باطل شدن طلسم یهودی


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم یهودی | او بهترین لباس ها، خانه های مجلل و تحسین پیروان متعصبش را داشت. در یک حادثه سورئال، تانچلم اعلام کرد که با مریم باکره نامزد شده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در یک مراسم ازدواج مفصل، تانچلم با مجسمه ای از مادر مبارک ازدواج کرد و پیروانش جواهرات خود را به زوج جدید پر کردند.

باطل شدن طلسم یهودی

باطل شدن طلسم یهودی | فقط می توان حدس زد که آیا این اتحادیه به سرانجام رسیده است یا خیر. کلیسای کاتولیک نمی‌توانست در مورد تانچلم کاری انجام دهد.

استاد | زیرا طرفداران او بسیار زیاد بودند و توسط جانبازان غیور محافظت می‌شد. کلیسا به یک ترفند قدیمی متوسل شد – آنها تانچلم را به دست کشیشی که اجازه داشت به او نزدیک شود ترور کردند و او بر اثر ضربه سریع چاقو درگذشت.

باطل شدن طلسم یهودی | با این ثروت جدید، تانچلم لباس راهب خود را رها کرد و به سبک یک پادشاه زندگی کرد.

بنابراین، مسیح آنتورپ همان سرنوشتی را داشت که لژ لوسیفر ژوادون در مسیح 188 تقریباً 1000 سال قبل از آن دچار شد.

باطل شدن طلسم یهودی | مسیحیان اما آیا جنبشی وجود داشت که این مفهوم عجیب و غریب را تقویت کند و آن را از قرون وسطی به دوران مدرن منتقل کند؟

به طرز شگفت انگیزی، پاسخ مثبت است. یک جنبش مذهبی به نام برادران روح آزاد درست پس از سال   ظهور کرد و برخی از مفاهیم الهیات بسیار مرتبط را تبلیغ کرد.

باطل شدن طلسم یهودی | این بدعت اعلام کرد که خدا در درون همه ماست و کلیسای رم برای نجات غیر ضروری است. برادران ادعا کردند که هر مرد و زنی در واقع «مسیح» خودش است، بدون نیاز به خدا. همانطور که می توان تصور کرد.

READ  کیا برای بچه دار شدن پیش دعا نویس رفتن

باطل شدن طلسم یهودی | واتیکان برای چنین جنبشی استفاده یا مدارا چندانی نداشت و کسانی که آموزه های برادران روح آزاد را تبلیغ می کردند توسط اسقف های کاتولیک در سراسر اروپا مورد آزار و اذیت قرار گرفتند.

جنبش مجبور شد به زیرزمینی برود، جایی که آموزه‌هایش حتی عجیب‌تر شد.» (22) «برادران خود را الهی می‌دانستند – هر فردی یک «مسیح» است – و این را با این تصور ترکیب کردند که مسیح اصلی ازدواج کرده و از نظر جنسی فعال است.

باطل شدن طلسم یهودی | «انجیل» آنها مدعی بود که پس از رستاخیز، عیسی مسیح با مریم مجدلیه آمیزش جنسی داشت و او نوعی جادوی جنسی را آموزش داد. آنها همچنین باورهای آزاردهنده تری داشتند – اینکه زنا با محارم مجاز و حتی معنوی است.

باطل شدن طلسم یهودی | اینکه همجنس گرایی عادی و حتی یک روش روشنگری است. که والدین باید شاهد آزار جنسی فرزندانشان باشند و غیره.»23 (کسی نمی تواند به آموزه های عجیب پل شانلی فکر کند.) «یکی از برادران (به نام بغارد) در آلمان چنین بیان می کند: «و هنگامی که می روند. اعتراف کند و با هم بیایند و آنها را موعظه کند.

باطل شدن طلسم یهودی | زیباترینشان را می گیرد و به میل خود با او عمل می کند و نور را خاموش می کنند و یکی بر دیگری می افتند، مردی بر زن و مردی.

بر یک زن، درست همانطور که اتفاق می افتد. هر کس باید با چشمان خود ببیند که چگونه همسر و دخترش توسط دیگران مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، زیرا آنها ادعا می‌کنند که می‌توان زیر کمر (کمر) خود مرتکب گناه شد.»24 لوسیفر لژ پیدا شد!

READ  نوشتن دعا جهت عزیز شدن

باطل شدن طلسم یهودی | «در قرن چهاردهم مرگ سیاه اروپا را ویران کرد و به برادران روح آزاد فرصتی داد تا انجیل عجیب خود را در صلح منتشر کنند.

تضعیف مقامات سکولار و کلیسا، خلأ را برای برادران باز گذاشت تا پر کنند. آنها برای مدت کوتاهی بر زندگی معنوی شهرها و روستاهای مختلف فرانسه و آلمان مسلط شدند.

باطل شدن طلسم یهودی | برادران خود را با لوسیفریان های ضد روحانی – فرقه ای از شیطان پرستان که ادعا می کردند خدا بهشت ​​را با انقلاب به دست آورده بود، متحد کردند.

آنها دعای خداوند را برای خواندن «پدر ما که در بهشت ​​هستی» تجدید نظر کردند. . . اگر او در بهشت ​​باشد، به زور و بی عدالتی است.» (25) «اعتقاد اولیه لوسیفریان این بود که حکومت خدا باید توسط لوسیفر غصب شود، لوسیفر که آنها او را در مراسم عبادت پست خود می پرستیدند.

باطل شدن طلسم یهودی | برادران روح آزاد و لوسیفریان به زودی در یک فرقه بدعتگذار ادغام شدند و در اروپا پرسه زدند و دکترین شیطانی خود را گسترش دادند.

در این دوره بود که مجسمه‌های نقش برجسته‌ای که انسان‌ها را در برابر شیطان زانو زده و فرشته سقوط کرده را نشان می‌دادند در کلیساها و کلیساهای مختلف در سراسر فرانسه ظاهر شدند.

باطل شدن طلسم یهودی | این نقاشی‌های دیواری توسط کاتولیک‌های رومی نصب نشد، بلکه توسط برادران و گروه‌های ایدئولوژیک آنها نصب شد.»26 «برخی از برادران باندهای سرگردانی را تشکیل دادند که روستاها و شهرها را غارت می‌کردند و غالباً نجیب‌زادگان و روحانیون کاتولیک را که در اثر طاعون ضعیف شده بودند، می‌کشتند.

READ  دعای ابطال طلسم دفینه

باطل شدن طلسم یهودی | باکتری بوبونیک به سرعت از طریق جوندگان پخش شد و کل مناطق را در سراسر قاره و جزایر بریتانیا نابود کرد.

این امر هیچ کس را زنده نگذاشت تا از معدود بازماندگان این شرکت های قاتل دفاع کند. بازماندگان طاعون که گاهی توسط یک تیم پیشرو به نام Order of the Mortus کشته می‌شدند.

باطل شدن طلسم یهودی | که تمام اجسادی را که با آن‌ها مواجه می‌شدند، زنده یا مرده می‌سوختند، تا ابزاری برای تضعیف گسترش طاعون و محافظت از غارتگران در حال پیشروی در برابر عفونت باشد. مشهورترین این ماجراجویان لوسیفری ورنر اورسلینگن نام داشت.

باطل شدن طلسم یهودی | او یک شرکت متشکل از مهاجمان جنایتکار تشکیل داد که راه خود را از طریق ایتالیا و ژرما غارت کردند


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =

نوشته های مشابه