باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | خداوند. پدر فقید آلفرد کونز، درست مانند اکثریت قریب به اتفاق کشیش‌های همکارش، بر اساس گزارش‌های موثق، مردی شایسته و روحانی فداکاری بود که برای خیر کلیسای خود تلاش می‌کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، کونز ظاهراً با یک عنصر متخاصم برخورد کرد، زیرا او به قتل رسید، در حالی که گلویش از گوش به گوش بریده شده بود در ماه مارس 1991. او در فنیمور بزرگ شد، جایی که خانواده‌اش یک کارخانه تولید پنیر داشتند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | پدرش یک مهاجر سوئیسی بود که فرآیند تولید پنیر را به دنیای جدید آورد. مادرش آلمانی بود. او در آمریکا متولد شد و با  خواهر و برادر بزرگ شد.

استاد | کونز به مدرسه ابتدایی سنت مری در فنیمور رفت و سپس ایالت را به مدت 100 سال در کالج پاپی در ورتینگتون، اوهایو ترک کرد و در آنجا برای آمادگی برای کشیشی آموزش دید.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | که از یک زندگی عادی بازنگری شده و از یک زندگی عادی بازنگری شده است.

او اولین عشای خود را در تاریخ 12 ژوئن در سنت مری در فنیمور برگزار کرد و پیش از آمدن به سنت مایکل در دانمارک برای خدمت به عنوان کشیش دائمی در کلیسای جماعت در واناکی به عنوان کشیش پیوست.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | کونز به‌خاطر رویکرد معمولی‌اش نسبت به اهل محله، که خود را به عنوان «پدر آل» معرفی می‌کرد، شهرت داشت».

READ  روش باطل کردن طلسم با مدفوع سگ؟

بررسی ازدواج های منقطع و توصیه مواردی که باید باطل شوند. یکی از دوستان قدیمی 145 فداکاری انسانی، داستان زیر را در مورد کونز تعریف کرد: خانواده ای از محله با دیدن پاپ ژان پل دوم در شیکاگو، مشتاق بودند عکس هایی را که گرفته بودند به او نشان دهند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | هنگامی که کونز آلبوم عکس را صفحه می‌کرد، از دیدن میزبانی که به عنوان سوغاتی به خانه آورده بودند، وحشت کرد. او مجری را از آلبوم جدا کرد، ویفر را در دهانش گرفت و از همه خواست تا با او زانو بزنند تا از خدا طلب بخشش کنند.

صنعتگر و مکانیک ماهر، در اطراف کلیسا و مدرسه و ماشین شخصی خود تعمیر می کند، یک فولکس واگن زرشکی با روی کیلومترشمار و لاستیک هایی که همیشه به نظر می رسید تقریباً صاف می شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او همچنین انبوه‌های فرسوده را بازسازی کرد و آن‌ها را به کارکنان کلیسایی که دستمزد کمتری دریافت می‌کردند به قیمت فروش آتش فروخت.

کونز هیچ حقوقی برای خودش نگرفت. بچه های مدرسه هر روز صبح، سه بار در هفته به زبان لاتین در مراسم عشای ربانی شرکت می کردند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | آنها هر خدمت را بر روی زانوهای خود شروع می کردند و تسبیح می خواندند.» (4) «کونز مردی قوی و سالم بود که به نظر می رسید هرگز انرژیش تمام نمی شود و به خواب کمی نیاز داشت.

او هر سال با یک کشیش کوچکتر به شکار آهو می رفت و گوشت گوزن را برای دادن به نیازمندان برمی گرداند. او همچنین به خود افتخار می کرد که یک آشپز متخصص است.

READ  طلسم رزق و روزی فراوان

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او در سرخ‌کن سیب زمینی‌های سرخ‌کرده کلیسا، روش پدر آل برای جمع‌آوری سرمایه، پای ثابت بود.»

«او طرفدار زندگی بود و اغلب از منبر خود علیه کلینیک‌های زنان موعظه می‌کرد. کونز در قوانین شرعی کلیسا متخصص بود و رهبران مذهبی سراسر کشور با او مشورت می کردند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او همچنین جن گیری انجام داد و به عنوان یک اعتراف کننده با استعداد و مشاور معنوی مورد احترام قرار گرفت.

رویکرد بیهوده او نسبت به آیین مسیحیت، محبت اعضای محله اش را به او جلب کرد. . . . کونز تغییراتی را که واتیکان در سال 2018 به راه انداخته بود، غیرقابل قبول دانست و سال ها برای بازسازی مراسم قدیمی تریدنتین لاتین مبارزه کرد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | او همچنین با نحوه حرکت کلیسا تا آنجا که به تغییرات اجتماعی مربوط می شود، اعتراض کرد.

کونز برای «بیداری» جدیدی که از شورای دوم واتیکان در سال‌های 1990 به وجود آمد، چیزی جز تحقیر نداشت.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | لیبرالیسم جدید، از نظر کونز، نیروی فاسدی بود که به عناصر لژ لوسیفر شرور 146 مجوز داد که او معتقد بود مناصب بالایی را در کلیسای رم به دست آورده بودند.

در پی افشاگری‌های اخیر در مورد انبوهی از موارد فساد کلیسا، اعم از مالی و جنسی، انتقاد کونز متأسفانه بیش از حد درست به نظر می‌رسد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | پدوفیلی و شیطان پرستی که توسط کشیش های همکارش انجام می شود. چنین شایعاتی به طور گسترده‌تر و بیشتر منتشر شد.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ خط دار

زیرا گزارش‌های مکرر مربوط به همان کشیش‌ها شروع به سرازیر شدن کردند. انگیزه فیوره برای رها کردن دومینیکن‌ها بر اساس این تصور بود که این فرمان توسط کودکان آزاری گرفته می‌شد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | فیوره قبل از ترک، با مقامات دومینیکن بر سر بسیاری از منحط‌هایی که در نظام باستانی سنت دومینیک به سمت‌های قدرت رسیده بودند، سر زد.»

«اگرچه کونز به سنت‌گرایی متمایل بود، اما خود را فردی میانه‌رو می‌دانست و هرگز به دنبال ایجاد تفرقه در میان جامعه نبود.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب | کلیسا او مراسم عشای جدید را به انگلیسی و همچنین آیین قدیمی تریدنتین را به لاتین می گفت و سعی می کرد در سلسله مراتب اسقفی محلی مطیع باشد. با این حال، کونز به عنوان یک کاتولیک سنتی ظاهر شد


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =