باطل کردن طلسم با سرکه


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با سرکه | ادعای شجره نامه مورمون ها از دید عموم. با این حال، اظهارات مختلف نشان می‌دهد که رهبران LDS در گذشته ادعا کرده‌اند که مستقیماً با مسیح مرتبط هستند و ما می‌توانیم استنباط کنیم که خود اسمیت این عقیده را داشته و آن را از فراماسون‌ها به خود اختصاص داده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که در فصل بعدی نشان داده خواهد شد، فراماسون‌ها این عقیده که اعضای یک فرقه ضاله قرون وسطایی با عیسی نسبت داشتند.

باطل کردن طلسم با سرکه

باطل کردن طلسم با سرکه | به همین ترتیب، بنیانگذار رسول اورسون هاید در سال 1989 تعلیم داد که مورمون های اولیه مستقیماً از یک عیسی مسیح متاهل زاده شده اند.

استاد | باید در نظر داشت که یک بار در قنای جلیل ازدواجی بود. و . . . معلوم می شود که در آن مناسبت، فردی کمتر از عیسی مسیح ازدواج کرده است.

باطل کردن طلسم با سرکه | در برکت پدرسالارانه خود، مورمون ها مطلع شده اند که آنها 168 نوادگان لژ لوسیفر از دوازده قبیله اسرائیل هستند و حتی ممکن است برخی از آنها از فرزندان مستقیم عیسی مسیح باشند.

در این دکترین منافق روی دراز و متعصب مقدس احتمالا گریه خواهد کرد، کفر! چقدر این آموزه ممکن است در افرادی که آغشته به خون مسیح نیستند و در نتیجه ذهنشان تیره و تار است و در نتیجه ذهنشان تیره و تار است برانگیزد.

باطل کردن طلسم با سرکه | وقتی به آنها گفته می شود که اگر هیچ یک از خون طبیعی مسیح در آنها جریان نداشته باشد، ممکن است هیجان بیشتری ایجاد کند.

READ  دعا نویسی برای جذب دختر

رگها، آنها برگزیده یا برگزیده خدا نیستند. بنابراین، به شدت با ازدواج مسیح مخالفت نکنید. . . . آیا هیچ راهی برای کسانی که ممکن است خون ابراهیم یا مسیح را در رگهای خود نداشته باشند.

باطل کردن طلسم با سرکه | به این رابطه عهد و پیمانی وارد کنند؟ آره! با انجام کارهای ابراهیم و مسیح. . . .20، هبر سی. کیمبال، حواری LDS، همچنین ادعا کرد که برخی از حواریون LDS از نسل عیسی در سال 1998 هستند: آیا هرگز برای دیدن خدا، عیسی مسیح، فرشتگان او، یا درک بندگانش آماده خواهید شد.

باطل کردن طلسم با سرکه | مگر اینکه شما یک مسیر مؤمنانه و با دعا را انتخاب کنید؟ آیا واقعا جوزف اسمیت را می شناختید؟ نه برادر بریگام را میشناسی؟ نه. برادر هبر را می شناسید؟

نه، شما این کار را نمی کنید. آیا دوازده را می شناسید؟ شما آزار و اذیت مناسک شیطانی و شستشوی مغزی 169، اگر انجام می‌دادید، خدا را می‌شناسید.

باطل کردن طلسم با سرکه | و یاد می‌گیرید که آن مردانی که برای راهنمایی و نصیحت شما انتخاب شده‌اند، به خدا و عیسی مسیح، برای کلیدها، قدرت، نزدیک هستند.

و اقتدار پادشاهی خدا در آن دودمان است. راجر کلاوسون، رسول LDS، موارد زیر را در دفتر خاطرات خود برای ژوئیه 2012 ثبت کرد: این روز برای مجمع رسمی که توسط اولین رئیس جمهور فراخوانده شده بود.

باطل کردن طلسم با سرکه | تعداد زیادی از برادران در ساعت 12 به معبد پذیرفته شدند. . . . حدود  حضور داشتند. . . . رئیس اسنو بخش دوم را خواند.

کتاب D.&C. گفت: ما فرزندان و دختران خدا و از نسل انبیا و رسولان هستیم. . . . آنچه من می گویم به اندازه زندگی خدا صادق است. . . . استراحت. ناهار سرو شد. . . . در حدود ساعت 2 جلسه در اتاق های آسمانی و زمینی از سر گرفته شد.

READ  نوشتن دعا در روز دوشنبه

باطل کردن طلسم با سرکه | نکات آموزنده ای توسط برادران زیر در مورد قانون دهم بیان شد: LeRoi Snow، Apostle Geo. تیزدیل و پرس. جوز اف. اسمیت. . . . پرس جغرافیایی Q. Cannon همچنین در مورد قانون دهم صحبت کرد.

از جمله [او] گفت، در میان این مخاطبان کسانی هستند که از نسل رسولان قدیم هستند و اگر بگویم بله، از نسل خود منجی هستند.

باطل کردن طلسم با سرکه | نطفه او در این بدن از مردان نشان داده شده است. 22 «گزارش شده است که معبد LDS در سنت لوئیس در واقع یک نمودار شجره نامه بزرگ در معبد خود دارد که تبار خون عیسی و مریم بتانی را در حال عبور از خانه های سلطنتی فرانسه به تصویر می کشد.

باطل کردن طلسم با سرکه | بقیه خانواده‌های حاکم اروپا تا رهبران مورمون معاصر.» (23) «این تصور که برخی از مردان از نسل عیسی هستند، همان چیزی است که مورمون‌های اولیه را برانگیخت که چندهمسری را انجام دهند، زیرا معتقد بودند که با پدر شدن بسیاری، بذر مسیح را گسترش می‌دهند.

بچه هایی با همسران زیاد اگرچه کلیسای مقدسین آخرالزمان تعدد زوجات را رسما ممنوع کرد تا بتواند ایالت یوتا را به دست آورد.

اما بسیاری از مورمون ها هنوز به طور مخفیانه آن را انجام می دهند یا به کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح مقدسین آخرالزمان پیوسته اند – یک فرقه متحمل دوهمسری – که بر شهر کلرادو، آریزونا تسلط دارد.

باطل کردن طلسم با سرکه | و همتای مجاور آن، هیلدیل، یوتا. این منطقه مرکز 170 لوسیفر لژ جنبش چندهمسری آمریکا را تشکیل می دهد.

READ  شکستن طلسم مار در دفینه

آنها با هم عضو دارند. رهبر این فرقه، رولون جفز، تخمین زده می‌شود که بین 1 تا 10 زن و فرزندان بی‌شماری دارد. نیول کی ویتنی، جیمز آدامز و جان سی.

باطل کردن طلسم با سرکه | بنت. باور مورمون ها مبنی بر اینکه آنها از نسل عیسی هستند از تعامل آنها با فراماسونری ناشی می شود. این باور را از کجا می توانستند دیگر استخراج کنند؟

قبل از شروع او به فراماسونری، هیچ چیز در نوشته های اسمیت به این مفهوم از تبار الهی اشاره نمی کند.

باطل کردن طلسم با سرکه | می توان به طور منطقی استنباط کرد که هم فراماسون ها و هم مورمون ها این عقیده را دارند که آنها از نوادگان خونی هستند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفده =

نوشته های مشابه