باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | دستور قتل می داد و به جادوگری و شیطان پرستی می پرداخت. او عاشق انجام عیاشی های وحشیانه و دوجنسی بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این پدر مقدس در سالهای منصب پاپ را بر عهده داشت. او به عنوان “دیو جهنمی در لباس مبدل یک کشیش” توصیف شد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | و سنت پیتر دامیان در مورد او گفت: “آن بدبخت، از ابتدای سلطنت تا پایان عمرش، فاسق را جشن می گرفت.” که در زمان بندیکت نهم، مقام پاپی از نظر فسق و فسق به پایین ترین حد خود رسید. هنگامی که او بود، از یک سوء قصد جان سالم به در برد.

استاد | بندیکت در ادامه با پسر عموی خود ازدواج کرد و مقام پاپی را به پدرخوانده‌اش، پاپ گرگوری ششم فروخت.»28 «رابرت ژنو به خاطر توانایی‌اش در بریدن سر مردی با پاک معروف بود.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | پاپ کودک بندیکت نهم (که در سن 12 سالگی پاپ شد!) دوجنسه بود، حیواناتی را لواط می کرد.

او پاپ کلمنت هفتم شد و «خیلی به لذت‌های گوشتی علاقه‌مند بود.» او خود را با پسران صفحه‌ای احاطه کرد که مشخص شد طول کت‌هایشان از زانو به وسط باسن یا حتی کاهش یافته بود.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | بدتر.»29 «فراموش نکنیم که رودریگو بورجیا (پاپ الکساندر ششم) الگوی شاهزاده ماکیاولی بود. بورگیا در عیاشی‌های بزرگی که در واتیکان برگزار می‌شد.

سازماندهی و اجرا کرد، از مافیای مافیایی به سبک عروس‌های مسیح 103 اخاذی کرد تا هزینه‌های محافظت از او را بپردازد، و هر منتقدی از جمله برادر خود را ترور کرد.

READ  نوشتن دعا برای بچه دار شدن

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | پاپ ژولیوس دوم که کلیسای سیستین معروف را ساخت، فاحشه خانه ای در رم تأسیس کرد و فاحشه خانه پاپ تحت حمایت لئو X و کلمنت هفتم رونق گرفت.

بخشی از عواید به تامین آسایش خواهران مقدس سفارش مریم مقدس مجدلیه اختصاص یافت. این راهبه‌ها خانه‌های مجدلیه را اداره می‌کردند که با هدف اصلاح روسپی‌ها تأسیس شده بودند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | اما در واقع، صرفاً زندان‌های کار برده‌داری بودند که در آن روسپی‌هایی که برای کسب درآمد در تجارت جنسی پیرتر از آن بودند به کار می‌فرستند تا برای ثروتمندان کار کنند.

«تصویر پرهیزگار جهان قرون وسطی با بدرفتاری با زنان در سطوح مختلف لکه دار شد. در قرون وسطی فرانسه مراسم غیبی عجیبی به نام «چاریواریس» وجود داشت که در آن زنان مجرد و بیوه توسط انبوهی از پسران نوجوان هدف قرار گرفتند و مورد تجاوز قرار گرفتند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | کلیسا و قدرت‌های سکولار اجازه انجام این مراسم وحشتناک را می‌دادند و اگر زنانی شکایت می‌کردند، متهم به فساد اخلاقی می‌شدند.

چاریواری ها جد مهمانی مجردی معاصر هستند. این چاریواری ها در واقع «آیین های آغاز» نامیده می شدند که نشان می دهد ممکن است در قرون وسطی یک فرقه متجاوز در مقیاس گسترده وجود داشته باشد.»

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | شورای ونیز اعلام کرد که فحشا «کاملاً برای جهان ضروری است.» به طور کلی، اعلامیه‌هایی که ضرورت فحشا را اعلام می‌کنند چندان مشتاقانه نبودند.

در واقع، کلیسا در تقبیح فحشا به عنوان اشتباه اخلاقی تردیدی نداشت. تساهل عمومی در مورد فحشا تا حد زیادی بی‌میل بود، و بسیاری از قانون‌شناسان فاحشه‌ها را ترغیب به اصلاح، چه از طریق ازدواج و چه با راهبه شدن، کردند.

READ  آیا دعا نوشتن تاثیر دارد

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | حمایت رسمی ملکه جوآنا از ناپل. قلاب‌هایی که در آنجا کار می‌کردند، موظف بودند که ساعات نماز را به موقع نگه دارند و از هیچ خدمتی غافل نشوند.

زیرا به همان اندازه که تجارتشان فاسد بود، باید مسیحی خوبی بمانند. راهبه های کاتولیک این خانه های بد شهرت را اداره می کردند و از زنان بی پناه استثمار می کردند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | پولی که این فاحشه های کلیسا به دست آوردند مستقیماً به خزانه اسقف رفت.

در این نوع صومعه ها/ فاحشه خانه ها بود که فرقه جادوی جنسی مسیحی ممکن است از سال 104 لژ لوسیفر در عصر حواری باقی مانده باشد.»

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | «همانطور که ذکر شد، فاحشه خانه ها به ندرت در خانه های متعلق به کشیشان یا مادران مافوق صومعه ها تأسیس شدند.

قرون وسطی بالا. گفته می شود که یکی از اسقف اعظم ماینز، مردی با تحصیلات عالی، به اندازه کتاب های موجود در کتابخانه اش در خانه هایش فاحشه دارد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | یک کاردینال انگلیسی خانه‌ای را خریداری کرد که در آن فاحشه‌خانه قرار داشت، بدون اینکه قصد تعطیلی آن را داشته باشد.»

«در کمبریج، انگلستان جاده‌ای به نام گذرگاه خدمتکار وجود دارد که در قرون وسطی به این نام خوانده می‌شد، زیرا راهبه‌ها در آنجا بودند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | آنها توسط کلیسا دلال می شدند و به خدمت مردانی فرستاده می شدند که برای هر نوع تماس جنسی به آنها پول خوبی می دادند.

READ  دعای ابطال هر طلسم

در واقع اوضاع به حدی بد شد که مقامات سکولار تصمیم گرفتند صومعه سنت رادگوند را که نام خود را به خیابان خدمتکار گذاشته بود، به یک مدرسه سکولار تغییر دهند.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | که سپس به کالج عیسی، یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات دانشگاه کمبریج تبدیل شد.

«در سال 2012، حدود چهل سال پس از پایان دادن به سیاست طولانی اخراج روسپی‌ها، دولت شهری در ونیز فاحشه خانه خود را در ریالتو تأسیس کرد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | که از آن زمان به مرکز سنتی فحشا در شهر تبدیل شده است. بعدها تلاش‌هایی برای راه‌اندازی فاحشه‌خانه‌های غیرمذهبی صورت گرفت.

اما این تنها به درگیری بیشتر و اخراج بیشتر روسپی‌ها منجر شد. به منظور تنظیم تجارت، مصالحه های سختی بین این مشاغل جنسی و کلیسا ایجاد شد.

باطل کردن طلسم از نظر اهل سنت | برای فعالیت، این فاحشه خانه های خصوصی مجبور به پرداخت مالیات به محل بودند


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دوازده =

نوشته های مشابه