باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | خداوند. پدر فقید آلفرد کونز، درست مانند اکثریت قریب به اتفاق کشیش‌های همکارش، بر اساس گزارش‌های موثق، مردی شایسته و روحانی فداکاری بود که برای خیر کلیسای خود تلاش می‌کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، کونز ظاهراً با یک عنصر متخاصم برخورد کرد، زیرا او به قتل رسید، در حالی که گلویش از گوش به گوش بریده شده بود در ماه مارس 1991. او در فنیمور بزرگ شد، جایی که خانواده‌اش یک کارخانه تولید پنیر داشتند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | پدرش یک مهاجر سوئیسی بود که فرآیند تولید پنیر را به دنیای جدید آورد. مادرش آلمانی بود. او در آمریکا متولد شد و با  خواهر و برادر بزرگ شد.

استاد | کونز به مدرسه ابتدایی سنت مری در فنیمور رفت و سپس ایالت را به مدت 100 سال در کالج پاپی در ورتینگتون، اوهایو ترک کرد و در آنجا برای آمادگی برای کشیشی آموزش دید.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | که از یک زندگی عادی بازنگری شده و از یک زندگی عادی بازنگری شده است.

او اولین عشای خود را در تاریخ 12 ژوئن در سنت مری در فنیمور برگزار کرد و پیش از آمدن به سنت مایکل در دانمارک برای خدمت به عنوان کشیش دائمی در کلیسای جماعت در واناکی به عنوان کشیش پیوست.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | کونز به‌خاطر رویکرد معمولی‌اش نسبت به اهل محله، که خود را به عنوان «پدر آل» معرفی می‌کرد، شهرت داشت».

READ  شکستن طلسم مغازه

بررسی ازدواج های منقطع و توصیه مواردی که باید باطل شوند. یکی از دوستان قدیمی 145 فداکاری انسانی، داستان زیر را در مورد کونز تعریف کرد: خانواده ای از محله با دیدن پاپ ژان پل دوم در شیکاگو، مشتاق بودند عکس هایی را که گرفته بودند به او نشان دهند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | هنگامی که کونز آلبوم عکس را صفحه می‌کرد، از دیدن میزبانی که به عنوان سوغاتی به خانه آورده بودند، وحشت کرد. او مجری را از آلبوم جدا کرد، ویفر را در دهانش گرفت و از همه خواست تا با او زانو بزنند تا از خدا طلب بخشش کنند.

صنعتگر و مکانیک ماهر، در اطراف کلیسا و مدرسه و ماشین شخصی خود تعمیر می کند، یک فولکس واگن زرشکی با روی کیلومترشمار و لاستیک هایی که همیشه به نظر می رسید تقریباً صاف می شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او همچنین انبوه‌های فرسوده را بازسازی کرد و آن‌ها را به کارکنان کلیسایی که دستمزد کمتری دریافت می‌کردند به قیمت فروش آتش فروخت.

کونز هیچ حقوقی برای خودش نگرفت. بچه های مدرسه هر روز صبح، سه بار در هفته به زبان لاتین در مراسم عشای ربانی شرکت می کردند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | آنها هر خدمت را بر روی زانوهای خود شروع می کردند و تسبیح می خواندند.» (4) «کونز مردی قوی و سالم بود که به نظر می رسید هرگز انرژیش تمام نمی شود و به خواب کمی نیاز داشت.

او هر سال با یک کشیش کوچکتر به شکار آهو می رفت و گوشت گوزن را برای دادن به نیازمندان برمی گرداند. او همچنین به خود افتخار می کرد که یک آشپز متخصص است.

READ  استاد دعانویس در کرمانشاه

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او در سرخ‌کن سیب زمینی‌های سرخ‌کرده کلیسا، روش پدر آل برای جمع‌آوری سرمایه، پای ثابت بود.»

«او طرفدار زندگی بود و اغلب از منبر خود علیه کلینیک‌های زنان موعظه می‌کرد. کونز در قوانین شرعی کلیسا متخصص بود و رهبران مذهبی سراسر کشور با او مشورت می کردند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او همچنین جن گیری انجام داد و به عنوان یک اعتراف کننده با استعداد و مشاور معنوی مورد احترام قرار گرفت.

رویکرد بیهوده او نسبت به آیین مسیحیت، محبت اعضای محله اش را به او جلب کرد. . . . کونز تغییراتی را که واتیکان در سال 2018 به راه انداخته بود، غیرقابل قبول دانست و سال ها برای بازسازی مراسم قدیمی تریدنتین لاتین مبارزه کرد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او همچنین با نحوه حرکت کلیسا تا آنجا که به تغییرات اجتماعی مربوط می شود، اعتراض کرد.

کونز برای «بیداری» جدیدی که از شورای دوم واتیکان در سال‌های 1990 به وجود آمد، چیزی جز تحقیر نداشت.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | لیبرالیسم جدید، از نظر کونز، نیروی فاسدی بود که به عناصر لژ لوسیفر شرور 146 مجوز داد که او معتقد بود مناصب بالایی را در کلیسای رم به دست آورده بودند.

در پی افشاگری‌های اخیر در مورد انبوهی از موارد فساد کلیسا، اعم از مالی و جنسی، انتقاد کونز متأسفانه بیش از حد درست به نظر می‌رسد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | پدوفیلی و شیطان پرستی که توسط کشیش های همکارش انجام می شود. چنین شایعاتی به طور گسترده‌تر و بیشتر منتشر شد.

READ  شکستن طلسم مار در گنج یابی

زیرا گزارش‌های مکرر مربوط به همان کشیش‌ها شروع به سرازیر شدن کردند. انگیزه فیوره برای رها کردن دومینیکن‌ها بر اساس این تصور بود که این فرمان توسط کودکان آزاری گرفته می‌شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | فیوره قبل از ترک، با مقامات دومینیکن بر سر بسیاری از منحط‌هایی که در نظام باستانی سنت دومینیک به سمت‌های قدرت رسیده بودند، سر زد.»

«اگرچه کونز به سنت‌گرایی متمایل بود، اما خود را فردی میانه‌رو می‌دانست و هرگز به دنبال ایجاد تفرقه در میان جامعه نبود.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | کلیسا او مراسم عشای جدید را به انگلیسی و همچنین آیین قدیمی تریدنتین را به لاتین می گفت و سعی می کرد در سلسله مراتب اسقفی محلی مطیع باشد. با این حال، کونز به عنوان یک کاتولیک سنتی ظاهر شد


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =

نوشته های مشابه