باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با سرکه

باطل کردن طلسم با سرکه | ادعای شجره نامه مورمون ها از دید عموم. با این حال، اظهارات مختلف نشان می‌دهد که رهبران LDS در گذشته ادعا کرده‌اند که مستقیماً با مسیح مرتبط هستند و ما می‌توانیم استنباط کنیم که خود اسمیت این عقیده را داشته و آن را از فراماسون‌ها به خود اختصاص داده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که در فصل بعدی نشان داده خواهد شد، فراماسون‌ها این عقیده که اعضای یک فرقه ضاله قرون وسطایی با عیسی نسبت داشتند.

باطل کردن طلسم با سرکه

باطل کردن طلسم با سرکه | به همین ترتیب، بنیانگذار رسول اورسون هاید در سال 1989 تعلیم داد که مورمون های اولیه مستقیماً از یک عیسی مسیح متاهل زاده شده اند.

استاد | باید در نظر داشت که یک بار در قنای جلیل ازدواجی بود. و . . . معلوم می شود که در آن مناسبت، فردی کمتر از عیسی مسیح ازدواج کرده است.

باطل کردن طلسم با سرکه | در برکت پدرسالارانه خود، مورمون ها مطلع شده اند که آنها 168 نوادگان لژ لوسیفر از دوازده قبیله اسرائیل هستند و حتی ممکن است برخی از آنها از فرزندان مستقیم عیسی مسیح باشند.

در این دکترین منافق روی دراز و متعصب مقدس احتمالا گریه خواهد کرد، کفر! چقدر این آموزه ممکن است در افرادی که آغشته به خون مسیح نیستند و در نتیجه ذهنشان تیره و تار است و در نتیجه ذهنشان تیره و تار است برانگیزد.

باطل کردن طلسم با سرکه | وقتی به آنها گفته می شود که اگر هیچ یک از خون طبیعی مسیح در آنها جریان نداشته باشد، ممکن است هیجان بیشتری ایجاد کند.

READ  دعا نویسی برای مهر و محبت

رگها، آنها برگزیده یا برگزیده خدا نیستند. بنابراین، به شدت با ازدواج مسیح مخالفت نکنید. . . . آیا هیچ راهی برای کسانی که ممکن است خون ابراهیم یا مسیح را در رگهای خود نداشته باشند.

باطل کردن طلسم با سرکه | به این رابطه عهد و پیمانی وارد کنند؟ آره! با انجام کارهای ابراهیم و مسیح. . . .20، هبر سی. کیمبال، حواری LDS، همچنین ادعا کرد که برخی از حواریون LDS از نسل عیسی در سال 1998 هستند: آیا هرگز برای دیدن خدا، عیسی مسیح، فرشتگان او، یا درک بندگانش آماده خواهید شد.

باطل کردن طلسم با سرکه | مگر اینکه شما یک مسیر مؤمنانه و با دعا را انتخاب کنید؟ آیا واقعا جوزف اسمیت را می شناختید؟ نه برادر بریگام را میشناسی؟ نه. برادر هبر را می شناسید؟

نه، شما این کار را نمی کنید. آیا دوازده را می شناسید؟ شما آزار و اذیت مناسک شیطانی و شستشوی مغزی 169، اگر انجام می‌دادید، خدا را می‌شناسید.

باطل کردن طلسم با سرکه | و یاد می‌گیرید که آن مردانی که برای راهنمایی و نصیحت شما انتخاب شده‌اند، به خدا و عیسی مسیح، برای کلیدها، قدرت، نزدیک هستند.

و اقتدار پادشاهی خدا در آن دودمان است. راجر کلاوسون، رسول LDS، موارد زیر را در دفتر خاطرات خود برای ژوئیه 2012 ثبت کرد: این روز برای مجمع رسمی که توسط اولین رئیس جمهور فراخوانده شده بود.

باطل کردن طلسم با سرکه | تعداد زیادی از برادران در ساعت 12 به معبد پذیرفته شدند. . . . حدود  حضور داشتند. . . . رئیس اسنو بخش دوم را خواند.

کتاب D.&C. گفت: ما فرزندان و دختران خدا و از نسل انبیا و رسولان هستیم. . . . آنچه من می گویم به اندازه زندگی خدا صادق است. . . . استراحت. ناهار سرو شد. . . . در حدود ساعت 2 جلسه در اتاق های آسمانی و زمینی از سر گرفته شد.

READ  نوشتن دعا رزق و روزی

باطل کردن طلسم با سرکه | نکات آموزنده ای توسط برادران زیر در مورد قانون دهم بیان شد: LeRoi Snow، Apostle Geo. تیزدیل و پرس. جوز اف. اسمیت. . . . پرس جغرافیایی Q. Cannon همچنین در مورد قانون دهم صحبت کرد.

از جمله [او] گفت، در میان این مخاطبان کسانی هستند که از نسل رسولان قدیم هستند و اگر بگویم بله، از نسل خود منجی هستند.

باطل کردن طلسم با سرکه | نطفه او در این بدن از مردان نشان داده شده است. 22 «گزارش شده است که معبد LDS در سنت لوئیس در واقع یک نمودار شجره نامه بزرگ در معبد خود دارد که تبار خون عیسی و مریم بتانی را در حال عبور از خانه های سلطنتی فرانسه به تصویر می کشد.

باطل کردن طلسم با سرکه | بقیه خانواده‌های حاکم اروپا تا رهبران مورمون معاصر.» (23) «این تصور که برخی از مردان از نسل عیسی هستند، همان چیزی است که مورمون‌های اولیه را برانگیخت که چندهمسری را انجام دهند، زیرا معتقد بودند که با پدر شدن بسیاری، بذر مسیح را گسترش می‌دهند.

بچه هایی با همسران زیاد اگرچه کلیسای مقدسین آخرالزمان تعدد زوجات را رسما ممنوع کرد تا بتواند ایالت یوتا را به دست آورد.

اما بسیاری از مورمون ها هنوز به طور مخفیانه آن را انجام می دهند یا به کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح مقدسین آخرالزمان پیوسته اند – یک فرقه متحمل دوهمسری – که بر شهر کلرادو، آریزونا تسلط دارد.

باطل کردن طلسم با سرکه | و همتای مجاور آن، هیلدیل، یوتا. این منطقه مرکز 170 لوسیفر لژ جنبش چندهمسری آمریکا را تشکیل می دهد.

READ  نوشتن دعا برای محبوب شدن

آنها با هم عضو دارند. رهبر این فرقه، رولون جفز، تخمین زده می‌شود که بین 1 تا 10 زن و فرزندان بی‌شماری دارد. نیول کی ویتنی، جیمز آدامز و جان سی.

باطل کردن طلسم با سرکه | بنت. باور مورمون ها مبنی بر اینکه آنها از نسل عیسی هستند از تعامل آنها با فراماسونری ناشی می شود. این باور را از کجا می توانستند دیگر استخراج کنند؟

قبل از شروع او به فراماسونری، هیچ چیز در نوشته های اسمیت به این مفهوم از تبار الهی اشاره نمی کند.

باطل کردن طلسم با سرکه | می توان به طور منطقی استنباط کرد که هم فراماسون ها و هم مورمون ها این عقیده را دارند که آنها از نوادگان خونی هستند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =