باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | دستور قتل می داد و به جادوگری و شیطان پرستی می پرداخت. او عاشق انجام عیاشی های وحشیانه و دوجنسی بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این پدر مقدس در سالهای منصب پاپ را بر عهده داشت. او به عنوان “دیو جهنمی در لباس مبدل یک کشیش” توصیف شد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | و سنت پیتر دامیان در مورد او گفت: “آن بدبخت، از ابتدای سلطنت تا پایان عمرش، فاسق را جشن می گرفت.” که در زمان بندیکت نهم، مقام پاپی از نظر فسق و فسق به پایین ترین حد خود رسید. هنگامی که او بود، از یک سوء قصد جان سالم به در برد.

استاد | بندیکت در ادامه با پسر عموی خود ازدواج کرد و مقام پاپی را به پدرخوانده‌اش، پاپ گرگوری ششم فروخت.»28 «رابرت ژنو به خاطر توانایی‌اش در بریدن سر مردی با پاک معروف بود.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | پاپ کودک بندیکت نهم (که در سن 12 سالگی پاپ شد!) دوجنسه بود، حیواناتی را لواط می کرد.

او پاپ کلمنت هفتم شد و «خیلی به لذت‌های گوشتی علاقه‌مند بود.» او خود را با پسران صفحه‌ای احاطه کرد که مشخص شد طول کت‌هایشان از زانو به وسط باسن یا حتی کاهش یافته بود.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | بدتر.»29 «فراموش نکنیم که رودریگو بورجیا (پاپ الکساندر ششم) الگوی شاهزاده ماکیاولی بود. بورگیا در عیاشی‌های بزرگی که در واتیکان برگزار می‌شد.

سازماندهی و اجرا کرد، از مافیای مافیایی به سبک عروس‌های مسیح 103 اخاذی کرد تا هزینه‌های محافظت از او را بپردازد، و هر منتقدی از جمله برادر خود را ترور کرد.

READ  نوشتن دعا برای دفع چشم زخم

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | پاپ ژولیوس دوم که کلیسای سیستین معروف را ساخت، فاحشه خانه ای در رم تأسیس کرد و فاحشه خانه پاپ تحت حمایت لئو X و کلمنت هفتم رونق گرفت.

بخشی از عواید به تامین آسایش خواهران مقدس سفارش مریم مقدس مجدلیه اختصاص یافت. این راهبه‌ها خانه‌های مجدلیه را اداره می‌کردند که با هدف اصلاح روسپی‌ها تأسیس شده بودند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | اما در واقع، صرفاً زندان‌های کار برده‌داری بودند که در آن روسپی‌هایی که برای کسب درآمد در تجارت جنسی پیرتر از آن بودند به کار می‌فرستند تا برای ثروتمندان کار کنند.

«تصویر پرهیزگار جهان قرون وسطی با بدرفتاری با زنان در سطوح مختلف لکه دار شد. در قرون وسطی فرانسه مراسم غیبی عجیبی به نام «چاریواریس» وجود داشت که در آن زنان مجرد و بیوه توسط انبوهی از پسران نوجوان هدف قرار گرفتند و مورد تجاوز قرار گرفتند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | کلیسا و قدرت‌های سکولار اجازه انجام این مراسم وحشتناک را می‌دادند و اگر زنانی شکایت می‌کردند، متهم به فساد اخلاقی می‌شدند.

چاریواری ها جد مهمانی مجردی معاصر هستند. این چاریواری ها در واقع «آیین های آغاز» نامیده می شدند که نشان می دهد ممکن است در قرون وسطی یک فرقه متجاوز در مقیاس گسترده وجود داشته باشد.»

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | شورای ونیز اعلام کرد که فحشا «کاملاً برای جهان ضروری است.» به طور کلی، اعلامیه‌هایی که ضرورت فحشا را اعلام می‌کنند چندان مشتاقانه نبودند.

در واقع، کلیسا در تقبیح فحشا به عنوان اشتباه اخلاقی تردیدی نداشت. تساهل عمومی در مورد فحشا تا حد زیادی بی‌میل بود، و بسیاری از قانون‌شناسان فاحشه‌ها را ترغیب به اصلاح، چه از طریق ازدواج و چه با راهبه شدن، کردند.

READ  نوشتن دعا برای همسایه بد

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | حمایت رسمی ملکه جوآنا از ناپل. قلاب‌هایی که در آنجا کار می‌کردند، موظف بودند که ساعات نماز را به موقع نگه دارند و از هیچ خدمتی غافل نشوند.

زیرا به همان اندازه که تجارتشان فاسد بود، باید مسیحی خوبی بمانند. راهبه های کاتولیک این خانه های بد شهرت را اداره می کردند و از زنان بی پناه استثمار می کردند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | پولی که این فاحشه های کلیسا به دست آوردند مستقیماً به خزانه اسقف رفت.

در این نوع صومعه ها/ فاحشه خانه ها بود که فرقه جادوی جنسی مسیحی ممکن است از سال 104 لژ لوسیفر در عصر حواری باقی مانده باشد.»

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | «همانطور که ذکر شد، فاحشه خانه ها به ندرت در خانه های متعلق به کشیشان یا مادران مافوق صومعه ها تأسیس شدند.

قرون وسطی بالا. گفته می شود که یکی از اسقف اعظم ماینز، مردی با تحصیلات عالی، به اندازه کتاب های موجود در کتابخانه اش در خانه هایش فاحشه دارد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | یک کاردینال انگلیسی خانه‌ای را خریداری کرد که در آن فاحشه‌خانه قرار داشت، بدون اینکه قصد تعطیلی آن را داشته باشد.»

«در کمبریج، انگلستان جاده‌ای به نام گذرگاه خدمتکار وجود دارد که در قرون وسطی به این نام خوانده می‌شد، زیرا راهبه‌ها در آنجا بودند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | آنها توسط کلیسا دلال می شدند و به خدمت مردانی فرستاده می شدند که برای هر نوع تماس جنسی به آنها پول خوبی می دادند.

READ  طلسم گنج

در واقع اوضاع به حدی بد شد که مقامات سکولار تصمیم گرفتند صومعه سنت رادگوند را که نام خود را به خیابان خدمتکار گذاشته بود، به یک مدرسه سکولار تغییر دهند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | که سپس به کالج عیسی، یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات دانشگاه کمبریج تبدیل شد.

«در سال 2012، حدود چهل سال پس از پایان دادن به سیاست طولانی اخراج روسپی‌ها، دولت شهری در ونیز فاحشه خانه خود را در ریالتو تأسیس کرد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | که از آن زمان به مرکز سنتی فحشا در شهر تبدیل شده است. بعدها تلاش‌هایی برای راه‌اندازی فاحشه‌خانه‌های غیرمذهبی صورت گرفت.

اما این تنها به درگیری بیشتر و اخراج بیشتر روسپی‌ها منجر شد. به منظور تنظیم تجارت، مصالحه های سختی بین این مشاغل جنسی و کلیسا ایجاد شد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | برای فعالیت، این فاحشه خانه های خصوصی مجبور به پرداخت مالیات به محل بودندنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

نوشته های مشابه