باطل کردن طلسم با سرکه و نمک


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | او ادعا کرد که راهبه‌ها و کشیش‌هایی که بر او نظارت می‌کردند او را مجبور به انجام اعمال جنسی عجیب و غریب کردند و او را مجبور به فحشا کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در نهایت تجربیات او رونویسی و در کتابی به نام Six Months in a Covent چاپ شد، که بیش از 100 کپی فروخت و به اولین دیگ بخار پرفروش در تاریخ آمریکا تبدیل شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | و مردم محلی شروع به حمله به پاپیست ها کردند. آنها می‌خواندند: «از این بدترین صومعه‌ای که فضیلت و آزادی زنانه را زیر لباس دین مقدس فاحشه می‌کند.

استاد | در اطراف چارلزتاون، یکشنبه‌ها، نشانه‌های هیجان‌انگیزی ظاهر می‌شد. وقتی بناپارت صومعه‌های اروپا را باز کرد، انبوهی از جمجمه‌های نوزادان را یافت!» (39) «چنین احساساتی باعث شد که گروه پروتستان صومعه را به آتش بکشند و حتی باغ آن را ویران کنند.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | “در سال 1990، یک دانش آموز خیریه در صومعه اورسولین در چارلزتاون، ماساچوست به نام ربکا ترزا رید، گزارش شده بود که از صومعه فرار کرده بود و داستان های جنایات جنسی را پخش می کرد.

شهادت رید توسط یک زن کانادایی به نام ماریا مونک تأیید شد، که کتاب حتی مبهم‌تر او، افشاگری‌های افتضاح از صومعه هتل دیو، بسیاری از خوانندگان را متقاعد کرد که اوباش توانسته‌اند صومعه اورسولین در چارلزتاون را با خاک یکسان کنند.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | اگرچه ادعاهای مطرح شده در این دو اثر اغلب به عنوان تبلیغات ضد کاتولیک تعبیر می‌شدند، اما مکاشفات اخیر در کلیسا این ادعاها را به گونه‌ای دیگر نشان می‌دهد.

READ  دعانویسی طلسمات

احساسات بالا بود فاضلاب زیرزمینی ممکن است 106 لژ لوسیفر به این نظم نفوذ کرده باشد، زیرا آنها اندکی پس از مرگ رید به بوستون آمدند و خاطره تجربیات او از آگاهی عمومی محو شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | با داستان‌های غم‌انگیزشان مبنی بر این که مفان مسیح است و داشتن رابطه جنسی با او آنها را به خدا نزدیک‌تر می‌کند.

شهادت آنها گواه آسیبی است که این فرقه به قربانیان خود وارد کرده است. داستان‌های بیشتری از آزار جنسی زنان توسط کشیش‌ها نیز در مطبوعات عمومی منتشر می‌شود.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | تعدادی از قربانیان به صراحت در مورد ناامیدی خود از مطرح کردن اتهامات سوء استفاده از آنها صرف نظر می کنند.

لیهی، ، که دیگر راهبه نیست، می‌گوید: «اگر ژانویه گذشته این داستان را منتشر می‌کردم، مردم می‌گفتند، «مطمئناً، هر چه باشد».

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | من فکر نمی‌کنم عموم مردم آماده شنیدن در مورد آزار و اذیت دختران و زنان بودند. من فکر نمی کنم آنها بتوانند از عهده آن برآیند.

آن‌ها به اندازه کافی می‌توانستند بفهمند چه اتفاقی برای پسرها می‌افتد. بنابراین من فقط به زندگی خود ادامه دادم.»

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | «از زمان افشای اطلاعات در  در مورد کشیشان، مانند مفان، که زنان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند، تعداد زنانی که با Greenberg Traurig، یک شرکت حقوقی بوستون که در مورد  نمایندگی می‌کند، تماس گرفتند.

به گفته دایان نیلون، یک مددکار اجتماعی در این شرکت، تعداد قربانیان سوء استفاده جنسی از روحانیون افزایش یافته است.

READ  طلسم رزق و روزی

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | به گفته Nealon، در هفته سوم دسامبر، 22 زن قربانی به این شرکت مراجعه کردند. اما علنی شدن گاهی اوقات مبارزات خاص خود را به همراه دارد.

مدافعان قربانیان می گویند که آنها معتقدند که کلیسا گاهی اوقات با ملایمت بیشتری با کشیش ها رفتار کرده است، زمانی که رفتار نادرست جنسی آنها شامل دختران یا زنان نوجوان می شود تا پسران.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | رابرت دی. فی از آزار و اذیت او در زمانی که او نوجوانی در کلیسای تجسم در ملروز در قرن 19 بود. فی که در مرخصی سلامتی کشیش باقی می ماند اما صاحب یک شرکت املاک و مستغلات است.

تابستان گذشته به خبرنگار گلوب این موضوع را رد کرد که پتینگه را می شناسد، اما بعداً اذعان کرد که او را می شناسد. با این حال، او آزار و اذیت او را انکار کرد.»

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | پتینگه گفت: «من خانواده دارم، شوهر دارم، بچه دارم و مردم به من نگاه می کنند و فکر می کنند چنین چیزی نمی تواند برای من اتفاق بیفتد.

اما من می‌خواهم بتوانم جلو بیایم و کار درست را انجام دهم تا زنان دیگر نیز قدرت و شهامت انجام آن را داشته باشند.»

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | «زمانی که مردی فرانکلین در سال 2019 به اسقف اعظم برنارد اف لاو نوشت تا شکایت کند. که کشیش آنتونی جی.

ربیرو همسرش را مورد آزار و اذیت قرار داده است، لاو با انکار پاسخ داد. لاو پاسخ داد: «پس از مشورت، متوجه شدم که این موضوع برای پدر ربیرو شخصی است و باید چنین تلقی شود.» به دلیل چنین رفتاری، ژاکلین پتینگه از ویلمینگتون ماه‌ها منتظر ماند تا تصمیم بگیرد علیه او شکایت کند.

READ  دعای ابطال طلسم گنج

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | سو آرچیبالد، رئیس Linkup، یک گروه حمایتی از قربانیان آزار جنسی روحانیون، در میان سؤالاتی که مقامات کلیسا از قربانیان زن پرسیده اند، می گوید: «آیا عاشق او بودید؟ آیا شما تماس را آغاز کردید؟

آیا محبت های او را برگرداندی؟»، آرچیبالد گفت، نتیجه طبیعی حاصل از آن خط پرسش این است که «با زنان بیشتر به عنوان اغواگرانی رفتار می شود که کشیش ها را به گناه وسوسه می کنند تا افرادی که قربانی شده اند.»46 «این نگرانی ها ممکن است کمک کند.

باطل کردن طلسم با سرکه و نمک | توضیح دهید که چرا مردان مطرح می‌شوند و زنان تمایل بیشتری به انتخاب ناشناس بودن نسبی گروه‌های حمایتی خصوصی دارند. زنان تمایل دارند از درون با احساسات خود کنار بیایند، مانند دیسک


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

نوشته های مشابه