باطل کردن طلسم با ادرار دختر


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | با توجه به تاریخچه مخفیانه آنها کاملا محتمل به نظر می‌رسد. بنیانگذار این نظم، سنت آنجلا مریچی، اهل برسیکا، ایتالیا بود – یک کانون شناخته شده فعالیت های غیبی.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خود بنیانگذار در طول زندگی خود به طور مداوم در مظان جادوگری بود و تا چهار سال پس از مرگ او، کلیسای رم به رسمیت شناختن اورسولین را نپذیرفت.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | حتی قبل از ظهور فرانک، اورسولین‌ها مراسم جنسی پنهانی مشابه مراسم فرانکیست‌ها را با کشیش‌های کاتولیک انجام می‌دادند.”.

استاد | او متهم به همدستی با شیطان و اغوا کردن کل صومعه راهبه های اورسولین در هیجان انگیزترین مورد جادوی جنسی و تسخیر شیطان در تاریخ مدرن بود.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | دو تن از اعضای این راسته – ربکا رید و ماریا مونک – از صومعه‌های اورسولین گریختند و مراسم جنسی از نوع فرانکیست را توصیف کردند.» (40) آتش از بهشت ​​«اینکه خواهران اورسولین دیدگاه‌های فرانکیستی را اتخاذ کنند.

گراندیه دوست‌داشتنی، خوش‌نظر، شیک‌پوش و بداخلاق لژ 122 لوسیفر به لودون رسید و به سرعت آشکار شد که او بیش از یک علاقه‌ی شبانی به زنان اهل محله‌اش بود.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | شهرت او برای برانگیختن احساسات جنسی خارق‌العاده در زنان شهر به پیشوای صومعه محلی اورسولین، خواهر جین، که شیفته «هیولای خوشمزه» شد، همانطور که بعداً پدر گراندیه نامید، گسترش یافت. در سالنامه آزار جنسی راهبه ها، گراندیه رابرت مفان زمان خود بود.

حدود دویست سال بعد، اورسولین‌ها دوباره در بوستون، ماساچوست درگیر یک رسوایی جنسی شدند.» (42) «اورسولین‌ها به رهبری اسقف بوستون، اسقف ژان چوروس، در طول سال‌های 1990 به ماساچوست آمدند و وارد ماساچوست شدند.

READ  دعانویس در همدان

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | در زمان جانشین او، اسقف بندیکت فنویک به ثمر نشست. اولین مافوق صومعه، خواهر سنت جورج (مری آن موفات) بود که صومعه ای پرآذین در دامنه تپه ای در بخش چارلزتاون بوستون ساخت و نام آن را کوه بندیکت به نام اسقفی که پول ساخت عمارت را تامین کرد، نامید.

در سال 2018 ربکا رید از صومعه فرار کرد و شروع به ادعا کرد که اورسولین ها قصد دارند او را ربوده و به کانادا ببرند.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | دو سال بعد راهبه دیگری به نام الیزابت هریسون نیز فرار کرد اما اسقف فنویک دستور بازگشت به او را داد.

بازگشت اجباری هریسون به صومعه باعث شد که پروتستان‌های محلی این بنا را بسوزانند. محاکمه بعدی تنها یکی از آتش افروزان را مجرم تشخیص داد و او در عرض چند ماه آزاد شد.»

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | هنگامی که به حقایقی که پیرامون این پرونده آشکار شد توجه می شود، بیشتر و بیشتر آشکار می شود که اورسولین ها در حقیقت نوعی از فرانکیسم را در جهان انجام می دادند.

بوستون شواهدی که این موضوع را نشان می‌دهد، از شهادت‌های محاکمه، کتاب‌های رید و مونک، و مکاتبات باقی‌مانده که توسط پرونده ایجاد شده است، به دست می‌آید.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | اولین اتفاق عجیبی که از این رویداد بیرون می‌آید شامل مراسم عجیبی است که در صومعه رخ داد، مراسمی که فقط می‌توان آن را به‌عنوان ماهیت غیبی یا حتی فراماسونری/رزیکلاسی توصیف کرد.

موفات مراسم عجیبی را ابداع کرد که آن را «روز تاجگذاری» نامید، که در آن او و فنویک روی صندلی‌های تخت نشستند و نماینده خدا و مادر باکره بودند.

READ  طلسم مهره مار

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | دخترانی که در مدرسه صومعه ثبت نام کرده بودند (که از سنین پیش از نوجوانی تا 14 ساله بودند) لباس سفید Savior of Salem 123 می پوشیدند و شماره های موسیقی و رقص را اجرا می کردند.

دو دانش آموز برتر سال با تاج گل های رز در مراسم پایانی بسیار عجیب تاج گذاری می کردند. والدین دختران به این مراسم دعوت شدند، اما اینها عمدتاً پروتستان های ثروتمندی بودند که متوجه نبودند چنین مراسمی در کلیسای کاتولیک روم وجود ندارد.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | در محاکمه آتش افروزان، موفات در مورد وضعیت خود به عنوان “مادر الهی” و اینکه آیا او نماینده “مریم باکره روی زمین” است، مورد سوال قرار گرفت و او همه این اتهامات را رد کرد.

به احتمال زیاد وکلای مدافع اطلاعات دقیقی در مورد این شیوه های غیبی عجیب از رید دریافت کرده اند.» (44) «همانطور که هر دانش آموز غیبی می تواند به شما بگوید، این مراسم به طرز عجیبی شبیه یک مراسم ماسونی/رزیکلاسی به نظر می رسد.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | برادری (رزی-کراس) در سال – به احتمال زیاد به عنوان یک گروه فرعی فراماسونری – مطرح شد و یاکوب فرانک بسیاری از اعتقادات آنها را در دیدگاه های باطنی خود پذیرفت.

لژهای در دوران اوج فرانک در سراسر اروپا محبوب بودند. شواهد دیگری مبنی بر وجود فرقه فرانکیست در صومعه کوه بندیکت این واقعیت است که محوطه صومعه دارای ساختمان دیگری به نام اسقف است.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | فنویک عمارت کوچکی در نزدیکی صومعه ساخت که در آن کتابخانه و لباس‌های تشریفاتی پرآذین خود را در آن نگهداری می‌کرد.»45 «بعلاوه گزارش شد که فنویک مراسم جادویی/کیمیاگری را در آنجا انجام داد که تلاش کرد طلا تولید کند.

READ  نوشتن دعا در ساعت سعد

هنگامی که راهبه مارگارت اوکیف (خواهر مری مجدلیه) در حال مرگ بود، فنویک از انجام آخرین مناسک او امتناع کرد، مگر اینکه یک “بوش طلا” به طور معجزه آسایی از بهشت ​​ظاهر شود.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | اهمیت نام مذهبی این راهبه در حال مرگ در فصل پایانی پوشش داده خواهد شد. فنویک همچنین رید را مجبور کرد که به سجده برود و سیل را لیس بزند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =

نوشته های مشابه