باطل کردن طلسم با ادرار


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با ادرار | این مؤسسه، یک بیمارستان روان‌پزشکی سکولار واقع در محوطه‌ای سرسبز به مساحت یک هکتار، برنامه‌ای تخصصی برای معالجه روحانیون ایجاد کرده بود و هر سال تعداد انگشت شماری کشیش را می‌دید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این رابطه دو دهه پس از آن متزلزل شد که کاردینال نیویورک، ادوارد ایگان، گزارش‌های روان‌پزشکی مؤسسه را برای توجیه تصمیم‌های خود برای بازگرداندن کشیش‌ها به وزارتخانه، جایی که برخی از آنها مجدداً توهین کردند، استناد کرد.

باطل کردن طلسم با ادرار

باطل کردن طلسم با ادرار | سپس روانپزشکان برجسته به خبرنگاران در هارتفورد کورانت گفتند که رهبران کلیسا از توصیه های روانپزشکان به عنوان پوششی برای بازگرداندن کشیش های بالقوه خطرناک به خدمت استفاده کرده اند.

استاد | مدیر روانشناسی بالینی در موسسه، گفت: “من متوجه شدم که آنها به ندرت توصیه های ما را دنبال می کنند.” آنها [کشیشان] را در جایی که هنوز به جمعیت‌های آسیب‌پذیر دسترسی داشتند، سرکار بازمی‌گذاشتند.»

باطل کردن طلسم با ادرار | باطل کردن طلسم با ادرار | روانپزشکان مؤسسه زندگی در هارتفورد رهبران کلیسا را ​​به نادیده گرفتن عمدی توصیه های بالینی آنها متهم کردند که گاهی اوقات عواقب وحشتناک لژ 140 لوسیفر را به همراه دارد.

رفتار با کشیشان آزار جنسی در ماساچوست برای چندین دهه ساختگی بوده است. یک مورد بارز این است که خانه تأیید در اسقف نشین ورچستر در سال 1990 برای درمان کشیشان منحرف جنسی افتتاح شد.

باطل کردن طلسم با ادرار | طبق یک دادخواست قانونی اخیر، حاوی “حلقه جنسی کودکان” بود که در آن کودکان خردسال مورد آزار جنسی مکرر قرار می گرفتند.

READ  دعا نویس سحر و جادو

خانه تأیید توسط کشیش توماس کین و خواهر فقید آنا پولچینو، خواهر مذهبی که او نیز روانپزشک بود، تأسیس شد.

باطل کردن طلسم با ادرار | کشیش کین، موضوع دعوی قبلی که ادعا می‌کرد سوء استفاده جنسی از یک پسر بچه 10 ساله بود، آخرین بار در مکزیک بود.

او به عنوان یک درمانگر در خانه بر اساس مدرک روانشناسی جعلی عمل کرد و همچنین به عنوان مدیر اجرایی خدمت کرد.

باطل کردن طلسم با ادرار | مجلس، که به طور مستقل عمل می کرد اما از حمایت اسقف ها و کاردینال ها در سطح محلی و سراسر کشور برخوردار بود، در سال 1991 در بحبوحه یک رسوایی مالی بسته شد.

به گفته دانیل جی. شی، یک وکیل در هیوستون که وکالت مشتریانی را که کشیش ها را متهم به سوء استفاده جنسی کرده اند و با چنین مواردی در اسقف ولسوستر ووستر آشنا است، نشان می دهد.

باطل کردن طلسم با ادرار | خشم دکتر کاسم «یک کشیش سابق یسوعی که به طور رسمی رئیس روانپزشکی بیمارستان عمومی ماساچوست بود.

اسقف اعظم بوستون را به دلیل پنهان کردن حقایق اساسی در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی علیه متصدیان کلیسا مورد انتقاد قرار داد.

باطل کردن طلسم با ادرار | ادوین کاسم رهبری اسقف نشین، به ویژه اسقف جان بی مک کورمک را متهم کرد که اطلاعات مربوط به کشیشان متهمی را که از او درخواست شده بود، پنهان کند.»

«او گفت که از شنیدن اینکه مقامات کلیسا ظاهراً توصیه های او را نادیده گرفته و برخی از کشیشان بدسرپرست را به این کشور منتقل کرده اند، وحشت زده شده است.

READ  شکستن طلسم عاشقی

باطل کردن طلسم با ادرار | بعد از اینکه او توصیه کرد که آنها را از تماس با کودکان دور نگه دارند. در میان سرپرستانی که کاسم مورد ارزیابی قرار گرفت، برخی از بدنام ترین سوء استفاده کنندگان اسقف اعظم مانند پل شانلی بودند.»

«کاسم در طول شهادت خود گفت که از اینکه اسقف اعظم ظاهرا اسنادی مبنی بر اینکه شانلی با NAMBLA درگیر بوده و شانلی درگیر بوده است، حیرت زده شده است.

باطل کردن طلسم با ادرار | معتقد بودند که پسرها عموماً در اغوا کردن مردان متجاوز هستند. کاسم گفت، اگر صدراعظم در این مورد به او توصیه می‌کرد، او توصیه می‌کرد که شنلی را «قاتل و زندانی کنند».

کاسم گفت: «او یک پدوفیل بدنام و خطرناک بود. او یک درنده بود. او یک قاتل بود. . . اخته کردن برای او خیلی خوب بود.»

باطل کردن طلسم با ادرار | «کاسم مک کورمک، دستیار ارشد سابق کاردینال برنارد اف. لاو را که اکنون رهبری اسقف نشین منچستر، NH را برعهده دارد، یک «دروغگو» در طول رسوب نامید.

اما او بعداً در طی فرآیندی که به شاهدان رسوب اجازه می‌دهد اظهارات لوسیفر و اشتباهات چاپی در شهادت خود را تصحیح کنند، اتهام را پس گرفت.»23 «نسخه شهادت کاسم در حالی منتشر شد که وکلا و اسقف اعظم پشت درهای بسته با میانجی‌ها ملاقات کردند.

باطل کردن طلسم با ادرار | در مورد حل و فصل بالقوه بیش از 100 شکایت مدنی مرتبط با سوء استفاده از کلیسا بحث کنید.»24 «کاسم، که هنوز به MGH وابسته است.

بخشی از گروهی از روانپزشکان بود که خود را «کشیش معالج» می نامیدند و کار می کردند. در جریان ارزیابی کشیشانی که متهم به آزار جنسی بودند.

READ  کانال طلسم استاد محمد

باطل کردن طلسم با ادرار | در اواخر سال 1398. 25 «لاو شهادت داد که به توصیه کاسم اتکا کرد و از او خواست که عضوی از کمیسیون کاردینال برای حمایت از کودکان باشد». ، کاسم گفت که تا زمانی که مک کورمک از او خواسته بود از کار روی مسائل سوء استفاده جنسی اجتناب کرده است.

باطل کردن طلسم با ادرار | او گفت که به دلیل «احساس وفاداری» به کلیسا، در نهایت با مک کورمک در مورد ده‌ها کشیش برای بیش از یک دهه رایگان مشورت کرد».

او یک بار گفت که شانلی، که متهم به تجاوز به پسران در طول سال‌های 2017 است، «بقدر شخصی آسیب دیده بود که آسیب‌شناسی او قابل ترمیم نیست». از جمله شانلی، بدون ملاقات حضوری با آنها.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

نوشته های مشابه