باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم یهودی

باطل شدن طلسم یهودی | او بهترین لباس ها، خانه های مجلل و تحسین پیروان متعصبش را داشت. در یک حادثه سورئال، تانچلم اعلام کرد که با مریم باکره نامزد شده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در یک مراسم ازدواج مفصل، تانچلم با مجسمه ای از مادر مبارک ازدواج کرد و پیروانش جواهرات خود را به زوج جدید پر کردند.

باطل شدن طلسم یهودی

باطل شدن طلسم یهودی | فقط می توان حدس زد که آیا این اتحادیه به سرانجام رسیده است یا خیر. کلیسای کاتولیک نمی‌توانست در مورد تانچلم کاری انجام دهد.

استاد | زیرا طرفداران او بسیار زیاد بودند و توسط جانبازان غیور محافظت می‌شد. کلیسا به یک ترفند قدیمی متوسل شد – آنها تانچلم را به دست کشیشی که اجازه داشت به او نزدیک شود ترور کردند و او بر اثر ضربه سریع چاقو درگذشت.

باطل شدن طلسم یهودی | با این ثروت جدید، تانچلم لباس راهب خود را رها کرد و به سبک یک پادشاه زندگی کرد.

بنابراین، مسیح آنتورپ همان سرنوشتی را داشت که لژ لوسیفر ژوادون در مسیح 188 تقریباً 1000 سال قبل از آن دچار شد.

باطل شدن طلسم یهودی | مسیحیان اما آیا جنبشی وجود داشت که این مفهوم عجیب و غریب را تقویت کند و آن را از قرون وسطی به دوران مدرن منتقل کند؟

به طرز شگفت انگیزی، پاسخ مثبت است. یک جنبش مذهبی به نام برادران روح آزاد درست پس از سال   ظهور کرد و برخی از مفاهیم الهیات بسیار مرتبط را تبلیغ کرد.

باطل شدن طلسم یهودی | این بدعت اعلام کرد که خدا در درون همه ماست و کلیسای رم برای نجات غیر ضروری است. برادران ادعا کردند که هر مرد و زنی در واقع «مسیح» خودش است، بدون نیاز به خدا. همانطور که می توان تصور کرد.

READ  باطل کردن طلسم تبادل نظر

باطل شدن طلسم یهودی | واتیکان برای چنین جنبشی استفاده یا مدارا چندانی نداشت و کسانی که آموزه های برادران روح آزاد را تبلیغ می کردند توسط اسقف های کاتولیک در سراسر اروپا مورد آزار و اذیت قرار گرفتند.

جنبش مجبور شد به زیرزمینی برود، جایی که آموزه‌هایش حتی عجیب‌تر شد.» (22) «برادران خود را الهی می‌دانستند – هر فردی یک «مسیح» است – و این را با این تصور ترکیب کردند که مسیح اصلی ازدواج کرده و از نظر جنسی فعال است.

باطل شدن طلسم یهودی | «انجیل» آنها مدعی بود که پس از رستاخیز، عیسی مسیح با مریم مجدلیه آمیزش جنسی داشت و او نوعی جادوی جنسی را آموزش داد. آنها همچنین باورهای آزاردهنده تری داشتند – اینکه زنا با محارم مجاز و حتی معنوی است.

باطل شدن طلسم یهودی | اینکه همجنس گرایی عادی و حتی یک روش روشنگری است. که والدین باید شاهد آزار جنسی فرزندانشان باشند و غیره.»23 (کسی نمی تواند به آموزه های عجیب پل شانلی فکر کند.) «یکی از برادران (به نام بغارد) در آلمان چنین بیان می کند: «و هنگامی که می روند. اعتراف کند و با هم بیایند و آنها را موعظه کند.

باطل شدن طلسم یهودی | زیباترینشان را می گیرد و به میل خود با او عمل می کند و نور را خاموش می کنند و یکی بر دیگری می افتند، مردی بر زن و مردی.

بر یک زن، درست همانطور که اتفاق می افتد. هر کس باید با چشمان خود ببیند که چگونه همسر و دخترش توسط دیگران مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، زیرا آنها ادعا می‌کنند که می‌توان زیر کمر (کمر) خود مرتکب گناه شد.»24 لوسیفر لژ پیدا شد!

READ  طلسم تسلط بر دیگران

باطل شدن طلسم یهودی | «در قرن چهاردهم مرگ سیاه اروپا را ویران کرد و به برادران روح آزاد فرصتی داد تا انجیل عجیب خود را در صلح منتشر کنند.

تضعیف مقامات سکولار و کلیسا، خلأ را برای برادران باز گذاشت تا پر کنند. آنها برای مدت کوتاهی بر زندگی معنوی شهرها و روستاهای مختلف فرانسه و آلمان مسلط شدند.

باطل شدن طلسم یهودی | برادران خود را با لوسیفریان های ضد روحانی – فرقه ای از شیطان پرستان که ادعا می کردند خدا بهشت ​​را با انقلاب به دست آورده بود، متحد کردند.

آنها دعای خداوند را برای خواندن «پدر ما که در بهشت ​​هستی» تجدید نظر کردند. . . اگر او در بهشت ​​باشد، به زور و بی عدالتی است.» (25) «اعتقاد اولیه لوسیفریان این بود که حکومت خدا باید توسط لوسیفر غصب شود، لوسیفر که آنها او را در مراسم عبادت پست خود می پرستیدند.

باطل شدن طلسم یهودی | برادران روح آزاد و لوسیفریان به زودی در یک فرقه بدعتگذار ادغام شدند و در اروپا پرسه زدند و دکترین شیطانی خود را گسترش دادند.

در این دوره بود که مجسمه‌های نقش برجسته‌ای که انسان‌ها را در برابر شیطان زانو زده و فرشته سقوط کرده را نشان می‌دادند در کلیساها و کلیساهای مختلف در سراسر فرانسه ظاهر شدند.

باطل شدن طلسم یهودی | این نقاشی‌های دیواری توسط کاتولیک‌های رومی نصب نشد، بلکه توسط برادران و گروه‌های ایدئولوژیک آنها نصب شد.»26 «برخی از برادران باندهای سرگردانی را تشکیل دادند که روستاها و شهرها را غارت می‌کردند و غالباً نجیب‌زادگان و روحانیون کاتولیک را که در اثر طاعون ضعیف شده بودند، می‌کشتند.

READ  دعانویس برای دفع همزاد

باطل شدن طلسم یهودی | باکتری بوبونیک به سرعت از طریق جوندگان پخش شد و کل مناطق را در سراسر قاره و جزایر بریتانیا نابود کرد.

این امر هیچ کس را زنده نگذاشت تا از معدود بازماندگان این شرکت های قاتل دفاع کند. بازماندگان طاعون که گاهی توسط یک تیم پیشرو به نام Order of the Mortus کشته می‌شدند.

باطل شدن طلسم یهودی | که تمام اجسادی را که با آن‌ها مواجه می‌شدند، زنده یا مرده می‌سوختند، تا ابزاری برای تضعیف گسترش طاعون و محافظت از غارتگران در حال پیشروی در برابر عفونت باشد. مشهورترین این ماجراجویان لوسیفری ورنر اورسلینگن نام داشت.

باطل شدن طلسم یهودی | او یک شرکت متشکل از مهاجمان جنایتکار تشکیل داد که راه خود را از طریق ایتالیا و ژرما غارت کردند


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =