باطل کردن طلسم با ادرار بچه


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | در اینجا یک نمونه از تجربیات او وجود دارد: تا اواخر بعد از ظهر هیچ چیز مهمی رخ نداد، زمانی که در اتاق اجتماع نشسته بودم، پدر دوفرن مرا صدا زد و گفت که می خواهد با من صحبت کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من ترسیدم که قصد او چیست. اما من جرات نکردم نافرمانی کنم. در یک آپارتمان شخصی، او با من رفتاری وحشیانه داشت. و از دو کشیش دیگر، من بعداً در آن شب استفاده مشابهی دریافت کردم.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | نجات دهنده سالم 125 پدر دوفرن پس از آن دوباره ظاهر شد. و من مجبور شدم تا صبح با او همراه باشم.»48 مونک همچنین یک اتاق تشریفاتی ویژه را توصیف می کند که بسیار شبیه اتاق مورد استفاده شان فورچون و برنارد جی لین است.

استاد | به گفته مونک، کشیش‌ها به بهانه اینکه مردان خداپسندی مانند آنها نمی‌توانند گناه کنند، مرتباً از راهبه‌ها برای رابطه جنسی در اتاقی خصوصی که برای «خلوتگاه‌های مقدس» در نظر گرفته شده بود استفاده می‌کردند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | مونک ادعا کرد که پس از شروع کارش توسط کشیش ها و راهبه های صومعه کانادا مورد تجاوز قرار گرفته است.

این «عقب‌نشینی‌ها» در حقیقت آیین‌های جادوی جنسی بودند. «آیا خواهران سنت جوزف – که هم رابرت مفان و هم جیمز دی فولی را به وجود آوردند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | می‌توانستند به اعمال جادوی جنسی اورسولین‌ها و خواهران خیریه ادامه دهند؟ آیا این فرقه در خواهران سنت جوزف می تواند تا نسل ما باقی بماند؟

READ  شکستن طلسم شیطان

وقتی به عقاید و اعمال پدر جیمز فولی و همچنین پدر رابرت مفان نگاه می‌کنیم، می‌توان الگوی فرانکیستی واضح و متمایز را مشاهده کرد.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | فراموش نکنیم که پس از اینکه اسقف فنویک دستور اورسولین را به دلیل رسوایی که منجر به آتش‌سوزی شد، اخراج کرد، خواهران خیریه را جایگزین آنها کرد، که دستور آنها به دلیل سوء استفاده از ماریا مونک بود.

دستور بعدی راهبه‌ها که دست بزرگی در آموزش کاتولیک در ماساچوست داشتند، خواهران سنت جوزف بودند، که در سال 1998 سکان هدایت را به دست گرفتند و به راحتی می‌توانستند شیوه‌های فرانکیستی را از خواهران خیریه بگیرند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | هنگامی که خواهران سنت جوزف در صحنه ظاهر شدند، هنوز افرادی زنده بودند که در آزمایش اولیه اورسولین در آموزش شرکت کردند.

اورسولین‌ها تا سال‌ها پس از آتش‌سوزی صومعه اجازه بازگشت به ماساچوست را نداشتند.» (49) مانند فرانکیست‌ها، فولی و مفان معتقد بودند که انسان‌ها می‌توانند از طریق اعمال جنسی به مقام الهی کامل دست یابند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | درست مانند جیکوب فرانک، مفان و فولی هر دو ادعا کردند که عیسی مسیح هستند. فرانک ممکن است این تصور را از فرقه خلیست دزدیده باشد، که در سفرهای متعدد خود به عنوان فروشنده در جوانی با آن مواجه می شد.

آنها نیز مانند فرانکیست ها، دختران جوان را برای ورود به مراسم جنسی خود به خدمت می گرفتند و به آنها وعده تجربیات عرفانی و سرخوشی ویژه ای را به عنوان بخشی از مراسم محرمانه/ بدنی خود می دادند. مانند فرانکیست ها، فولی و مفان از منابع بالا محافظت می کردند.

READ  نوشتن دعا جادو

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | فرانکیست ها هابسبورگ ها، فولی و مفان اسقف اعظم 126 لژ لوسیفر بوستون را داشتند. فولی مانند رابرت مفان در مدرسه ای کاتولیک که توسط خواهران سنت جوزف اداره می شد، شرکت کرد.

آیا فولی و مفان می توانستند در کودکی به نوعی فرقه مخفی فرانکیست در خواهران سنت جوزف جذب شوند؟ آیا می‌توانست او را برای استخدام زنان جوان در این فرقه منصوب کند؟

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | به یاد داشته باشید که اسقف نشینی بوستون و خواهران سنت جوزف (SSJ) از تلاش های مفان برای استخدام آگاه بودند و فقط او را در مورد زمانی که حقیقت در مورد اعمال او آشکار شد، به هم ریختند.

صومعه آموزشی SSJ به او اجازه داد تا برای چندین دهه از سربازانش دیدن کند، به متجاوزان غیبی خود تجاوز کند و در آیین های جنسی وحشتناکش خود را مسیحا معرفی کند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | فولی نیز بی نهایت زن شد و خود را عیسی مسیح معرفی کرد. این هیچ استعاره یا تشبیهی نبود.

فولی فکر می کرد که او خداست. «اگر این تصور که شاخه مخفی فرانکیسم در کلیسای کاتولیک ماساچوست باقی مانده است پوچ به نظر می رسد، نمونه دیگری از چگونگی ادامه حیات و شکوفایی این فرقه در یکی از عالی ترین دفاتر ایالات متحده را در نظر بگیرید.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | به گفته گرشوم شولم در کتابش «ایده مسیحایی در یهودیت» ()، چند فرانکیست بزرگ به ایالات متحده نقل مکان کردند و در نیویورک و بوستون حضور داشتند.

READ  باطل کردن طلسم کار

لوئیس دمبیتز برندیس و همسرش آلیس (نام خانوادگی گلدمارک) که هر دو از خانواده‌های فرانکیست بودند. براندیس اولین عضو یهودی دادگاه عالی ایالات متحده و رئیس سابق اتحادیه یهودیان ضد افترا و همچنین منادی لیبرالیسم مترقی در سیاست آمریکا بود.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | پدربزرگش، یکی از دکتر دمبیتز، یک نوکیش فرانکیست بود که فرزندانش به ایالات متحده مهاجرت کردند.»50 «خانواده گلدمارک یکی از عکس های مینیاتوری اوا فرانک را در اختیار داشتند که توسط خود اوا به پدر بزرگشان داده شده بود، که آورده شده بود.

از اروپا در سال  و در نهایت به موزه اورشلیم اهدا شد. اوا فرانک در اواخر سال 2018 هنوز توسط عمه گلدمارک در نیویورک مورد احترام قرار می گرفت.» 51 لوئیس براندیس کار خود را به عنوان یک وکیل بوستون آغاز کرد که وکالت بارون های سارق مختلف مانند خانواده شاو را بر عهده داشت.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | انتخاب او برای ازدواج ناجی سالم 127 با زنانی از تبار فرانکیسم نشان می دهد که او دیدگاه های فرانکیستی داشت. به گفته محقق آرتور ماندل در کتاب مسیح مبارز ()، لویی براندیس یک فرانکیست عملی بود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − ده =

نوشته های مشابه