باطل کردن طلسم با ادرار دختر


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | با توجه به تاریخچه مخفیانه آنها کاملا محتمل به نظر می‌رسد. بنیانگذار این نظم، سنت آنجلا مریچی، اهل برسیکا، ایتالیا بود – یک کانون شناخته شده فعالیت های غیبی.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خود بنیانگذار در طول زندگی خود به طور مداوم در مظان جادوگری بود و تا چهار سال پس از مرگ او، کلیسای رم به رسمیت شناختن اورسولین را نپذیرفت.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | حتی قبل از ظهور فرانک، اورسولین‌ها مراسم جنسی پنهانی مشابه مراسم فرانکیست‌ها را با کشیش‌های کاتولیک انجام می‌دادند.”.

استاد | او متهم به همدستی با شیطان و اغوا کردن کل صومعه راهبه های اورسولین در هیجان انگیزترین مورد جادوی جنسی و تسخیر شیطان در تاریخ مدرن بود.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | دو تن از اعضای این راسته – ربکا رید و ماریا مونک – از صومعه‌های اورسولین گریختند و مراسم جنسی از نوع فرانکیست را توصیف کردند.» (40) آتش از بهشت ​​«اینکه خواهران اورسولین دیدگاه‌های فرانکیستی را اتخاذ کنند.

گراندیه دوست‌داشتنی، خوش‌نظر، شیک‌پوش و بداخلاق لژ 122 لوسیفر به لودون رسید و به سرعت آشکار شد که او بیش از یک علاقه‌ی شبانی به زنان اهل محله‌اش بود.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | شهرت او برای برانگیختن احساسات جنسی خارق‌العاده در زنان شهر به پیشوای صومعه محلی اورسولین، خواهر جین، که شیفته «هیولای خوشمزه» شد، همانطور که بعداً پدر گراندیه نامید، گسترش یافت. در سالنامه آزار جنسی راهبه ها، گراندیه رابرت مفان زمان خود بود.

حدود دویست سال بعد، اورسولین‌ها دوباره در بوستون، ماساچوست درگیر یک رسوایی جنسی شدند.» (42) «اورسولین‌ها به رهبری اسقف بوستون، اسقف ژان چوروس، در طول سال‌های 1990 به ماساچوست آمدند و وارد ماساچوست شدند.

READ  دعانویس آذربایجان

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | در زمان جانشین او، اسقف بندیکت فنویک به ثمر نشست. اولین مافوق صومعه، خواهر سنت جورج (مری آن موفات) بود که صومعه ای پرآذین در دامنه تپه ای در بخش چارلزتاون بوستون ساخت و نام آن را کوه بندیکت به نام اسقفی که پول ساخت عمارت را تامین کرد، نامید.

در سال 2018 ربکا رید از صومعه فرار کرد و شروع به ادعا کرد که اورسولین ها قصد دارند او را ربوده و به کانادا ببرند.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | دو سال بعد راهبه دیگری به نام الیزابت هریسون نیز فرار کرد اما اسقف فنویک دستور بازگشت به او را داد.

بازگشت اجباری هریسون به صومعه باعث شد که پروتستان‌های محلی این بنا را بسوزانند. محاکمه بعدی تنها یکی از آتش افروزان را مجرم تشخیص داد و او در عرض چند ماه آزاد شد.»

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | هنگامی که به حقایقی که پیرامون این پرونده آشکار شد توجه می شود، بیشتر و بیشتر آشکار می شود که اورسولین ها در حقیقت نوعی از فرانکیسم را در جهان انجام می دادند.

بوستون شواهدی که این موضوع را نشان می‌دهد، از شهادت‌های محاکمه، کتاب‌های رید و مونک، و مکاتبات باقی‌مانده که توسط پرونده ایجاد شده است، به دست می‌آید.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | اولین اتفاق عجیبی که از این رویداد بیرون می‌آید شامل مراسم عجیبی است که در صومعه رخ داد، مراسمی که فقط می‌توان آن را به‌عنوان ماهیت غیبی یا حتی فراماسونری/رزیکلاسی توصیف کرد.

موفات مراسم عجیبی را ابداع کرد که آن را «روز تاجگذاری» نامید، که در آن او و فنویک روی صندلی‌های تخت نشستند و نماینده خدا و مادر باکره بودند.

READ  طلسم جلوگیری از ازدواج

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | دخترانی که در مدرسه صومعه ثبت نام کرده بودند (که از سنین پیش از نوجوانی تا 14 ساله بودند) لباس سفید Savior of Salem 123 می پوشیدند و شماره های موسیقی و رقص را اجرا می کردند.

دو دانش آموز برتر سال با تاج گل های رز در مراسم پایانی بسیار عجیب تاج گذاری می کردند. والدین دختران به این مراسم دعوت شدند، اما اینها عمدتاً پروتستان های ثروتمندی بودند که متوجه نبودند چنین مراسمی در کلیسای کاتولیک روم وجود ندارد.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | در محاکمه آتش افروزان، موفات در مورد وضعیت خود به عنوان “مادر الهی” و اینکه آیا او نماینده “مریم باکره روی زمین” است، مورد سوال قرار گرفت و او همه این اتهامات را رد کرد.

به احتمال زیاد وکلای مدافع اطلاعات دقیقی در مورد این شیوه های غیبی عجیب از رید دریافت کرده اند.» (44) «همانطور که هر دانش آموز غیبی می تواند به شما بگوید، این مراسم به طرز عجیبی شبیه یک مراسم ماسونی/رزیکلاسی به نظر می رسد.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | برادری (رزی-کراس) در سال – به احتمال زیاد به عنوان یک گروه فرعی فراماسونری – مطرح شد و یاکوب فرانک بسیاری از اعتقادات آنها را در دیدگاه های باطنی خود پذیرفت.

لژهای در دوران اوج فرانک در سراسر اروپا محبوب بودند. شواهد دیگری مبنی بر وجود فرقه فرانکیست در صومعه کوه بندیکت این واقعیت است که محوطه صومعه دارای ساختمان دیگری به نام اسقف است.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | فنویک عمارت کوچکی در نزدیکی صومعه ساخت که در آن کتابخانه و لباس‌های تشریفاتی پرآذین خود را در آن نگهداری می‌کرد.»45 «بعلاوه گزارش شد که فنویک مراسم جادویی/کیمیاگری را در آنجا انجام داد که تلاش کرد طلا تولید کند.

READ  نوشتن دعا روی مس

هنگامی که راهبه مارگارت اوکیف (خواهر مری مجدلیه) در حال مرگ بود، فنویک از انجام آخرین مناسک او امتناع کرد، مگر اینکه یک “بوش طلا” به طور معجزه آسایی از بهشت ​​ظاهر شود.

باطل کردن طلسم با ادرار دختر | اهمیت نام مذهبی این راهبه در حال مرگ در فصل پایانی پوشش داده خواهد شد. فنویک همچنین رید را مجبور کرد که به سجده برود و سیل را لیس بزند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

نوشته های مشابه