باطل کردن طلسم با ادرار


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با ادرار | این مؤسسه، یک بیمارستان روان‌پزشکی سکولار واقع در محوطه‌ای سرسبز به مساحت یک هکتار، برنامه‌ای تخصصی برای معالجه روحانیون ایجاد کرده بود و هر سال تعداد انگشت شماری کشیش را می‌دید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این رابطه دو دهه پس از آن متزلزل شد که کاردینال نیویورک، ادوارد ایگان، گزارش‌های روان‌پزشکی مؤسسه را برای توجیه تصمیم‌های خود برای بازگرداندن کشیش‌ها به وزارتخانه، جایی که برخی از آنها مجدداً توهین کردند، استناد کرد.

باطل کردن طلسم با ادرار

باطل کردن طلسم با ادرار | سپس روانپزشکان برجسته به خبرنگاران در هارتفورد کورانت گفتند که رهبران کلیسا از توصیه های روانپزشکان به عنوان پوششی برای بازگرداندن کشیش های بالقوه خطرناک به خدمت استفاده کرده اند.

استاد | مدیر روانشناسی بالینی در موسسه، گفت: “من متوجه شدم که آنها به ندرت توصیه های ما را دنبال می کنند.” آنها [کشیشان] را در جایی که هنوز به جمعیت‌های آسیب‌پذیر دسترسی داشتند، سرکار بازمی‌گذاشتند.»

باطل کردن طلسم با ادرار | باطل کردن طلسم با ادرار | روانپزشکان مؤسسه زندگی در هارتفورد رهبران کلیسا را ​​به نادیده گرفتن عمدی توصیه های بالینی آنها متهم کردند که گاهی اوقات عواقب وحشتناک لژ 140 لوسیفر را به همراه دارد.

رفتار با کشیشان آزار جنسی در ماساچوست برای چندین دهه ساختگی بوده است. یک مورد بارز این است که خانه تأیید در اسقف نشین ورچستر در سال 1990 برای درمان کشیشان منحرف جنسی افتتاح شد.

باطل کردن طلسم با ادرار | طبق یک دادخواست قانونی اخیر، حاوی “حلقه جنسی کودکان” بود که در آن کودکان خردسال مورد آزار جنسی مکرر قرار می گرفتند.

READ  نوشتن دعا برای جلب محبت از راه دور

خانه تأیید توسط کشیش توماس کین و خواهر فقید آنا پولچینو، خواهر مذهبی که او نیز روانپزشک بود، تأسیس شد.

باطل کردن طلسم با ادرار | کشیش کین، موضوع دعوی قبلی که ادعا می‌کرد سوء استفاده جنسی از یک پسر بچه 10 ساله بود، آخرین بار در مکزیک بود.

او به عنوان یک درمانگر در خانه بر اساس مدرک روانشناسی جعلی عمل کرد و همچنین به عنوان مدیر اجرایی خدمت کرد.

باطل کردن طلسم با ادرار | مجلس، که به طور مستقل عمل می کرد اما از حمایت اسقف ها و کاردینال ها در سطح محلی و سراسر کشور برخوردار بود، در سال 1991 در بحبوحه یک رسوایی مالی بسته شد.

به گفته دانیل جی. شی، یک وکیل در هیوستون که وکالت مشتریانی را که کشیش ها را متهم به سوء استفاده جنسی کرده اند و با چنین مواردی در اسقف ولسوستر ووستر آشنا است، نشان می دهد.

باطل کردن طلسم با ادرار | خشم دکتر کاسم «یک کشیش سابق یسوعی که به طور رسمی رئیس روانپزشکی بیمارستان عمومی ماساچوست بود.

اسقف اعظم بوستون را به دلیل پنهان کردن حقایق اساسی در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی علیه متصدیان کلیسا مورد انتقاد قرار داد.

باطل کردن طلسم با ادرار | ادوین کاسم رهبری اسقف نشین، به ویژه اسقف جان بی مک کورمک را متهم کرد که اطلاعات مربوط به کشیشان متهمی را که از او درخواست شده بود، پنهان کند.»

«او گفت که از شنیدن اینکه مقامات کلیسا ظاهراً توصیه های او را نادیده گرفته و برخی از کشیشان بدسرپرست را به این کشور منتقل کرده اند، وحشت زده شده است.

READ  دعانویس کنکور

باطل کردن طلسم با ادرار | بعد از اینکه او توصیه کرد که آنها را از تماس با کودکان دور نگه دارند. در میان سرپرستانی که کاسم مورد ارزیابی قرار گرفت، برخی از بدنام ترین سوء استفاده کنندگان اسقف اعظم مانند پل شانلی بودند.»

«کاسم در طول شهادت خود گفت که از اینکه اسقف اعظم ظاهرا اسنادی مبنی بر اینکه شانلی با NAMBLA درگیر بوده و شانلی درگیر بوده است، حیرت زده شده است.

باطل کردن طلسم با ادرار | معتقد بودند که پسرها عموماً در اغوا کردن مردان متجاوز هستند. کاسم گفت، اگر صدراعظم در این مورد به او توصیه می‌کرد، او توصیه می‌کرد که شنلی را «قاتل و زندانی کنند».

کاسم گفت: «او یک پدوفیل بدنام و خطرناک بود. او یک درنده بود. او یک قاتل بود. . . اخته کردن برای او خیلی خوب بود.»

باطل کردن طلسم با ادرار | «کاسم مک کورمک، دستیار ارشد سابق کاردینال برنارد اف. لاو را که اکنون رهبری اسقف نشین منچستر، NH را برعهده دارد، یک «دروغگو» در طول رسوب نامید.

اما او بعداً در طی فرآیندی که به شاهدان رسوب اجازه می‌دهد اظهارات لوسیفر و اشتباهات چاپی در شهادت خود را تصحیح کنند، اتهام را پس گرفت.»23 «نسخه شهادت کاسم در حالی منتشر شد که وکلا و اسقف اعظم پشت درهای بسته با میانجی‌ها ملاقات کردند.

باطل کردن طلسم با ادرار | در مورد حل و فصل بالقوه بیش از 100 شکایت مدنی مرتبط با سوء استفاده از کلیسا بحث کنید.»24 «کاسم، که هنوز به MGH وابسته است.

بخشی از گروهی از روانپزشکان بود که خود را «کشیش معالج» می نامیدند و کار می کردند. در جریان ارزیابی کشیشانی که متهم به آزار جنسی بودند.

READ  دعانویس فال قهوه

باطل کردن طلسم با ادرار | در اواخر سال 1398. 25 «لاو شهادت داد که به توصیه کاسم اتکا کرد و از او خواست که عضوی از کمیسیون کاردینال برای حمایت از کودکان باشد». ، کاسم گفت که تا زمانی که مک کورمک از او خواسته بود از کار روی مسائل سوء استفاده جنسی اجتناب کرده است.

باطل کردن طلسم با ادرار | او گفت که به دلیل «احساس وفاداری» به کلیسا، در نهایت با مک کورمک در مورد ده‌ها کشیش برای بیش از یک دهه رایگان مشورت کرد».

او یک بار گفت که شانلی، که متهم به تجاوز به پسران در طول سال‌های 2017 است، «بقدر شخصی آسیب دیده بود که آسیب‌شناسی او قابل ترمیم نیست». از جمله شانلی، بدون ملاقات حضوری با آنها.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 15 =

نوشته های مشابه