باطل کردن طلسم با ادرار بچه


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | در اینجا یک نمونه از تجربیات او وجود دارد: تا اواخر بعد از ظهر هیچ چیز مهمی رخ نداد، زمانی که در اتاق اجتماع نشسته بودم، پدر دوفرن مرا صدا زد و گفت که می خواهد با من صحبت کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من ترسیدم که قصد او چیست. اما من جرات نکردم نافرمانی کنم. در یک آپارتمان شخصی، او با من رفتاری وحشیانه داشت. و از دو کشیش دیگر، من بعداً در آن شب استفاده مشابهی دریافت کردم.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | نجات دهنده سالم 125 پدر دوفرن پس از آن دوباره ظاهر شد. و من مجبور شدم تا صبح با او همراه باشم.»48 مونک همچنین یک اتاق تشریفاتی ویژه را توصیف می کند که بسیار شبیه اتاق مورد استفاده شان فورچون و برنارد جی لین است.

استاد | به گفته مونک، کشیش‌ها به بهانه اینکه مردان خداپسندی مانند آنها نمی‌توانند گناه کنند، مرتباً از راهبه‌ها برای رابطه جنسی در اتاقی خصوصی که برای «خلوتگاه‌های مقدس» در نظر گرفته شده بود استفاده می‌کردند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | مونک ادعا کرد که پس از شروع کارش توسط کشیش ها و راهبه های صومعه کانادا مورد تجاوز قرار گرفته است.

این «عقب‌نشینی‌ها» در حقیقت آیین‌های جادوی جنسی بودند. «آیا خواهران سنت جوزف – که هم رابرت مفان و هم جیمز دی فولی را به وجود آوردند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | می‌توانستند به اعمال جادوی جنسی اورسولین‌ها و خواهران خیریه ادامه دهند؟ آیا این فرقه در خواهران سنت جوزف می تواند تا نسل ما باقی بماند؟

READ  ابطال طلسم سحر

وقتی به عقاید و اعمال پدر جیمز فولی و همچنین پدر رابرت مفان نگاه می‌کنیم، می‌توان الگوی فرانکیستی واضح و متمایز را مشاهده کرد.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | فراموش نکنیم که پس از اینکه اسقف فنویک دستور اورسولین را به دلیل رسوایی که منجر به آتش‌سوزی شد، اخراج کرد، خواهران خیریه را جایگزین آنها کرد، که دستور آنها به دلیل سوء استفاده از ماریا مونک بود.

دستور بعدی راهبه‌ها که دست بزرگی در آموزش کاتولیک در ماساچوست داشتند، خواهران سنت جوزف بودند، که در سال 1998 سکان هدایت را به دست گرفتند و به راحتی می‌توانستند شیوه‌های فرانکیستی را از خواهران خیریه بگیرند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | هنگامی که خواهران سنت جوزف در صحنه ظاهر شدند، هنوز افرادی زنده بودند که در آزمایش اولیه اورسولین در آموزش شرکت کردند.

اورسولین‌ها تا سال‌ها پس از آتش‌سوزی صومعه اجازه بازگشت به ماساچوست را نداشتند.» (49) مانند فرانکیست‌ها، فولی و مفان معتقد بودند که انسان‌ها می‌توانند از طریق اعمال جنسی به مقام الهی کامل دست یابند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | درست مانند جیکوب فرانک، مفان و فولی هر دو ادعا کردند که عیسی مسیح هستند. فرانک ممکن است این تصور را از فرقه خلیست دزدیده باشد، که در سفرهای متعدد خود به عنوان فروشنده در جوانی با آن مواجه می شد.

آنها نیز مانند فرانکیست ها، دختران جوان را برای ورود به مراسم جنسی خود به خدمت می گرفتند و به آنها وعده تجربیات عرفانی و سرخوشی ویژه ای را به عنوان بخشی از مراسم محرمانه/ بدنی خود می دادند. مانند فرانکیست ها، فولی و مفان از منابع بالا محافظت می کردند.

READ  دعانویسی فال بینی

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | فرانکیست ها هابسبورگ ها، فولی و مفان اسقف اعظم 126 لژ لوسیفر بوستون را داشتند. فولی مانند رابرت مفان در مدرسه ای کاتولیک که توسط خواهران سنت جوزف اداره می شد، شرکت کرد.

آیا فولی و مفان می توانستند در کودکی به نوعی فرقه مخفی فرانکیست در خواهران سنت جوزف جذب شوند؟ آیا می‌توانست او را برای استخدام زنان جوان در این فرقه منصوب کند؟

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | به یاد داشته باشید که اسقف نشینی بوستون و خواهران سنت جوزف (SSJ) از تلاش های مفان برای استخدام آگاه بودند و فقط او را در مورد زمانی که حقیقت در مورد اعمال او آشکار شد، به هم ریختند.

صومعه آموزشی SSJ به او اجازه داد تا برای چندین دهه از سربازانش دیدن کند، به متجاوزان غیبی خود تجاوز کند و در آیین های جنسی وحشتناکش خود را مسیحا معرفی کند.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | فولی نیز بی نهایت زن شد و خود را عیسی مسیح معرفی کرد. این هیچ استعاره یا تشبیهی نبود.

فولی فکر می کرد که او خداست. «اگر این تصور که شاخه مخفی فرانکیسم در کلیسای کاتولیک ماساچوست باقی مانده است پوچ به نظر می رسد، نمونه دیگری از چگونگی ادامه حیات و شکوفایی این فرقه در یکی از عالی ترین دفاتر ایالات متحده را در نظر بگیرید.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | به گفته گرشوم شولم در کتابش «ایده مسیحایی در یهودیت» ()، چند فرانکیست بزرگ به ایالات متحده نقل مکان کردند و در نیویورک و بوستون حضور داشتند.

READ  طلسم جدایی هفت میخ

لوئیس دمبیتز برندیس و همسرش آلیس (نام خانوادگی گلدمارک) که هر دو از خانواده‌های فرانکیست بودند. براندیس اولین عضو یهودی دادگاه عالی ایالات متحده و رئیس سابق اتحادیه یهودیان ضد افترا و همچنین منادی لیبرالیسم مترقی در سیاست آمریکا بود.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | پدربزرگش، یکی از دکتر دمبیتز، یک نوکیش فرانکیست بود که فرزندانش به ایالات متحده مهاجرت کردند.»50 «خانواده گلدمارک یکی از عکس های مینیاتوری اوا فرانک را در اختیار داشتند که توسط خود اوا به پدر بزرگشان داده شده بود، که آورده شده بود.

از اروپا در سال  و در نهایت به موزه اورشلیم اهدا شد. اوا فرانک در اواخر سال 2018 هنوز توسط عمه گلدمارک در نیویورک مورد احترام قرار می گرفت.» 51 لوئیس براندیس کار خود را به عنوان یک وکیل بوستون آغاز کرد که وکالت بارون های سارق مختلف مانند خانواده شاو را بر عهده داشت.

باطل کردن طلسم با ادرار بچه | انتخاب او برای ازدواج ناجی سالم 127 با زنانی از تبار فرانکیسم نشان می دهد که او دیدگاه های فرانکیستی داشت. به گفته محقق آرتور ماندل در کتاب مسیح مبارز ()، لویی براندیس یک فرانکیست عملی بود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =

نوشته های مشابه