باطل کردن طلسم با سرکه و نمک


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | او ادعا کرد که راهبه‌ها و کشیش‌هایی که بر او نظارت می‌کردند او را مجبور به انجام اعمال جنسی عجیب و غریب کردند و او را مجبور به فحشا کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در نهایت تجربیات او رونویسی و در کتابی به نام Six Months in a Covent چاپ شد، که بیش از 100 کپی فروخت و به اولین دیگ بخار پرفروش در تاریخ آمریکا تبدیل شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | و مردم محلی شروع به حمله به پاپیست ها کردند. آنها می‌خواندند: «از این بدترین صومعه‌ای که فضیلت و آزادی زنانه را زیر لباس دین مقدس فاحشه می‌کند.

استاد | در اطراف چارلزتاون، یکشنبه‌ها، نشانه‌های هیجان‌انگیزی ظاهر می‌شد. وقتی بناپارت صومعه‌های اروپا را باز کرد، انبوهی از جمجمه‌های نوزادان را یافت!» (39) «چنین احساساتی باعث شد که گروه پروتستان صومعه را به آتش بکشند و حتی باغ آن را ویران کنند.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | “در سال 1990، یک دانش آموز خیریه در صومعه اورسولین در چارلزتاون، ماساچوست به نام ربکا ترزا رید، گزارش شده بود که از صومعه فرار کرده بود و داستان های جنایات جنسی را پخش می کرد.

شهادت رید توسط یک زن کانادایی به نام ماریا مونک تأیید شد، که کتاب حتی مبهم‌تر او، افشاگری‌های افتضاح از صومعه هتل دیو، بسیاری از خوانندگان را متقاعد کرد که اوباش توانسته‌اند صومعه اورسولین در چارلزتاون را با خاک یکسان کنند.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | اگرچه ادعاهای مطرح شده در این دو اثر اغلب به عنوان تبلیغات ضد کاتولیک تعبیر می‌شدند، اما مکاشفات اخیر در کلیسا این ادعاها را به گونه‌ای دیگر نشان می‌دهد.

READ  دعا نویسی محبت

احساسات بالا بود فاضلاب زیرزمینی ممکن است 106 لژ لوسیفر به این نظم نفوذ کرده باشد، زیرا آنها اندکی پس از مرگ رید به بوستون آمدند و خاطره تجربیات او از آگاهی عمومی محو شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | با داستان‌های غم‌انگیزشان مبنی بر این که مفان مسیح است و داشتن رابطه جنسی با او آنها را به خدا نزدیک‌تر می‌کند.

شهادت آنها گواه آسیبی است که این فرقه به قربانیان خود وارد کرده است. داستان‌های بیشتری از آزار جنسی زنان توسط کشیش‌ها نیز در مطبوعات عمومی منتشر می‌شود.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | تعدادی از قربانیان به صراحت در مورد ناامیدی خود از مطرح کردن اتهامات سوء استفاده از آنها صرف نظر می کنند.

لیهی، ، که دیگر راهبه نیست، می‌گوید: «اگر ژانویه گذشته این داستان را منتشر می‌کردم، مردم می‌گفتند، «مطمئناً، هر چه باشد».

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | من فکر نمی‌کنم عموم مردم آماده شنیدن در مورد آزار و اذیت دختران و زنان بودند. من فکر نمی کنم آنها بتوانند از عهده آن برآیند.

آن‌ها به اندازه کافی می‌توانستند بفهمند چه اتفاقی برای پسرها می‌افتد. بنابراین من فقط به زندگی خود ادامه دادم.»

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | «از زمان افشای اطلاعات در  در مورد کشیشان، مانند مفان، که زنان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند، تعداد زنانی که با Greenberg Traurig، یک شرکت حقوقی بوستون که در مورد  نمایندگی می‌کند، تماس گرفتند.

به گفته دایان نیلون، یک مددکار اجتماعی در این شرکت، تعداد قربانیان سوء استفاده جنسی از روحانیون افزایش یافته است.

READ  دعانویسی و طلسمات

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | به گفته Nealon، در هفته سوم دسامبر، 22 زن قربانی به این شرکت مراجعه کردند. اما علنی شدن گاهی اوقات مبارزات خاص خود را به همراه دارد.

مدافعان قربانیان می گویند که آنها معتقدند که کلیسا گاهی اوقات با ملایمت بیشتری با کشیش ها رفتار کرده است، زمانی که رفتار نادرست جنسی آنها شامل دختران یا زنان نوجوان می شود تا پسران.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | رابرت دی. فی از آزار و اذیت او در زمانی که او نوجوانی در کلیسای تجسم در ملروز در قرن 19 بود. فی که در مرخصی سلامتی کشیش باقی می ماند اما صاحب یک شرکت املاک و مستغلات است.

تابستان گذشته به خبرنگار گلوب این موضوع را رد کرد که پتینگه را می شناسد، اما بعداً اذعان کرد که او را می شناسد. با این حال، او آزار و اذیت او را انکار کرد.»

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | پتینگه گفت: «من خانواده دارم، شوهر دارم، بچه دارم و مردم به من نگاه می کنند و فکر می کنند چنین چیزی نمی تواند برای من اتفاق بیفتد.

اما من می‌خواهم بتوانم جلو بیایم و کار درست را انجام دهم تا زنان دیگر نیز قدرت و شهامت انجام آن را داشته باشند.»

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | «زمانی که مردی فرانکلین در سال 2019 به اسقف اعظم برنارد اف لاو نوشت تا شکایت کند. که کشیش آنتونی جی.

ربیرو همسرش را مورد آزار و اذیت قرار داده است، لاو با انکار پاسخ داد. لاو پاسخ داد: «پس از مشورت، متوجه شدم که این موضوع برای پدر ربیرو شخصی است و باید چنین تلقی شود.» به دلیل چنین رفتاری، ژاکلین پتینگه از ویلمینگتون ماه‌ها منتظر ماند تا تصمیم بگیرد علیه او شکایت کند.

READ  طلسم ازدواج روی مس

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | سو آرچیبالد، رئیس Linkup، یک گروه حمایتی از قربانیان آزار جنسی روحانیون، در میان سؤالاتی که مقامات کلیسا از قربانیان زن پرسیده اند، می گوید: «آیا عاشق او بودید؟ آیا شما تماس را آغاز کردید؟

آیا محبت های او را برگرداندی؟»، آرچیبالد گفت، نتیجه طبیعی حاصل از آن خط پرسش این است که «با زنان بیشتر به عنوان اغواگرانی رفتار می شود که کشیش ها را به گناه وسوسه می کنند تا افرادی که قربانی شده اند.»46 «این نگرانی ها ممکن است کمک کند.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | توضیح دهید که چرا مردان مطرح می‌شوند و زنان تمایل بیشتری به انتخاب ناشناس بودن نسبی گروه‌های حمایتی خصوصی دارند. زنان تمایل دارند از درون با احساسات خود کنار بیایند، مانند دیسکنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

نوشته های مشابه