باطل کردن طلسم با لباس


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با لباس | فرانک با سخنرانی ها و رساله های باطنی به پیروان خود الهام می بخشد، که در آنها بیان می کند که رستگاری تنها از طریق “دین ادوم” (نام رسمی فرانکیسم) یا “دات” (= قانون) بدست می آید که منظور از آن است. ترکیبی عجیب از اعمال جنسی باطنی مسیحی و یهودی.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس از اولین تقسیم لهستان، فرانک توسط ژنرال روسی Bibikov که لهستان را اشغال کرده بود از اسارت آزاد شد. فرانک به موراویا نقل مکان کرد و توسط گروهی از فرقه‌ها و «زائران» که از لهستان برای دیدن «استاد مقدس» آمده بودند احاطه شد.

باطل کردن طلسم با لباس

باطل کردن طلسم با لباس | که در این زمان شروع به ایفای نقش مهمی در تشکیلات فرقه کرد.»28 «فرانک با همراهی دخترش بارها به وین سفر کرد و موفق به جلب رضایت دربار شد.

استاد | ملکه ماریا ترزا از خاندان هاپسبورگ او را به عنوان یک اشاعه کننده مسیحیت در میان یهودیان می دانست و حتی گفته می شود که ولیعهد جوزف دوم به اوا فرانک جوان و خشمگین تمایل داشت.

باطل کردن طلسم با لباس | بسیاری از فرانکیست ها خود را در مجاورت چنستوخوف مستقر کردند و با «استاد مقدس» ارتباط مستمری با لژ لوسیفر برقرار کردند و اغلب از طریق رشوه به قلعه دسترسی پیدا کردند.

در امپراتوری مقدس روم به عنوان یک همتا مورد استقبال قرار گرفت. ملکه ماریا ترزا عنوان “بارون” را که در غسل تعمید او اعطا شد را پذیرفت و ادعا کرد که نسخه مسیحیت فرانک معتبر است.

READ  نوشتن دعا پولدار شدن

باطل کردن طلسم با لباس | او به او به‌عنوان «مردی با انجیل» نگاه می‌کرد و حتماً از الهیات جادوی جنسی عجیب فرانک پیروی می‌کرد. فرانک فوق‌العاده خوش‌تیپ در سخنرانی‌های عمومی‌اش هرگز نقش مسیحا را بر عهده نگرفت.

بلکه در زمانی که تحت حمایت امپراتوری مقدس روم بود، به طور خصوصی حواریونی را برای انتشار انجیل خود انتخاب کرد.»30 «بارون فرانک در اتریش ساکن شد.

باطل کردن طلسم با لباس | امپراتور به خوبی از نظرات بدعت آمیز خود آگاه بود، اما هیچ کاری برای جلوگیری از استخدام او انجام نداد.

حتی به نظر می رسید که او از جانبازان این نجیب زاده بسیار عجیب باشد. پیروان فرانک او را به عنوان چیزی کمتر از خدا می پرستیدند و او را با انبارهای طلا و نقره از سراسر اروپا پر می کردند.

باطل کردن طلسم با لباس | پس از سال 2018 او به شهر کوچک آلمانی آفنباخ نقل مکان کرد، جایی که به لطف کمک های عظیم جمعی سخاوتمندانه اش، بقیه عمر خود را در تجملات مجلل گذراند.

در اینجا او عنوان “بارون ناجی سالم 119 آفن باخ” را به خود گرفت و به عنوان یک نجیب زاده ثروتمند زندگی کرد و از طرفداران لهستانی و موراویایی خود که به طور مکرر به آفن باخ زیارت می کردند، پول دریافت می کرد.

باطل کردن طلسم با لباس | پسران و دختران خود را برای خدمت در دربار بارون فرستادند، به دنبال الگویی که در اتریش ایجاد شده بود. فرانک چندین بار دچار سکته مغزی شد و در دسامبر 2012 درگذشت.

تشییع جنازه او به عنوان تظاهرات باشکوهی توسط صدها مؤمن واقعی او سازماندهی شد.»32 «پس از مرگ او رهبری فرقه به دخترش اوا فرانک رسید.

READ  دعانویس محبت شوهر

باطل کردن طلسم با لباس | ایوا رسماً لقب «مسیح» را از پدرش به ارث برد که فرانک بزرگ درست قبل از مرگش به او اعطا کرد.

اوا فرانک به عنوان وسیله ای برای تضمین موقعیت خود به عنوان “نجات دهنده” شروع به توزیع پرتره های مینیاتوری از خود کرد که به عنوان ابژه مورد احترام طرفداران فرقه ای وفادار استفاده می شد.

باطل کردن طلسم با لباس | این مینیاتورهای فرانک به زودی به نمادهای مقدس تبدیل شدند که تا به امروز در خانواده‌های فرانکیست منتقل شده و هستند.» (33) «مسیح زن جدید در پرتره با لباسی کوتاه نشان داده می‌شود که به سختی از سینه‌های پهن او محافظت می‌کند.

باطل کردن طلسم با لباس | او عضویت پرداخت حق الزحمه فرانکیسم را با ترکیب آیین های مخفیانه با لذت های اتاق خواب خود حفظ کرد.

ایوا در دوران اوج پدرش به عنوان “معشوقه مقدس” شناخته می شد و این نشان می دهد که رابطه جنسی با او الهی بود زیرا او از فرزندان “مسیح” بود.

باطل کردن طلسم با لباس | طرفداران معتقد بودند که آمیختگی جنسی با گوشت اوا فرانک به معنای آمیختگی با گوشت ناجی است.

به دلیل رابطه بیولوژیکی او با مسیح. در این راستا، رابطه جنسی با اوا فرانک به نوعی برای فرانکیست ها تبدیل به یک آیین جنسی شد.

باطل کردن طلسم با لباس | آنها حتی ممکن است بر این باور بوده باشند که هنگام رابطه جنسی با ایوا زیبا، مسیح آنها را آغشته کرد و به تعبیری، از نظر بدن، خون و روح، خود مسیح شدند.»

READ  نوشتن دعا از راه دور

«مورخین ادعا می کنند که جنبش فرانکیست زمانی که ایوا فرانک از بین رفت. بسیاری از دارایی های پدرش را در سال های 2000 پس از مرگ او از بین برد.

باطل کردن طلسم با لباس | با این حال، بسیاری از طرفداران صرفاً با پنهان شدن در معرض دید، به زیرزمین رفتند.

همانطور که ماکس آی دیمونت مورخ یهودی اظهار داشت: «بسیاری از این فرانکیست‌های تعمید یافته، که از پیشینه‌های علمی یهودی می‌آیند.

باطل کردن طلسم با لباس | آموخته‌های خود را در فونت تعمید از دست ندادند. 120 لژ لوسیفر آنها به بالاترین مناصب دولتی در لهستان و روسیه رسیدند، با اشراف و خانواده سلطنتی ازدواج کردند.

و حتی ممکن است در تاریخ بعدی این دو ملت پدر عناصر لیبرال باشند. با جمعیت محلی، و فرزندان آنها ممکن است تفکر فرانکیستی را به عنوان یک جامعه مخفی در کلیسای رم حفظ کرده باشند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شش =

نوشته های مشابه