا می کنند که جنبش فرانکیست زمانی که ایوا فرانک از بین رفت. بسیاری از دارایی های پدرش را در سال های 2000 پس از مرگ او از بین برد.

باطل کردن طلسم با لباس | با این حال، بسیاری از طرفداران صرفاً با پنهان شدن در معرض دید، به زیرزمین رفتند.

همانطور که ماکس آی دیمونت مورخ یهودی اظهار داشت: «بسیاری از این فرانکیست‌های تعمید یافته، که از پیشینه‌های علمی یهودی می‌آیند.

باطل کردن طلسم با لباس | آموخته‌های خود را در فونت تعمید از دست ندادند. 120 لژ لوسیفر آنها به بالاترین مناصب دولتی در لهستان و روسیه رسیدند، با اشراف و خانواده سلطنتی ازدواج کردند.

و حتی ممکن است در تاریخ بعدی این دو ملت پدر عناصر لیبرال باشند. با جمعیت محلی، و فرزندان آنها ممکن است تفکر فرانکیستی را به عنوان یک جامعه مخفی در کلیسای رم حفظ کرده باشند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =